♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

andy.a
16. feb 2009

Peti,aj moji obaja,kým nemajú 40-tky horúčky,sú jak z divých vajec 😝
ale naposledy,ked boli obaja chorí,tak to bol des..mali angínu,obaja naraz tie 40-tky,nešlo im to zraziť Panadolom ani Nurofenom 😖 veru sme dávali tie zábaly 😔 mama Aďovi a ja malej 😔 to ešte aj obaja vracali do toho

😖

zato sa desím tej škôlky 😒

tej odsávačky sa bojí u nás Aďo,keď idem malej odsávať s vysávačom,on plače ☹

petka015
16. feb 2009

luci no ona zvonila aj dole ale jaksi si neotvarala a isla nejaka suseda tak sa jej pytala ci ste doma tak isla pozret hore. 😀 😀 😀 😀

keti
16. feb 2009

tak to ti verím. ja to poznám, ked ideme tu na nákup a rastík nechce ostať v kočári.nepomôžeme si

dadulka19
16. feb 2009

luci dík 😉 a vôbec netuším,kde to chytila...možno zimák,možno už ten stredajší karneval 😖

keti 😉

peti,ja som dala Lucke do zásuvky ten elektrický odparovač Olynth,dobre sa jej potom dýcha 😉

idora
16. feb 2009

Ahojte, tak uz je to tu tusim aj o inom ako o Mili.

Sofi aj ja sa pripajam ku gratulacii k tehu, je to krasne, drzim palce a prajem hlavne zdravicko.

Mne pri mojich detoch na vysoku teplotu pomahali zabaly a panadol. Prajem skore uzdravenie!

miskinadamko
16. feb 2009

ahojte, ja som tu nebola uy tiez velmi dlho,tak sa ospravedlnujem źe tu len tak vtrhnem. ale na toto reagovat fakt musiiim. Nesuhlasim s pristupom vacsiny z vas. stalee su tu len vycitky a mudre reci, kazda co ste tu mate starostlivých a zodpovedných manzelov, a rodinu a blizkych na ktorých sa mozete spolahnut, ale ona nema nikoho, pisete naco je s tym muzom a keby sa s nim aj rozviedla kde pojde byvat pod most? a rozviest sa nie je tiez jednoduche a aj to stoji financie. viete si vy predstavit ze by vam vasi manzelia nenosili domov peniaze , nepomohli s detmi, nedali vam najavo ze vas lubia, nemali by ste bliykch ktori vam postrazia deti aspon na chvilkU? Ja mam velmi starostliveho muza a aj rodicov a velmi si vazim ked napr. nasi idu s malým na prechadzku a ja si v klude doma upracem, alebo ked mm pomaha s malym,ale ona to nema, predpokladam ze cele 2 roky co ma malu si neooddychla, aj ked bola chora alebo neviem co musela sa postarat sama, a este k tomu nezodpovedný manzel a jeho rodina ako pisala, to vsetko musi byt velka psychicka a aj fyzicka zataz. preto skor ako neustale vycitky ktorých ma asu aj doma dost by sa jej zisla skor podpora a hlavne uplny relax a odreagovanie od vsetkých a vsetkeho a verim ze potom by sa stavala k tymto veciam s triezvejsim pristupom.

idora
16. feb 2009

Nesuhlasim s Tebou miskinadamko!Z mojej strany nejde ani tak o vycitky k Mili, snazila som sa o to, aby sa jej trocha otvorili oci a zacala svoju nelichotivu situaciu riesit. Myslis si, ze sa to vyriesi "samo"? Ze sa to vyriesi, ked bude na forum dennodenne pisat o tom istom a vobec nic neurobi preto, aby pripravila Lucke lepsi, krajsi, zivot, plny lasky, pohody. Zivot, v ktorom nebude Lucka nikomu vadit?
Pises, co vsetko Mili nema. Ani ja nemam vsetko, kazda z nas ma svoje boliesky, bolacky, bebicka. Ale deti to predsa nemozu pocitit. Detom nemozem odopriet stastne a bestarostne detstvo. Ak nieco nieje v poriadku, okamzite sa to snazim napravit, vyviniem aktivitu, nieco vhodne vymyslim, urobim.
Ale co podnikne mila Mili? Postazuje sa na nete a tot vsio! Skutocne si myslis, ze jej krivdim?
Co sa tyka toho relaxu, ano je dolezity pre psychicku pohodu cloveka. Ale zase to je na Mili, aby si to dokazala zariadit. Nic nepodniknut a stale sa stazovat predsa nieje riesenie.

mimusbe
16. feb 2009

no aj takto sa to da chapat....

ale ja sa musim priznat...ja s tebou nesuhlasim ....ci sa nahnevas alebo nie....

ja si osobne nemyslim ze je vsetko len jej M vina...aj ked urcite podla prispevkov je to riadny ,,kvietok,,

ked sa nieco vo vztahu pokazi...vzdy su tam dvaja....jeden ma na tom mensiu vinu...druhy vacsiu....

urcite ma kazdy nejake problemy....ale su ludia ktori to dokazu a CHCU riesit...

a vzdy sa da najst riesenie....ale ako si spomenula...treba triezvo rozmyslat...nielen hadzat vinu na druhych

dadulka19
16. feb 2009

miskinadamko,asi nás nečítaš pozorne.Snažíme sa jej pomáhať,ale ona nás mnohokrát odignoruje 😒 .A elis ju napríklad bola aj zobrať k nim,aby si pokecali,decká sa pohrali.Snažila sa jej pomôcť aj ináč.V lete síce mili na stretko prišla,ale ani sa k nám nepridala.Ale zo strany emily žiadna snaha o nič.Len stále dookola hľadá dôvody,prečo sa niečo nedá,čo spravili ostatní zle.Ale sama robí veľké chyby.Áno,je na Lucku sama,ale veď by mohla mať kamarátky,tu sa jej maminy ponúkali a stále ponúkajú.To platí aj o varovke,čo si kamarátky nezavarujú navzájom dieťa?Starosti tu máme všetky,ale neriešime to ničnerobením a sťažovaním sa.Ja som tiež na moje baby sama.MM chodí z roboty večer.Je to makačka.Chodia so mnou všade,dokonca aj na gyndu,k zubárovi a pod.A finančne sme boli na tom pred rokmi asi tak,že som mala častokrát na 3 dni 20 sk.A zvládli sme to.Pretože nemám muža povaľača a ja snažila som sa o to,aby mal po ťažkom dni doma pohodu.A tiež nemám pri sebe nikoho,kto by mi pomohol,musím sa postarať o všetko ja.A už som to tu raz písala:ak by nám bola emily ľahostajná,kašleme na ňu a nebudeme jej nič písať,veď sa jej snažíme poradiť.Ale ak je z jej strany odozva taká aká je,tak sorry,ale nemáme nekonečnú trpezlivosť 😝 ...a hlavne,keď vidíme,ako žije malá Lucka 😖

miskinadamko
16. feb 2009

No aj som si myslela ze to takto dopadne 😝 , jedine co som chcela vyjadrit je ze potrebuje na chvilku vypnut a byt sama ,trochu si oddýchnut a usporiadat si myslienky resp. svoj dalsi zivot a takisto aj zivot svojej dcery.Pri jej sucasnom zivote to nepochopi nikdy a ani sa to neda. to je cele, a este raz sa ospravedlnujem za rusenie diskusie

idora
16. feb 2009

dadulka 19, presne takto som to myslela aj ja. Kazda z nas si presla lepsimi i horsimi obdobiami, niektora mala viac tych peknych, druha tych horsich. Ale ideme dalej a snazime sa vsetko vylepsovat. Kvoli sebe? Aaaale kde! Predsa pre nasu buducnost- nase deti.
Pripomenula si mi moju MD, ja som vsade chodila s detmi, uplne vsade. A bola som s nimi cele dni aj noci sama, pretoze M bol dlhsi cas v zahranici. Vydrzali sme, pretoze sme mali ciel, vlastne byvanie a spokojnu rodinu. JA som si to odkrutila doma s detmi- vobec mi to nevadilo, ja som ich chcela a tesila som sa z nich, aj sa tesim a M zase cele dni makal, aby nam bolo lepsie.
Takze ak miskinadamko hovori, ze to mame jednoduchsie ako Mili, tak neviem, pretoze ja som si tu dnesnu jednoduchost musela tvrdo , ale s laskou zasluzit. Nic nie je zadarmo!
Ako citam, tak isto Dadulka a mnohe ine.

andy.a
16. feb 2009

Miška,viaceré by sme potrebovali vypnúť..každá,ktorá je tu, má určite svoje starosti/ a možno aj podstatnejšie a väčšie ako Milka/,len to tu tak nerozpitváva denne do detailov 😔

..a nerušíš diskusiu,kľudne by si mohla sem chodiť aj častejšie 😉 🙂 dosť málo sa tu vyskytuješ 😕 😝

idora
16. feb 2009

Miskinadamko, nerusis diskusiu, diskusia je na to, aby sa diskutovalo. Smiem sa opytat, kolko mas rokov?

andy.a
16. feb 2009

Idora,v podstate podobný príspevok v rovnakom čase 🙂 😉

no idem už,dobrú noc prajem,ráno vstávam skoro do práce 😉 😔 😝
tak sa majte,kočky 🙂 😎 😵

idora
16. feb 2009

Ahoj andy, krasne sny a bezbolestne ranne vstavanie. 🙂

dadulka19
16. feb 2009

idora,presne tak.Ja som bola tieš s Luckou vyše roka sama,keď bol MM mimo a to teda bola tvrdá škola 😖 .....po pár mesiacoch bol môj zdravotný stav na tom dosť zle(diagnoza prepracovanosť),užívala som kopu liekov 😖 ,MM som to povedala,až keď bol doma natrvalo 🙄 ........bola som v jednom kole,do toho Luckine febrilné krče,halucinácie,112 -tka,aj som im tam vynadala,sanitka,špitál,podpísanie reverzu,cesta sanitkou domov s neochotným sanitkárom a Lucka v pyžamku zabalená v deke...a vééľa iného... 😖 ....človek musí bojovať a nie sa len sťažovať 😒 ......
ešte jeden citátik na záver:..život je boj,ak vieš bojovať,je tvoj....... 🙂

...no,ale som to zaklincovala 😀 ....

dadulka19
16. feb 2009

andy,brúú 🙂

dadulka19
16. feb 2009

ja spať ešte nejdem,strážim moju horúčkovitú babuľku 😖 ....

nika2
17. feb 2009

dobre ranko zasnezene.
teda ale napadalo a stale snezi.

kluara
17. feb 2009

dobré ránko,

veru, krásne nasnežilo, a my musíme byť doma ☹ ale na 15 min vybehneme, keď pôjdeme dať vyvenčiť psa 😅

zuzidr
17. feb 2009

ahojte,ja už chcem jááááár 😠 😀

kluara
17. feb 2009

zuzi, veď je teraz nádherne, všade bielo 😵 😵 😵 😵

zuzidr
17. feb 2009

mati ja nemám rada zimu....musím chodiť na aute pomaly.....a tak,všade je mokro,potom sa to topí,člapkanica 😀

ja mám rada jar,ked je 18-20stupnov,to je pre mna ideál 😀

milhaus
17. feb 2009

dobre rano
je sice bielo ale robota vonku kôoli tomu stoji
na nadržiach sa neda robit

kluara
17. feb 2009

hmmm, to pomalé jazdenie na aute mi niečo pripomína - ešteže včera začalo snežiť a som išla pomaly, mi do kruháča vletel kamióna a ja skoro do neho 😠

inak, aj ja sa už teším na jar, pevne verím, že Lukáško začne byť viacej zdravý

zuzidr
17. feb 2009

mili môžte sa ísť s Luckou sánkovať.... 🙂

už len kôli malej môžem zimu,lebo sa rada sánkuje,čo by som dala za to,keby sa s nou môžem ísť teraz sánkovať....nuž ale.... ☹ 😖

lucinda7
autor
17. feb 2009

dobré ránko....

ja len k Miške....tiež s tebou nesúhlasím....ale o tom je diskusia 😝 😝 😝 😝
nemôžeš povedať že Emily nemá kedy relaxovať.....ved v x príspevkoch neni nič iné ako že sa nudí....
tiež mi jej bolo zo začiatku lúto.....ale časom som zistila že ona je vlastne spokojná s tým ako to je....keby nebola tak už by sa jej život uberal úúúúplne iným smerom.....

ja som na všetko tiež sama.....MM väčšinou v práci a mám dve deti,ešte k tomu prváka s ktorým sa musím denne učiť...... 😝 tiež mi nemá kto pomôcť....ale nesťažujem si...
rozhodla som sa mať rodinu tak je mojou povinnosťou zabezpečiť ju čo najlepšie....a tu nejde o materialne veci 😝 😖

kluara
17. feb 2009

veru, tie rozžiarené detské očká stoja za to 😵 😵 😵 😵

lucinda7
autor
17. feb 2009

aj my pôjdeme na sánkach veru....ak sa to udrží 😎

keti
17. feb 2009

ahojte a dobré ránko

Tak ja už mám rozvarené. A ked uvaríme tak pôjdeme tiež von sa posánkovať 😀

Sme mali túto katastrofálnu noc. teda aspoň ja. Drobec spinkal hodinku v postielke a asi 3hod. na mne ☹ .neviem či sa niečoho bál, alebo čo. Ked som si ho dala na mňa tak spinkal. zrejme ho ukľudnovalo moje srdce.

Takže drobček je veselý vyspinkaný, len ja som jak po bálovej noci 🙂 🙂 🙂
Cez obed už aj idem s ním na kute. 😀 😀 😀 😀 😀

Ešte sa vyjadrím aj ja trošinku.Nikto tu nehovorí, že nemáme problémy. Len si to tu nerozpisujeme. Každý máme nejaké chyby. Ale riešime si to samé.
Milka nemáš nejakú kamarátku ktorej by si sa posťažovala????Lebo ako vidíš my ti pomôcť nevieme.Alebo ty nechceš aby sme ti pomohli.
A neviem, že si nevieš odpočinúť???šak som nejeden krát videla Rada vonku s Luckou.
a už len teraz by som mu ju dala, ked je doma a nemá robotu.

Neni otec ten čo spraví, ale aj sa postará. Len toľko. 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre