♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
14. mar 2009

aha....no ja som blbec 😀 😀 asi som si to nevsimla ked si to pisala...tak tam behnem mrknut teraz cez tyzden...

danca.b
14. mar 2009

nasa Barbi ma prave narodeninovu party 🙂 tak rodicia sa stahli....mama k PC a tata do postele 😀 😀
baby to ja len tak zo srandy....tych 25,5,ale ved ste ma pochopili...na tolko sa citim a obcas aj na menej 😀
ale realny vek je o 10 viac ☹ ☹ ☹ 😠

danca.b
14. mar 2009

mirus...aj my sme dnes mali bryndzove halusky 🙂

lucinda7
autor
14. mar 2009

Danca,väčšina jasné že pochopila 😝 😀 😝 😀

danca.b
14. mar 2009

luci ved ja viem...to len pre objasnenie ,tym co maju dlhsie vedenie 🙂 😉 😀

milhaus
14. mar 2009

svagrina ma 😀
požičali si môj bicykel a cely spinavy je, myslim si že boli v lopašove a nešli po hlavnej ale po polnej ceste

lucinda7
autor
14. mar 2009

Mili čo má švagriná???dlhé vedenie??? 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
14. mar 2009

luci...asi ju nasrala 😀 😀

lucinda7
autor
14. mar 2009

Mimus, 😝 😝

mimusbe
14. mar 2009

pardooon...nahnevala 😅 😅 🙂 🙂

martao
14. mar 2009

mimusbe,
ty si toho stihla. my mximálne tú umývačku. akú značku máš a ako dlho. nám krachla po 5 rokoch.

naši chalani si rozkázali špenát.

mimusbe
14. mar 2009

no marti a to som este pozehlila druhykrat...teraz vyvesila jednu pracku...pozametala terasu a pred vchodom...a ostatne drobnosti...ale som unavena jak kon 😅

mame zanussi ale neviem presne typ/cislo...mame ju cca od minuleho roka od jula...my sme sa este len v koncom agusta stahovali takze mame vsetky spotrebice nove 🙂

mozno aj nam krachne po 5 rokoch alebo skor...dnes to uz nie je vyrabane ,,naveky,,ako kedysi...max 5/6 rokov a bud to odide hned cele alebo postupne...nasi maju 6rokov pracku a uz dovi dopo...

martao
14. mar 2009

mimusbe,

úple si ma odrovnala. ja cez víkend nestíham. jadiné čo robím , dávam všetkým deťom jesť. nikdy nejedia naraz.

mimusbe
14. mar 2009

ale ja mam jedno 😝 🙂 🙂

marti....ja som to tu uz spominala...sabinka je strasne ziva a naucena ze sa jej treba stale venovat.. niekedy nespravim za cely den skoro nic, ...ale niekedy sa pekne prehra v lehatku alebo vo vajicku ju beriem skoro vsade aj ked idem pradlo davat prat alebo vyvesat alebo zehlit...takze sa da ...a poobede mi spi 3 hodiny takze ak snou nejdem von ale ju dam buvat na terasu v kociku tak sa mi da porobit...

martao
14. mar 2009

Ja sa nesťažujem. Cez týždeň stíham vpohode. Malý je dobručký, tak aspoň cez víkend trochu vypnem. Ale inak si fakt šikovná.

nika2
14. mar 2009

ahojte,
dnes sme boli na obed u nasich. prisiel tam bratstranec nas zavolat na svadbu a pozret sestrinu malu. a prisla aj krsna pozret. tak nas tam bolo jak hadov 🙂
mima bola som sa vcera pozret na saty v tom obchode co som o nom pisala , ale nic moc tam nemaju. a take ceny hroza.

miruss
14. mar 2009

Mima si naozaj šikovná. 🙂
Ja cez týždeň tiež v pohode všetko stíham a cez víkend viac oddychujem. MM mi pomáha s varením a ja sa venujem drobcom viac a poobede si aj MM užíva drobcov. 🙂

keti
14. mar 2009

ahojte

na výstave bóóóólo, ale ľudí. Som bola spokojná. Našla som to čo sa mi páčilo. Takže v poho.
Len tá cesta nekonečná tam. Teda ani tak nekonečná, ako tie dlhokánske šóry v HC a NT.

no a čo varovka ??? drobec úplne spojojný, ani si nevšimol, že odchádzam. Len mne to robilo problém. To som celá ja. ☹ ☹ samozrejme, že nejedna slzička vypadla.
Keby som chodila častejšie tak som neni tak na neho naviazaná. Som každú chvíľku vyvolávala. Brat, že nech už svokrovcov netravujem.
svokrovci hovorili, že je Rastíka radosť varovať.

Ešte si idem nachystať zeleninu do polievky, nech mám zajtra menej roboty.
Rastík už spinká. A pôjdem aj ja, lebo som unavená s toľkého chodenia. 😔

Ak bude zajtra tak pekne ako dnes, tak si spravíme s Rastíkom prechádzku na priehradu a natrháme si jabrátka.

M volal, keď boli v Paríži, že majú odlet o pól druhej. Takže budeme až zajtra spoju volať. len nech v poriadku priletia.

milka ťa obdivujem, že tak dobre hospodáriš. Ja zaplatím šeky, a stravu a som hotová. keby MM nerobil tak neviem, neviem. ☹ ☹ My by sme určite z materskej nevyžili. a to nemáme ani auto. Si vždy požičiame od svokrovcov.

Mima ja to nechávam na M, nech sa aspoň pobalí. Ja mu nachystám. A nemusí sa ma vypytovať, čo som mu tam všetko dala. 😉 😉

Danka tak bolo v Lopašove dobre. Potom mi porozprávaš 🙂

danca.b
14. mar 2009

ahoj Katka tak si sa pokochala aj si si vybrala cosi?
u nas prave skoncila party 🙂
inak v Lopasove bolo fakt dobre,neplanovane akcie byvaju najlepsie 🙂
idem vybrat malu z vane ....kupe sa s tatinkom 🙂 snad este pridem 🙂

mimusbe
14. mar 2009

ale baby...uz ma tolko nechvalte 😀 😀 😀 😀 robim si srandu....

mne MM tiez velmi pomaha...len niekedy sa to fakt neda...mava dost casto pohotovost alebo aj ked ju nema tak musi zostat dlhsie v praci takze dakedy som s malou cely den uplne sama...dakedy to je o nervy...

aj teraz je od 5 v praci co ho stiahli z domu...a od rana opravoval auto...
ale inak aj pomoze s varenim aj s upratovanim aj s nakupmi ..vybavovacky aj s malou...nie je problem 🙂 🙂

no vidis keti...takze to rastik skvelo zvladol...a mamina sa musi trosku naucit byt bez neho 😉

no ja buduci tyzden prechadzam z materskej na rodicovsky a to teda o dost klesne na ,,prijmoch,,....my vsetko platime z MMho vyplaty...uver, plyn atd...vsetko to postrhaju a co zostane mame na ostatne veci + teda moja materska...no a keby MM nerobi alebo ma iny plat...fakt neviem ako by sme vyzili...

preto sme pisali o MIlke ako o kuzelnikovi 😀 (mili nic vzlom) 🙂

nika....v PN som skoro kazdy druhy treti den ale vobec sa mi nedalo tam behnut....no viem ze tam maju dost drahe veci...aspon mne sa zdalo...ja som si tam tri roky dozadu kupila pekne cierne saty o ktorych tu stale pisem 🙂 a stali 2tis...co bolo na tu dobu dost podla mna...
cez tyzden ideme do PN ...idem mame pomahat upratovat trosku ...prerabaju jadro a kuchynu...takze mozno tam vybehnem pozret ...

lucinda7
autor
14. mar 2009

Keti,mali tam aj pekné kuchyne??? 😝

no Mili je čarodejníčka...o tom niet pochýb,,,,

u nás úúúplne všetko platí MM....

ja max. z materskej kupim drobcom oblečko čo mi náhodne padne niekde do oka.....inak ju mám ako "vreckové" čisto na mínanie......si neviem predstaviť že by som z toho ja niečo ešte platila 😒

keti
14. mar 2009

mima vieš pre mňa je to ťažké keďže som s maličkým stále. ja som taká citlivka. no čo už. 😔 😔
Od pôrodu sa strojím na obočie. no veru ja kašlem na neho. Radšej si ho vytrhám sama 😀 😀

danka aj si robila tú tortu??? A aká bola.

Lucinda jasnačka pekné. 😉 😉 Aj kúpeľne, obývačky, sedeníčko na terasu. Len by trebalo nejakého sponzora, alebo výhru 😀 😀 😀

MM platí ostatné, nájomné, veľké nákupy, pre Rastíka, a samozrejme teraz ešte aj materialu na stavbu. Má toho chlapec dosť 😔 😔 . tak sme si to rozdelili.

mimusbe
14. mar 2009

keti....ved aj ja som s malou stale...

a ja som teiz konecne vpiatok bola po dllllheeej dobe na obocku 😀 😀 😀 u takej mladej suprovej baby....

andy.a
14. mar 2009

čaute 😎 😎 😎

Keti,aj my sme boli v NT,nevideli sme sa ?? 😕 😝 ľudí kopec,nábytok pekný..ale veru sponzoring by bolo treba 😝 my sme pozerali hlavne sedačky a obývky 😝 😅
Keti,ty si tam bola sama ?? 😕 🙂 a aj si to celé prešla ?? 😕 my sme neboli vo všetkých pavilónoch 😉 šli sme potom ešte vedľa do Centra a do Aska a Metra 😝

chcela som si ešte kúpiť topky na jar,ale nevybrala som si ☹ zato MM si kúpil 😉 nevideli ste také mokasínové s voľnou pätou,také akoby našuchovačky ?? V tom sa mi najlepšie chodí 😉 🙂 a pri cestovaní vlakmi a dedinskými busmi si netrúfam v lodičkách a kostýmečokoch minisukňových ako kedysi 😖 😀

mimusbe
14. mar 2009

tieto su celkom podarene....akurat ze nemaju holu patu

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=5218698

andy.a
14. mar 2009

Malá dnes vstala o 5:30 🙄 🙄 🙄 v týždni vstáva medzi 7.-8 hod..a toto ako na potvoru 😝 a pritom ešte včera o 23 hod.buntošila/lebo včera pobede spala od 13.do 17.hod.. 😕 😝 /

ozaj,kočky nemáte niektorá oznamká svadobné,stužkové,promočné..kalendáriky.. a pod...čo nepotrebujete a chcete vyhodiť..jedna známa to zbiera a ja nemám doma nič..akurát naše svadobné..všetko som povyhadzovala 😖 moc by mi to pomohlo 🙂 😉

inak,včera u toho zubára som platila nie 241,ale 321 € ..som sa pomýlila 😝 🙄 hrozná suma 😕 😖 ale tak nenormálne všetko ide hore 😒 😠

lucinda7
autor
14. mar 2009

andy ja si idem akurát objednávať tieto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4663073 😝

andy.a
14. mar 2009

Luci,tie sú krásne 😵 😵 🙂 😝
ale na mňa až príliš športové 😝 😀

lucinda7
autor
15. mar 2009

dobré ránko 😝
andy som myslela že k rifliam 😝 lebo ja na 99% nosím stále len rifle....či dlhé či 3/4-ťové 😀 😀 😀 😀

nika2
15. mar 2009

dobre ranko,
mima aj svokrovci prerabaju tento tyzden jadro aj kuchynu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre