♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
2. apr 2009

alebo kočík s bábetkom,my sme včera boli najprv s motorkou,potom kočíkom a nakoniec s trojkolkou 😅 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
2. apr 2009

no vidíš,tak také ma nenapadlo,také my nemáme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
2. apr 2009

kočik nemame ale to ostatne čo ste spomenuli ano

milhaus
2. apr 2009

pisem svagrovi zmluvy typu to kupil od kamoša vtedy a vtedy

nika2
2. apr 2009

ahojte, tak sme konecne doma. isli sme okolo pol dvanastej z domu . mam toho dost.
malej som kupila v tej protetike tie co aj blska tie sandalky. ved uz sa otepluje a ona este zase az tak strasne moc nekraca 🙂 tieto bude mat aj k satom na svadbu . potom jej este kupim nejake tenisky ked uz bude viacej kracat.
karicka bola super aj malej sa v nej pacilo. taka bola dnes jak med dobrucka.

miruss
2. apr 2009

Dnes bolo von fakt krásne. 😎
My sme boli poobede von od druhej. Ja so Zuzkou do štvrtej a Kubko do pol siedmej, najskôr bol s babkou a potom sa hral u nás na dvore. Má tu pieskovisko a šmýkaľku. 🙂

mimusbe
2. apr 2009

http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

chutnucke 🙂 🙂 viem si to zivo na malej predstavit....🙂🙂

miruss
2. apr 2009

Mima pekné. 🙂

keti
3. apr 2009

krásne slnečnéééé bezdepkovéééé rááánko 😉

my dnes ideme na výlet do PN. Tak keď ma niektorá stretnete tak ma drgnite. 😀 😀
Prišla my smska, že VP už je hotový. Trošku polábrime po meste, pokiaľ bude svokra u dr.

Včera večer sme zase išli z vonku s plačom. ☹ Nechce a nechce sa nášmu drobcovi večer domov.

mimusbe
3. apr 2009

dobre ranko...

ja uz mam uvarenu polievocku...dnes mame fazulovu kyslu so zemiacikom....a druhe este chytro daco uvarim...

uz sa mi pracka perie....pradlo zo vcera mam ozehlene....🙂

dnes pride knam mamina moja...tak sa tesime...pojdeme ju pockat na bus a pojdeme hned na prechadzku...🙂

vyzera byt zase krasne...hned je aj lepsia nalada 😉 😉

vytiahnem na terasu lehatka a mozme sa slnit 🙂

buduci tyzden ide MM kupit velky slnecnik...tak uz mozme vysedavat na dzusiku a kavicke na terase....lebo teraz sa tam moc neda lebo ked zacne od rana svietit slnko tak tam svieti az pokym nezapadne...a byva tam brutalny upek...🙂

keti...ty si si teraz robila VP? ci ...daco mi uslo? 😕 😕 🙂 🙂

zuzidr
3. apr 2009

Ahojte,prajem pekný deň 😀 😎

mimus ty si inak šikovná 😀 už aj navarené 🙂 tak si dnes užite pekný deň 😀

ja musím cez víkend kompletne upratať lebo somn včera už zúrila 😕 😅 ale určite budem upratovať len doobeda a poobede budeme vonkúúúú 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
3. apr 2009

dobré ránko....
joj,len aby to počko takéto vydržalo 😵

Mimus a terasku máte nekrytú???ja chcem takú velkú vysúvaciu markizu cez celú.....aby tam nesvietilo 😵

mimusbe
3. apr 2009

luci....ano mame terasu nekrytu....aj my chceme tu markizu....ale teraz nam to je zbytocne lebo chceme tento rok zateplovat....a to sa dava do steny...a naco to budeme teraz davat...potom zase skladat pri robeni fasady a zase naspet davat...

teraz kupime velky slnecnik a potom ked sa spravi fasada tak dame markizu...nam sa to tiez paci... 😉 😉

lucinda7
autor
3. apr 2009

jaj,tak,ja som zabudla že ešte nie ste zateplení a omietnutí 😒

milhaus
3. apr 2009

keti ho teraz nerobila len ho stratila

mimusbe
3. apr 2009

aha ...diky mili za objasnenie 😀 😀

luci...veru tak...este nie sme...treba nam aj auto nove ...a mame este kooopec veci co treba okolo domu....len akosik tych koruniek nie je nato tolko...tak setrime ...pozicky si brat nechceme...tak to chceme zlvadnut zo svojich... 😅 😅

danca.b
3. apr 2009

ahojte
my dnes tiez vyrazame do TT...idem si do baumaxu kvetinky kupit...sa tesim 🙂

milhaus
3. apr 2009

chcem sa ist okupat ale ako ked som zasa sama doma, niekto nevie kedy ma prist domu

danca.b
3. apr 2009

Milka ved sa supni s Luckou do vane 🙂

danca.b
3. apr 2009

inak Mima my chceme stavat teraz taku istu terasu...podpivnicenu ako mate vy...a aj markizu casom 🙂 😉

milhaus
3. apr 2009

Lucka už spí a ja chcem mat klud vo vani a nie aby som tam bola preliezka 😉

zuzidr
3. apr 2009

😀 ahojte,boli sme s kamoškou na pešej zone na obed,už sú všade terasy,tak pekne v tričku na slniečku sme sa najedli a dali si kávu 😀 akurát že som si prvý krát obula minuloročné lodičky totálne ma otlačili 😠 tak ma bolí päta 😉

mili ty si chceš oddýchnuť?od koho?od čoho?ja sa s malou veeelmi rada kúpem,je to zábava r,relax a vlastne to čo sa týka malej si vždy vychutnávam-ved je to moj poklad 😅

a ja som neležala sama vo vani ani nepamätám,vždy sa o pol noci narýchlo osprchujem a to mi musí stačiť.... 😖

miruss
3. apr 2009

Ahojte.
Von je fakt nádherne. 😎
Ja som si dnes rýáno pretriedila šatník. Zimné veci schovala a vytiahla tričká a pod. 😎
Navarené som mala od včera, tak sme boli von. Drobci teraz spia. 🙂
Aj mne treba upratovať, ale budem až zajtra, keď bude MM doma, aby s ním mohol byť Kubko von. 🙂
Dnes som testovala na noc látkové plienky. A super. zuzka spala od 21:00 do 09:45. 🙂
Aj Kubko si dnes pospl, vstával až o 07:30.
Keti Kubko bol včera von od druhej, do pol siedmej a tiež a mu nechcelo ísť dnu. A ráno hneď ako vstne chce ísť von. Ale ja ho dávam aj na dvor, tam sa aj sám zahrá. 😝
Mily ja sa tiež väčšinou len sprchujem a keď sa kúpem, tak s Kubkom, lebo on sa zbožňuje kúpať. 😝

milhaus
3. apr 2009

Šak i Lucka sa rada kúpe ale niekedy chce byt človek sám.

martao
3. apr 2009

Konečne som umyla tie okná!!!!!!!!!!!!!!!!
MM je s Liborkom vonku.
Ja sa už teším keď bude sám sedieť a šup s ním do vane. Chalani sú už veľkí a majú zvedavé otázky, s nimi sa už nedá kúpať. 😲 😖 😠

elise
3. apr 2009

ahojte ja len na skok. lukasko má zápal stredného ucha 😒 idem ho uspať ked zaspí prečítam si vás 😉

lucinda7
autor
3. apr 2009

ahojte.....

my sme boli skoro celé poobedie vonku....bolo zas fakt krásne 😵
a cez obed som piekla prvý raz muffiny...s kuskami jablk a hrozienkami....mi prišla forma tak som musela hned vyskúšať 😀 😀 😀 😀 ale super sú..... 😝

Lindi,Lukáškovi skoré uzdravenie 😝

miruss
3. apr 2009

Von bolo fakt super aj my sme boli celé poobedie. 😎
Elise, chudák Lukáško, prajem mu skoré uzdravenie. ☹

martao
4. apr 2009

Elise, Lukáškovi skoré uzdravenie!!!!!

milhaus
4. apr 2009

včera malu varovala svokra skoro tri hodiny a ofrflala to, že sme prišli neskoro
boli sme v TT v tesku a rado si niečo vybavit v O2

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre