♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadulka19
14. apr 2009

elis,tak vy ste vajká hľadali u deda a nie na kúpelnom ostrove 😕 ?...fotečky krásne 😉

nika2
14. apr 2009

mima veru vo stvrtok bude mat rocik 🙂 podla deti je vidno ako ten cas ide rychlo.

elise
14. apr 2009

daduka my sme hladali na ostrove a potom na druhý den u deda ale na ostrove sme mali len mobilové fotky 😀

dadulka19
14. apr 2009

tak ste sa teda nahladali 😉 ...

elise
14. apr 2009

😀 nahladali a lukasko chcel aj dnes večer ked som prišla z práce hladať vajíčka aj u nás v záhrade bol zlatučký😀 😀 😀

lucinda7
autor
14. apr 2009

čaute...

zas hrach na stenu hádžete???? 😝

a musím sa zastať Mimy lebo ja mám presne rovnaký názor ako ona....

Baculka zrejme je to o inom ako u vás 😝on tam chodí preto že sa doma nudí....a prečo sa nudí???? 😝aký majú tí dvaja vlastne život???von chodia minimálne,malá je im na viac pritiaž..... 😠
aby si konečne našiel robotu to nie,on bude čakať až kým mu dá niekto 8 euro na hodinu 😠 😠 😠 😠 😠 😠
nie aby zobral čokolvek len aby uživil rodinu..... 😠

Lindi,že by sa vám podarilo zamiesiť??? 😝a mužík ešte nemá prácu???sa mi marilo že si písala že si už našiel,či nie???

my sme boli poobede na tých kolotočoch...ale teda bieda...4 kolotoče z čias komunizmu....a jedna jazda na detskom 1 euro....jasné že jedna jazda nestačíx2 deti....no na porazenie 😠

elise
14. apr 2009

lucka rysuje sa mu práca zatial ešte čaká na 2 vyjadrenia tak dufam že čoskoro už bude môcť nastupiť. ale skuša už všeličo možné uvidíme 😉

lucinda7
autor
14. apr 2009

tak držím palčeky nech má dobrú robotu čo najskôr 😝 kto chce robotu si nájde 😵

elise
14. apr 2009

dakujem 😉

mimusbe
14. apr 2009

luci...no tie kolotoce uz nie su davno to co byvalo....a su riadne drahe.... 😠 😠

no aspon niekto podobne zmysla ako ja 😀 🙂

niekedy si pripadam ako blb ked tu vyjadrim svoj nazor a potom trpnem kto ma zan zvozi ... 😅 😅

sak jasne ze kazdy ma ten svoj.... 🙂 😉

elise....tak drzim palce aby si manzel nasiel pracu cim skor.... 😉

nasmu tatinovi sa akosik nedari ☹

dadulka19
14. apr 2009

mimus neboj,veď to je tu hlavne o názoroch 🙂,akurát,že niekedy sa nájde niekto,kto to nechápe 😝

dadulka19
14. apr 2009

elis,no bodaj by TM už mohol cupitať do práce 😉 ...držíme všetkých 10 či aj 20 😎

milhaus
14. apr 2009

ja som nevedela že mu otec neplati odvody a ani o tom že nema vyplateny orange a že mu raz pride exekutor
hovoril mi že bol v indii i ked som sa dozvedela od vtedy buducej svokry že nebol

andy.a
14. apr 2009

ahojte 🙂 😎 😎

Lindi,IP 😉 a držím TM palce s tou prácou 🙂 😉 😝

Emily,aj Radovi držím s robotou palce 😝 😅 len mám pocit,že jemu vyhovuje,že je doma 😕 a kto bol v Indii ?? Rado ?? 😕 😨 kde už ten mal,resp.mohol byť.. 🙄 😒 nechápem,ako môže nechať rodinu žiť len z tvojho rodič.príspevku 😖

mňa dnes už 3.deň bolela migrenózne hlava 🙄 🙄 🙄 v práci bol dneska nával 😝 klasika po sviatkoch 😝 ale tuším mi je už lepšie,už sa mi aj nejaké jedlo udržalo v žalúdku 😒 😝 ale schudnúť som neschudla 😠 😠 😀 😝

Zuzi,dávaj bacha,až ma zamrazilo,keď som o tých schodoch čítala ☹ 😒 ešte že Emmke sa nič nestalo 😕 😒 a ty to máš len narazené-tú kostrč a pätu ?? 😕 😒

mladý dnes v MŠ plakal 😒 zasa hysáky ☹

keti
14. apr 2009

milka ja už sa k vám vyjadrovať nebudem. je to úplne zbytočné. Vy proste chcete mať taký život.

elis som pozrela tie foto. Tak tam muselo byť náramne. Ale národu tam bolo.
keby sa aj tu takéto niečo robilo. ☹

milhaus
14. apr 2009

rado mi hovoril že ta videl, ja som šla malu kupat
ja nechcem mat taky život, stale mu hovorim aby sa nenechal otcom využívať

baculka11
14. apr 2009

Ach mili
Myslela som si, že más len Lucku ale ako vidím náš dve deti Lucku a Rada ak si si nevšimla ale toto je téma do detutencoch a nie o manželoch 😀 😀

keti
14. apr 2009

Milka ja chodím k svokrovcom častejšie ako MM. Ja som tam aj 3x za deň. 😀 😀 😀

andy.a
14. apr 2009

tak aj ja som pridala fotky z toho zbierania vajíčok na kúpeľnom ostrove 😝 😅

Dada,vy ste nefotili ?? 😕 😉

Lindi,pekné šibačkové fotečky 🙂 😉 ste krásna rodinka 😵 😵 🙂

andy.a
14. apr 2009

Baculka,čakáš chlapca ?? 😕 😉 a vieš to naisto,bola si na 3-D-UZV ?? 😕 😅
..tú Tamaru by si snáď mala z pasu vymazať,aj keď človek nikdy nevie 😝 😀

baculka11
14. apr 2009

Nie nebola som na 3-D-UZV a viem to na 99% 😀

mimusbe
14. apr 2009

jeeej andy...ake pekne fotoze....deticky su strasne zlateeee 😵 😵 🙂

andy.a
14. apr 2009

Baculka,ak ti to povedal Dr.Dojčan..tak tomu veriť nemusíš 😀 😀 😝 mne 2 razy tipoval zle 😠 😖

mimusbe
14. apr 2009

andy...dojcan je zlaty 😀 😀 😀 😀 ...chodil mi na vizitu a som sa vzdy smiala v duchu...sa hambil tusim viac jak ja....vzdy ked si nato spomeniem tak mi je do smiechu...

andy.a
14. apr 2009

Mimuš,ďakujem 🙂 😉 sú zlaté-odtiaľ-potiaľ 😝 😝 😀 😀

baculka11
14. apr 2009

Andy
Nie povedal mi to Dr. Dečkov v TT tam sa budem čoskoro sťahovať a tam aj budem rodiť.
Tak vás potom asi opustím 😀

elise
14. apr 2009

andy deturence sú ako anjeličková nádherné a zlatučké 😵 😵 😵
baculka ja pochádzam z tt o dečkovovi som nepočula ale rodila som v tt a bol to super rodila ma štefániková. daj mi do ip kam v tt sa sťahujete 😉 ked budem u našich v tt tak sa môžeme aj stretnúť potom 😉

dadulka19
14. apr 2009

jáj Dojčan,ten je veru riadne hamblivý 😀 😀 😀

andy,kráááásne dietky máš 😉 ....

lucinda7
autor
15. apr 2009

dobré ránko...

Lindi,Andy,krásne fotos 😝
my sme Anetku s tatnom včera stretli ked sme boli na tých kolotočoch 😵škerko malé 😝

jááj,a Dojčan ten len od prahu dverí vždy pozeral....aby sme ho nepokúsali náhodou 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
15. apr 2009

dobre rano...

dalsie ranne vtaca 😀 😀 ....mala je uz od 6 hore....a nechce sa jej teraz buvkat tak pojdeme pozehlit...mam tam toho tusim aj za tri susiaky 😅 😅

luci 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre