♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
17. apr 2009

Zuzi,netreba k tebe zavolať záchranku??? 😝

Danca ja čakám jahodové tento víkend 😒

keti
17. apr 2009

Jej babule držte palce, nech v sobotu neprší, lebo nám má ten pánko prísť kopať základy a tú pivnicu.
danka tak potom privezieme tú hlinu.
ešte som sa chcela opýtať, že ako dlho vám to robil. Samozrejme to kopanie 😀 😀 😀 A či ste mu dali aj niečo jesť.

zuzidr
17. apr 2009

luci nie už som to predýchala 😀 😀 😀 to sú také chvílkové nátlaky 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
17. apr 2009

keti kopete ručne či bagrikom??? 😝
na gardeniu do NR sa nechystáte???náš tatik bol včera len na otočku,lebo celý víkend robí 😖

ale že by si vela vecí vedel vybrať 😀 😀 😀 😀

mimusbe
17. apr 2009

ja sa k tomu uz nevyjadrujem....nepotrebujem aby ma vystrelo....tiez mi to dviha tlak 😠 😠

Lucky mi je neskutocne luto...deti milujem a zboznujem...a hrozne by som jej chcela pomoct ked ma takych nezodpovednych rodicov/deti....

😖 😖 😖 😖

akurat si pozeram fotky z vlastnej svadby 😀 😀 😀....boze...to boli ksichty 😀 😀 😀

lucinda7
autor
17. apr 2009

Mimus, 😀 😀 😀 😀

mimusbe
17. apr 2009

ja by som veru isla na gardeniu...straaaasne rada...ale este neviem co bude cez vikend 😖

ja by som tiez veru pokupila hrooozne moc toho ...ani vozik by mi nestacil... 😀 😀 😀 😀 ale este nam to zbytocne lebo nam budu opet a zas navazat tatrovky hliny....

luci....jahodove??? 😀 😀 😀 😀 az je to to co si myslim 😀 😀 😀 😀 mne to ledva prislo...sme sa uz bali ze ci naaaahodou 😅 😅 😀

keti....kopanie netrva dlho...my osobne sme mu nedavali jest...sak tu bol tusim dve apol hodiny maximalne....a to mame asi o trosinku vacsi dom ako vy 😅 😅 myslim si

zuzidr
17. apr 2009

luci a vy ako pokračujete so stavbou?

lucinda7
autor
17. apr 2009

Zuzi,IP 😝

danca.b
17. apr 2009

Katka nam kopal len zakldy na tie mury...a davala som mu jest,ale zaklady na dom nam kopal tusim Roth alebo Basnak?... my sme dost v zemi...trvalo mu to cely den 😒

nika2
17. apr 2009

ahojte,
teda vonku je zamracene a ozaj hlasia prsat cely vikend.
zajtra mame oslavu malej a MM ma v pondelok meniny tak to oslavujeme tiez . bude nas tu jak hadov 😀
inak vcera mala zvladla dobre ockovanie. plakala len ked pichla sestricka. potom bolo uz dobre. dala som jej panadol preistotu. a ma 9500g a 74cm. ked ju doma vazim tak ma aj 10kg. len tie vahy vazia kazda inak 🙂

mimusbe
17. apr 2009

nika tak gratulujeme manzelovi k meninkam 😉

fiiha..Vikinka je uz riadna slecna 🙂 🙂 😉

nika2
17. apr 2009

mima dakujem 🙂 no na nosenie by aj vaha uz stacila 😀

kluara
17. apr 2009

ahojte!

Nika, Viktorke všetko najlepšie k rôčiku 🙂

ja som sem už prestala chodiť a prispievať, nebaví ma čítať stále to isté, či už sú to sťažnosti alebo rady 😅

nika2
17. apr 2009

dakujem kluara 🙂

lucinda7
autor
17. apr 2009

Maťka,neblááázni 😝

bola som vyvesiť prvú varku a tam pršíííí a je kosaaaaaa 😠 😠 😠 😠 😠

kluara
17. apr 2009

Lucka, pamätáš, keď sme si tu začínali písať? vtedy to bolo super, aj sme si viacej popísali o sebe, o deťoch, teraz tomu tak skoro vôbec nie je...... ja sa chcem prísť na fórum odreagovať, potešiť, porozprávať, povzbudiť toho druhého...... viem, že sa nedajú stále písať len pozitívne veci, lebo život sa s nami koľkokrát nehrá......

lucinda7
autor
17. apr 2009

maťka,pamätám...... 😝 aj na to kde sme si začínali písať úúúplne na začiatku....tam to bolo najlepšie 😵

vieš,ale tak ako chceš to funguje lepšie na sukormnom fore....vieš sama 😵

človek si dobre premyslí čo napíše na tieto verejné fora 😒

a je pravda že v poslednej dobe sa to tu točí len okolo jedného 😠 😠 😠 😠a ked nie,debata viazne 😒

zuzidr
17. apr 2009

mati ano,máš pravdu zo začiatku nás tu bolo pár a kecali sme o všetkom,aj o radostiach aj starostiach,ale teraz to tu fakt vyzerá ako psychologická poradna pre Mili 😀

poprosím teda mili aby písala bežné veci zo života ktoré normálne prežíva s luckou a nie trápenia s Radom a s,a my samozrejme nebudeme reagovať na niektoré príspevky(lebo je velmi ťažké nereagovať na niektoré príspevky 😒 )

a nikto mi nenapísal čo dnes varíte? 😠

ja idem cez obed do kiku a takka,musím malej kúpiť nejaké lacné tepláky,lebo teraz jak je teplo tak sa hrá len s pieskom,kamienkami,a nechce plenku ale sem-tam sa jej ešte stane menšia nehoda že jej cvrkne,tak meníme teplák jak na kolotoči,a zase čo má nové zo súprav jej nechcem dávať 😅 😀 😀

lucinda7
autor
17. apr 2009

Zuzi,my máme pangasia so zemiakovým pyré+hlávkový šalátik....
a práve som dodusila 😀 😀 😀 😀 kapustu k pečenému mäsku na nedelu 😵

zuzidr
17. apr 2009

vidíííš pangasa sme dávno nemali,veru kúpim toho bud na dnes alebo na zajtra 😀

kluara
17. apr 2009

no ja mám na obed špagety zo včera, dieťa má obed v škôlke, MM v práci, tak mne to stačí 😅
ale musím urobiť niečo na večeru, len neviem čo 🙄 toho pangasa som ešte nerobila, ani neviem, kde by som ho kúpila...... a kamoška mi hovorila, vraj je nejaký škodlivý, nepočuli ste o tom? ak by ste chceli, tak vám to sem prepošlem, len je to riadne dlhé 😒

zuzidr
17. apr 2009

Luci tie kuracie placky či palacinky čo tu s andy spomínate sa dajú kde kúpiť okrem toho mäsiarstva na teplickej? 😅

kluara
17. apr 2009

Lucka, áno, súkromné fórum je super, fungujem na dvoch takých 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
17. apr 2009

Zuzi,na Staničnej a na Hviezdoslavovej v hydine 😝 😝 😝 😝

inak na Staničnej je vedla tej pôvodnej ale bližšie k zmrzline nová hydina asi 2 týždne....a tam majú pangasia za dobrú cenu 😵

Maťka,ja som robila špagety včera na večeru 😵 na lexikovu žiadosť 😀 😀 😀 😀

a o tej škodlivosti som to aj ja raz dostala do mailu....inak podla mna bludy....to isté by sa napr.dalo napísať o všertkých morských rybách 😵

milhaus
17. apr 2009

ja nie som urazena za to čo ste napisali
risuje sa mi ešte požičiavat peniaze cez proficredit ale rado to chce na s. r. o silou mocou a ta baba to chce na živnost
dneska tu bola a pačilo by sa mi to, mala by som aspon čas byt s malou
keti borisovi to robil 8 hodín, to vykopane čo tam ma a boris mu jest nedaval ale napit mu môžeš dat len nie alkohol

milhaus
17. apr 2009

mate niekto skusenosti s pracou obchodneho zastupcu pre taketo niečo ako su pôžičky a tak?

martao
17. apr 2009

Prádlo na žehlenie mi možete doviezť. Ja sa v žehlení vyžívam. Najradšej žehlím plienky. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucinda7
autor
17. apr 2009

jáááj,Mili len aby si nedopadla ako nedávno to dievča v správach....podla mna to neni job pre ženu 😒

zuzidr
17. apr 2009

mili ono to vyzerá veeelmi lákavo tá práca ale v prvom rade treba byť asi komunikatívny typ,asi sa tam dá aj dobre zarobiť,určite budeš mať provízie z každej pôžičky čo poskytneš,ved to skús a sama uvidíš či to je práca pre teba 😀 😅

ja som síce nerobila pôžičky,ale v poisťovni,bola to práca čo ma velmi bavila,bola som na manažerskej pozící po čase,ale je to všetko o komunikácií 🙂 ja som bola stále na cestách za klientami po celom západnom slovensku,mala som vela školení po celom slovensku a fakt ma to bavilo,ale kôli tomu o čom pisťovníctvo,ekonomika a finančníctvo je.....len ma mrzí že poisťováci sú známi ako doterný ludia,hej,sú aj taký,ale sú ludia čo nechcú o poistkách ani počuť,ale potom ked sa niečo stane,tak by potom chceli aj poúrazové poistné sumy,nedajbože posmrtné po rodinných príslušníkoch....ale to je o inom 😅 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre