♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
8. máj 2009

Mili my ked je pekné počko chodíme preč furt....už máme naplánované víkendy až do konca mesiaca 😀 😀 😀 😀

mimusbe
8. máj 2009

ahojte...

mili...trochu si to nepochopila...

my dnes mame za sebou perny den.....dnes bola v nasej obci jarna brigada... 🙂 🙂 🙂

cela dedina upratovala...cistili potok zametali kosili atd.....trochu sa skraslovala dedina 🙂 🙂

my s MM sme si upratovali pred domom...cely potok vycistili...pokosili vsetku burinu..pohrabali..pozametali...atd atd atd...

domov smne prisli od rana , vecer o stvrt na 7 🙂 🙂 🙂

taki sme unaveni jak kone 😅 😅

luci...ako bolo? deturencom sa pacilo?

mimusbe
8. máj 2009

zrovna pozeram pocasie a na cely buduci tyzden hlasia od 25 do 28 stupnov 😕 😕 🙂 🙂 🙂

fiiiha...teplucko... 😉

lucinda7
autor
8. máj 2009

Mimus,super,až na to kvanto ludí 😒 ale tak volný den,pol Slovákov ide do Bojnic 😀 😀 😀 😀
a bolo tam straašne moc kočíkov a straaašne vela tehotných 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
a euro sem,euro tam,a 50 euro len taký fukot sme tam nechali 😀 😀 😀 😀
ale chalnom sa veeelmi páčilo a to je pre nás hlavné 😵

jáj,Mimus, a nielen teplo ale aj búrky hlásia 😎 bojim,bojim 😀 😀 😀 😀

mimusbe
8. máj 2009

burky som si nevsimla 😅 😅

no to je super ze ste sa mali tak dobre...a veru to je hlavne ze sa deturencom pacilo....sak korunky boli su a vzdy budu (ako sa hovori) 😀 😀 😀

petka015
8. máj 2009

nika ja este kojim ale krupicu mu robim s obycaj mlieka.

lucinda7
autor
8. máj 2009

....a to už my tu nebudeme.... 😀 😀 😀 😀
hodila som pár fotos....a som zistila že so zvieratkami nemáme skoro žiadne 😀 😀 😀 😀 inak zvierat bolo máááálo.....väčšina volier prázdna 😕 bud boli zalezené alebo neboli vôbec 😠

milhaus
8. máj 2009

ja som tam bola strasne davno

andy.a
8. máj 2009

čaute 😎 😎 😎

Luci,pekné fotečky 😵 😵 😵 takú podobno v pozadí s Bojn.zámkom máme tiež 😝 😅 😕 a to tričko s Minnie by sa našej malej veľmi páčilo 😝 😀 😅

my nemáme nič nové 😒 😖 všetko po starom 😝 takže ani nemám čo písať 😕

a čo je s Anikou a Maťkou ?? a Ľubku nevídate niektorá ?? 😕 😉

lucinda7
autor
8. máj 2009

Andy Anetka je kamoška 😝 sa jej aj to moje s Pandou minule páčilo 😀 😀 😀 😀

už máš drobcov zdravých???

....no niektoré baby prestali písať....asi mali svoje dôvody 😎

dadaga
8. máj 2009

luci v zoo? tusim v brne je krajsia ako v bojniciach...ale to je trosku od ruky... xixi

lucinda7
autor
9. máj 2009

dobré ránko...

Dani,hej,v Brne-Bystrci je velmi pekná ZOO.....som tam chodila k tete každé prázdniny....bývajú pár metrov od nej 😵

lucinda7
autor
9. máj 2009

ja nahováram MM na safari čo je v Dvur Kralové 😝 😝 😝 😝
http://www.zoodvurkralove.cz/cs/?lbl-scen=verej...

len je to dosť od ruky 😖

mimusbe
9. máj 2009

dobre ranko

tak my dnes pokracujeme v pracovnom vikende 😀 😀 trosku to tu musime dat do poriadku....

MM uz od 8 kosii....mrne mi buva tak idem este volaco pookopavat 😀 😀

navarene mame od vcera takze mam v tomto fraj...este daky kolacik upiect...

luci....ta zoo je dost podobna tej co je v Lesnej... 🙂

nika2
9. máj 2009

ahojte,
peta do varenia aj mne povedala dr.,ze mozem dat. nutrilon teraz pije len rano. viacej nechce. a kasu na noc davam sunarku. tie ma rada a su ozaj chutne. obcas aj krupicu jej uvarim. zatial som jej tam davala par odmeriek nutrilonu. ale skusim jej uz aj bebe puding aj tu krupicu z mliekom.
dnes ideme grilovat tak dufam, ze pocasie bude dobre.

lucinda7
autor
9. máj 2009

Mima si bola v tom Dvur Kralové????mne to pripomína ten Safari park čo bol v Rakusku.....som tam bola s Alexikom ked mal 2 roky,ale potom to zrušili.....tam sa mi páčilo zatial najviac.....

v Lešnej sme boli minulé leto....tá je pekná ale ťažko prístupná kočíkom 😖a to naše mrne je najbezpečnejšie ked sedí v golfáčoch 😀 😀 😀 😀

my navarené nemáme kedže sme neboli doma 😖tak bude na želanie Kung Pao dnes 😵

miruss
9. máj 2009

Ahojte.
My sme boli včera v Lešnej. Bolo super. Domov sme prišli až pred ôsmou. 😀
MM síce zobral foťák, ale baterku z neho nechal doma na nbíjačke. 😠
MM mi včera odišiel na tú jachtu a príde až 24.5. ☹
Ale 25.5.-27.5. idem so Zuzkou na stretko decembroviek na Moravu. 🙂

lucinda7
autor
9. máj 2009

Mirka,kde idete na stretko???? 😝

nás tiež čaká stretko o 3 týždne na Liptove 😵 v Demänovej 😝

kluara
9. máj 2009

ahojte!

Lucka, áno, prestala som prispievať, a ako si napísala, mám na to svoje dôvody......

Andy, žijeme, dýchame, zatiaľ chodíme do škôlky (klop, klop), keď je pekne sme na ihrisku, koľkokrát sa dostanem na net až po 22tej, keď mi zaspí Lukáš. v práci net nemám, takže som si veľmi rýchlo odvykla od závislosti 😀 😀 😀

lucinda7
autor
9. máj 2009

Maťka,chápem ťa 😝

ale aspon že sa sem tam ukážeš 😝 aj to poteší vedieť ako sa vám darí 😵

andy.a
9. máj 2009

Maťka,zdravím 🙂 😉 aj ostatné 😎 😎 😎

Mati,kedy chodíš po malého do MŠ ??nevidela som ťa tam nikdy 😕 😅 i keď je pravda,že my sme viac doma ako tam 😖 po 2 dňoch v MŠ je zasa chorý 😒 ☹
v apríli tam bol dokopy tuším 6 dní,2x chorý /angína a potom viróza 😖 😒 /

a pritom berie stále Imunoglukán a kvantá vitamínov,probiotiká,z ORL a IAA berie Xyzal,Fliconase do nosa a neviem čo ešte ☹ 😒

lucinda7
autor
9. máj 2009

andy,Xyzal a Flixonase mám aj ja.....jemu vyšla nejaká alergia??? 😕

andy.a
9. máj 2009

Luci,alergia akurát tak na prach 😝 má to preventívne 😒 ale bez efektu 😕
.. a má zníženú imunitu,myslím IgA má niečo nižšie,ale nie nejako extrémne 😝

lucinda7
autor
9. máj 2009

..lebo ja beriem oboje na pelovú alergiu 😔

ved mu to vysad ked je to bez efektu 😒 teda to do nosa....xyzal by som dávala.....moji majú Zodac a Aerius 😖

kluara
9. máj 2009

andy, väčšinou o 15.30-15.45, ako sa vymocem z firmy......

aj môj je tiež viacej doma ako v škôlke, ale čo už narobím......

andy.a
9. máj 2009

Luci,má to brať mesiac a potom ideme na konrolu ..na to ORL 😝 boli sme u tej mladej,tada mama bola 😉 a vraj tentoraz mala dobrú náladu 😝 😀
lebo keď som tam pár razy bola ja s malým,nebola som veľmi spokojná s jej prístupom 😖 Aj Dada písala,že dosť drasticky Lucke preplachovala ušká/alebo Lindule 😕 😒 /alebo niečo iné ?? 😕no,to je jedno 😖

Mati,tak sa obchádzame,my chodíme po malého zväčša skôr 😝

lucinda7
autor
9. máj 2009

ANdy ani mne sa už ten jej prístup naposledy nepáčil.....už sme tam ani na kontrolu nešli 😖

danca.b
9. máj 2009

Ahojte dievcence....
zdravim vas po dlhsom case...neni cas sem chodit 😉
dnes isla cela nasa familia k svokre... ja som zostala doma ...takze 1x od porodu mam cas ...iba sama pre seba 😉
snazime sa malu odstavit ....ale je to narocne...takze skusame, ako sa bude citit... cez den bez maminy 😒
vidim,ze chodite po vyletoch do Zoo ....mozem vam odporucit aj ZOO v Schonbrunne vo Viedni....je to tam fakt super 🙂 🙂 🙂 my sme tam boli pred 2 r. a sice zajazdovym autobusom,ale da sa aj autom 😉 l
ten zajazd bol vyhoda,ze sme to mali aj so sprievodcom a samozrejme k tomu bol vyklad...co bolo super 🙂
je to vhodne pre deticky cca od 2 rokov...ale os. autom aj pre mensie 🙂 nebol to drahy vylet a bolo tam tropikarium,podmorsky svet a ZOO mala fakt uroven a este sa dalo poprechadzat v zahradach palaca a bolo mozne ist aj na prehliadku do sidla Habsburgovcov 🙂
je to vylet na cely den,ale vynimocny 🙂 🙂
inak nasa mala uz zacala pekne bezkat...tak mame radost...uz 27 apr. sa pustila sama chodit 🙂 🙂

lucinda7
autor
9. máj 2009

Danca,vitaj 😝 že sa ukážeš 😀 😀 😀 😀 chtelničanky sa nejak hromadne umlčali 😝

a gratulujeme k prvým krôčikom....a želáme vela dalších úspešných 😵

elise
9. máj 2009

ahojte kočenky 😉 my sme dnes boli na slňave najskôr u dina a potom na ihrisku pri lodenici, malý sa vybehal. ked sme prišli domou tak od vtedy grilujeme 😀
danca gratulujeme k úspešnému chodeniu 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre