♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
16. máj 2009

ja by som si i tak nič nemohla dovolit kupit kebyže tam som

mimusbe
16. máj 2009

ahojte...

stanka...mam pocit ze som ta na jarmoku videla ...ale nebola som si ista ci si to urcite ty...a preco bol jarmok o nicom? ja som uz zvyknuta ze tam nikdy nic neni..takze som to aj tak brala...

videla som aj dancu s paulinkou...aj pozerala tym smerom ako som stala...len ma nespoznala a mne bolo blbe za nou prist ...ze heeej...ja som mimusbe ...ta sktorou si pises na konovi 😅 😀 😀

aj maleho Jarka Sofinho som videla...aky velky fesak z neho bol 😉 🙂 🙂

my sme malej kupili balon 🙂 a take hluposticky...kvetinace atd...inak tam ozaj nic nebolo...

mimusbe
16. máj 2009

akosik tomu nechapem....TM zarobi take velke peniaze a ty si nemozes nic kupit? 😕 😕 😒

milhaus
16. máj 2009

nie lebo nema ich ešte v ruke tie peniaze, sak pol roka nerobil a treba poplatil dlhy tak čo asi ostane?

stanka26
16. máj 2009

mimus ved som ja aj pozerala že či si to ty.Som hádala podla tvojho M,lebo jeho z videmia poznám zo ZŠ.

sofia222
16. máj 2009

Ahojte,
aj my sme boli na jarmoku kuknut, najskor som bola rano s kamoskou, potom prisiel za nami MM a pobehali sme to tam. no nic moc, ale co som mala na plane, tak to som pokupila, a dokonca aj mne sa uslo daco pekne . hlavne, ze nasa mala mala zabavu, sledovala ludi, deti, takze bol pokoj a klud. Uz sedim s vylozenymi nohami, co som taka unavena, poobede sme este boli vonku a uz som ledva dosla domov.....

andy.a
16. máj 2009

čaute 🙂 😉 😎

takže na jarmoku mič moc ?? 😕 😉 pýtala som sa,že ako to tam vyzerá 😕 ale neodpísali ste mi 😝 😕

Mili,IP 😉

my sme boli s malou kuknúť na stretku Júnovčatiek,nahodím aj fotos 😝 😀 Zuzi bola po skúške,ale výsledky ešte nevie 😕 zdržali sme sa len krátko,ale bolo fajn,malá sa zahrala,vybehala,bola moc spokojná,lebo tam nemusela jesť 😅 😀 😝

mimusbe
16. máj 2009

stanka...ty si chodila s MM do triedy? sa ho musim teda spytat 🙂 🙂 🙂

stanka26
16. máj 2009

nie nechodila,len on je o niečo starší.Ja si ho len pametám zo ZŠ.Ja mám v Lopašove dosť bývalých spolužiakov.

miruss
16. máj 2009

Tak my sme nakoniec grilovali. Bolo super. 🙂
Len Zuzku trápia zuby. Poobede hnačkovala a má navreté ďasná. A prvýkrát som ju zažila upalkanú. Potierala som jej ďasná dologelom, ale nepomohlo to. Nakoniec som jej musela dať panadol. ☹ Som zvedavá aká bude noc. 😝

keti
16. máj 2009

ahojte

náš drobec dneska dosť neskoro zaspinkal 😒 ešte o štvrť na 9 sme boli vonku, lebo ako klasika domov eee 😒

Mima a mňa si nevidela 😔 ?Ja som sa snažila aj sledovať ľudí ,aj stánky, aj drobca, lebo jemu sa moc nepáčilo ☹
Chcela som si kúpiť konečne nejaké tričko no nič nemám. Rastíkovi som tam kúpila čapičku, vestičku a tesilky na tú svadbu 🙂 🙂, turecký med. Naším, svokrovi, manželovi. nech si aspoň trochu pomaškrtia 😉 😉

Ale predsa som si niečo kúpila hrántik na balkón 😉, ale už teraz vidím ako sa tam drobec premrva v hline 😀 😀

Stanka a kedy zase prídete???

keti
16. máj 2009

jééj babule ešte som sa chcela opýtať. Rastík ma už začal odmietať pri kojení. Je to už dní čo necucá 🙂
Cítim, že mlieko sa mi ešte tvorí. Mám si to odsávať, alebo nechať tak??? či mám isť na tú inekciu??? a keď tak ku komu??? K svojmu gynekologovi??? 😕 😕

danca.b
16. máj 2009

ahojte
tak sa vam hlasim 🙂
som od stvrtka vecer nejaka marodna...mala som zimnicu(po 100 rokoch asi) a trochu ma prehanalo 😠
v piatok rano zvysena teplota a potom sme sa poobede este vybrali na nakup do PN
dnes sme jarmocili a potom mala nasa drnda oslavu 🙂
mima,co si ma nedrgla...ja by som ta oslovila,ale davno som nevidela tvoje ,foto tak neviem ci by som ta spoznala 😅 😕
my sme stretli iba keti...a tiez sme nekupili skoro nic...akurat malej satku a potom sme si boli sadnut na pivko a zivansku 🙂 😉
andy,takze ja ti odpoviem ,za chtelnicanky 🙂 stankov je u nas velaaa...mame velikanske namestie,ake nie je siroko,daleko v okoli a to neprehanam 🙂
v tych stankoch...nic,moc...ako na jarmokoch,ale sem tam sa da...kosiky,tur.med,oblecenie,obuv a aj nejake ine veci,ale to asi "vsjo". 😉
my jarmok berieme,ze sa poprechadame,stretneme znamych,posedime a tak si sprijemnime den 🙂 🙂 🙂
ked bude cas hodim nejake nove foto 🙂

mimusbe
17. máj 2009

dobre ranko....

tak my uz mame polievocku od pol8 navarenu....tatino uz druhe doraba...

sabinke sa akosik nechce poslednu dobu spinkat...MM hovori ze je raketa.... 😀 je strasne ziva a neposedna....

miruss....tak nech rychlo zubky vyjdu a nech Zuzanku dlho netrapia... 😉 my este stale nemame zubok 😖

keti...nie teba som nevidela ...aj som sa stale otacala ze ci niekde nebudes...ale nic 😒 ani andrej ta nevidel...a ten ta skor spozna ako ja 🙂 skoda....sak snad inokedy...na hody chtelnicke 😀 😀

danca....my sme isli okolo a bola tam karicka a ked som pozrela tak malu Paulinku som hned spoznala podla fotiek...zlatucka je velmi... 😉 a aj teba som hned spoznala.... 😉

snad ti je uz lepsie.... 🙂

keti
17. máj 2009

dobré ránko

ja už mám tiež navarené. Dnes máme vepšo,knedlo,zelí

A zase je Chtelnica v telke V goóól

stanka26
17. máj 2009

ahojte..

my sme dnes vstávali o pol siedmej.Po strašnej dlhej dobe sme spali celú noc aj Šimi aj Sabi. 😉

Máme navarené,babka včera navarila. 🙂
Ak vykukne slniečko chceli by sme ísť dnes na výlet do Bojnej,len čakáme kedy tá hmla od nás z HC odíde.

Keti prídeme až na ten ďalší týždeň asi 27.5.lebo Sabínka ide 26.5 do škôlky na cvrčkov.
Ani sme nestihli rozlúčiť...

nika2
17. máj 2009

ahojte,
tak vcera sme boli v tom laugariciu. celkom fajn to tam je. daju sa tam oplieskat peniaze 🙂 len ma potom tak zacala boliet hlava. mala stava v poslednom case uz o piatej rano. a vecer sme isli spat az po eurosongu. ten kocil o stvrt na jednu. ale vyhral dobry spevak. taky zlaty bol ten nor.

lucinda7
autor
17. máj 2009

ahojte....

aj ja už mám navarené 😝
dnes musíme obedovať skôr lebo MM ide na futbal do TT 😒 služobne 😠

a dnes to jak na potvoru vyzerá že sa počasie konečne umudri 😝

veru v Laugariciu sa dá dobre vela euráčov oplieskať 😀 😀 😀 😀 ale tento mesiac sa musím krotiť ešte nás čaká Liptov a musím zavolať tepováka na gauč,lebo naš malý umelec nám včera pokreslil voskovkou tú novú sedačku 😒 no porazí ma z neho....len som ho našla ako to vlhčeným obrúskom drhne a hovorí mi:to niiiic,maminka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
17. máj 2009

a zabudla som ešte,mne stačí aby mali na jarmoku kokosové kmene 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to strašne lubim 😵

milhaus
17. máj 2009

ahojte
to ani neviem čo je lucinda ale sladkosti tam byva dost, činske veci, fontanky, obrazy, košiky, nože, periny

miruss
17. máj 2009

Ahojte.
Zuzka spala do siedmej bez zobudenia, takže ok. Teraz pôjde zasa búvať. 🙂
Ja pôjdem žehliť a dedo pôjde s Kubkom von. 🙂
Keti radšej si aspoň raz za deň odsaj, aby si nedostala zápal a pre istotru zavolaj gynekológovi. 😝

lucinda7
autor
17. máj 2009

Mili takéto niečo 😝 majú to vždy v stánkoch s perníkmi 😵
http://www.vysi-sweet.cz/cs/kokosovy-kmen-5ks 😝

mimusbe
17. máj 2009

luci....toho tam bolo pozehnaneeeee 😉 strasne vela stankov s takymito cukrovinkami tam bolo....
ale odolala som a nekupila som si 😀 😀 😀

ale kupila som si na doma take kratke 3/4 teplaky...aj rukavice do zahrady na burinu 😀

som sa dobre pobavila...ze to nic maminka 😀 😀 maximko je zlatucky 😵 😵

lucinda7
autor
17. máj 2009

Mima,ja som si toho porobila zásoby z Bojnic.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tam boli stánky s tým tiež na každom rohu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no Maximko je teraz úúúžasný.....také hlášky hádže že sa na nom furt kosíme 😀 😀 😀 😀 😀

danca.b
17. máj 2009

cafte
nasi su vsetci v kostole,aj mala a ja sa este liecim trocha...uz som nevedela, co by mi pomohlo,tak som si dala stamprlik dom.palenky 😉 cistej broskynovice co sme palili...bud ma to zabije alebo vzkriesi,lebo tvrdy alkohol som nepila uz dlhooo 😝zatial sa citim celkom v pohode 🙂len neviem z coho mozem mat taketo problemy,zeby crevna chripka? 😠 😅 😕
mima aj sa som pozerala na tie teplaky...predavali to take morhonky?vyzerali celkom slusne(tie teplaky) a myslim,ze mali aj akoze znackove tricka 🙂
luci maly sa vynasiel 🙂nasa Barbi,ked este na byte popisala stenu a stolik nam tvrdila,ze to ona nebola,ale take druhe "devcatko" 🙂 🙂

sofia222
17. máj 2009

Ahojte,
Danka, teba sme vcera videli na jarmoku, MM ma drgol, ze si tam, len si sa zrovna s niekym rozpravala, tak som ta nechcela rusit. inak my tiez tak podobne, po nakupoch sme sa stavili na obedik a potom na zmrzku a domov.....mala bola ziva,ta by tam este vydrzala, ale ja uz som citila, ze som to zasa prehnala s chodenim. lekarovi som musela slubit, ze sa budem setrit, ale nejako sa mi to nedari....

milhaus
17. máj 2009

sofia222 a to bud rada že ti ešte Lenka neuteka ako moja baba

andy.a
17. máj 2009

Linda je v Zmenárni 🙂 😉 😅 ,pozerajte 😉 🙂

nika2
17. máj 2009

ahojte ,aj ja som pozerala zmenaren.

elise
17. máj 2009

ahojte tak som bola v zmenárni čo hovoríte? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre