♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

miruss
21. jan 2009

Ahojte.
Tak už štvorka. 🙂
Ja robím na obed krémovú zemiakovú polievku, zemiaky a zapekaný baklažán s mletým mäsom. 🙂
Práve dávam cez happyfoto robiť fotky, je akcia za polovičnú cenu, keď zadáš objednávku ešte dnes. 😝 Ale len na rozmer 10x15 cm. 😝

elise
21. jan 2009

mimus ved mne išlo hlavne o ten klud ked bol u tej baby tak som celý den trpla čo bude.
na zozname detičiek som videla aj gajinho danka tak budú chvílku chodiť asi spolu 😀 myslím že ho tam naučia trošku samostatnosti a aj s tým nočníčkom pokročíme dalej. a dufam že do leta budeme bez plienok 😉 v prepočte zaplatím za jasličky a za stravu tolko čo by som dala tej babe skoro celý rodičovský a bude v lepšom prostredí 😉

lucinda7
autor
21. jan 2009

emily,ja som Lucinda 😀 😀 😀 😀 si nás furt mýliš 😵
Lindi,tak super že sa páčilo....nech mu to vydrží 😝

a my nemáme vodu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 porazí ma....snád nič vážne ☹

jett
21. jan 2009

ahojte Piešťanky IV 😵 😵 😵

mimusbe
21. jan 2009

luci....aj u nas v lopiku nemaju vodu...dnes rano hlasili ze trnavska vodarenska spolocnost opravuje nejake potrubia tak cast dediny nebude mat dnes vodu....

v PN nic take nedali vediet?

miruss....zrovna pozeram to happy foto...a vyzera to super...daju sa tam porobit kalendare a kopec veci poupravovat atd....
ja mam stiahnuty program cewefotosvet...tam sa to da tiez ale v happy foto je viacej moznosti 🙂

lucinda7
autor
21. jan 2009

Mimus,nám práve nedali vedieť vôbec... 😠
z cewe mám fotoknihy 😵

jett
21. jan 2009

baby, toho pstruha by som si aj ja dala 😵 ja som robila malej syrovú polievočku a mamina dusí mäsko na šampiónoch.. v nedelu by sme mali ísť na východ a mne sa taaak "nesce" 😖 😖

lindi vidíš, človek by povedal, že keď si budeš platiť babu aby sa venovala len tvojmu synovi, tak nakoniec je to horšie ako jasličky 😒 A písali ste, že len piešťanky tam môžu mať deti, nieje to tak? Aj ja by som išla rada do prááce na jeseň 😅

zuzidr
21. jan 2009

jett kde si pred tým pracovala 😅

lucinda7
autor
21. jan 2009

jett,linde vzali a neni piešťanka....tak neviem podla čoho vyberajú 😝

jett
21. jan 2009

luci, no to by aj mňa zaujímalo 😀

zuzi, rok mám praxe ako pomocná ekonómka, 4roky som bola v AU, a potom rok kurátorka galérie, takže ani ešte netuším, čo by som chcela robiť 😅

miruss
21. jan 2009

Lindi to je dobré, že sa Lukáškovi v škôlke páči. 🙂
Naša princezná dnes spala od 22:00 do 06:15. Prvá noc bez kojenia. 🙂

jett
21. jan 2009

http://www.mimibazar.sk/vtip.php?id=9509 😀 😀 😀 😀 😀

miruss a čo piješ, že ti tak dobre dieťa spí???? 😕 😀 😀 mne malá ani raz ešte neprespala a 6hod v kuse spala max. 5x... ☹

zuzidr
21. jan 2009

kurátorka galérie??????????to počujem prvý krát?čo si robila? 😅 😕

nika2
21. jan 2009

ahojte ,
tak uz 4-ka 🙂
nam ide voda na trajane. malu som dala na balkon spat. lebo aj prsi aj neprsi.
inak financna kriza zasiahla uz aj robotu MM. tento piatok su doma zo 60% a tak by to malo byt zatial nevie dokedy.

nika2
21. jan 2009

jett - pokial to bude stale len jeden den, tak sa to da.

jett
21. jan 2009

no hej, len aby to nebolo viac 😔

aa- posledný link pre zuzi http://galeriamariet.piczo.com/?g=37189043&cr=6 viac som toho žiaľ nestihla, ostala som tehu, čomu som dala prednosť 😵 😵 😵

miruss
21. jan 2009

Jett aj Kubko tak dobre spal, keď mu prešli koliky. Asi máme ten spánok v génoch. 😀
Asi som to od MM dostala, bolí ma hrdlo aj hlava, ja nechcem. 😖
Beriem homeopatiká a kalciový sirup. Dúfam, že to drobci nechytia. ☹

elise
21. jan 2009

zobrali malého preto lebo pracujem v piešťanoch ale platíme vyššiu sumu za jasličky. 😉 inak svokor mal v pn trvalé bydlisko len zomrel 😔 stačí ak má neaký starý rodič - vtedy sa platí menej.a mali akurát voľné miesto mala som šťastie 😉

lucinda7
autor
21. jan 2009

tak tam je ten pes zakopaný 😀 😀 😀 😀
mariet,teeeda,sa nezdáš babo... 😅 a kde je tá galeria vlastne??? 😕

miruss
21. jan 2009

Mariet ty sa fakt nezdáš. 🙂

anika
21. jan 2009

cavte, zase som tu len naskok, lebo sa mi nakopilo vela skusok,takze vas fakt len obcas precitam 😉
ale myslim na vas 😎
baby, ja idem od aprila zarezavat a od marca sa ide do skolky, uf
som zvedava, co a ako to bude

danca.b
21. jan 2009

ahojte v IV ke 🙂 ...ja som dnes robila kyslu hribiikovu polievku a zemlovku,ale dostala som chut na pstruhov kedze tu boli spomenute.Takze dik za inspiraciu, co na veceru Lucinda 🙂 No a k tym spionom...vidim,ze to niektore irituje,ze to tu hocikto cita,ale podla mna vam to moze byt šumafuk, ved tu nepisete ziadne intimnosti ani nic za co by ste sa museli hambit,to,ze napisem co som varila alebo,ze som bola na nakupe, nech si citaju.S tym predsa musite ratat...treba sa nad tym povzniest,to je moj nazor.To,ze u nas citaju milhaus 😎 je myslim trocha jej chyba.

zuzidr
21. jan 2009

danca je to verejné forum,tak asi každá z nás počíta s tým že to číta hocikto,len je to blbé,že sú tu baby,ktoré čítajú pravidelne,vôbec neprispejú lebo bud sa hanbia,alebo je im to blbé alebo nevedia vyjadriť svoj názor 😒 Len najhoršie je že niekto si to tu prečíta a potom to roznáša daaaaaleko do rodiny,roboty,mesta,dediny a pod.

každá ktorá sem normálne prišla pokecať,predstavila sa,povedala niečo o sebe sme ju prijali,chodia sem baby ktoré prispejú 1-2príspevky za mesiac a sú tu vítané.
nieje to naše súkromné forum ale myslím že na to,aby som sa s niekym normálne porozprávala ocením ked napíše aspom v skratke o sebe,a toto mnohé nevdia a nechcú urobiť a ešte nám tu vynadajú.a takých je veeela 😀 😀

ked chcem niečo vyjadriť tak to napíšem a možno potom porozmýšlam že som to mohla napísať inak,alebo vôbec,ale za svoj názor sa nehanbím 😀 🙂

andy.a
21. jan 2009

ahojte 🙂 😎 😎
tak teda v 4-ke 😅 😕 😝

len sa bojím,že to srdiečko vymažú 😒

jett,zaujímavá práca 😉

Aňa a ty ideš kam robiť ?? 😕 😉 svoj obor,či niečo iné ?? 😕 😝 a držím palce ku skúškam 😉

elise
21. jan 2009

andy aj v spoločných termínoch majú novembrovky 2007 srdiečko a dlllllho 😀
mna netankujú špioni nech si to čítajú tiež sa nehambím za príspevky. ale ja ich len pozdravím ako vás všetky tu 😉

andy.a
21. jan 2009

Lindi,no tak to napokon dobre dopadlo..a tie jasle budú móžno lepšie ako varovka 🙂 😝
hlavne aby bol malý spopkojný a ty budeš tiež 🙂 😵 aj sa určite hodne naučí 🙂
len tie detské choroby..toho by som sa najviac bála 😒
ale človek si nevyberie ☹

a to tam teraz bude malý chodiť už stále,či ako ? 😕 😅 spomínala si,že len do konca februára..neviem už,ako si to písala.. 😕 🙂

andy.a
21. jan 2009

a zdravím Gabču,Ľubku,hrotku..atď..

a Rim..neviete,čo je s ňou ?? 😕 ☹ 😉 tá tu nebola tuším od minulej Veľkej noci,či od kedy ☹

andy.a
21. jan 2009

no,elis,možno to nechajú tak,majú teraz adminky iné strarosti..jedna pomaly v TP a druhá maliné bábinko 😵 😵 😵

..a dúfam,že mi nevymažú tú Madonnu 😝 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre