♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
27. máj 2009

dobre ranko...

luci....asi sa to neumudri... 😖 ...teda tu to aspon nevyzera na cely den na dobre pocasko...som vybehla na terasu a teda zamracene az no a fuciiii....a dost sa ochladilo...a vnoci prsalo...

prijemny vylet luci 😉 😉

a zuzanky....asi reaguje na moj prispevok co som napisala....ze to je forum o mamickach a detoch atd.....ale ja som to skor myslela tak ze sem nepatria taketo veci....hadky urazky spory atd....ked nieco mate medzi sebou tak si to rieste osobne.... 😒

a dufam ze to je uz uzavrete....fakt to sem nepatri....

zuzidr
27. máj 2009

dobré ránko 😉

keti
27. máj 2009

dobré ránko

my sme dnes vstali zase o 7-mej 😀

včera som už nestihla prísť, lebo som zaspala pri telke, a prespala som aj panelák 😀 😀

už sem nebudem písať o našej stavbe, lebo to stále niekomu kole oči!! 😠

včera sme išli na čerešne na výhon, no ale žiadna sláva, ani drobcovi sa neľúbili, a to že sú májovky, len také šupy. 😒 tak si počkáme na srdcovky. 😉

Aj vaše detičky sú také žhavé za kakaom??? Náš len keď zbadá, že beriem fľašu, tak už robí krik, už je neskoro 😀 😀 😀

luci ani ja nemám rada, keď máme niekam ísť, a malo by pršať.

stanka26
27. máj 2009

ahojte...

my dnes vstávali o pol 8.

keti nerob si z toho nič.dalej sem píš o vašej stavbe a kd to niekomu vadí,tak nech sem nechodí a nech to teda nečíta.

možno ty aj závidí že budeš mať domček svoj vlastný a podľa svojich predstáv.
kašli na dotyčnú.

zuzanky
27. máj 2009

ahojte 😀

Áno mimusbe reagoval som na tvoj príspevok ale nechcem uraziť keti. Potom si to Mili mýli z manželskou poradňou lebo tu sa viac dozvieš o jej manželovi ako o Lucke. 🙂

Milu sorry ale vôbec ťa nevidím s malou vonku. Síce som tam len cez víkend ale s Jarkom dosť chodíme von aj na ihrisko na šmykľavku. Alebo pozrieť MM k jeho babke a ani u svokrovcov ťa nevidím aspoň na dvore. Pozri sa na Keti ta je sále vonku.

Čo vieš robiť na tom byte toľko? Ja keď môžem tak utečiem buď k svokrovcom a najračej idem do Chtelnice za Jarkom. 🙂

zuzanocka
27. máj 2009

dobre ranko!

u nas zasa bola horsia noc, aj nejak skoro mala vstavala, snad sa jej nevracaju tie problemy s bruskom 😒

baby,
pisala som, ze ked dotycnu osobu budete ignorovat a nikto nebude na nu reagovat, prestane ju to bavit... jedine, ze by sa potom hadala sama so sebou 😀

ja mam na dnes navarene od vcera - rajcinkovu polievocku s cestovinkami a rizotko, takze veget, potrebujem vsak dokoncit nejake veci ocinovi na oslavu, snad mi mrne dovoli 😉

keti,
no nasa teda kako ani za svet...ani ziadne UM 😝 to bude mat asi po mne... ja nevypijem ani hlt mlieka 🤐

milhaus
27. máj 2009

ahojte
zuzanky, posledne tri vikendy som nebola v chtelnici
tu som len ked mam pracu ked rado nie je doma
konečne ta pota prišla len to asi spravim až na obed ked bude mala spat

milhaus
27. máj 2009

posta, nie pota
inak tu v noci pršalo

zuzidr
27. máj 2009

ja to nechápem....sú ludia,ktorí chodia toto fórum zámerne čítať,aby potom mohli dotyčnú písajúcu osobu poosierať po celej rodine a po okolí...... 🤐

potom si to čítajú ludia len pre zaujímavosť a nikde o tom nediskutujú ani neprispievajú blbými príspevkami...... 🤐

potom jedinci čo vždy!!!! prídu na pár dní,rozvýria hladinu,spravia niektorej z nás peklo zo života a znepríjemňujú nám rozhovory 🤐

no a nakoniec sme MY! skalné ktoré si radi pokecáme o všetkom! aj o tom ako deti papajú,kakajú,hrajú sa,o rodinných výletoch,aj o domácich prácach a varení a aj o lepení ipy a prvom sexe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

NEDAJME SA! 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
27. máj 2009

zuzu!
neodbacaj od temy, laskavo. jasne? 😀

zuzanky
27. máj 2009

Stanka ja už mám svoje 😉

http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

A vôbec nezávidím a prajem jej pevne nervy. Lebo tie bude potrebovať. Kto staval vie o čom hovorím. 🙂

milhaus
27. máj 2009

pekné
nam treba prerábať kúrenie ale tento rok ešte nie, cchem rada prinútiť aby vrátil niečo z toho čo nie je jeho

mimusbe
27. máj 2009

zuzidr....moja rec.... 😉

milhaus
27. máj 2009

ked mi sme tu take už že sa bavíme o všetkom
chce sa mi spat ešte a naobed sa mi to nepodarí lebo mám niečo na pláne

zuzidr
27. máj 2009

hej bavíme sa o všetkom..... 😀 😀 😀 a všimla som si,mili že odkedy máš Rada preč,nesťažuješ sa tolko a držím palce aby jeho robota priniesla peniažky a utuženie vzťahu 😀 😀 😀

keti
27. máj 2009

zuzanky už si na pochválila, tak snáď nám už dáš pokoj 😉

milhaus
27. máj 2009

tak nema ma až tolko čo rozčulovat 🙂 🙂 🙂
mala sa pri mne sama hra a ked je on doma je nervozny a takto môže byt konečne raz podla mna

milhaus
27. máj 2009

mne vadilo asi aj to že som tu stale sama, u našich si pokecam s mamou a v sobotu sme vždy u babky

milhaus
27. máj 2009

ale u mojej babky, luckinej prababky

kluara
27. máj 2009

ahojte!

baby, prestaňte sa tu intrigovať ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ fakt si to riešte cez IP, ja by som si tu rada popísala, prečítala normálne veci a nie toto 😖 😖 😖 😖

zuzidr
27. máj 2009

mati ved to,že potom sa tu človek akurát tak znechutí a nebaví ho sem chodiť 😅

lucinda7
autor
27. máj 2009

Zuzi,moja reč 😝

zdravím všetky skalné 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja som práve dorobila sviečkovú,tatik ide vyzdvihnúť školáka,najeme sa a fičíme do tej BA 😝

milhaus
27. máj 2009

poobede idem na MY a pridem bud v pondelok doobeda alebo v nedelu poobede

sofi
27. máj 2009

Caute babulky,

takze ja som bola v pondelok na tom 3-D ultrazvuku. Budemem mat dievcatko, 😀 tak som rada, ze budeme mat parik. Vsetko bolo na 1* povedal doktor. Tak som rada ze baba je zdravucka. 😀 Inak cela maly. Teraz uz len meno vymysliet do septembra casu dost. Mne sa ich paci viac, len sa neviem rozhodnut. A MM sa z tych mien nepaci ani jedno tak uvidime.

Inac cesta do HC otras zostali sme trcat v zapche hodinu, takze potom sme prisli o hodinu neskor, ale v poho. Potom sme si spravili vylet do NR boli sme v Hoferi maly sa tam zahral na pieskovisku pozreli sme zvieratka co tam maju takze super. 🙂 Po ceste domov nam zaspal v aute. 😔

stanka26
27. máj 2009

ahoj sofi.

no momentálne v HC katastrofa.už od pondelka zápchy od rána do večera.4o si nenapísala skôr že pôjdete do HC.mohli ste sa zastaviť na návštevu. 😉

sofi
27. máj 2009

Ozaj este som sa chcela spytat deticky Vam ako papaju. Ten moj maly uz zase strajkuje. Trosku sa oteplilo a uz nechce jest polievky. ☹ Neviem co bude robit v lete, ked bude este teplejsie to uz asi nebude vobec jest 😢 len pit. 😅

sofi
27. máj 2009

ahoj stanka,

mozno na buduce, aj tak sme prisli domov dost neskoro, ked sme si spravili vylet do tej NR. MM mi isiel ukazat smyklavky co tam objavil, ked chodi na burzy vtakov, lebo chce spravi ihrisko v picerke. 🙂

milhaus
27. máj 2009

moja tiež nechce moc jest ked je teplo ale polievku neodmieta, len druhé a niečo suché, tiež by len pila
gratulujeme k dievčatku, jarko bude mat teda sestričku

stanka26
27. máj 2009

ani tý moji derobci nechcú dokopiť nič jesť,len sa nalievajú s vodu.

skús mu dávať vonku našému Šimimu strašne chutí ked sa vonku hráme

milhaus
27. máj 2009

ja som v tomto veku tiež začala menej jest, dovtedy som bola samy fald

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre