♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
20. jún 2009

ahojte

my sme davali nove okno do obyvacky tak sme mali bordelu. ale uz mame poupratovane my mśme mali dneska karfiol.

my chceme ist dneska do tesca ked je take skarede pocko. 😠

zuzanocka
20. jún 2009

miri,
dakujem
malinka mala rad kyslu kapustu, ked bola mensia 😅 teraz uz nechce 😝

boli sme dnes pre istotu aj na pohotovosti, ma stale teplotu, ale nedala jej atb. vraj len dietu a probiotika, elektrolyty... 😒

doobeda som varila a upratovala spajzu 😅 😝 🙄 🙄

andy.a
20. jún 2009

Ahojte 🙂 😉 😎

Zuzka,takže viróza ?? 😕 našej už teplota trocha klesla,ale stále nechce papať,teraz jej po troške dávam Monťáka,varené nechce nič,ani sladké,ani výživku 😕 toto je jej prvé jedlo od štvrtka 😔 zasa schudla dosť výrazne 😔

ozaj a čo je s jett ?? a je na východe či západe ?? 😕

Mirka,tie ATB bolo treba,veď jej neklesala teplota z 39,4...to sa už nedá zvládnuť čípkami a zábalmi 😔 😝

zuzanocka
20. jún 2009

andy,
jett je podla vsetkeho tu, M ma na vychode. do januaroviek pisala, ze skoda, ze nema v okoli kamaratky, tak som jej poslala ip, ze ved nech sa ozve, ked bude mat cas, ale nic... bud necita ip, alebo sa jej nechce 😉

ja som malej prave uvarila karotku a ryzu, na veceru jej dam ryzu s mrkvickou hippkovskou, tak snad sa naje... 😒
dr. povedala, ze viroza... 😒

no na tychto drobcoch hned vidno, ked pochudnu... kolko vazi andulka?

andy.a
20. jún 2009

Zuzi,mala pred chorobami vyše 13 kg..teraz asi 12,3.. 😔 možno aj viac pochudla 🙄

nika2
20. jún 2009

ahojte,
my sme dnes boli v tych moravanoch pozriet tie domy. no veru ten co je ukazkovy tak bol super. uz zariadeny komplet len sa nastahovat 🙂 a to oblecenie bolo asi zo sekacu.
zajtra ideme tete blahozelat k 50-tke za nitru. tak budeme mat vylet. nemuselo by prsat uz.
mima dnes nam prisiel letak laugaricia. a je tam aj ta sedacka co mate. stala povodne okolo 7000sk. tak to je teraz dobra cena. som sestre hovorila nech ju vezme.

mimusbe
20. jún 2009

ahojte...

my sme dnes boli s malou u nasich cely den...zastavila sa aj teta s ujom ...tak nam bolo veselo...🙂

a tatik zatial ,,klcoval,, ten prales co mame za domom 😀

nika...ja som ani nevedela ze stala povodne 7tis ta sedacka 😅 ....a MM mi hovori ze sak nam to predavacka v obchode hovorila ze stala 235 e a ze je teraz nanu tato super akcia....no ja som to dako prepocula 😅 😅

no.... je to super cena ked my sme za nu dali 3700...🙂 no podla mna je ta sedacka super...sice ju mame este velmi kratko...ale zo vsetkych sa mi najviac pozdavala...

nika tak nech vam oslava dobre dopadne...a pocko nech je lepsie 😉 🙂 🙂

andy....tvoje deticky su nejak casto chore ☹ ☹

tak nech ste rychlo fit....a aj zuzanockinej malinkej rychle uzdravenie...tie elektrolyty sme mali aj my...

andy.a
20. jún 2009

Mimuš,díky 🙂 😉

kým som mala len jedného,bolo to OK,malý bol prvý raz chorý,keď mal rok..a potom cca raz za pol roka,raz za 4 mesiace,kým nenastúpil do MŠ 😕 😔

teraz sa vždy navzájom nakazia 😖 nemám ich ako izolovať 😖

miruss
20. jún 2009

Ahojte.
My sme boli nakoniec aj Laugaríciu a v Tescu. Domov me prišli až po ômej. Zuzka bola vzorná. 🙂
Do toho Laugarícia sa chcem ísť ešte pozrieť, ale bez chlapov. 😀
Zajtra oslavujeme 6. výročie svadby. 🙂

nika2
21. jún 2009

dobre ranko,
miruss od 29-teho tam zacinaju vypredaje.

lucinda7
autor
21. jún 2009

ahojte....

Nika,aj ste si nejaký domček vybrali??? 😀 😀 😀 😀

Mirka,všetko naj k výročiu a nech sa lúbite stále ako doteraz 😎

dadulka19
21. jún 2009

ahojte 🙂

mirka,tak všetko naj a dobre oslávte 😉

zase bus http://www.aktuality.sk/clanok/138978/havaria-s... 😢

andy.a
21. jún 2009

zdravím 😎 😎 😎

Milá Mirka,aj od nás všetko najlepšie 😵 😵 😵 a veľa lásky a radosti z detičiek 😵 😵 🙂

my máme na Cyrila a Metoda 10.výročie zoznámenia 😝 😀 jáj,to boli zlaté časy 😀 😝 😵 😵 😵

zuzanocka
21. jún 2009

aaaahojte!

miri,
vsetko NAJ k vyrociu! 🙂

u nas sa uz zas spinka odusu, rano sme vstavali o pol 10 😅 😅 😅

idem vyvesat pradlo a ked sa drobak vyspi, pojdeme k nasim grilovat 😝 😝

hnacka este nie je celkom prec, ale uz aspon nema teplotu 😉

zuzanocka
21. jún 2009

dadulka
pocula som to rano v radiu... a potom pusti dieta so skolou na vylet ☹ ☹ ☹ 🤐

zuzanocka
21. jún 2009

vytiekla mi pracka! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lucinda7
autor
21. jún 2009

Zuzi,čo si stvárala??? 😕

veru tie nehody sú hrozné ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

miruss
21. jún 2009

Ahojte.
Ďakujem za gratulácie. 🙂
Zuzi to je blbé. 😠
Kubko spal do siedmej a ja so Zuzkou do pol ôsmej. 🙂

milhaus
21. jún 2009

ahojte
chtelničanky sa akosi vytratili

milhaus
21. jún 2009

ani na ulici som žiadnu nestretla len katku ale šli sme na aute zrovna
dneska nam vykradli jednotu, mame to pod balkonom ale neboli sme doma ked sa to stalo

petka015
21. jún 2009

ahojte

zuzanocka a mala sa ti uz uplne polepsila v spani? aj si isla podla tej knizky a pomohlo?

ja chcem maleho odstavit po lete len neviem ci sa mi to podari dneska som akurat stretla kolegynu a ta odstavovala dceru 2,5rocnu-prelepila si prso a povedala malej ze ma boo a mala uz nepyta a prespi celu noc. 🙂 🙂 🙂

zuzanocka
22. jún 2009

caute!

neviem, co sa tej pracke porobilo... 😒

petka,
nasa mala spavala s nami v posteli a aj tak to bola hruz... kazdu chvilu bola hore... tak sme ju podla knizky odlifrovali do postielky a v pohode uz na druhy den zaspala sama. aj doteraz ... len sa v noci zasa zacala dost casto budit... bolo par noci, kedy sa zobudila len 2x, ale napr. tato noc zas bola hrozna 😝
lenze v knizke sa pisalo, ze treba zobrat vsteky "zlozvyky" - caj, dudku..,. a to lu nezvladol, postavil sa proti, ze ved ju chudatko nemozme nechat aj samu spat, aj bez dudky... dostala plys. zajka, tak toho stiska, len podla mna tam je na vine duda, ze ked jej vypadne, hned je hore... takze asi budeme musiet znova pouzit knizku...
na zaspavanie nam ale fakt super pomohla, vela krat som aj hodinu pri nej lezala, kym zaspala 😅 a teraz do 3 minut spinka 😉

zuzanocka
22. jún 2009

peti,
mala sa odstavila sama 😉
mozno aj ajkubko sa tak rozhodne 😉

mimusbe
22. jún 2009

ahojte..

dancinej paulinke vsetko NAJ k meninkam 😉

http://www.predlohy.sk/com_popup.php?img=/conte...

my mame ,,buvkacika,, stale s ktorym zaspava...taku plysovu malu ovecku...a to stym zaspava aj doobeda, poobede aj vecer...🙂🙂

ja by som asi nemala nervy nechat malu dlho plakat... 😅 😖 mne by to bolo luto a hned by som ju brala...

mimusbe
22. jún 2009

aaa Miruss...vsetko NAJ k vyrociu 😉

zuzanocka
22. jún 2009

milotka,
mne jej je tiez luto, ked sme ju nechali prvy den podla knizky plakat 3 minuty, potom 5... s drahy sme sa drza,li v obyvacke za ruky, skoro sme si ich dolamali, ako sme sa stiskali a veru aj nam slzicka vypadla 😅 😉
chrust velmi dlho odmietal plysaky... az teraz sa s nimi zacala trocha hrat

zuzidr
22. jún 2009

ahojte,my sme mali pekný víkend 😀

v piatok sme boli na oslave u MM babky 😉 v sobotu som úspešne poslednou skúškou ukončila 2hý ročník 😀 potom som troška upratala a okolo 17tej sme išli na oslavu do Nm 😀 😀 prišli sme domov o 23.30 😅 😀 😀 ale Emmka do samého konca spievala a tancovala 😀 😀

v nedelu som doobeda oprala,upiekla kysnuté záviny a poobede sme všetci traja ležali na gauči zakrytý dekou a pozerali TV 😀 😀 no super pohodka 😀 😀 potom sme sa o 18tej išli preisť na hodku ale fúkalo..... 😀 😀

a dnes v noci malá zle spala,a ked som odchádzala do roboty ešte spala,ale hrozne usoplená ledva dychčala,tak asi budeme musieť zajtra absolvovať dr...ale snád to len sople budú 😅

zuzanocka
22. jún 2009

zuzi,
gratulujem 🙂

miruss
22. jún 2009

Ahojte.
Zuzi gratulujem. 🙂
Peti, nám Kubkosám zaspával do 10 mes., kým sa vedel postaviť a potom začal zasa sám zaspávať až teraz v máji. Zuzka zatiaľ zaspí sama do 3 minút. 😝

milhaus
22. jún 2009

nasa mala zaspava sama ale neiekdy strajkuje ale to nie je často

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre