♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
27. jan 2009

ada na internete som našla super knihu a tiež je vypredaná a tlačiť sa už nebude 😅 😠

elise
27. jan 2009

babulky ja mám doma kopu odborných kníh napíšte tituly a keby som mala tak vám požičiam 😉

milhaus
27. jan 2009

ja mam akurat zakonnik prace z roku 2004 a ustavu

miruss
27. jan 2009

Mily a čo s ňou nejdeš vonku aspoň na 2 hodinky? Na poriadnu prechádzku? 😝

mimusbe
27. jan 2009

ahojte...

tak my sme sa s malou vratili teraz z vonku....lica mam poriadne vystipane ...trosku sa tam ochladilo 🙂

andy...nie MM nie je lekar....robi IT helpdesk support pre europu...takze pre to tie pohotovosti a niekedy na telefone atd... 😉 ale je to financne dobre takze som tisko 🙂
je to lepsie ako keby ma byt stale doma a nemat pracu....clovek z niecoho zit musi...a tie nase biedne materske 😖 🙂

ja som tiez mala dnes take bolenie hlavy...a este stale mam...ide mi ju roztrhnut ☹

ja som tiez akosik nepostrehla oslavencov 😕 ak teda niekto oslavuje ....srdecne blahozelaaaam a prajem vsetko NAJ 😉

no v monsalve by som si asi nedali nic spravit...su tam faaakt ,,superne,,ceny...mojej sestry kamoska si tam dala robit svadobnu tortu a stala ju 6tis.... 😕 😕
to by som fakt nedala za tortu....

nam dali svokrovci na nasu svadbu trojposchodovu...a bola super...a nebola vobec taka draha...

nika....ten kocik co si minule spominala...videla som tu babu aj ja v nedelu ked sme boli v PN...mas pravdu...je podobny ako nas....🙂

milhaus
27. jan 2009

boli sme, o stvrtej sme došli domu
robim jablkovy kolač

lucinda7
autor
27. jan 2009

čaute....
ja som bola v meste,na pošte/čakala som 35 min. v rade s 1 korešpondákom 😠 😠 😠 😠 😠 ?ale však pohoda-ideme zákazníkom v ústrety 😵 /

dnes predsa oslavuje Bohuš....Stejskal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andy.a
27. jan 2009

Luci,aj MM bol na pošte 😠 😖 a vraj tam všetci hromadne písali do Knihy prianí a sťažností 😀 😠 😠 😠
ty nie ?? 😕 😅 😀

lucinda7
autor
27. jan 2009

ja na nich.... 😝
môj MM je tam teraz.....som pobalila balíčky tak sa ponúkol že mi to zavezie..... 😵 dúfam že sa nevráti na pokraji infarktu 😖

andy.a
27. jan 2009

Zuzi,aká kniha na internete ?? 😕 😅 😝

Luci,ja som tiež MM poslala s balíčkami 😅 😝 malá na Staničnej bola zavretá,tak sa trepal na veľkú 😝 😝 😝 došiel za hodinu a nadával jak... 😀 😀 😀 😔

a na malej min.týždeň zastupovala zasa taká slimáčka 😝 😝 😝 dúfam,že tento týždeň je tam už tá mladá blondína na listovom a balíkovom 😵 🙂 osobne som ešte nebola 😎 🙂 tento týždeň teda 😕 😅

milhaus
27. jan 2009

mi ked sme tam boli kupovat kolky tak sme čakali i 10 min.

dadaga
27. jan 2009

ahojte..zase je v pernamencii posta? xixi.. no je to bieda na jednej ci druhej.. xixi, ale co uz ako so sluzbami v PN....ozaj baby podavate danove priznanie k dani z nehnutelnosti? lebo ja som z toho jelen... hruza...

petka015
27. jan 2009

ahojte

ja som dala malemu k rociku robit tortu z medovnika jednej pani.

dadaga
27. jan 2009

a to sa nechcem chvalit, ale pocitala som ine uzavierky a kraviny, statistiky, ale toto je ozaj nad moje sily... sak nechapem ci tam mam dat len polovicku, ci cele ci ako? a nie je to tam jasne, ze co kde kam.. ciselniky a tak. panicka na urade mi dala jedno tlacivo a to som tam bola s kocikom dnu...videla, som pytala dve,ze nie...ze ked sa pomylim tak preciarknut.... no tak ich mozem aj cele danove... hotovy gulas....

adag
27. jan 2009

a všetky sedia pri paneláku 😀

andy.a
27. jan 2009

no,ja určite nie 😀 😀 😀
JOJ-ku absolútne nesledujem 🙄
na Nove som mala seriál 😝 😵 😵

keti
27. jan 2009

tuk-tuk ahojteee

lucinda máš ten marcipán odskúšaný??? je dobrý??

Ja tiež chcem robiť drobcovi tortu a na ňu by som rada dala ten fal.marcipán 😀 😀 😀
Chcem spraviť bránsku tortu no tak snáď sa podarí.

A je tu vôbec ešte niekto, alebo zase sama 😀 😀 😀 😀

Dadaga aj my musíme podať priznanie z pozemku.A to sme si to nejako ešte len teraz uvedomili.takže máme čo robiť. Hold šikovným patrí svet 😝 😝 😝

a pozemok sme nadobudli 30.decembra- smola čo 😀 😀 😀 😀

elise
27. jan 2009

ahojte je tu ešte niekto? ja som si robila veci ro práce.
keti danové podávaš až ked ti príde z katastra že to máte zaevidované-formálny list vlastníctva na pozemok takže ak ste le spísali kupno predajnú zmluvu tak máš rok čau 😉
ja sa chcem milky zastať ja ju obdivujem rado flákač na entu a milka dokáže hospodáriť s tým málom čo má, ved ja som si poctivo zapisovala od januára každé minúte euro a vyšla suma 5000 a to je bez pôžičiek, bankových príkazov a drogeriového tovaru. 😅

keti
27. jan 2009

šak práve že z katastra to už máme.no čo už.na to sme vôbec vtedy nemysleli. chceli sme to čo najrýchlejšie vybaviť. 😕 😕

keti
27. jan 2009

mám to ja ale šťastie, že tu zase nikto neni. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
27. jan 2009

ahoj keti....

ja tu este som....ale uz asi teraz tu nikto nebude 😀 ja som este zehlila....

elise
27. jan 2009

ja ešte straším 😀 😀 😀

elise
27. jan 2009

idem zalahnut aj ja 😉

milhaus
28. jan 2009

dobre ranko
ja som šla po deviatej si lahnut
už ma ten kašel nebavi, nemohla som večer ani zaspat

milhaus
28. jan 2009

rado šiel do PN do stakotry zavarit kružok inak môže od pondelka nastupit na slovnafte v BA

lucinda7
autor
28. jan 2009

dobré ránko....
mili,môže,ale nechce,že??? 😝

Keti,hej,odskúšaný....len ho musíš fakt dlhšie spracuvať aby bol "fajný"....
a ten pozemok...ty brdo,ešte že si pripomenula
😕 😕 😕 😕 😕

Lindi,5000 euro??? 😕 😕 😕 😕 ved to je 150 000 😕

milhaus
28. jan 2009

to asi myslela ešte na Sk

lucinda7
autor
28. jan 2009

to by bolo podla mna zas málo 😀 😀 😀 😀

elise
28. jan 2009

ahojte, lucka to je v SK 😀 😀 😀 😀

elise
28. jan 2009

mili v slovnafte sa dobre zarába tak nech má konečne rado prácu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre