♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
13. sep 2009

bieda, biedne je to

dadaga
13. sep 2009

noa jarmok co nic? nikto nebol? len my?

elise
13. sep 2009

ahojte vrátili sme sa od našich z jarmoku z tnavy idem vás prečítať 😀

nika2
13. sep 2009

ahojte,
a ako bolo na jarmoku? bolo vela ludi?

elise
14. sep 2009

ahojte 😉
na jarmoku kopec ludí ale s lukaskom sme boli iba na kolotoči ostatné sme len tak prešli veľmi sa mu páčili tie ľudové remeslá na pešej zone 😵 bol zlatý šoféroval vláčik 😀 a na reťazovke ho ujo zatočil tak sa vytešoval. 😵 do trnavy sme išli normálnym vlakom najskôr sa bál ale potom sa tešil (šiel prvý krát 😀 ) najviac sa mu páčilo na detskom ihrisku ktoré je vybudované v anfiku tam sa vyšantil, ja som v nedelu ešte vybehla pokukať ale cenovo to bolo všetko dosť drahé aj s jarmočnou zľavou
my 😒 sme prežili toho dosť vyrabovali mi účet (niekto si skopíroval v bankomate ked som vyberala peniaze moju kartu) ked sme boli v maďarsku ale našťastie tam toho veľa nebolo, ale aj tak zobrali nám 2500 sk (nákupovali v tescu) 😒 😒 😒 v práci otras 😠 aj som sa vzburila a zistili že ma potrebujú ale je to otras sme tam ako špinavé hyndry neustále ponižované vedúcim (totálny mobbing ako z knihy) 😠 😒 😒 😒 ale od nového roku ideme na druhé bábenko aj ked to bude finančne ťažké ale aspon pol roka budem mať viac ako plat a uvidíme čo sa udeje za ten čas...
ešte sa ozvem dnes makám takže idem na to.
prajem všetko najlepšie komu som nestihla zablahoželať k meninkám a narodeninkám aj k výročiam 😵 😵 😵

elise
14. sep 2009

ešte doplňujúca info k tým peniazom je tomaslené tak že našťastie tam manžel už nemal na účte odstupné čo dostal v marci ked končil v on semi, keby vyraboval odstupné tak to tak lahko nepredýcham..

milhaus
14. sep 2009

elise pre mna je vela i ta čiastka čo vam vzali
idem k našim na bus o chvilu do stredy, mama ma zajtra volno a chce aby som prišla
šak som tam nebola dva týždne
len sa trocha bojim čo tu bude rado vyvádzat
ako ho poznám tak bude každy den praženica a furt u rodičov
a moje uši tu v chtelnici ked tu nie som stražte ho ale tak aby vas nevidel hlavne aby nešiel na aute lebo nema vodičak, dostal pokutu a kym ju nezaplaty mu ho nevratia a už je po lehote

zuzidr
14. sep 2009

elis bože a čo teraz???rieši to polícia??alebo???ako sa to mohlo stať?? 😅 😕

zuzidr
14. sep 2009

mili samé perličky na Rada zase máš 😅 😠 to ho baví takto žiť? 😅

elise
14. sep 2009

zuzi najhlásili sme to do banky, tam sa spoja s políciou, našťastie máme doklad o zaplatení hotela v zahraničí takže sme to nemohli platiť na slovensku my. pravdepodobne bol napichnutý bankomat v OTP banke v trneve oproti figaru tam sme posledný krát vyberali na dovolenku peniaze 100 euro takže majú podozrenie v banke už mi došiel aj z banky list že to prešetrujú tak dúfam že to vyriešia.
milka je to dosť penazí aj pre nás ale keby vyrabovali celé odstupné tak tých 2500 sk je len "málo peňazí"

dadaga
14. sep 2009

ahojte... jejda Lindi aka smola.. blbe ozaj... no snad to dajako poriesia....

Inak mne sa nezdalo na jarmoku tolko ludi ako po ine roky... my sme boli v sobotu a ked som chodivala do skoly tam tak to bolo podla mna ovela viacej ludi... a aj my klasika kolotoce a balony... sak Luko nie?

dadaga
14. sep 2009

Lindi IP

elise
14. sep 2009

dani odpísala som 😉

mimusbe
14. sep 2009

ahojte...

vsetkym oslavencom zelame VSETKO NAJ k ich sviatku...

chorym skore uzdravenie...😉

novym skolkarom drzime palce aby sa im pacilo a aby posluskali 😉

elise...to ma velmi mrzi ☹ dufam ze sa to cim skor da do poriadku 😉

milhaus...tvoje prispevky ani komentovat nebudem....je to otrasne....

dadul...no ja som slepa jak hrom...prepac...ani som poriadne nevedela ze si to ty 😅 🙂 🙂

miruss...krasne fotecky....zuzanka je paradna slecna uz...😉

my mame tatina vo francuzsku sluzobne...isiel koncom augusta a vrati sa v polovici oktobra... 😖 ale tak v dnesnej dobe si s pracou nenavyberame...takze berieme to tak ako to je...

chodime casto do PN k nasim...takze nam nie je smutno...chvilu sme doma...navstivime svokrovcov...atd...potom sme v pn u mojich rodicov 🙂 a cas nam rychlo uteka...

mala je sidlo ako hrom...aj za 3 chalanov...smejeme sa ze mala ostat tyzden v brusku aby jej dorastol pipik 😅 😀 😀
sama este uplne nebezka ale uz prejde dvatri drobne krocky sama...cupne si..potom sa postavi...
kazdy stroj ktory vidi je brmbrm...zboznuje psikov...hned ako neakeho pocuje alebo vidi tak krici wauwauwau..🙂 🙂
zajko robi MMMMMM nie mujmuj 😀 😀 😀 ...vie ukazat ked jej poviem kde je lampa a tiktak..truba je paaaa...zastrcky su booo 😀....posle pusinku a da aj na licko ...🙂

a inak sa mame zatial v celku dobre 😉 🙂 🙂

mame aj nove foto...ked chcete mrknite 😉

miruss
16. sep 2009

Ahojte.
My sme už doma z Popradu. Bolo super. Boli sme aj na túre v Slovenskom raji. Foto dodám neskôr. 😎
Mimus fotky super a sabinka je šikovná. 🙂
Zuzka tiež ešte nechodí sama. Vie urobiť pa-pa, a ťap-ťapušky. Vie povadať mama, tata a baba. A keď jej poviem kde je tato alebo Kubko, tak sa pozrie správnym smerom. 🙂
Elise to je blbé s tým bankomatom, dúfam, že sa Vám tie prachy vrátia. 😝

milhaus
17. sep 2009

to už aby sa človek bal volakde ist vybrat
včera som po pn hladala bankomat VUB
pri slovenskom dvori dočasne mimo prevadzky, na rohu pri dobrej knihe nešiel tak som šla do banky do bankomatu
neake peniaze už konečne ta firma dostala ale to je len na poplatky a ked si rado zaplatil tu pokutu tak je menej
bez pokuty by bolo lepšie
čo už ked panko nevie chodit pomaly

milhaus
18. sep 2009

dobre rano vam prajem i ked pre mna je zle

miruss
18. sep 2009

Ahojte.
A čo sa stalo Mili? 😝

lucinda7
autor
18. sep 2009

čaute 😝 😝 😝 😝
no stále sa nesnažíte 😀 😀 😀 😀aspon nemusím vela dočítavať 😀 😀 😀 😀 😀

my nové ani nič,školákovi sa straaaaašne páči v novej škole....majú mladučkého učitela a je na nich velmi dobrý 😵aj s deťmi sa hned skamošil tak som rada 😵

my ešte stále nebývame ale už je to na najlepšej ceste ešte dorábajú kurenie,vymalujú a hotovka.... 😝 už sa samo že nevieme dočkať 😎

fotos som len narýchlo prebehla ale pjekné sú....
Mirka vitaj doma....

Mimus my na seba narážame aj osobne tak vidím aká je Sabinka šikulka 😝 a nech vám to bez tata rýchlo ubieha 😵

Lindi s tým bankomatom fakt sila 😠 😠 😠 😠 😠 inak sme minule s Dadou videli na ihrisku pri jasličkách tvojho mužíka aj s Lukáškom.... 😵 aký je už veliký chlapina 😵

a Mili....o tom potom 😀 😀 😀 😀 😀 klasika....nepoučitelná Mili...serial na pokračovanie 😎

milhaus
18. sep 2009

nebudem tu pisat čo sa stalo, nič take podstatne, da sa to predichat
neviem ake i je na predichat
a potom sa niektore moc na mne bavíte

miruss
18. sep 2009

Mili dýchať je s y.
Luci tak to je super, že si Alexík zvykol. Viem si predstaviť, že sa neviete dočkať. 🙂

milhaus
18. sep 2009

to je tak ked malo pišem tak všetko zabúdam

zuzanocka
18. sep 2009

caute hviezdy!

konecne mam trochu casu nakuknut sem... no ale moc sa toho nedeje, ako vidim...
idem pokukat nove fotky a pokochat sa v babatkach 😉

nase certidlo jedno uz chrapka (ma soplik a trocha kaslik) a druhe este pozera tv, ta mi maroduje od konca prazdnin, dva dni bola zatial v skole, inak je stale pn... boli sme na plucnom, z vyteru jej nasli nejakeho zvlastneho streptokoka, ale vraj nema chlamydie, co je zvlastne, lebo dnes ma chlamydie kazdy 😀 😝 😠

lu neposlucha - klasika... svokra obcas chodi pomoct, ale os 1.10. si to uzijeme naplno, aj ona, aj my...ked bude chodit malu varovat 😉
snad to nejak zvladneme, inak mama z toho bruchabol 😢
no ale ved nie je nase babo prve ani posledne, co bude babka varovat, no nie? 😉

zuzanocka
18. sep 2009

a inak... dnes som bola po dlllhej dobe v MC, ze tam bude burza oblecenia... tak som chcela dat nejake veci do predaja, ale zaviedli ze: za kazdy kus doneseneho oblecenia 5 centov; za predane veci: 15% provizia centru... to sa mi zda moc... sa im vykaslem... aj tetule tam hovorili, ze pochybuju o uspesnosti burzy 😝
nuz asi sa statutarke zda, ze by mohli viac zarabat

miruss
18. sep 2009

Ahoj Zuzanocka.
Tak to máte blbé s chorobami, mi sme našťastie všetci zdraví. 😝
Tak od 1.10. ideš zarezávať, držím palce nech všetko zvládate v pohode. 🙂

zuzanocka
18. sep 2009

dakujem, mirka.
a tebe ako ide obchod 😉

petka015
18. sep 2009

ahojte

tak ja po dlhej dobe sa hlasim kuchyna hotova uz len plyn a vodu dopojit a mozme naplno varit.

inak dneska som bola na jarmoku v novom meste som malemu pokupila ciapocky velmi pekne mali a samozrejme zaclonu do kuchyne a kuchynske potreby.
na piatok pomerne vela ludi.

miruss
18. sep 2009

Zuzka celkom sa to rozbieha. 🙂
Peťka my a chystáme zajtra na jarmok. 🙂

dadaga
18. sep 2009

ahojte.. aj my sa hlasime so soplami a kaslami...klasika ide jesen no snad na to rychlo prejde?
na jarmoku sme boli v TT tak do NM nejdeme....
inak foto nestiham tak mrk na buduce.... letim do hajan... lebo Luko sa prevaluje...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre