♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

miruss
27. sep 2009

Ahojte.
Mima Sabinka je šikovná. 🙂
Naša malá sama ešte nechodí, ale popri nábytku jej to ide a štvorkuje ako drak. Vie povedať mama, tata, baba, papa, bac, mnam. Tiež rada hádže veci. Vie zakývať a povie protom papa, vie povedať aj ukázť da-d, to je daj daj. 🙂 A najradšej sa po štyroch naháňajú Kubkom. 🙂
Elise s autom super a držím palce na výberovom konaní. 🙂
Zuzanocka malá ti moc nepospí. 😝

milhaus
28. sep 2009

mirrus ako ti ta zuzanka ale rastie, strašne rychlo uteka ten čas

miruss
28. sep 2009

Ahojte.
Mili niekedy mi je ľúto, že to ide tak rýchlo. 😝

milhaus
28. sep 2009

to sme niekedy viacere, niekedy chceme čas spomalit a niekedy urychlit

dadaga
28. sep 2009

ahojte.. vsetky deti rychlo rastu nejako az tusim moc...xixi

milhaus
29. sep 2009

kym su deti je im dobre
nasa včera chodila s ruksakom že ide do školy a to ju bavilo pol dna
som zvedava ako sa jej bude potom naozaj v tej škole páčiť

zuzidr
29. sep 2009

Ahojte,dlho som tu nebola,ale vždy vás čítam,hoci v poslednej dobe ani nieje čo 😕 😀

máme sa celkom dobre,až na pár nepríjemných vybavovačiek a behačiek,ale už je dobre.Emmka chodí do škôlky a velmi jej páči,tak som spokojná.už mi začala škola,tak už musím rozmýšlať nad bakalárskou prácou,čo ma desí 😅

miruss
29. sep 2009

Ahojte.
Zuzi to je super, že sa Emmke v škôlke páči a so školou nezávidím. 😝

mimusbe
30. sep 2009

ahojte

neviete mi niektora poradit kde robia dobre oblozene misy? viem o Simonovej....ale ci to este existuje....

dakujem 😉 🙂

elise
30. sep 2009

😉 ahojte babulky
zuzidr IP 😉 gratulujeme emke -škôlkárke 😉
mimus šimonová existuje na komenského ale na juhu robia aj encian je to v rodinnom dome 😉
u nás sa začína luky ukludňovať začíva viacej poslúchť, mudrovať, kombinovať momentálne máme odpoved z jeho strany ked sa ho spýtam prečo on povie že preto lebo 😀 😀 vyrujú ma že to bude stále horšie a horšie. 😀 ale ved pre to tých našich drobcov tak ľubime že nahnevajú a potom povedia maminka ľubim ťa ja ked som nezbednik tak ma ľubiš a to som celá happy 😀 😀 😵 😵

milhaus
30. sep 2009

naša ta vôbec nepočuva čo jej poviem a celu cestu len uteka a ked jej poviem počkaj ani ju nehne a musim ju nutit aby si obula papuče a nevyzuvala sa
rado ide za bratom

elise
30. sep 2009

vyzuvanie a obliekanie neriešim náš si vyberá veci ako pubertiačka to nechce to nie to možno ale radšej ni....až sa nakombinuje tak ako z cirkusu ale neriešim to ked sa ponáhlame do jasličiek tak som rada že cnechce ísť len v slipkoch lebo aj to bol určitú dobu jeho super nápad. 😀
mili musíme vydržať ked takto vzdorujú 😀 ale potom je super lebo pomáha a pomáha, upratuje varí, úpere, kosí....len dokedy mu to vydrží v 15 rokoch mi povie mama si trápna nebudem upratovať nechce sa mi.....a budem tŕpnuť či mi príde v noci domou alebo až ráno 😀 ale teraz si vychutnávam lukaska takého aký je aj ked je občas nezbedník a dostane aj niekedy po riti 😉

nika2
30. sep 2009

ahojte,
mima ja davam robyt v tom enciane.

mimusbe
30. sep 2009

dikes baby 😉

behnem tam pozriet 🙂

milhaus
30. sep 2009

naša mi vždy pomaha vešat pradlo, vytahuje ho z lavora a da mi ho i so stipcami

dadaga
30. sep 2009

mima my len doma ...na rychlo....xixi

elise
1. okt 2009

ahojte 😉 včera som zase bola spucovaná od nášho teroristu za to že som mu neoznámila že môj muž robí v našej organizácii äele nepodstatná pozícia ani ovplyvniť nič nemôžem ani nie stme v priamom vedení. inag psychoteror prepáčte za výraz "jak hovado" dnes máme o 10 poradu kde čakám čo si na mna vymyslí....neviem mám na sebe modrú sukňu tak možno za to alebo sa mu nebude na mne páčiť make up.....je to otras otras otras. už nech ma volajú na ten pohovor lebo je to naozyj hnusné, do decembra nejako prežijem a od januára ideme na bábeno síce klesneme s príjmom na minimum ale dúfam že manžel si naájde lepšiu prácu a ja 3 roky dlabem na celu našu organizáciu (hambím sa že tam pracujem)počas materskej by som si niečo hľadala. prepáčte aspoň som sa vyžalovala....nemôžem si robiť svoju odbornú prácu lebo ten "debil" sa zaoberá vecami ktorýmnerozumie a tvári sa ako truhlík všade bol všetko vide.....pripadám si ako na pieskovisku kde sa deti ťahajú o jednu lopatku a majú tam ich niekolko ktoré ležia pri nich..... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 prosím myslite niektorá na mna o 10 ked budeme mať poradu. vďaka 😉

milhaus
1. okt 2009

budem mysliet, čo hovoris na ten inzerat na profesii ktory som ti poslala do ip
rado je bez prace už skoro tyžden, tam kde bol ich už nepotrebuju a vyplata si chodi ako chce a už je i tak po nej a už mala byt druha ale nie je
ma ponuku do košic do konca roka ale neviem odkedy tak uvidime

dadaga
1. okt 2009

Lindi snad si prezila poradu?
a dneska zase nik nepise....?

milhaus
2. okt 2009

a čo budeme písať keď nikto nenadhoduje tému

zuzidr
2. okt 2009

Ahojte,no ja som mala na dnes odhlásenú Emmku zo škôlky lebo sa mi zdalo že bude mať sople,ale tak ráno vystrájala že ona ide do škôlky tak som ju tam nakoniec dala 😀 😀 som rada,že sa jej tam páči 😅

Mili aj tebe sa tzo kráti a pôjde Lucka medzi detičky 😀 inak fakt to tu všetky flákate,teda vrátane mna,a Lucka sa snád už sťahuje a čoskoro sa ozve z nového

😀 😀

kluara
2. okt 2009

ahojte!

ani ja sem už nejako nechodím, stále je niečo iné a tu to v poslednej dobe aj tak stagnuje

miruss
2. okt 2009

Ahojte.
Zuzi to máš dobré, ja sa bojím ako bude Kubko zvládať škôlku. On sa tam teší, dúfam, že sa mu aj potom bude páčiť. 😝
Lindi ako dopadla porada?

dadaga
2. okt 2009

jaj Miruss aj vam sa to krati..nooo uz o chvilku pojde co>? a zoberu ho ked si doma? lebo tusim tu v PN neberu ked je mama doma...zial....

zuzi vidis ako si Emka zvykla.. zlata je...

dadulka19
2. okt 2009

no ahojte 🙂 ....

stále sa to tu tuším nerozbehlo 😀 .....

ale ale Maťka,čo to vidím 😕 ...3tt 🙂 🙂 🙂 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 gratulujemeeeee 🙂 🙂 🙂

elis,no tá tvoja robota 😠 ,drž sa,snáď budeš od tiaľ čím skôr preč 😉

zuzi,Emmka je šikulka 🙂 a spoločenská 😵 ..celá mama 😉

granado
2. okt 2009

kluara vitaj v klube, budeme to tu asi rozbehnúť my, čo ty na to?

petka015
2. okt 2009

ahojte

ja som tu daavno nebola tiez to flakam ale vobec nie je kedy, stale nieco dokoncujeme dneska som konecne omalovala chodbu vyumyvala a som rada ze sedim etse sme komodu kupili aj tu sme ukladali a uprarovali do nej veci.

aaale uz sme novy este nem chyba detska izba omalovat a zariadit ale ta pocka ja buduci rok a samozrejme kupelka ta tiez buduci rok. 😝

inak mame sa fajn len keby kubko trosku viac posluchal tak sa jeduje ked mu nieco nedame 😒

no a zajtra s achystame vynsovat neteri mala meniny Michaela. a v nedelu ideme na hody k mojej babke.

kluara
2. okt 2009

ahojte,

Dada, ďakujem 🙂 🙂 🙂 ja som si išla pôvodne po vyvolávačku, lebo mi meškal menzes a ono sa z toho vykľulo tehotenstvo 😝
granado ďakujem. no uvidím, čo bude v mojich silách, ja som viacej na FB a na mama a ja, tam mám svoje základne, tu len občas nakuknem 😅

miruss
2. okt 2009

Maťk aj ja gratulujem. 🙂
Dadaga vezmú ho. Povedali mi že im je jedno či som doma, ak naňho nepoberám RP a chcem ho dať do škôlky, tak ho zoberú. Veď to budem platiť, tak sú radi. 🙂

andy.a
3. okt 2009

Ahojte 😎 😎 😎 😎

Mati,aj my so srdca gratulujeme 😵 😵 😵 moc som ti to priala 🙂 🙂 😉
takže ďalšie júnovčatko je na ceste 😝 😅 🙂

fakt tu už nikto nepíše,aspoň Milka by mohla sem tam niečo o lordovo nahodiť,určite by sa diskusia rozprúdila 😀 😀 😅 😝

ja som momentálne viac v Depkách ako tuná 😝 teda t.č.ani Depky nestíham 😔

no a oboch malých mám od min.víkendu chorých ☹ 😒 malý mal 1.raz v živote astmatický záchvat,tak si možno niektoré viete predstaviť,ako som sa o neho bála ☹ 😒 má Ventolin spray,dobral už ATB a má ešte aj iné lieky...čo mal predtým na imunitu,má zvýšené 😖

malá je nachladnutá,soplí,pokašliava a nechutí jej teraz jesť 😔

ja detto,ale mne žiaľ jesť chutí stále 😀 😀 😀 máme vnútri chladno a v robote nenormálnu kosu 😠 😠 😠

Lindi,mohla by si sa ozvať,ako ti to dopadlo 😕 a hlavne aby si si našla niečo iné,podľa toho čo píšeš,sa divím,že tam ľudia ešte robia 😕 🙄 i keď žiaľ oni to zneužívajú,že niet práce,všade sa prepúšťa a potom tento mobbing je až neúnosný 😠 😠 😠
Aj tebe želám príjemné snž,aby si mala pre nás dorú správu,ako Maťa 😉 🙂 😅 😵

Dadka,vy ste už bez plienok ?? 😕 😅 nám sa akosi nedarí,sem tam je úspech ,ale sama od seba sa nevypýta ani za svet a ešte ma aj klame,keď sedí na šerbli,že už sa vycikala aj vykalala 😝 😅 ale vymýšľa si 😅 😕
dnes už síce 2 razy bola úspešná,ale musím ju ta stále dávať sadať 😝 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre