♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
28. jan 2009

no ja osobne by som tam nesla danca...aj ja som hovorila ze tam mozno po materskej pojdem...este ta hala nebola ani postavena a nemali sme malu....a to som si len tak planovala...

ale teraz uz ked viem ako to tam je...hlavne financne..urcite by som tam nesla...ale ak by sa nebolo ineho vychodiska...tak by som to prijala z nudze....lepsie nieco ako vobec nic....

a ono to uz funguje davno...suseda nasa tam robi...aj MMho segranka....este od minuleho roka...neviem ci september...oktober?neviem presne ...

miruss
28. jan 2009

Ja dúfam, že MM o prácu nepríde, on je programátor. Lebo tiež máme úver a ja na MD s dvoma deckami. 😝

milhaus
28. jan 2009

ja som počula že od noveho roka tam budu brat ludi, svokra tam mala zalusk ist ale asi to meška alebo čo
neviem, musela by som sa svokry opytat, akosi vie všetko čo sa deje v okoli

lucinda7
autor
28. jan 2009

čaute....
dada,soráááč,nebola som tu....som bola na sociálke pre potvrdenia aby MM vrátili tie vysoké dane 😀 😀 😀 😝 😝 😝
aj sdadagou sme sa pri našom dome stretli....ona išlas tiež práve odtial 😀 😀 😀 😀 😀

ten zemiak musíš uvariť v šupke úúúúplne do môkkúčka a roztlačiť vidličkou.....dávam nakoniec.....

no môj MM má našťastie takú prácu kde dúfam vydrží až do dôchodku....aj to môže ísť v 40-tich 😀 😀 😀 😀 😀 len nech je kde je.... 😵

jeeej,akurát so v tej Zmenárni 😎

keti
28. jan 2009

ti kokso stihla som to aspoň kúsok dobréééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
letela som jak o preteky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adag
28. jan 2009

Ahoj

Luci to muselo byť teda veľmi dávno.

lucinda7
autor
28. jan 2009

teraz v marci to bude 5 rokov 😀 😀 😀 😀 😀

ada,čo som zostarla???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adag
28. jan 2009

nie že si zostárla, ale teraz vyzeráš lepšie
A to čo ti Feri vybral sa ti aj páčilo?no vtedy na tú dobu

mimusbe
28. jan 2009

jeeej....ja som stihla akurat konec kde ta ukazovali 😀 😀

adag
28. jan 2009

idem si spraviť kávu, vyložiť konečne nohy aspoň na hodinku a učiť sa. Malá konečne zaspala tak teraz do 16-16:30 mám pohov. 😝

zuzidr
28. jan 2009

ahojte,ja v robote úúúplne driemem nade zmluvami,mám nejkaý útlm... 😠 😔

a idem pozreť či je Lucka na archíve stv 🙂

lucinda7
autor
28. jan 2009

ada
ja a sukne????,hehehe omyyyyyl ale tak mal aspon radosť chalan 😀 😀 😀 😀

my sme to vôbec nepozerali....len MM volali z práce a aj mne 2 kamošky že som tam....nás zobudili 😠

zuzidr
28. jan 2009

luci a nevieš či to nájdem v archíve? 😀

mimusbe
28. jan 2009

zuzi ja som to tam nenasla

hrotka
28. jan 2009

Ahojte všetky tu šmíračka. 😀 Ani ja som to tam nenašla. Len tak v skratke, lebo už utekám. Malý dostal v sobotu črevnú chrípku, ale už je v pohode. Vy ste ako na tom? Črenú chrípku mal 1 krát ale bola to sila. Dúfam že vás to obíde. Ja utekám na návštevu do pôrodnice. Kamoška z Hlohovca tu na moje odporúčanie rodila. Oni väčšinou chodia do Trnavy ale ja som ju presvedčila že tu je lepšie. Už sa teším na malého Miška. Uzatvárali sme stávky, čo to bude lebo si to nechcela dať zistiť. Ja som vyhrala. 😀 😝 Tak ahojte majte sa tu pekne. Ja sa utekám nadýchať toho nemocničného vzduchu. Ozaj v sobotu sa pripájam do radov tidsiatnikov 😒 a tvárim sa asi takto 😠

lucinda7
autor
28. jan 2009

Hrotka,ty baba stratená,teba som v piatok zdravila.....a ty ništ 😝 si prichádzala akurát s nejakou paniúasi kolegynou/na "firemnom"aute....ja som bola práve pri bankomate 😝
a 30-ka pohodka.....mna to čaká v júli 😝
a samo že želáme všetko NAJ 😵

lucinda7
autor
28. jan 2009

a pochybujem že tá Zmenáren je v archíve....však neviem načo to vykopávali....5 rokov staré....asi nemajú čo dávať 😀 😀 😀 😀 😀

dadaga
28. jan 2009

ahjojte... jeee vidim,ze preberate moju rodnu dedinku...xixi
no orchidei su v prevadzke ale pracuje tam zatim ale 5 bab co viem a stale to rozsiruje a dokoncuje, ktovie,ci tam vobec zoberie tych 200 ako bolo avizovane? ja si myslim,ze nie..

uf torty nespominajte...xixi ale Lukaskovi dajaku urobim ked bude mat rooocik....

a peniaze na potraviny? hm hm.. ale co uz papat sa musi...

milhaus
28. jan 2009

lucia pistala celu prechadzku tato hopa, už to prehana ale to je radova chyba lebo ona ho malo vidi preto je taka

lucinda7
autor
28. jan 2009

a to mal to srdce ju nechať pišťAť??? 😠 MM berie Maximka "na kona"ked sme bez kočíka 😝

miruss
28. jan 2009

Malá poobede spala na dvore a Kubka už mám doma. 🙂
A zmenáreň som nestihla. 😝
Aj mňa čaká 30-tka v júli. 🙂

milhaus
28. jan 2009

nemal ale ja som mu to nedovolila, ved sak stale ho boli rameno potom ked ju stale nosi
to sa neda stale nosit a do kočara nechce už velmi dávno
som mu to hodila do oči ked otravuje s druhym či bude kočar tlačit a ju niest na rukach, potom povedal od jedu že na druhe si najde inu
aj keby tak neviem či by mi to vadilo potom čo robi, mala by som aspon dôvod ale teraz som 🙄 🙄 🙄

milhaus
28. jan 2009

a svokra mi ešte povie ked som ju volala aby v sobotu došla že načo, sak ona mi blahoželala

mimusbe
28. jan 2009

ahojte...

my sme sa akurat vratili z prechadzky....bola som s malou a MM prisiel z prace tak nam isiel oproti a este spolu potom kocarovali 🙂

je tam riadna kosa....fucaaaloo...jak besne..

luci...to je stale to iste dookola...asi nema ani vyznam sa ktomu uz vyjadrovat...ved vies co myslim 🙂

my zajtra ideme po doktoroch...na kontrolu na nozicky....koznej....aj detskej....MM ide potom do prace a my s malou k nasim...budeme s mamou kocarovat a gazdovat....tak sa tesim 🙂

mimusbe
28. jan 2009

mili..... 🙄 🙄

zuzidr
28. jan 2009

mili posledné dva príspevky ma usvedčili o tom že ste neni normálni 😅 🤐

a môže sa na mna hnevať kto chce 😒

dadulka19
28. jan 2009

ahojte 😉

mňa čaká už len druhá 30-ka 😀

emily,no na to už fakt nemám slov 😖

luci v poho,ja som bola na sociálke ráno 😉 ...a zemiak som uvarila v šupke,nastrúhala a chlebík je mňáááám 😉

keti
28. jan 2009

ááách jaj 😠 😠 😠
mňe už M priniesol drobčeka tak si ho idem užívať a venovať sa mu 😀 😀 😀 😀

elise
28. jan 2009

ahojte ja ešte v práci stále nahadzujem tak mám minutku pauzu 😉
môj manžel rád nosí malého aj ked to nie je hračka 13 kg buť di ho posadí na ruku alebo na koňa, a striedame sa 😉
ja ťahám na 40 takže uvidíme 😀 😀 😀 ale má to výhody už druhý rok mám 25 dní dovolenky 😀 😀 😀 😀

elise
28. jan 2009

milka IP 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre