♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadaga
8. nov 2009

ahojte... granado gratulujeme k pariku super....
peti do roboty? ale ked to zvladnes a maleho bude mat kto varovat tak parada...
ani my sa nedavame ockovat proti chripke... tatik sa vzdy dal z prace a ochorel...tak uz sa ani on nedava...

Mimus snad ste dobre oslavili dneska sme sa ani nestretli, ale sme boli len v kostole a potom u nasich lebo prsalo....tak sme len hodovali a jedli a jedli...

dadaga
8. nov 2009

Inak aj Luko mal na poslednej prehliadke 11 kg.. a to mal 15 mesiacov... teraz neviem kolko ma, lebo co vidi to pyta a papa....
andy by si z neho mala radost ranajky flasa mlieka.......xixi velky pribinak na desiatu nie je problem tanier polievky na obed a tak.. na olovrant nejake to ovocie a aj aktiviu, alebo chlieb a co papame aj my a na veceru flasa mlieka no a medzi tym co sa mu paci... ale zase to vylieta...

mimusbe
8. nov 2009

ahojte

vsetkym dakujeme za gratulacie...tak dvojdnova oslava narodenin aj hodov je za nami 😉 :D vsetko vyslo uplne super....mala dostala koooopeec nadhernych darcekov aj oblecenia...🙂od radosti nevedela s ktorou hrackou sa ma hrat 🙂 dufam ze sa aj navsteve pacilo tak ako nam...🙂

fotky dodam neskor...ani sa nam poriadne nedarilo fotit pretoze drobec lietal ako raketa 😀 😀

dada...my sme ani vonku poriadne neboli...sestra malu doobeda bola vonku vozit...zaspala jej a potom uz prisla navsteva takze sme boli len doma.

aj Sabinka spapa uplne vsetko....v pohode zje cely banan a activiu...alebo dva take mliecne dezerty ako je monte...na obed plnu misku polievky (polievky zboznuje) 😵 alebo ked mame nejake mesko na stave tak jej dam k tomu zemiak a to sa napraaaska 🙂 🙂 ked ide spat poobede vypije flasu mlieka a vecer tiez...
no jasne...sak to vylietaju 😉 🙂

miruss
8. nov 2009

hojte.
Mima tak to je super, že sa oslava vydarila. 🙂
Nás to čaká o chvíľu. 😀

mimusbe
9. nov 2009

dobre ranko

tak som pridala zopar foto 😉

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

miruss
9. nov 2009

Ahojte.
Mima krásne fotky. Sabinka je už veľká slečna. A krásne darčeky dostala. 🙂

jamian
9. nov 2009

😝 😢 🙂 😉 ☹ 🤐 😵 🙄 😕 😅 😔 😀 😲

nika2
9. nov 2009

Ahojte,
aj od nas Sabinke dodatocne vsetko naj,naj,naj k prvemu rociku 🙂

petka015
9. nov 2009

ahojte

dadulka nie nedavam vypoved len ziadost o prestup.

miruss ano rusia sa male posty ale nasa posta ma na starost tri dediny takze zatial zostava uz maju aj pocitace takze dalsia vyhoda pre mna.

mima sabinka zlate dievcatko a kooolko hraciek podostavala asi to mate ako my same skladiste hraciek. 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
10. nov 2009

caute caute!

ale ste toho popisali, fiha 😵

takze: dodatocne SAbinke vsetko NAJ k rociku, nech je zdravucka, spokojna...

andy,
moja mami ma rychlokysku, ale nie je s nou spokojna... ze ked je cesto vykysnute, ma vyskocit vrchnak, jej vyskakuje po chvili, ked cesto este fakt nie je nakysnute, ale mozno ma nejaky vadny kus, lebo kamoska je zas s nou maxi spokojna... tak si vyber 😅

no nase babo ma tiez 10kg a pomaly 2 roky... ale ona je aj nizucka, takze nevyzera byt nejaka chuda... s maskom bojuje, asi bude vegetarianka, ona by zila len na polievkach, tie fakt lubi, rano papava chlebik, roztek, toastovy chlebik opeceny s maslom - ten ma moc rada...doobeda ovocie - banan, alebo jablcko s piskotkami, o pol 12 polievka, potom spi - vdaka svokre niekedy aj do pol 2, potom papa druhe (ako kedy...ale aspon trocha do nej vzdy dostaneme), potom okolo pol 4-4 pribinacik/mlsanek.. - jogurty nejak extra nechce, ale syry lubi, to bude asi po mne - ja mlieko do ust nevezmem, ale syriky vseliake mozem 😉
andy,
mlieko mi tiez mala nepije (vlatne obe), odkedy sa prestala kojit... potom sme mali problemy s tymi hnackami, ale zjavne to bola len docasna neznasanlivost laktozy, pretoze teraz v pohode papa aj pribinakov, aj mliecne polievky...

hviezdica zarezava v skole, chodi na tanecnu a v skole na novinarsky kruzok, potom este na nejake "pohybove aktivity" - to maju v ramci druziny, ako skolske kruzky, tak ma aktivit az-az... chodim po nu az po robote, takze sa dostaneme domov pred 4, skontrolovat ulohy, navarit...a tak dalej... jedno kolo...

inak sme vsetky tri chore - prva hviezdica - teploty 39, kasel, dostala penicilin. na druhy den babatko, tiez teploty, ale take okolo 38, zatial je to 3. den, cakame, ci to je viroza a prejde to, alebo nasadime ATB 😒

a mna to chytilo dnes... celu noc som sa prehadzovala, rano som sa zobudila, akoby ma niekto dobil, tak som si dala Flector, ten ma postavil na nohy a rano som v lekarni zas nechala 20EUR, co som nakupila kadejake vitaminy a pod. ja neviem, ci to je aj inde, ale my mesacne miname strasne vela v lekarni... okolo 50eur urcite... hruza...

denka,
ale rastiete 😵 😵 cez vikend este porobim poriadok a potom sa u teba zastavim aj s krabicou 😝 ok?
inak, uz mas paradne vysoke cislo... uz len chvilku 🙂

dadul,
ja si nemozem pomoct, ale mne je ta baba co si dala link, strasne nesympaticka... neviem, niecim mi nesedi 🤐

ozaj, na serblik sa ucime, ale ide to pomalicky, skor by som to ale pripisala tomu, ze sme my dost nedosledni, ale uz si mala zvykla, ze pred spanim ide cikat, obcas sa aj vykaka, to mi nechce ist dole zo serbla a krici "boby! boby!" - to jej mam vtedy spievat "moj maly pes boby - stale zle mi robi...potlac boby lebo chcem mat spat to lego" - ona sa rehoce, potom potlaci a je 😀 😀
vecer, ked ma ist spat sa pyta sama - z postielky - aj tri krat 😀 lebo vie, ze ju vyberieme, ked povie, ze chce cikat - opica jedna 😉

inak, andy - to aj mne mala, ze sa po.ere az po chrbat, smradu na cely dom, ja sa jej opytam: "kto smrdi?" - ona mi povie, ze "mama", alebo "to tatoooo" a uteka prec sa schovat, neprizna sa tiez, ako anetka 😉

zacytila som, ze emmka je chora, tak ak sa medzicasom uz nevyliecila, zelam skore uzdravenie 🙂

miruss
10. nov 2009

Ahojte.
Peti tak to je super, že sa to vašej pošty netýka. 🙂
Poslala som ti IP.
Zuzanock tk Vám prajem všetkým skoré uzdravenie. 😔
Aj mne to Kubko robieval, že zatajoval, že je pokakaný, alebo sa schoval, keď chcel kakať. 😀
Tak z hviezdice bude novinárka? 🙂
Ja už mám navarené, o chvíľu pôjdeme obedovať. 🙂

zuzanocka
10. nov 2009

miri,
ta nasa to ma asi po tatovi - svokra vravela, ze lu sa zvykol schovat do kuta a tam tlacil do plienky 😀 😀
zatial mladu "novinarcina" bavi - uz jej aj uverejnili v skolskom casopise vtip 😀

hviezdica dostala dnes trojku z angliny 😠

bola som si cez obed nakupit, spravim vecer gulas s knedlou a bud frankfurtsku pol., alebo cicerovu, este sa rozhodnem, ci do nej hodim parky, alebo cicer 😝

co je s emily? 😕 😕

kluara
10. nov 2009

ahojte!

ja som dnes vydržala v robote len doobeda, potom mi zostalo riadne zle a išla som domov. cez 2 hodiny som si pospala, je to trošku lepšie ale stále to nie je ono 😖

zuzi - skoré uzdravenie, nech ste rýchlo všetky tri fit 🙂

dadaga
10. nov 2009

Zuziii aky dllhy prespevok...skore uzdravenie prajeme... vsetkym trom.....

zuzanocka
10. nov 2009

dakujem vam, mne uz je lepsie, nadopovala som sa liekmi 😝 a vitaminmi 😝

dani, tak ked napisem raz za cas, tak je toho potom vela 😉 ale ved aj vy ste sa tu cinili, tak bolo k comu pisat 😉

zuzanocka
11. nov 2009

no nazdar!

tak hlasim, ze choroby su na ustupe (dufam), male sa zaobislo bez ATB, aj hviezdica ich asi nemusel brat, ale ked uz zacala, tak ich musi douzivat...
ja som si dala theraflu, flector, zinok a cecko a vyzera to, ze to bude ok 😉

hviezdica chodi zo skoly na plavanie - uz 8. tyzden... kazdy jedn raz si odplakala, odfrflala, ze su tam hrozne trenerky, podmienky na prezliekanie hrozne (medziposchodie, jedna tyc na zavesenie bund, vrecka, ruksaky, oblecenie po zemi...), no hlavne, ze skola nahnala magnolii kseft 😠 😠 teraz mi od pondelka narieka, ze nechce, aby bol tento tyzden stvrtok (to chodia kazdy stvrtok), chudatko.... ale uz len dva razy.... ☹
minuly tyzden to tretiacka triedna bojkotovala, lebo vedela, ako to tam vyzera...

idem makat, roboty je jak na kostole, sef tu sice nie je, ale budem musiet preukazat cinnost, tak idem na to 😉
pa.

mimusbe
11. nov 2009

ahojte

este raz dakujeme vsetkym....

peti no ja dufam ze nasej posty sa to nebude tykat...to by tu uz nebolo duplom vobec nic 😅 🙄 🙄

vsetkym chorym prajeme skore uzdravenie....😉

zuzanocka...to je teda blbe ☹ chudatko Nadka ☹ ....to chodia na evu?

keti....zelame vsetko NAJ k dnesnym narodkam, hlavne vela zdravicka stasticka lasky...aby drobec posluskal...a uz nech ste vo svojom domceku 😉

zuzanocka
11. nov 2009

mimus,
nie, do magnolie chodia 😒

dadulka19
11. nov 2009

ahojte 😉

zuzi,aj naši chodia už druhý rok 🙂 ,sa tam baby stretávajú,ale vôbec som neveda,aké podmienky tam majú.Lucka tam chodí rada,aj trénerky si chváli.Tú mladšiu zažila ešte ako škôlkárka v kurze plávania 😵 ...
...rýchlo sa uzdravte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadulka19
11. nov 2009

neveda-nevedela 😀 😀 😀

zuzanocka
11. nov 2009

dadul,
no jedna trenerka ze je zlata, druha ze je priserna, jedna kocka z hviezdicinej triedy ze odchadzala z plavania v takom stave, ze sa nevedela upokojit, rodicia ju museli prist zobrat, aj ju odhlasili, potom este 2 dievcata odhlasili... no ved este 2x to hadam vydrzi, ale ma z toho chudatko stres, lebo uz v pondelok nariekala nad stvrtkom ☹

miruss
11. nov 2009

Ahojte.
Zuzi tak to je super, že Vám je už lepšie. 🙂
A s tým plávaním to je blbé, taký tre z toho. 🙄
Keti aj ja prajem všetko len to naj k narodeninám. 🙂

dadaga
11. nov 2009

keti aj my prajeme vsetkonaj k narodkam.......
zuzi to je ozaj blbe... ked tam nechce tak ju nedavaj...chudiatko...no a dobre,ze choroby uz ustupuju....

dneska bol Lucik 1x u zubarky, zvladol to super... my sme s manzelom boli na prehliadke a jeho sme zobrali, nech sa otuka... aj pokecal s tetou...xixi zlaty bol...

milhaus
11. nov 2009

ahojte
ja som viac na facebooku ako tu
boli ma od včera hrdlo a mala som včera i zvyšenu teplotu, berem paralen plus a celaskom
mala kasle tak jej davam kvapky a rado už ma dva tyždne ten zapal pluc a lieky ma už druhe atb, akysi cyprin, predtym mal volačo čo malo niečo ako celuloza v nazve

zuzanocka
11. nov 2009

dani,
este dva razy zvladne 😉

tak lukz uz bol u zubarky? parada...aj otvoril pusinku? veeeru by som aj ja mala ist s obomi, aj so mnou...asi mam kaz 😠

emily, no ze si na nas aj spomenies... 😉
tak sa liecte...a vyliecte...

ja som asi predposledny clovek, co este nie je na fejsbuku 😔 😀 😀

miruss
11. nov 2009

Zuzi ani ja nie som. 🙂

zuzanocka
12. nov 2009

caute kocky!

miri 😉

ja zarezavam od rana, vcera co som cele poobedie tukala do PC, som si - blbko - omylom zmazala - 15 stran 😠 😠 tak teraz zas pisem jak drak 😝

baby uz su ok, zda sa, mna pobolieva hrdlo a usi 😒

ozaj, co som este chcela - vacsinou je to u deti pri oducani od plienok tak, ze cez den ok a na noc este musia mat plienku - zda sa, ze u nas to bude opacne - od vecerneho kupania do rana sa nam mrne pyta cikat - aj v noci sa zobudi - na celu izbu zahlasi: "cssssssssssss!!!!!!!!" a so suchou plienkou pocka, kym ju dame na serblik, potom nacika za pol serblika 😅 aaaach, keby sa nam este tak chcelo v noci vstavat, ale co uz, hlavne, nech sa nauci 😉

milhaus
12. nov 2009

tak niektorym to vyhovuje že sem nechodim zatažovat vas

zuzanocka
12. nov 2009

mily, mily 🙄 🙄
poznas take prislovie: komu niet rady, tomu niet pomoci... ked ti tu uz (roky) radime a ty si aj tak robis po svojom, nemozes sa cudovat, ze tu niekomu lezu na nervy tvoje vylevy 😝

zuzanocka
12. nov 2009

😝 strasne som sa na obed ob...jedla 😝
a teraz sa mi nechce pracovat 😎 ale idem to rozhybat - vynesiem smeti - absolvujem par schodov, mozno to pomoze 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre