♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
12. nov 2009

tak ale niekedy sa potrebujem postažovat ked nemam komu inemu
mi mame dneska jaternice a zemiaky, polievka zo včera sa zjedla

jett
13. nov 2009

Ahojte baby 😉 zdravím vás a dúfam, že ste zdravé a máte sa dobre 😉
prišla som hladať Luci, prelistovala som niekoľkostrán do zadu a neni jej tu, čo sa stalo? dúfam, že je v poriadku a len sa presťahovali a nemajú net 😵 😵 😵

kluara
13. nov 2009

ahoj jett,

Lucka je už presťahovaná, len ešte nemajú net 😖

nika2
13. nov 2009

Ahojte,
ja som bola vcera u doktorky. Lebo malu zacalo prehanat. Tak ma dietu , zevraj je virus. A dnes je konecne vonku dobre 🙂

dadaga
13. nov 2009

Jett vitaaaaj, no,ze sem aj mrknes...xxiixixi

andy.a
16. nov 2009

no,teda,to je absencií 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

ešte aj Japonsko je pred nami 😀 😀 😀 😀 😀

inak čaute a píšte,lebo nás zamknú 😝 😲 😕 😕 😀

milhaus
16. nov 2009

jett tiež sa dost vyskytuje na facebooku

andy.a
16. nov 2009

mne facebook pripadá len pre pubošov 😀 😀 😝 😝 😀

takže len Mirka a Zuzka tam nie sme ?? 😝 😅 😕 😝

mimusbe
16. nov 2009

ahojte

andy....tak potom su pubismi strasne kvanta ludi pretoze je tam ,,takmer,, kazdy 😉 😉 😀 😀 😀

miruss
16. nov 2009

Ahojte.
Ja tomu facebooku neviem prísť na chuť a už som aj bez facebooku dosť na nete. 😝

andy.a
16. nov 2009

Mimuš,niekto môže byť aj výnimka 😝 😀 😀

Mirka,detto,ja som sa zaregistrovala,ale aj odregistrovala vzápätí 😝 nebavilo ma to 😝

stačí mi Kôň a MMB,ani to poriadne nestíham 😕 😝

Nika,dúfam,že malej je už lepšie 😉 snáď hej,však od 13.11.uplynul nejaký čas 😕 😕 😔

nika2
17. nov 2009

Ahojte,
andy ano malej je uz dobre. v nedelu sme boli na hodoch tam sa tak napapala konecne po diete 🙂

milhaus
17. nov 2009

jaj len keby sa už rado chcel dostat z toho zapalu pluc a šiel niekam do prace
už sa lieči tri tyždne ale i tak nema pracu ale 30 € šlo len na lieky

mimusbe
17. nov 2009

ahojte...

andy...mne sa fb tiez nejako extra nepaci....ale stretla som tam kopec spoluziacok/kov zo zakladnej ...zo strednej....kopec znamych...kolegyne z prace...aj niektore baby odtialto tam su...takze je to v tejto oblasti uplne super 😉 😉

nika....tak super ze sa Vikinke polepsilo 😉 malinke...mala dietu? ☹ som nezaregistrovala nejako 😕

mili....v prvom rade nech sa da TM dokopy...a potom si moze hladat pracu...zdravie je prvorade....😉 🙂 drzim palce nech je rychlo fit...😉

milhaus
18. nov 2009

sak lieky berie ale lieta i tak k rodičom a kdekade, s kamosom bol odtiahnut auto do srotu a čo ja viem čo robi
ja ho von neposielam
bere augmentin sr dve tabletky naraz, paralen dva naraz a stoptusin

lucinda7
autor
18. nov 2009

čaaaute baby 😝 😝 😝 😝 😝 😝

moc moc vás všetky po dlhej dobe zdravím....síce zas len narýchlo ale už je to na dobrej ceste a snád o týžden dva už budeme mať net v domčeku......
po všetkých tých problémoch by sa patrilo konečne.....nakoniec na to pristúpili len pod podmienkou že si sami vykopeme jamu na kabel čo je cca 50 m.....a to kopal MM ručne lebo bagrik to nemôlže kedže sú pod tým inžinierske site☹((((no neporazí vás?????

ale už sa tešíííím jak malé decko na Vianoce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀lebo mi net fakt chýba....závisláčka 😢 😀 😀 😀 😀 😀 😀

my inak ani nové nič,býva sa nám super.....síce ešte je tam pár nedorobkov,vnútorné dvere a zárubne napr......tak snád čoskoro dorazia 😀 😀 😀 😀 😀ale vytešujem sa samozrejme asi z kuchyne najviac 😵

včera nám boli vymeriavať aj šatníky tak budúci týžden už budeme snád "kompletní" 😀 😀 😀 😀

inak sme zdraví chvalabohu.....škôlku v dedine vraj máme zavretú kvôli chrípke.....školákovi sa náramne páči......a už sme riadni "dedinčania"....ludia sú úplne super,milí 😵

tak vás krásne zdraví,všetky maminy aj tehulky 😵
a píšte viac,snád sa zas konečne rozbehnete 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadaga
18. nov 2009

ahojte... kto tu mrmle na FB? sak ked sa nepaci nemusi pouzivat...pohoda...
ja nestiham my sme bez tatika 2tt takze smola.... net len na skok...drzte sa pa

kluara
18. nov 2009

ahojte!

Luciííííííííííí 😵 😵 😵 😵 konečne po dlhej dobe..... a kedy ťa znova uvidíme? 😕

aj ja som na FB a tiež ako píše mimuš píše - stretla som tam veeeeeeeľmi veľa ľudí, ktorých som už x rokov nevidela 🙂

ja sa ešte stále trápim s nevoľnosťami ☹

andy.a
18. nov 2009

čaute,zdravím vás všetky 😉 🙂 😎 😎

Luci,super,už aby ste ten net mali,nejako to tu viazne bez teba/ale aj iných/ 😒 😕 😢
tak nech sa vám dobre býva,som rada,že si aj chalani zvykli 😉 🙂 😵
a s Jett sa nestretávate ?? 😕 🙂

Mati,ja som na FB hľadala veľa ľudí a nenašla som nikoho...spolužiaci z VŠ sa venujú kariéram,nemajú asi na to čas a z gympla asi detto 😕 😝 😀 neboli sme dobrý kolektív 🙄 🙄 🙄
Maťka,ja som mala nevoľnosti celé prvé tehot,bola som aj PN,aj na infúzkach v nemocn.,kvôli tomu 😕
a pri druhom nič,ani som pomaly nevedela,že som tehu,niekedy mi bolo zle,ale to skôr navečer 😕 😉iank som vo všetkých smeroch fungovala v pohode 😕 😅

inak nechystáte sa niekto na Lucku Bílú 12.12. ?? 😕 😝 😉

kluara
18. nov 2009

Andy, myslím si (ak ma pamäť neklame), že Lucka nakoniec nešla bývať tým smerom ako Jett.

ja tiež poznám vo svojom okolí zopár báb, ktoré prevracali celé tehu 😅 ja som si to pri prvom odkrútila do 20tt, a tak som si myslela, že ma to teraz obíde 😖 keď ja si to tehu chcem aj trošku užiť 😀 .... ale už mám trošku viac energie ako na začiatku, aj spánku je už cez deň pomenej, takže stíham o trošku viac roboty 🙂

ja určite nie 😉

kluara
18. nov 2009

ozaj, zo soboty do nedele nám vykradli auto 😠 rozbili nám celé okno za šoférom a ukradli nám autosedačku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 + autorádio ☹ sme si dobre ponadávali, lebo na škodovkách sa dá celkom "krásne" dostať do zamknutého auta 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kluara
18. nov 2009

a nebolo ani treba rozbíjať sklo 😠 😠 😠 😠 😠

zuzidr
18. nov 2009

Ahojte,Mati to mi je lúto 😠 to na škodivici?ešte že nie na novom 😒

ja som mala dnes skúšku,dúfam,že dopadla fajn,ale neviem 😅 v robote toho vela,Emmka v škôlke v pohode,len sa sem-tam pociká,čo ma hnevá,ale ved vyrastie z toho 😕

snád sa stavím častejšie,len mám toho teraz vela 😀

milhaus
19. nov 2009

ja sa tiež bojim toho pocikavania najmä po obede ked ju dam do školky, on sa pyta ako sa jej chce a po polievke chodi častejšie
od pondelka budem asi slamena vdova, rado ma ist do čiech robit

dadaga
19. nov 2009

ahojte..Mati neboj to prejde a budes mat energie aj na rozdavanie...xixi aj pre nas ostatne...xixi
teda neviem ako vy, ale ja som total vystavena... hlavne ked je zamracene kedysi nebol problem a teraz som nejaka zatazena na pocasie tusim....xixi
Mati no to okno si mohli odpustit...asi to boli nejaky amatery???

elise
19. nov 2009

ahojte 😉
babulky ja sa chcem pochváliť my sme už 5 noc po sebe bez plienočky v noci ked ideme spať s mužom tak dáme lukaska vycikať a do rána vydrží 😵 😵 😵

v práci otras.......

mimusbe
22. nov 2009

ahojte....

mati....tak to je blbe....to ma fakt mrzi s tym autom ☹ ☹ 😠 ....a tesime sa ze ti je uz trosinku lepsie....neboj...to prejde a budes si tehotenstvo uzivat 😉 😉

elise....tak super...gratulujeme Lukinkovi 😉 sikovny je... 🙂

neviete mi niekto poradit...nevideli ste niekde v piestanoch v daaakej drogiske ,,farbiacu,,sadu na vlasy? tu kefku, misku alebo take daco 😅 😅 😅 dakujeeem 🙂

nika2
22. nov 2009

ahojte,
mima mozno v dm-ke. ale neviem naisto. ja pouzivam staru zubnu kefku 🙂
a neviete kde tu v piestanoch maju za dobru cenu zimnu kombinezu?

petka015
22. nov 2009

ahojte

nika tak ja som tiez zhanala za rozumnu cenu ale nezohnala som tak som objednala z netu.
mima aj ja som to zahanala ale neni toho kedysi to vyrabalo palete.

zuzidr a aky bol ples?

a lucka vitaj vcera sme sa stretli aj v tescu.

nika2
22. nov 2009

ahoj peta,
a odkial si objednavala? ja som pozerala aj quelle. tam maju celkom dobre.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre