♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

elise
13. dec 2009

ahojte všetkým luckám praajeme všetko najlepšie k meninám 🙂 😵 😵 😵 😵

dadulka19
13. dec 2009

ahojte☺
Maťka,elis ďakujeme☻☻☻....a aj my prajeme Lucke -lucinde a Lucke-emily všetúčko naj naj naj♥♥♥

Luci,kde sa zapína ten stromček na debiláku?

milhaus
13. dec 2009

aj ja sa pripajam ku gratulaciam, zajtra na rannu, tak skoro vstavat, och jaj a vraj tam na rannej behaju stale papalaši ale sak potom budu sviatky čoskoro a odpočiniem si a este januar cely a potom zasa bude odpočinku až moc
rado snad už nastupi v utorok do prace lebo len môj prijem to nebude stačit

zuzidr
13. dec 2009

Ahojte, ja len na skok... Luckám všetko naj naj k meninám, a aj oslávencom všetko naj k narodeninám 😀

Mili,neboj zvykneš si na robotu a velmi rýchlo aj na peniažky,držím palce,treba vydržať 😀

lucinda7
autor
13. dec 2009

ahojte.....

ešte stíham....dnes sme tu mali plno 😀 😀 😀 nestíhačka.... 😝

obom malým Luckám menovkyniam všetko naj..... 😵hlavne zdravíčko a more more lásky 😵

milhaus
14. dec 2009

dobry podvečer
od zajtra varuje svokra kym ja nepridem z rannej, rano si pride po malu o siedmej zobudit si ju
lucka tak vstava od siedmej do pol deviatej
rado ide od zajtra tiež do prace
od januara lucku čaka školka
nebolo to až tak moc prisnejšie dneska ako všetci hovorili
sak ja to tam vydržim minimalne do vianoc a januara este neviem či bude ochotna svokra tiež stražit
svagrina ta je najedovana že ja mam nachvilu pracu a ona nie ale sak to je jej problem a to ma jedno dieta v predskolskom veku a syn je prvak

milhaus
14. dec 2009

elise daj vediet kedy to budes oslavovat, asi tento vikend že ked si sa minuly neozvala

elise
14. dec 2009

ahojte kočky🙂
milka teraz cez víkend sme oslavovali s rodinou (nasáčoval sa celý regiment tak som ti nepísala) ale teraz cez víkend by ste mohli prísť mali by sme klud sa aj porozprávať. fotili sme na obyčajný foťák, nezohnala som digitál) tak fotky budú neskôr🙂))
dnes sme sa s luckou stretli pri dm-ke som sa potešila🙂 zajtra do práce po dovolenke ale len 3 dni od piatku budem mať až do nového roku dovolenku🙂

lucinda7
autor
14. dec 2009

Lindi,hej,milé stretnutie 😝 konečne naživo 😀 😀 😀 😀 sme aspon trošku skecli 😵

milhaus
14. dec 2009

rado bude asi robit ale ja vikendy nerobim, potom sa este dohodneme presnejšie

milhaus
15. dec 2009

vi sme akosi vôbec nechodite

mimusbe
16. dec 2009

ahojte

oneskorene vsetkym oslavencom VSETKO NAJLEPSIE k ich sviatku....😉

neviete mi niekto povedat....sojove alebo pohankove mlieko sa podava dietatu len v pripade ze ma alergiu na kravske mlieko alebo odmieta napr. nutrilon, bebu a pod.?

milhaus...tak super ze mas pracu...zarobis trosku koruniek a prides aj na ine myslienky 😉 a neboj....Lucka to zvladne...🙂

lucinda7
autor
16. dec 2009

ahojte.,...

Mimus,tie mlieka môžeš kedykolvek 😝 ak chutia 😵

Mili tak nech sa ti v tej práci darí...no škoda mohlo to byť aspon natrvalo...ale tak aj brigáda poteší 😵

milhaus
16. dec 2009

len svokra ma jeduje
včera nam tu upratovala i ked jej nikto nekazal a dneska malu obliekla podla seba i ked ja som jej veci nachystala
ja nepotrebujem aby nas potom ohovarala, neurobila by to posledny krat
tu pada sneh

milhaus
16. dec 2009

lord od utorka robi, teda dneska druhy den, o siestej už byva doma
len mi vadi že si stale skrabe rozkrok, nech ide radšej do vane ked sa citi špinavy

andy.a
16. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... .........Emily,nechápem,prečo takéto veci píšeš do diskusie sem/tú poslednú vetu 🙄 🙄 🙄 🙄 /,patrilo by to skôr do tej,kde som dala link 😝 😝 😝

inak sa k tomu nevyjadrujem 🙄 🙄 🙄

všetky vás inak zdravím,Luckám malým aj veľkým dodatočne všetko naj k sviatku 😵 😵

Mimuš,tie mlieka neobsahujú žiadne živiny,niektoré sú síce obohatené kalciom,ale ja by som dávala len pri diete -pri alergii na BKM a pod....teda pre deti 😝 je aj ryžové,ovsené a neviem aké...dostaneš v DM-tam sú celkom lacné alebo v predajniach zdravej výživy /Organika a pod. 😝 😝 😝 /

Mili,buď rada,že sa ti teraz ešte koncom roka podarilo nájsť prácu 😕 😅 a určite si zvykneš,aj Lucka 😉 😝 😅
lebo iné vám neostáva 😀 😅 😕
a Lucka teda ide do škôlky ?? 😕 😅

lucinda7
autor
16. dec 2009

jáj,aj ja som zostala z tej vety vyhukaná...Mili,Mili 😎

andy dík a vitaj....malo sem chodíš 😝

a nech nezabudnem...celý den na to myslím.....

Lindinmu LUKASKOVI všetúčko naj k narodeninkám 😵

petka015
17. dec 2009

ahooojte

vsetkym oslavencom vsetko naj naj naj...

ako pozereram aj mirka ma absenciu.

luci inak v pondelok som ta stretla vchadzala si do kniznice bola si nejaka najedovana aspon s vyrazu tvare som tak usudila tak som na teba ani nekricala.

no mne sa to uz krati mam z toho zmiesane pocity aj sa tesim aj mi bude za malym smutno. ale bude v dobrych rukach u dedka a babky sa bude mat ako v bavlnke.

no idem dat maleho buvat lebo je mrzuty. majte sa papa

dadulka19
17. dec 2009

ahojte 🙂

emily 😕 😀 ...

dodatočne ďakujem za Lucku 🙂

a ozáj elis,aj od nás Lukáškovi všetko naj naj naj☺☺☺...už je to veľkáč 😉

my sa konečne dostávame z chorôb 😎 a tešíme sa na Vianoce 🙂 🙂 🙂 ...stromček nám už čaká na balkone 😵

peťka,rýchlo si zvykneš 🙂 a hlavne,keď bude malý v dobrých rukách a ty budeš môcť v kľude pracovať 🙂

lucinda7
autor
17. dec 2009

ahojte....

konečne sa tu niekto objavil 😝mrzne to tu zas ako vonku 😀 😀 😀 😀 😀

tak ja som sa práve vrátila z predvianočných nakupov z PN 😵 tak snád už mám všetko....som bola ešte hrubú stuhu na stromček dokupiť 😵 budeme robiť asi už zajtra nech majú decká/a mamina 😀 😀 😀 😀/radosť 😵

Peti,prepááááč,nevidela som ťa 😎

no bola som veru.....išli sme akurát z bytu čo sme si boli pre poštu.....a tam že 2.upomienka na Alexikove meno 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
tak ma naštvali.....chodíme s ním poctivo každý mesiac a oni toto pošlú....tak som sa tam išla sťažovať že čo to má znamenať.....a baba mi tam s kludom Angličana,že to bude nejaký chyba 😎 no vytočila ma riadne.... 😝

nika2
17. dec 2009

ahojte,
tak choro aj nas neobchadza. v sobotu sme boli na svokrinej 50-tke a od vtedy sa to vlecie. najskor mala od pondelka mala teplotu sople a kaslala. potom ja od utorku teploty. malej sa dotoho pridala aj hnacka. takze super. este nemam ani vsetky darceky a podobne veci na Vianoce. tak dufam , ze to postiham. a to som chcela ist v sobotu do avionu. tak hadam sa tam este dostanem.

sofia222
17. dec 2009

ahoj mimusbe,
co sa tyka tych mliek, sojoveho, pohankoveho atd. nie je pravda, ze nemaju ziviny, teta je poradkyna na zdravu vyzivu a mne samej radila, aby som malej do troch rokov nedavala kravske mlieko, to nie je dobre pre deti do troch rokov, nedokazu este stravit vsetko z toho mlieka, v podstate to nie je pre nich vyzivne, ale hlavne pohankove je neskutocne vyzivne pre deti, mama ho pije tiez, miesto kravskeho, je take nasladle z tej pohanky, ja to robim tak, mala ma dva a pol roka, ze dva tyzdne pije sojove a dva pohankove, to pohankove ma radsej. nekupujem jej nutrilon , lebo ho uz odmietala pit, nechuti jej a tak pije toto mliecko a to jej chuti velmi.
nemam rada, ked tu niekto napise, ze nemaju ziadne ziviny, ked je to blbost, ja sama studujem knihy a velmi zdravo sa doma stravujeme, tak viem, co dietatu dat a co nie...
inak mili, tiez som rada, ze mas pracu, aj ja by som uz tak rada sla do prace, ale este si pobudnem doma, ved maly ma len 5mesiacikov.
tak pekny vecer vsetkym.....

mimusbe
17. dec 2009

ahojte

Lukaskovi zelame vsetko NAJ k sviatku...veru uz je to velky chlap 😉 🙂

luci...teda...to co??? 😕 😕 mna by to tiez riadne vytocilo ...

nika....zelame skore uzdravenie...dufam ze vam to cim skor prejde...
my sme chvalabohu (klop klop) zdravi vsetci 🙂

stromcek budeme robit asi cez vikend...🙂 🙂

peti...neboj...rychlo si zvyknes...a ked je maly u babky a dedka rad...tak mu bude dobre a ty v klude budes pracovat 😉

ja uz veselo peciem na vianoce...resp. slane oblatky uz mame davnejsie...trosinka lineckych....grilasky, orechove toliariky, kakaovo/orechove kosicky, medovniky, gastanove gulicky a este daco v priebehu vikendu a pondelka 🙂

sofia.....moja mala v pohode vypije nutrilon, nechcem jej to menit a kupovat nieco ine pokial mi to neodmieta....len som niekde citala o tom pohankovom mliecku a zaujalo ma to...tak som chcela vediet aky maju baby tu na to nazor kedze som o tom nic nevedela....
diky 😉

andy.a
17. dec 2009

ahojte 😎 😎 😎

Sofia,ja som kupovala tieto nápoje,lebo to ani mlieka nie sú,sú to nápoje .....http://www.akv.sk/index.php?id=299&option=com_c......
len tie,čo boli obohatené kalciom..malej to vôbec nechutilo,to sójové aj smrdelo/aj mne 😝 / ,zarábala som z toho kaše 😝
+ ešte z obchodu Organika,ta boli ale predražené,liter sójového alebo ryžového nápoja do 90 Sk...a pol litra sójového pudingu detto 😝 😝 ....počítam,že teraz je to asi ešte drahšie po prechode na €..

naša gastroenterologička tieto "nápoje" a náhradky moc nedporúča,ale čo môžeš dať dieťaťu s alergiou na BKM ?? predpísala nám špeciálne francúzske UM,ale to bolo tiež príšerne horké,ani po osladení mi to malá nechcela jesť v kaši 😔 🙄

pohánkové ani nepoznám a hlavne som rada,že už nie sme na tej diete 😒 ☹
to krpatá ani nepriberala 😒 🙄
energetická hodnota napr.sójového dezertu/napr.ALA/ alebo Siváčka-to je ryžový dezert- je totiž asi taká ako ovocnej výživky....čo je to pre batoľa,ktoré rastie a potrebuje mať dostatok energie a živín 😕 🙄
a ešte zvlášť pre takých nejedákov,ako mám ja 😝 😕 😅

no,ale tie,čo špeci zaujíma táto téma,je diskusia "Alergia na bielkovinu kravského mlieka "alebo tak nejako,tuším v Bábätkách to je
😝

no a KM nedávam,lebo malá ako sa odstavila od kojenia,nevypije žiadne mlieko,ale papá ako tak mliečne
výrobky..tak aspoň tomu som rada 😝

Lukaskovi Lindinmu všetko naj k narodeninám dodatočne 😉 🙂 😵 😵 😵

a skoré uzdravenie všetkým maródikom 😉

a kde je dnes Emily ?? 😕 😅

Mirka má asi dosť roboty s tým internet.obchodom pred Vianocami 😕 😕 😕

a Idora a ostatné z Cht.tu už tiež dávno neboli 😕 😕 😕

milhaus
17. dec 2009

emily bola na nakupe v tesku a lucka bola dnes prišerne upistana
pred kasu sa nam hodila na zem a potom rozhadzovala rukami a chcela utiect a rado balil veci do igelitiek a ja som platila tak som ju rychlo stiahla k sebe

elise
17. dec 2009

ahojte. dakujeme za blahoželania ked vyvoláme fotky (máme ešte klasický foťák) tak ich dám do albumu🙂 veru riadne to uteká... ja mám zajtra dovolenku tak ešte pobehám úrady, banky a potom spravím cesto na linecké a s lukaskom budeme vykrajovať🙂

dadaga
17. dec 2009

ahojte...tu sa pecie v plnom prude.....
oslavencom vsetko naj naj naj.....chorim skore uzdravenie...

petka015
18. dec 2009

ahojte

tak ja malemu davam klasicke mlieko nutrilon mi vobec nechcel este ho kojim ale uz len rano a myslim ze by my sojove ani pohankove mlieko nevypil.
a ked citam ze liter stal kedysi 90sk tak je to ja dost nakladne mlieko.

ved nas maly papa sosovicnu polievku a tam predsa je tiez kravske mlieko a v jogurtoch tak isto nie???

nas tatik dneska ide na vianocny vecierok z prace takze pride az nad ranom.

ozaj neviete ci je na bezovci sneh ci sa da sankovat????

jaj nika to mi je luto ze ste chorucky ....skore uzdravenie prajeme.

ja uz mam napecene vanilkove rozky a medovnicky a svokra zase ide piect pracliky a suhajdy tak si vymenime

dadulka19
18. dec 2009

ahojte 🙂

tak my sme boli v meste trochu vymrznúť a vybaviť restíky 😀 ,stretli sme veľa ľudí,čo sme sa dávno nevideli,tak sa moc teším 🙂 ..akurát som nepokúpila,čo som potrebovala,no čo už 😒
My už napečené máme dosť,len ešte niečo krémové urobím v stredu 🙂 a včera som spravila aj domáci Baileys,dnes ešte likér z ľadových gaštanov...mňam mňam. 🙂

krásny dník všetkým 🙂

lucinda7
autor
18. dec 2009

ahojte,,,,,

ja som dnes piekla slané.....a ešte idem robiť takých ježkov z lineckého cetsa čo som našla na MMB....a ideme ozdobiť stromček 😝

aj náš tatik má dnes vianočný večierok,ale je v službe tak nemá ako ísť 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre