♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
4. feb 2010

nika...kupili sme ju v Sandre pod kolonadou...🙂 ...modru pasikavu? taku farbu som tam nevidela...

zuzanocka...dakujem...😉 si zlata...no asi by to bolo drobcovi velke 🙂

nika2
5. feb 2010

dobre rano,
mima aj sestra ju tam kupovala.teda jej ju objednala. aj na internete je. tebe nedala vybrat farbu tam?

nika2
5. feb 2010

teda je seda pasikava.

klaudis
5. feb 2010

Ahojte maminy prepacte ze vam takto skacem do diskusie. Neviete mi prosim poradit ci v PN vykupuju pouzite kociky alebo jeho blizkom okoli? Dakujem za odpovede.
Klaudia

mimusbe
5. feb 2010

ahojte

klaudis...hod si foto kocika na net..do nejakeho bazaru....my sme tiez pred tyzdnom tak predali kocik po malej ...😉

nika....nedavala nam vybrat...ale neva....nam sa aj tak hned zapacila ta tyrkysova 😉 🙂

milhaus
5. feb 2010

a to čo ides studovat? aj ja by som chcela ale nesmela by tam byt matika a pochybujem že by som nato naškrabala

mimusbe
5. feb 2010

ahojte

mili....aj ja by som isla na skolu kde by nebola matika ...ja a matika...no des 😀 😀 😀

my sme boli dnes po nakupoch....malej sme kupili masku na karneval...lienocku...tak sa hrozne vytesujem....🙂 🙂

aj dadu s lukinom sme stretli...maly je neskutocne krasnucky ...tie kukadla 😉 🙂

nika2
5. feb 2010

ahojte.
mima kupila si v tescu? tam bola pekna lienka.
inak aj ja som rozmyslala nad studiom. a mozno by som sa nato aj dala.

sofia222
5. feb 2010

Ahojky, pozrite si www.ujak.cz, je to v starom hrozenkove, kusok od trencina, je to ale sukromna skola, beru bez skusok, ale zaplatim 18000 korun ceskych za semester, studuje sa len dva vikendy za semester, potom sa ucis doma, idem na obor personalistika a ludske zdroje, s touto skolou mas lepsiu moznost sa zamestnat. pozrite si na nete a dajte vediet, vozili by sme sa aj zhanali ucivo spolu, slo by to lahsie, je to dost penazi ale ked zi to spocitate, casom sa to vrati, o to viac zarobite s diplomom ako bez neho...

nika2
5. feb 2010

sofia dala si chrobaka do hlavy. prihlasku treba poslat tusim do 31.maja? no budem silno rozmyslat.

mimusbe
5. feb 2010

nika ano kupila som v tescu taku malicku milucku lienku a uz som chytro malu do toho navliekla...chudatko ani nechcela ...ale taka som bola stastna ze sme jej zohnali....taka je v tom zlata 😅 😅 😵 😵

sofia....veru...aj ja som na to pozerala...vyzera to gut...len sa mi to zda dost koruniek 🙂
a okrem toho....ja by som na to asi nemala hlavu 😖

dadaga
5. feb 2010

sofi poznam dievcinu co tam studuje... ale uz je v 4 rocniku... okrem toho ona si robila bakalara tu v PN socialnu pracu a teraz pokracuje tam....

dadaga
5. feb 2010

inak ja idem na rok tu v PN tento rok este nie az na rok.. tu sa plati 7 litrov za semester...

dadaga
5. feb 2010

Dneska Sabinka bola krasne v tescu.... ako vyrastla....

elise
6. feb 2010

ahojte 😉
sofi personalistika aludské zdoje spolu zo sociálnou prácou je ťažko zohnať dobrý flek ja hladám niečo už skoro rok ale nebudem ťa odhovárať ale perspektíva nie je ružová 😉
my máme v orvišti karneval vraj zajtra tak uvidíme čo malý nejako ho to neláka.

sofia222
6. feb 2010

ahojte, ano, v piestanoch je socialna praca, chodi sa kazdy vikend, tu len dva za semester, len toto nie je socialna praca, ta uz teraz nefrci, je toho az moc, ale personalistika a ludske zdroje frcia stale, mam kamosku ktora studuje prvy rok, popri praci a dietatu v pohode zvladla urobit skusky medzi prvymi, takze aj poradi, pomoze s ucenim, s materialmi na ucenie, je to dost financne, ale da sa to myslim si zvladnut. ja idem v utorok poslat prihlasku, je to az do maja, ale uz nech to mam z krku aby clovek nezabudol, ja si myslim, ze pracu hlavne vo velkych podnikoch najdeme lahsie ako bez titulu. takze kludne sa pridajte, to by bola radost sa ucit spolu, spolu cestovat, zabavat sa troska po veceroch, co vy na to.

sofia222
6. feb 2010

este aby som uviedla na spravnu mieru, socialna praca a toto nie je rovnake, tu sa studuje psychologia, sociologia, pravo, andragogika a ludske zdroje, z tychto predmetov su aj skusky, je to vsetko zamerane na cloveka, zamestnat sa mozes ako som spominala vo vacsich podnikoch, ja uz teraz o dvoch viem, kde by sa dalo.

kluara
6. feb 2010

... no podľa toho, čo píšeš, tak to isté je tu v PN

mne sa to zdá dosť drahé, neviem, kde by som zobrala ročne 36 000 tisíc CZK 😕

elise
6. feb 2010

sofi ja mám štátnice s personalistiky aj doktorát zo vzdelávania aj sociálne vedy mám vyštudované ale napríklad samsung na ludských zdrojov nikdy viacej a teraz velmi titul neznamená vela pre zamestnávatelov akurát v štátnej správe tam čím vyšší titul tým vic zarobiš. robila som na MPSVR a nikdy viacej a ked doštuduješ tak ti s radosťou uvolním miesto v kupeloch.

elise
6. feb 2010

a lacnejšie vyštuduješ externe na uk v blave alebo detašovane tiež dialkovo v sládkovičove. inak u nás sa uprednostnuje uk alebo UMB banská bystrica 😉

elise
6. feb 2010

ja robím v oblasti ludských zdrojov, personalistiky a sociálnej práce už 15 rokov a viem čo to obnáša preto toho mám už dosť a skúšam niečo iné momentálne letí dosť cestovný ruch 😉

milhaus
6. feb 2010

ja mam cestovny ruch pomaturitne a tiež nemam pracu, každy chce prax a tu nemam

milhaus
6. feb 2010

tu bol včera karneval a bol tam i ketin maly ako eros alebo amor

sofia222
6. feb 2010

hm, to viem, ze ani titul nezarucuje, ze si clovek najde hned pracu, len ked mas znamosti tak je to lepsie, ja potrebujem proste ten titul, aby som mohla dostat miesto po materskej, tak sa uz velmi tesim do skoly, bude to zmena, doma sa pri dvoch detoch dakedy nudim, tak sa budem ucit, bude to fajn. maleho mam takeho kludasa, ani neviem, ze ho mam, mala je akcna, ale da sa to v pohode zvladnut s nou...

sofia222
6. feb 2010

Elise, skoda, ze nebyvas blizsie, rada by som s tebou pokecala aj osobne, vystudovala si toho teda poriadne vela..

elise
6. feb 2010

sofi moje spolužiačky počas školy mali aj detičky jedna dokonca stihla 3 a zvládla to 😉
tak ti držím palce nech za 3 roky dostaneš vysnívané miesto ja dufam že už v tejto brandži nebudem 😀

elise
6. feb 2010

ja rozmýšlam o učtovníctve ale chcela by som ekonomickú školu len sa musím pripraviť na príjmačky na výšku takže by som začala až za rok 😉

elise
6. feb 2010

sofi ved sa môžeme dakedy stretnúť 😉

sofia222
6. feb 2010

hej, to by som bola velmi rada, si zlata, dakedy keby sme sa dohodli...ja som uctovnictvo mala na strednej, aj som v tom robila, v bratislave u jedneho rakuskeho podnikatela, boli to krasne casy este za slobodna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre