♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

kluara
6. feb 2010

elise, držím palce s tou VŠ, ja som sa nedostala a o rok som to už neskúšala. zatiaľ mi stačí stredná škola, účtovníctvo už robím 14ty rok a stále ma to baví 😝

nika2
7. feb 2010

ahojte,
a kde v pn sa da studovat ta socialna praca?

milhaus
7. feb 2010

elise a ti chces ist na výšku? mas tich titulov malo?

dadulka19
7. feb 2010

krásny uzzimený dník 😉 😉 😉

baby,štúdium schvaľujem 😉 ,tiež som rozmýšľala nad sociálnou prácou tu v PN,ale už nerozmýšľam 😀 😀 😀 .Po strednej som bola na prijímačkách na výšku po 2 roky,raz v Ba a raz V Žiline a nepodarilo sa 😠 😠 😠 ,čo už.

Inak,máme kiahne 😎 😎 😎

á,dodatočne oslávencom všetko naj naj naj 🙂 🙂 🙂 🙂

emily,Lucka je aká smutná na tej foto ☹ a má krásnu čiapočku 😉

dadulka19
7. feb 2010

ozaj,neviete,či sa platí u zubára,keď sa ide na preventívku??

zuzidr
7. feb 2010

ahoj ja len na skok,ja som tretiačka tu v pn na VS ale škole odoberajú akreditáciu takže budeme radi ak sa aspom my dostaneme v júny ku štátniciam...a inak presne tie predmety čo či sofi písala sme mali okrem iného aj my 😀

elise
7. feb 2010

ahojte, dadulka preventívka u zubára sa neplatí iba ak by ti hned vrtál alebo niečo iné, napr. odstranoval kamen tak len za materiál 😉
milka ja by som nechcela študovať len pre tituly ale pre to aby som sa niečo naučila titul by bol vedlajší 😉
zuzidr my sme zažili bakalárske podobne len nám zrušili fakultu a pretransformovali nás ale boli to vyššie záujmy takže sme si nepomohli ničím, inak ked nie je akreditácia nemôže byť udelený titul, tak držím palce nech 3 roky nemáš zabité 😉 spolužiak zo strednej to zažil 3x 😉

andy.a
7. feb 2010

čaute 😎 😎 😎

Dada a kto má kiahne ?? 😕 😒 ☹ skoré uzdravenie 😉
dávno si tu nebola 😕 😕

Elis,myslela som,že máš vyštudovanú ekonómiu 😕 😕 to máš potom flozofickú ?? 😕 😅

na tú školu v St.Hrozenkove chodí známej dcéra a hrozne na tú školu nadávala 🙄 🙄 🙄 len už neviem,v kých súvislostiach 😖

inak na tej škole,čo mám ja,matika NIE JE 😀 😀 😀 😝 ale fyzika/biofyzika a chémia/biochémia hej 😝 😝 😝 tak sa kľudne môžete prihlásiť,len sa nedá študovať diaľkovo 😀 😀 😀 😝 😝 😝

boli sme v piatok na zápise 😝 😝 😝 😝 😝
no,tá škola na mňa nezanechala bohvieaký dojem 🙄
Zuzka,ty čo na ňu hovoríš ?? 😕 😉 🙂

elise
7. feb 2010

andy pedagogickú fakultu 😉

elise
7. feb 2010

andy a kde ste boli na zápise? na 7 zš?

andy.a
7. feb 2010

na Mojmírke 😝 😅 to je 5-ka ?? 😝 😕
keďže odtiaľto nepochádzam,neviem presne ,ktorá ľkola je koľkátka 😝 😝 😝

kluara
7. feb 2010

andy, tak 5-ka škola? ja budem rozmýšľať medzi 4 a 5 kou 😀 😀 😀 (Holubyho alebo Mojmírka), ale to má ešte 2 roky čas 😝

Dada, skoré uzdravenie. nás zatiaľ obchádzajú a nech nás ešte dobrých pár mesiacov obchádzajú 🙂

dadaga
7. feb 2010

ahojte... Elis ani uctovnictvo a ekonomicka nie je med lizat... kamoska ju ma a tiez len len... ale ona ma sisku na jazyky...tam sa musia 2/...
no ekonomicka je moj den, ale momentalne pre mna nedostupna... a kedze som robila ucto 10 rokov a dalsich 15 min. budem az do dochodku....xixi tak nad ekonomikou uz ani nerozmyslam.... mne postaci hociaka vyska nie draha a nie daleko od domova nech si to mozem na materskej spravit ... ja takto premyslam...netvrdim,ze budem soc. pracu aj robit hoci som chvilu robila v domove....ale clovek nikdy nevie kam ho cesty zavedu...

dadulka19
7. feb 2010

andy,Lucka má 😖 ,taká je nešťastná ☹

maťka,dík 😉

dadulka19
7. feb 2010

andy,a Aďko čo hovorí na školu?

andy.a
7. feb 2010

Dadka,nič,veď bude mať odklad 😝 😝 😕
ako môže ísť do školy s vývinovou dysfáziou a ADHD ?? 😕 😕 😝 😖

andy.a
7. feb 2010

Lindi,teda pedagogiku by som ti netipovala 😕 😕 😕
ale to si nemala učit.smer,či áno ?? mohla by si aj učiť ?? 😕 😉 🙂

granado
7. feb 2010

ahojte babky aj my máme za sebou zápis a ani neviem čo tam s ním roboli, ja som vypisovala papiere a oni si ho požičali a kým som dopísala aj mi ho vrátili. No a teraz už možem kludne porodiť, povinnosti mám vybavené 😀 😀 😀 😀 Akurát neviem kde budem rodiť lebo je porodka maximalne preplnená 😒 😠

andy.a
7. feb 2010

Deni a vy ste na akej škole boli,tiež tam ako my ?? 😕 😉
už sa ti to blíži...zatiaľ nič ?? 😕 😅

pamätám,ako sme tu Jett kedysi privolali pôrod 😝 😝 😅 😅 😝 😀 😀

granado
7. feb 2010

My sme boli na 4/na Holubyho/ to mám najbližšie. Andy zatial nič, ale keďže som si teraz týždeň tam poležala tak sa neako ani neponáhlam. Inak som si teraz hodila teplú vaňu a manžel na nočnej takže nič nie je nemožnééééé 😀 Ak chcete možete skúsiť či sa vám to aj na mne poštastí 😝 😝 😝 😀 😀 😀

milhaus
8. feb 2010

dadulka sak ta čapica je od teba ale ti to asi vieš
to ona bola akasi oduta, nie smutna

zuzanocka
8. feb 2010

cafte!

dadulka,
tak lucka ma kiahne? chudatko... ☹ a lindula uz mala? pozdrav lucku, ze jej zelame skore uzdravenie 😵 😵

nasa hviezdica ked mala kiahne, mala ich od nej vobec nedostala... ale dokina hovorila, ze to preto, ze ma este imunitu z bruska 😕 to mala vtedy 8 mesiacov...

😉
andy,
ja som osobne so skolou celkom spokojna... az na nejake vykyvy v SK tento rok, ale prve dva roky boli super, mali fajn vychovavatelku, ta stale s nimi nieco robila, tvorila... tato s nimi absolutne nic nerobi, decka su unudene, vymyslaju... hlavne, ze panicka furt klebeti a telefonuje... vcera sa mi akurat mlada stazovala, ze oni ked nieco p. vychovavatelke nakreslia, ze to rovno pokrci a hodi do kosa... 😠

ale skola ako-taka je podla mna fajn... k prvacikom sa stavaju vyborne, mojkaju si ich, druhaci este maju take volnejsie tempo a v tretej uz zarezavaju... hviezdica je v jazykovej, tak ma toho veru dost, ale vela robia v skole, tak doma "pracuje" len obcas. v tej "nejazykovej" ze je to ok... 😉

denka,
ako?

dadulka19
8. feb 2010

ahojte 🙂

emily 😉 ,ja len že ma potešilo,že ju nosí 🙂

zuzka,dík,odovzdám.Má aj teplotiská 😠 ..Lili ešte nemala a zatiaľ nemá 🙂

lucinda7
autor
8. feb 2010

ahojte....

Lucke želáme rýýýchly priebeh a nech idú kiahne preč...som zvedavá či ich lindula dostane....tu v dedine ich je inak tiež kopec teraz 😎

zuzanocka
8. feb 2010

dadul,
to moze aj o 2 tyzdne chytit 🙄 kamoska ma dvojicky, u nich to tak bolo... najprv bola 2tyzdne doma s jednym, hned nato 2 tyzdne doma s druhym 😒

kluara
8. feb 2010

ahojte kočky!

môžete, prosím vás, za nás zahlasovať? http://www.sutaz.actimel.sk/2/10-poslat-foto-pr...

ďakujem 😵 😵 😵

andy.a
8. feb 2010

ahojte 🙂 😉 😎 😎 😎

Mati,zahlasované 😉 🙂

neviete,či v Takku alebo Tescu majú chalanské zimné bundy nejaké ešte /potrebujem tak č.122-128 😝 😝 😝 /či už majú len jarný tovar ?? 😕 😉

kiahne ani nespomínajte,u nás nikto nemal,malá je zaočkovaná..malý nemal ,ani ja s MM,to by bola katrastrofa,keby sme to všetci chytili 🙄 🙄 🙄 dospelí zvyknú mať ťažší priebeh ako deti 😖

Zuzka,v jazykovej ??
nám len učka oznámila,že od 1.ročn je povinný AJ a to bolo všetko...a pýtala sa,či bude malý chodiť do šk.klubu a či mu dáme etiku alebo náboženstvo 😝 😝 😝
moc prívetivá sa mi nezdala,až keď videla titul a priezvisko v malého rodnom liste 😀 😀 😝
inak malý vedel všetko,len rozprával pomaly,boli sme tam večer okolo 17.hod,už bol ustatý 😕
zabudla som ho pochváliť napr.že pozná hodiny atď....ale odklad by sme žiadali tak či tak 😕 😕 😝

tento týždeň chudák bude mať toho tiež dosť,v jeden den ráno logo+bioofedback a odtiaľ rovno na Trajana do CPP na ten odklad 😔 🙄 😕 😝 😝 😝

granado
8. feb 2010

ahojte babče ja stále pokkope. Andy aj vám sa pokašlala zimná bunda? Ja som na rýchlo utekala do sekáča a kúpila som ľ ks H&M tak som spokojná. Nám odišiel zips na novej a nemám nikoho kto by mi hoopravil. Inak na budúce teda skús Holubyho, tam sa malého celkom pekne ujali. 😉

elise
8. feb 2010

ahojte
maťka zahlasované 😉
malý mal kiahne na zlome roku a ja po novom roku vnútorné a neprajem ani nepriatelovi 😉 od malého to chytila neterka takže už sme mali celá rodina 😀 my konečne spíme s manželom sami na posteli malý spinká už v postielke ( a to sme ju už chceli po 3 rokoch zložiť čo tam spal asi 3 mesiace dokopy 😀

zuzanocka
8. feb 2010

baby, co sa deje so zimnymi bundami??? aj nam cez vikend odisla malej bunda 😅 v takku uz nemaju, je tam jarny tovar, v tescu nic, kupila som v kik-u poslednu, aj s oteplovakmi, paradnu.... 😝

denka,
zipsy sme tu riesili pred par dnami - zaneste hore do prioru do galanterky, tam vam vymenia, alebo na sasinkovu do galanterky...

andy,
hej, v jazykovej, preco? 😕
AJ mali od prvej triedy, teraz uz maju celkom peknu slovnu zasobu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre