♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
29. jan 2009

jeden kamos ostal vyset v trnave tak sme šli pre neho, lucku varovala svokra

miruss
29. jan 2009

Andy to si ma potešila, že sa dá zvládať práca s domácnosťou a dvoma deckami. 🙂

andy.a
29. jan 2009

Mirka,tak ty nad tými vecami myslím ešte dllllho nemusíš rozmýšľať 😀 😀 😝 však si len na začiatku MD 😅

mimusbe
29. jan 2009

ahojte

my sme prisli pred chvilou z PN...boli sme po doktoroch...dopadli sme v celku OK...akurat ze sme sa prehnali na polikliniku ortopedovi...lebo ten malu ani nevysetroval...len jej pozrel na nozicky a povedal ze mame prist za dva tyzdne na kontrolu .... 🙄

a potom MM isiel do prace a my smalou k nasim...🙂

Nika...boli sme v lekarni a potom isli do kauflandu...chceli sme sa ist aj poprechadzat ale akurat zacalo hnusne fukat a snezit...no otrasne pocasie dnes jak slak...

dadaga
29. jan 2009

ahojte.. ale ste sa rozpisalil...
hej zakon sa zmenil od 1.1.2009 takze mame smolu co chceme pracovat a nema kto varovat.. no ja by som do prace nesla.. ked tak si najdem daco na doma, ale Lukinka si chcem uzit.. takze ani za svet...

mima hodim ti tam moju svadobnu? snad to tak rychlo nezmaze tak sa kukni....vlastna vyroba..

dadaga
29. jan 2009

jedine ta soska hore na vrchu je kupovana na pamiatku z brna... inak vsetko vlastna vyroba...
este som robila aj kolegyne na svadbu synovi, ale v rychlosti neviem najst foto...niekde na CD..no a jasne,ze teraz Lukaskovi k rociku urobime.... a uz mam aj 1.kupenu uz davno ...xixi

elise
29. jan 2009

ahoj dani krásna tortička 😝 😵 si šikulka 😵

dadaga
29. jan 2009

Lindi dikes.. to je moj kon.... moc velky rada moc peciem, len uz teraz az tak nemam kedy...xxiii nasi ma kedysi chceli dat za cukrarku, ale to by bola asi strata casu...sraci raz vidiet a frcim...xixi to je ako moje druhe zamestnanie...xiixixi

adag
29. jan 2009

dadaga dnes som ťa videla pri kocke išla si smerom domov aj som sa ti pokúšala kývať ale asi si bola nejako zamyslená

elise
29. jan 2009

dani ono je to lepšie taký koníček a krásny koníček a nyvyše mňamkový 😝 😵 😀

adag
29. jan 2009

ano tá torta je krásna to je umenie a hlavne o fantázii

milhaus
29. jan 2009

pekna torta

dadaga
29. jan 2009

adag, pri kocke? dneska sme boli kocikovat ked prestalo snezit.. a kde si bola... ja dakedy nepozeram okolo seba prepac....
akurat som si vsimla,ze na mna trubil z auta dajaky chlapik, aj zakyval, ale netusim kto to bol... sak som odkyvala slusnost kaaze, ale keby sme ma mucili neviem kto to bol.. mne sa bezne stava,ze poznam vela ludi aj s prace...sa pozdravime napr. v obchode ale aj tak neviem kto to je... no nemam pamat asi..xixi

adag kludne do mna hrkni na buduce...

adag
29. jan 2009

ja som išla od billy ku kocke 2 babenky sme išli, v pohode nabudúce zakričím

Ale teraz ked budeš chodiť okolo nás v okne máme poznávacie znamenie, nakreslenú fifi kvetinku 😀

dadaga
29. jan 2009

adag hm nevsimla som si.. prepac... noooo tu kvetinku pohladam.. ja tadial chodievam lebo tam nie su psy a ked Lukasko zabuva tak je to dobre,ze tam je klud... nestekaju z brany.... ako po vodarenskej... a je tam aj menej kaluzi ked prsi...tak mensia pravdepodobnost,ze nas ospliechaju 😠 😠 😠

nika2
29. jan 2009

mima a to u Lasaba si bola? a teda bolo hnusne. ja som preto dala malu len na balkon. lebo ona doma sa nevie ulozit a v kociku zaspi hned.

mimusbe
29. jan 2009

dada....krasna torta...sikovne rucicky 😉
ja som hodila tortu ktoru sme davali my robit na svadbu...vtom podoli dada...

nika...ano u lasaba...on je taky ,,mily,, 🙄

dadaga
29. jan 2009

mimus jasne krasna.. hm.. no pekna inspiracia....xixi..

jaaaaaaj zase ujo lekar...xixix 😝 😝 😝 pristupny ako 🙄 🙄 🙄

dadaga
29. jan 2009

no idem ja do hajan...tak dobruuuu

keti
29. jan 2009

dadaga tak to teda klobúk dole.ani vyučená cukrárka takúto neurobí.
Ach ten Lasáb. Tak to je teda milučký doktorko 😖 😖 😖
A ja som tu zase prišla neskoro. No to som celá ja. 😀 😀 😀 😀

danca.b
29. jan 2009

Katka akurat som prisla 🙂

mimusbe
29. jan 2009

ano keti....to teda je... 🙄

danca.b
29. jan 2009

Katka akej dr, chodis do Vrboveho?Mala ma teplotu,soplik a trocha pokasliava....porazi ma asi...mam pocit,ze mame po plese 😖

keti
29. jan 2009

jej danka. chcela som sa ta opýtať. akú farbu si dávala do tej výzdoby. lebo mne zoslalo so svadby trochu materialu
keď by si chcela tak by som ti to mohla dať ja to aj tak nebudem potrebovať.Len sa nám to vála v pivnici.
Možno by si niečo ešte použila. ak chceš 🙂 🙂

danca.b
29. jan 2009

Kati,vyzdoba je smotanovo zelena.

keti
29. jan 2009

ja chodím Žitňanskej je veľmi dobrá a zlatá.sestrička je sestranica Slavka.Vieš ktorá?

danca.b
29. jan 2009

Viem,poznam Slavku 🙂
Milka ty si bola u tej Blazejovej?do kedy ordinuje?

keti
29. jan 2009

dani to je jak naschvál.asi sme sa moc tešili ☹ ☹

andy.a
29. jan 2009

Dani/dadaga/,kde máš fotku tej torty ?? 😕 nenašla som ju 😒 a prešla som všetky Luckove fotky 😉 🙂

andy.a
29. jan 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre