♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

turistka
12. feb 2013

@kalianka talpasova nie, niektory si ju sice chvalia, ale ja som k nej chodila ako detskej lekarke a ja som spokojna nebola

bonaqua111
16. feb 2013

@abbey1 napis mi pls do ip Tvoje cislo. Mne sa pokazil telefon kde som Ta mala a v novom mam asi desat cisiel 🙂

takych z rodiny 😉 😉 😉 😉 😉 .

Lebo ked nejde Mohamed k hore, musi hora k Mohamedovi 😎 😎 😎 😎 .

nika2
1. mar 2013

ahojte,chcem sa spytat,kde v Piestanoch je tanecny kruzok pre deti 4-5-rocne?

elise
1. mar 2013

@nika2 v ľudovej škole umenia a aj v sukromnj a aj v centr volneho času

elise
1. mar 2013

nájde sa tu maminka na kočikovanie? mám 7 týždnove dievčatko a 6 ročneho syna (ten chodi do škôlky) bývame v orvišti ale nie je problem isť autom do piešťna.

zuzidr
1. mar 2013

@nika2 ahoj v ludovej škole berú až od 5rokov, myslím že v júny je zápis, je to normálne ako predprípravka a potom nastupujú deti do 1ročníka tanečnej...ak mám dobré info, tak súkromná tanečná je zrušená, no a CVČ? tam sme začali chodiť, boli sme tam asi 3x, bolo to hrozne nezorganizované, učil ich to asi 20r. chalan, bolo tam kopu detí od 2-7rokov a učli sa tam kolo kolo mlynské a podobné "tanečky" 😀 😀 😀 😀 😀

elise
1. mar 2013

@zuzidr dobre tanečky 😀

zuzidr
1. mar 2013

@elise no Emmka tam nechcela chodiť, také že kom kom kominár, kolko kolo a podobne, ona povedala že to sa učili v škôlke a je to pre malé deti 😀 😀

elise
1. mar 2013

@zuzidr no super uroven o ničom

nika2
1. mar 2013

@zuzidr tak ako nic moc. skusim asi teda tu ludovu skolu. tusim tanecna je na schererke.

elise
1. mar 2013

@nika2 ešte je študio nerife su na krajinskej v budove kd su potraviny, su to orientálne tance.

lucia446
1. mar 2013

@lenkaks Ahoj. Chcem sa ťa niečo spýtať. Písala si niečo o burze v materskom centre. Viem, že sa táto burza organizovala aj na školskom dvore gymnázia. Nemáš náhodou kontakt na niekoho, kto ju organizuje? Alebo nevieš, kde by som sa o týchto burzách mohla dozvedieť? Nie som priamo z PN, preto sa k podobným oznamom dostanem veľmi zriedka. Ďakujem

turistka
1. mar 2013
lucia446
1. mar 2013

@turistka Ďakujem

lucinda7
autor
8. mar 2013

@lucia446 v PN su 2 materske centra....jedno je kresťanské....burzu na dvore gymnázia organizuje kresťanske materske centrum....USmev je druhe materske centrum pri stanici 😝

lucia446
8. mar 2013

@lucinda7 Ďakujem za info. Ano, myslím, že to bolo toto kresťanské. Prosím ťa, a nemáš tam na niekoho kontakt? Alebo aspoň nevieš ako sa oficiálne volá? Tá burza na dvore gymnázia bola super, veľký priestor, všetko pekne prehľadné. Ešte raz ďakujem

andrejka2986
27. mar 2013

Ahojte mamičky je tu niekto z Ratnoviec??? my sme sa sem teraz prisťahovali, tak ak by bola nejaka maminka na spolocne tárajštreky,,, tak sa velmi potesim,,,mam 1,5 rocneho synceka,,,🙂)) snad sa nejaka z vas ozve.papa

janka_pn
2. máj 2013

ahojte. musim ist s dcerou na detske gastro... zistila som si, ze dr. kabatova....len sa tam nemozem dovolat a objednat, vzdy sa to akokeby same zlozi, tak neviem, ci ma abmulanciu kazdy den alebo ci som nasla dobre cislo? ma s nou niekto skusenosti? cislo? dakujem 🙂

trixi
2. máj 2013

@janka_pn tel.c. na MUDr. Kabatovu je: 0903783988 a ordinuje kazdy den. Myslim ze gastro poradnu ma len jeden den. Obcas je tam tazko sa dovolat. Od Velkej noci ordinuje, bola po operacii clenku. V nedelu som s nou hovorila.

janka_pn
2. máj 2013

@trixi dakujem 🙂 idem skusit zavolat

trixi
2. máj 2013

@janka_pn musis volat doobeda, do 11:30, potom maju obednu prestavku. A v piatok poobede tam uz nie su. Tak vacsiu sancu asi budes mat doobeda.

janka_pn
2. máj 2013

@trixi to ma teda nenapadlo.... dakujem, skusim v pondelok 🙂

janka_pn
2. máj 2013

@trixi alebo myslis, ze je tam lepsie ist s odporucacim listkom v pondelok doobeda osobne?

trixi
2. máj 2013

@janka_pn oni maju take rozne ordinacne hodiny - nezacinaju rovnako kazdy den. Ordinacne hodiny mam doma. Nemozes volat zajtra? Aby si sa stihla objednat. Nepamatam si kedy je gastro poradna, mari sa mi ze v stredu. Syn patri k MUDr. Kabatovej, takze tam chodime dost casto, ale nikdy si nezapamatam tie hodiny.

janka_pn
2. máj 2013

@trixi jaaj, dnes je len stvrtok 🙂 uz som bola myslou pred vikendom 😀 jasne, zajtra doobeda mozem volat.

elise
2. máj 2013

@janka_pn jani ja som tam mala týžden kartu s malým som mala isť na gastro kôli podozreniu na celiakiu sestričku má maximálne nschopnu a neboli schopné pozrieť 3 papiere výsledkov avraj ešte týžden mám počkať, prvý volný trmin maju až v juli čo je pre mna neskoro tak som si bola zobrať kartu a nahlásila som sa rožňákoveje do trnavy do nemocnice termin sme dostali hned 24.05.

janka_pn
2. máj 2013

@elise aj stella ma podozrenie na celiakiu, z krvnych vysledkov jej to vyslo.... tak ma ist teda kvoli tomu na to gastro... zajtra zavolam, skusim a uvidim lebo teda do jula cakat nechcem...

elise
2. máj 2013

@janka_pn aj náš luky má vysoku hodnotu mnohonásobne ak ti dá njaký dlhý termin alebo ti povie že máš nechať výsledky a nedočkáš sa že dokyna nemala čas tak mi napiš do IP ti dám čislo na tu rožnákovu 🙂 inak ja mám podozrenie že čo bol luky vlani očkovani ž sa to tou vakciou spustilo

janka_pn
2. máj 2013

@elise stellka ma dako ze 80... a norma je do 14.... neviem, snad to nebude tak zle ☹ ozvem sa.

elise
2. máj 2013

@janka_pn my mám 250 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre