♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

keti
7. feb 2009

ale neboj aj ja by som normálne kúpila, len som mala kvasnice a všetko k tomu tak som spravila.ale to trvalo.
Len ja hneď keď sa to nepodarí.Žiadná poistka.Obchod zavretý.rasťo by pindal.
ritku mi trochu lepilo poviem ti.

keti
7. feb 2009

jéééééj aha Danka privolali sme ju. No čo sa deje kde si bola.

danca.b
7. feb 2009

inak Katka Rasto mi tak trochu pripomina mojho Maja 🙂 A hlavne,ze:takto nepostavime...no kde som to ja pocula?

keti
7. feb 2009

blška a kedy prídeš do Chtelnice Danku pozrieť???

danca.b
7. feb 2009

Katka ona herecka furt tancuje jak srhana

baby Piestanky...dufam,ze vam nasa komunikaciatu nevadi....aspon mate co citat 🙂 lebo trocha stagnujete 😉

blcha
7. feb 2009

keti tu je ta autosedacka ja som maximalne spokojna a da sa aj polohovat nie moc ale do 36kg sa ziadna moc polohovat neda a do 18 som nechcela to by bolo zasa len na chvilu my sa uz do vajca dobre dlho nezmestime
http://www.bambini.sk/index.php?main_page=produ...
ja som vacsinou len v marcovkach tam to fici tak nestiham vsetko ale sem tam si to tu precitam 😉
danca skoda ze ste chore zajtra ideme okolo tak by som inak urcite prisla na vinko 😉

danca.b
7. feb 2009

srhana=strhana,sorry

keti
7. feb 2009

Ale Majo sa nezdá. 😀 😀 😀 Mne vždy keď prišli pripadal stašne tichučký 😀 😀 😀 zdanie klame 😀 😀 😀
A aj sa ti priznám nikoho som sa tak nehambila ako keď ste prišli vy a tvoj švagor J.Teda aspoň na začiatku.

danca.b
7. feb 2009

no mne sa zdalo,ze si ta tak trochu dobera....a neviem,neviem nebyt Rasta asi by sa pokusal aj o cosi viac 🙂

dnes pisem jak dement...komunikaciatu=komunikaciu.....sama som sa tomu zasmiala 😀

baby moja Palinka je nezmar....uz ju pocujem ako tam z hora, zo spalne džavoce 😒 😒

keti
7. feb 2009

blška véééľmi pekne ďakujem.Tam sme kupovali kočár.Som počula, že máte taký istý len oranžový si spokojná ja veľmi.

keti
7. feb 2009

Ja som bola už za drobcom aj 3x.Vynechal večeru tak budeme papať v noci. môj menn už spííí v obývačke, že tam má dobrú zóónu.
No teda si ma potešila. 😀 😀 😀 😀

petka015
7. feb 2009

ahojte

keti my mame tuto ale v inom prevedeny da sa super polohovat a je tam dobra cena tiez zme chceli recaro ale bola moc draha a myály v tejto sedi uz od novembrahttp://www.babydirekt.eu/sk/autosedacka-multima...

blcha
7. feb 2009

keti dobry vyber ja som spokojna nadmieru a u nas su strasne chodniky a moj X lander nema problem ani v lese je to super vozitko az na to ze do auta ho sama tazko naladujem a kufor skoro plny a to mame octaviu tam sa do kufra da narvat vsetko 😀 na jar sa chystam na quinny zapp uz sa tesim ten aj na pleci miesto kabelky budem moct nosit 😀 😀

mimusbe
7. feb 2009

blska tento kocik?
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

akesik to je zvlastne 🙂

keti
7. feb 2009

ja ostanem verná.koľko toľko ešte postačí.Len vieš čo mi vadí ten sakra krpatý koš.pár rožkov a hotovo.ešte, že tam je ten zvonček tak to zavesím naň a pome ho.
To MM vyberal.jemu sa hneď zapáčil ako sme vošli do vnútra.Hneď prvé bolo dobrá motokára.Že tak budem chodiť na prechádzky jak divý.hahahahahaha máš ho vidieť prvé 3 mesiace a koniec.dovozené.ale ešte sem tam ide 😀 😀

blcha
7. feb 2009

mne sa strasne paci a je super lahky a skladny a dost velky zmesti sa tam aj vacsie dieta z golfacou to najlepsie aspon podla mna 😉
ale ved nemusi sa kazdemu pacit ale ja som sa do neho zamilovala 😀 😀

keti
7. feb 2009

už som sa zlakla, že si tu budem zase písať sama. Lebo ja si sem občas ako ste si stihli všimnúť idem pokecať sama so sebou.A sem tam s Dankou. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
7. feb 2009

hlavne ze sa tebe paci 😉

mimusbe
7. feb 2009

keti...som si vsimla v albume...maly je 10.aprila? ja 9 😀

keti
7. feb 2009

Mima ono je to zvláštne, ked tam neni tá strieška.Ja tiež pozrem občas nejaké novinky kočárov.A hľavne tu podedine pozerám kto má aký.a nájdu sa všelijaké 😀 😀 😀 😀 😀

danca.b
7. feb 2009

no nasa drnda sedi na posteli,zuzle hracky a debati s tatinkom....maminka je z toho rozladena,ale co narobi....rano budeme spat a druhe maminy uz budu mat uvareny obed 🙂

keti
7. feb 2009

no to je .strašné už bude mať rok.jak to rýchlo ubehlo.ja neviem či to všetkým mamičkam tak letí, ale mne strašne.
A to ja už som 9 ležala v nemocke čo štrajkoval.a nechcel sa ísť pozrieť na tento svet. 😀 😀 😀

blcha
7. feb 2009

keti ten kosik je fakt krpaty aj ja vesiam na ten zvonec nastastie sa mi odlomil tak uz mi nikto na nom nezvoni lebo 100krat mi Elisku zobudili ked to skusali 😉 inak aj nas kocik vybral MM tie pruziny ho uplne fascinovali 😀 😀 😀
u nas v dedine ziadne poriadne kociky nepremavaju okrem nasho a to budu zasa vsetci cumet ked budeme mat quinny co to je za karu 😀 😀

keti
7. feb 2009

Danka chvaľa bohu, že nemusím zajtra variť. Mi odlahlo. Aj polievku máme.už len ráno upečiem kroasant a hotovka

keti
7. feb 2009

Ach blška si ma normálne rozosmiala.Aj nám niekto ten zvonček odlomil.A tiež som neznášala a čo to tu máte cink.Ahááá a na čo vám to je. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blcha
7. feb 2009

moj muz s tym zvoncekom v Piestanoch dvochodkine ktore sa motali pred nami strasil a potom sa schoval akoze to ja zvonim chuderky babicky tak skaredo na mna pozerali ale uhli sa 😀

danca.b
7. feb 2009

piste baby lebo ja pojdem o chvilu hore(podkrovie)uspat drobca na dide...normal ma to zacina deprimovat...o chvilu budem mat 40 kg....ale co neurobis pre deti 🙂 🙂 🙂

blcha
7. feb 2009

jee danca aj ja chcem 40 kg 😀 😀 ale ja mam take dieta ze pri nom mozem akurat tak dobre pribrat 😉 ale sak chvala bohu ze je taka dobrucka 😉

keti
7. feb 2009

blška 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danka to skôr nám by sa asi hodil ten poschodák a nie bungalov. aspoň by som niečo zhodila.Ale už budem musieť, lebo leto sa blíži.Dani susedka mi hovorila, že aj ona by chcela tak muža mať ako ty, že ti deti uspáva. Tak čo je na tom ked ideš hore???určite je malá hore 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blcha
7. feb 2009

keti mne by sa tiez schody hodili a dance mozem v klude dat tak 10kg a budeme obidve spokojne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre