♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
10. feb 2009

čo si sa zle vyspala milka? 😅

milhaus
10. feb 2009

nie, spala som dobre, doobeda som bola čulá, to asi to počasie

dadaga
10. feb 2009

zuzidr uprimu sustrast......

gabca vsetko naj k meninkam....

nika my chodime tiez na neurol. do TT na kontroly kazde 3 mesiace a to len,ze sme tam zacali tak chodime...inak sme ok.... nas pekne sam sedi a neustale je v pohybe on chce hodne chodit a moje krize to nejka nezvladaju obcas....

inak to co je vonku aka chumelica....fuuuj to nemam rada....

dadaga
10. feb 2009

inak my sme boli dneska u ocnej...si stale suchal ocka a mal ich cervene a vyfasovali sme atb.kvapky...no co uz...snad nam to rychlo prejde? tak sa mordujeme, lebo Lukovi sa to nepaci kvapkat do ociek samozrejme... 😉

dadulka19
10. feb 2009

ahojte 🙂

zuzi,úprimnú sústrasť ☹

aj od nás Gabče všeeetko naj 😉

luci,slovenský film Malé oslavy s Ankou Šiškovou a Terezou Nvotovou 🙂 ..hral tam aj Bolek Polívka a konečne normálneho chlapa a nie ožrana a oplaša 😀 ...Inak,celkom fajn film,len dosť trpký 😖 ..

dadulka19
10. feb 2009

no tá dnešná chumelica 😖 ,ja som myslela,že už je po zime 😎 ...a toť 😖 .....ale aspoň sa meteorológovia trafili 😀

a luci,ako večera??.... 😵

mimusbe
10. feb 2009

hej ...trafili...len kde su odhrnace...cesty nie su odhrnute...zevraj ani dialnica...

ked padalo malo tak chodili a ked teraz vali az no tak neodhrnu .... 🙄 🙄 neviem ci cakaju az prestane alebo co 🙄

nika2
10. feb 2009

ahojte,
teda ale nasnezilo. a samozrejme nic odhrnute. len kaufland odhrna. asi cakaju ked sa to zacne topit. ale teraz je to pekne. boli sme mame blahozelat k meninam. malu som zobrala len na ruky bez kocika. a pacilo sa jej ked snezilo a obcas jej padlo na nos 🙂 ale teda je tazka uz jak slak. a to som isla iba kusok. ved nasi byvaju oproti nam par metrov.zajtra bude mat asi zase svalovicu 🙂

milhaus
10. feb 2009

mimushe tu šiel pred hodinu a pol družstevny traktor po hlavnej a pred pol hodinu družstevny a ostatne cesty neviem či hrnuli lebo byvam pri hĺavnej
rado bol s luckou prehrnat okolo stvrtej, suseda o pol siestej, ja pred chvilu som sa vratila a teraz zasa rado šiel, za tu dobu kym som prišla po konec chodnika auto zasnežilo a to som ho odhrnula

andy.a
10. feb 2009

čaute 🙂 😎 😎

Zuzi,úprimnú sústrasť 😒 😔 😢

Gabči všetko dobré k meninám 😵 😵 😵

Rado je doma ?? 😕 😕 😕 niečo mi uniklo ?? 😕 😕 😝

no to počasie..som zvedavá,ako budú zajtra busy a vlaky chodiť..kedy sa dostanem do práce 😕 😝 🙄

andy.a
10. feb 2009

dnes som bola s mladým na poradni,mal mať očkovanie proti hepat.B,ale vraj sa to odložilo 😕 😕 😕 urobili nám aj´gastrokontrolu..vraj je epidémia obezity u detí na SK,kočky 😀 😀 😀 ale nás sa to netýka 😅 😝 😝 neviem,či sa mám z toho tešiť alebo.. 😕 😕 😝

obaja idú na odbery na bud.týždeň..a Aďo asi aj na GFS vyšetrenie..no,teším sa 😒 síce robia to našťastie ambulantne,nie je to nič extra hrozné 😕 😝 len ako tam Aďa pritlmia,to neviem 😝 😅 😕 keď mu brali nosnú manďlu,tak mu premedikácia zaberala 2 hodiny,kým zaspal 😝 😀 😠

danca.b
10. feb 2009

ahojte...
asi aj mne nieco uniklo... 😅
nemal byt Rado v Polsku,Milka?

milhaus
10. feb 2009

no ano, som si to neuvedomila, som sa prekecla
vratil sa, ukazoval fotky prečo, viac ludi tak poutekalo

nika2
10. feb 2009

nejde nam joj-ka. tak dnes asi nebudem pozerat panelak. no super. a zacina ordinacia 🙂

milhaus
10. feb 2009

nam nejde dobre markiza odkedy na obci volačo robili s kablovkou

nika2
10. feb 2009

aj tu je sustava. asi zasnezilo antenu 😀

andy.a
10. feb 2009

nám pri tomto počasí ide dobre len STV1 a ČT1 😠 😠 😠

a dnes mám seriál na Nove ☹ ☹ ☹

satelit nejde vobec 😠 😠 😠

milhaus
10. feb 2009

chytajte uprchlika, sneh odhrnuty a jeho i auta nikde

elise
10. feb 2009

ahojte babulky idem kuk ordináciu u nás snehu kopec 😠 cesty hrôza. 😠
andy u nás tiež obezita nehrozí malý má 12 kg 😉

milhaus
10. feb 2009

moja ma 13 kg a už neje take množstva ako kedysi, začala uberat na množstve porcie

dadulka19
10. feb 2009

no emily,jak si sa bála,že bude dlho preč 😖 ....ach ach 😒

ordinácia chodí aj na nete,nie??

andy.a
10. feb 2009

Dada,na nete áno,ale až od zajtra tento diel..a nedá sa mi to tam pozerať,hrozne to seká..ani zvučka sa nedá dopozerať do konca 😒
ale pozerám v detskej na malej telke,tam to ide trocha lepšie 😝 😅

tak papá a pekný večer !

a Lucindovci sú už asi doma,nie ?? 😕 😅 😝 Luci,čo ste si dali dobrého ?? 😅 😝 😝 😝

dadulka19
10. feb 2009

andy,jáj 😅 ...lebo panelák ide online 🙂

lucindovci asi práskli deti do postele a pokračujú v romantickom večere 😀 😀 😀

milhaus
10. feb 2009

to ide teraz online panelak na jojke či kedy
kukame ordinaciu, takže nela nie je tehotna
no bala som sa ale som nevedela že sa tak skoro vrati, ja som mu tiež hovorila že tam mal vydržat ked už šiel kôli tomu tak daleko

andy.a
10. feb 2009

Emily,a prečo sa vlastne vrátil tak skoro ?? 😕 čo sa tam v tom Poľsku dialo ?? 😕 😕 😕

petka015
10. feb 2009

nika a mala ti ani nelozi? nas uz chodi za ruky a zacal aj lozit. 🙂

dadulka19
10. feb 2009

emily,online je na www.panelak.sk 🙂

andy.a
10. feb 2009

kočky,poraďte ,kde v PN dostanem kúpiť pekné pánske boxerky 😝 😝 😝 okrem Takka 😝

dadaga
10. feb 2009

peti aj nas lozi a aj za ruky pekne ide.. a moc sa mu uz nechce lezat len by labzoval... tak sa snazime chodit aj cez den ked teda nech trenuje...co s nim....

no andy neboj ani my obezitu nemame.. sme ako maly chrusty...xixi teda Lukasko....

dadaga
10. feb 2009

andy skus to spodne pradlo oproti satelitu... ja som tam manzelovi kupovala k vianociam... je tam oprava hodin nejaky obchod s detskymi vecami a pre tehu...a potom toto je hned vedla a potom je ta slavia pasaz.....

ozaj nechodite tam daktora kupovat tie detske veci do tej slavia pasaze? ze co tam ake maju ci sa tam oplati ist?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre