♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
27. feb 2009

menila som fotku v pase za dnesnu, som tam ako zmoknute kura

lucinda7
autor
27. feb 2009

mili,tak to by som ťa ani nespoznala na tej fotke 😕 😝

andy dnes som videla tvojich drobcov aj s babinou 😵

keti
27. feb 2009

Ahojte 😉

Ďakujeme za pochvalu fotiek 😉 😉

Doobeda sme boli vonku si trošku pocupkať pred bytovkou. Išla jedna pani a mala paličku o ktorú sa opierala. Rastík ako ju zbadal hop hop za tetuškou, a už jej ju aj bral. 🙂

U nás chvíľku svieti slniečko, chvíľku prší. A to všetko dookola.

Milka ani ja by som ťa nespoznala.

Rastíkovi sa zachcelo ráno vstávať o šiestej. To zas bude až si na to zvyknem takto vstávať. ☹ ☹
Lepšie bolo keď sme potiahli do takej pol 10-tej.Takže večer som zaspala s ním.

A teraz červík jeden už ho počujem, že je hore a to spinkal 1hod. tak idem dieťa ma volááááá. 😀 😀

jett
27. feb 2009

Luci, no lenže MC sú len v určité dni a v určitých hodinách 😒

Andy, asi pred 10timi dňami 🙂 . Anetka je strašne podarená 😵 😵 😵

nika2
27. feb 2009

ahojte,
ja som bola v dm-ku. nechala som tam 40eur a som spokojna 😀 ale kupovala som malej plienky ,nuttrilon a pod. vonku je fajn. otepluje sa 🙂

miruss
27. feb 2009

Vonku je fajn, ale strašne mokro. Takže nemôžme byť veľmi dlho, lebo Kubko je hneď mokrý až za ušami. 😝

petka015
27. feb 2009

ja idem zajtra kadernicke konecne budem vyzerat k svetu a MM mi oznamil ze vecer ideme na nejake posedenie 😀 a v nedele ideme k dominike vynsovat malej natalke. 🙂

aj my sme boli vonku mokro vsade maly bol dneska jedovaty jak cert 😠

milhaus
27. feb 2009

keti mam trocha inu farbu vlasov a ofinu nabok

milhaus
27. feb 2009

tolko žiadostí som poslala a nič

milhaus
27. feb 2009

sak je reklama v panelaku, kde ste?

andy.a
27. feb 2009

no,sú aj iné veci na svete ako Panelák,Mili 😝 😅 😕

ja Panelák nepozám,inkdy ma to nebavilo 😕 😝vešiam prádlo a mám zapnutú Eurovíziu,ale úroveň teda .. 🙄 🙄 🙄

ahojte inak 😵 🙂

jett,díky 🙂 😉 a čo ináč máte nového ?? 😕 😅

mimusbe
27. feb 2009

ahojte..

my sme dnes boli po takych mensich nakupoch v PN...zase kopec euracov v keli 😠 😠 😠 a to sme ani nic extra nekupili... 😖

aj u nas bolo dnes tak vselijako...ale nebola zima...celkom sa tak oteplilo...

ja sa tiez chystam buduci tyzden ist kadernicke...dat si ofinu a trosku do postupna asi zostrihat....uvidime ci bude mat volne 🙂

mili...ja ked som bola nezamestnana...tak som poslala cca okolo 50 ziadosti...doteraz mam niektore odpovede v sanone zalozene...a ani jedna nebola kladna....

musis len skusat...nic ine ti neporadim..teraz to je tazke kedze je kriza ....

petka015
27. feb 2009

maly uz konecne zaspal po 30 min uspavani som ho uspavala na rukach lebo on len cecok by chcel 😀 a potom ked mu ho vytiahnem zacne pistat a dudel nechce tak len tak naholo sme sa uspavali.

musim ho odnaucit od cecina lebo to musim byt stale len pri nom aj cez den ked spi tusim radsej dudel ako cecok 😝

petka015
27. feb 2009

ja panelak tiez nekukam 😀

mima my sme boli vcera v PN a kupili sme dvoje plienky a 20 euro v tahu. potom maso dalse eura. 😝

mili skus na postu dat ziadost tam skoro stale beru 🙂

mimusbe
27. feb 2009

my sme sa akurat dnes o uspavani bavili u nasich....malu vobec nemusime nejak extra uspavat a ,,dusit,,na rukach alebo co...
bud zaspi pri papani alebo si zmoli ocka a to ju uz len hladkam po chrbatiku alebo trosinku pohojdam na rukach a v momente spinka... ale to som tu uz spominala 😀

ale ona je este mala...no tak neviem dokedy nam to vydrzi...kedy zacne vymyslat 🙂 🙂

petka015
27. feb 2009

mima nas zle zaspava od narodenia teda v porodnici zaspaval normalne ale doma 😝

andy.a
27. feb 2009

Peťa,tak reklamuj v pôrodnici 😝 😀 😅

dadulka19
27. feb 2009

čafte 😉

tá eurovízia je celá nejak na falošno zaspievaná 😒

peti,no v pôrodke bol Kubko vyšťavený z toho drania sa na svet,tak oddychoval 🙂 a doma je mu už hej 🙂

petka015
27. feb 2009

len my sme boli v porodke skoro mesiac a bol tam dobry ale doma ho babka pestovala a pestovala takze to bude tym. a teraz reve uz 5 krat je hore z revom sa zobudi ja uz neviem co mam s nim robit. 😖

dadulka19
27. feb 2009

pti,ten Viburcol nezaberá?..nám zabral na druhú noc 🙂

si toto neviem predstaviť v Lindinej puske 😝
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dadulka19
27. feb 2009

pti 😀 😀 😀 ..už na to poriadne nevidím 😅

keti
28. feb 2009

Dobrééé rááánko 😀

No moji chlapci už spinkajú druhý krát. 😀 Ja už dováram, pračka pere o sto šesto. A hor sa na upratovanie. 😀 😀

Peťa nám zaberá, keď sa Rastík zabudí ja ho šupnek k nám do postele. Zrejme potrebuje cítiť, že sme tam. Pekne ma poobíma a spinkáme. Aj dnešnú noc sme tak mali. Večer som si s ním ľahla a už aj spal. Preložila do postieľky, a za hodinku už aj hore. Tak som ho zase uložila, a zase na hodinku ☹ . Tak som si na koniec išla ľahnúť aj ja. Zobudil sa okolo 4 ráno a to už sa napapal a spinkal do 7.30.
Ja viem niekto je proti tomu, aby deti spinkali s rodičmi, ale keď to zaberá 😔 😔 😅

mimusbe
28. feb 2009

dobre ranko...

keti aj ja som to pocula ze je vela ludi proti tomu aby deti spali s rodicmi...ale podla mna to nemoze nejak uskodit...
aj nasa mala ked sa zobudi o 6 ...dam jej papat a potom ju necham v nasej posteli a este hodinku dve si pospinkame....
alebo doobeda ked mi zabuva tak ju dam tiez sem tam do nasej postele...vydrzi tam spat aj dve hodiny....ale v podstate nam zatial vsade dobre buvka (klop klop)

nasa spinkala od vcera pol8 do rana do 5....napapala sa a potom na hodinku a pol sme si schrupli...

aj ja pojdem upratovat...ak sa bude dat 🙂 a tiez sa chystam prat 🙂

lucinda7
autor
28. feb 2009

dobré ránko....
ja som prevliekla postelné a už sa točí práčka 😝
chalani chcú na obed špagety takže rýchlovka 😵

ja nemám proti spaniu miminiek s rodičmi nič....tiež sme si chalanov sem tam ráno vzali k sebe....horšie bolo ked sa naučili loziť tak nás preliezli a bála som sa že spadnú dole hlavou 😒

milhaus
28. feb 2009

ked si ich rano zoberies k sebe to je nič, aj mi si Lucku rano pustime k sebe do postele a nemam rada ked mi tu rado kuka cez rameno, asi žiarli na MK mi to pripadá

petka015
28. feb 2009

ahojte tak ja uz som krajsia vlasky ostrihane a zafarbene.
a aj kubka ostrihala len tak trosicku aky je peknucky.

no k tomu spaniu presne ako pisete on chcel aby som isla aj ja spat ale men sa este nechcelo ale potom som isla aj ja a spinkal uz potom. a kubko spava s nami kym ideme my spat on postielku nemusi. ale aj tak sa mi budi.

petka015
28. feb 2009

ta predposledna veta je akysi blud ma to byt : aj kubko spava s nami, kym ideme spat spi v postielke a potom ho bereme k nam do postele, postielku moc nemusi. 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
28. feb 2009

peti....chapeme sa 😉 😀 😀

a hod foto nech vidime aka si fesanda 😉 🙂

keti
28. feb 2009

Milka asi sa Rado dopočul čo tu píšeš, ako sa na neho sťažuješ. Tak ťa ide trošku skontrolovať 😨
Ale si dáva na teba pozor, aby si mu neutiekla??? 😕 😕 😀

mimusbe
28. feb 2009

keti....zeby? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre