♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
16. mar 2009

dobre ranko...

jett...u mna je to presne tak isto...nie je problem navarit ale CO navarit...🙂 🙂
niekedy uz fakt odchadza inspiracia....🙂

no pocasko ...asi no koment ...svieti slnko ale taka ciernava sem ide az no....asi bude dobry lejak...
dneska by som chcela doumyvat okna hore na poschodi...tak uvidim ci sa mi podari...

pozehlene uz mam...aj jednu pracku uz opranu...tak mozme dalej pokracovat 🙂
navarene mame od vcera tak aspon to nemusim 🙂

zuzi ....skore uzdravenie zelam....a veru Emka je sikovnica riadna... 😉 😉

lucinda7
autor
16. mar 2009

čaute....
ja som bola doobeda v meste a na vybavovačkách.....

Zuzi,chýba ti to??? 😝a skoré uzdravenie....má sa lepšiť,nie horšiť 😠
a Emmka je šikulka 😵

za hodku nám nepôjde elektrina 😠 😠 😠 😠 😠 😠 vycapili na dvere že len hodku a pol ale ako ich poznám nepôjde aj 3 hodiny 😠 😠 😠 😠 😠

my máme odvčera Kung Pao len ryžu dorábam 😵

zuzidr
16. mar 2009

mili ja som za 8rokov spolužitia s MM nikdy nemohla povedať že neviem kde je,vždy aspom nejaký okruh kde sa nachádza viem,a to nehovorím že mi 300x za deň volá čo robím ja a čo robí on......

jett
16. mar 2009

no aj my "čítame" obrázkové knižky, aj poznáme zvieratká, pekne mi ukáže ktoré je ktoré, v poslednej dobe miluje slimáka 😀 lebo potom spievame slimáčik-máčik... 😀 😀 😀 😀 ale pred spaním veru úspech nemám, skôr sa rozblázni ešte viac 🙂

No mňa by vážne zaujímalo čo robí lucka celé dni 😔 von moc nechodia emili spomínala...

lucinda7
autor
16. mar 2009

jett,radšej nevedieť 😝
inak som ti vypátrala tú AISHU....je teraz v tom pánskom obchode kusok od Ruskej knihy.... 😝

martao
16. mar 2009

My máme obed od včera. Tak mám pokoj. Keď neviem čo variť, tak mrknem na :www.mimibazar.cz

miruss
16. mar 2009

Ahojte.
My sme boli von 1,5 hodinky. Zuzanka ešte spí v kočiari a my ideme papať o chvíľu. 🙂
Navarené mám od včera a upratovala som v sobotu, tak mám fraj. 😝
Kubko tiež zbožňuje čítanie. Tiež mu čítame pred spaním po obede aj večer a tiež rád ukazuje v knižkách. On si niekedy aj sám číta. Otáča obrázky a hovorí čo tam vidí. 🙂
Jett o tom vymýšľaní čo variť, to je aj môj večný problém. 😝

jett
16. mar 2009

jeeej Luci, ďakujem 😵 😵 tam majú také krááásne veci 😵 😵 mala som doteraz šťastie, že mi dali 30%zľvu, takže sa to dalo zvládnuť finančne 😵

na tom mimibazari aj ja si pozerám, čo variť, ale aj tak sa mi málokedy čo hodí 😖

ideme do mesta s malou, tato sa nám ide venovať hodinku, potom hádam sandriku uložím ešte buvať aspoň na hodinku aby mi do večera vydržala

mimusbe
16. mar 2009

no malu som dala spat na terasu a steka vonku nejaky blby pes a niekto piluje drevo 😠 😠
tak asi toho moc nenaspime....

ja idem este doumyvat hore na poschodi okna...snad bude teda mala buvkat...

vonku je krasne...aj ked fuci ako blaznive... 😖

jett...ak sa smiem spytat...ty si odkial vlastne?resp. kde byvas?v PN?lebo registrujem ze dost casto pises o vychode... 😅

jett
16. mar 2009

mimus, som od Piešťan, tata malej máme východňara, tak cestujeme hore-dolu. Bývam u rodičov, tu na východe máme svoje bývanie, ale neľúbi sa mi tu ani tu nemienim žiť. 😅 Máme už aj pozemok u nás kúpený, ak dostaneme stavebné povolenie, ideme hneď stavať, len stáále nemám list vlastníctva 😠 neviem, čo na tej geodézii v PN robia 😠

jett
16. mar 2009

no konečne som malú uspala, ale večer zaspí isto o 22hej 😅 Tata povedal, že si dáme spolu všetci 3ja šampus 😀 😀

zuzidr
16. mar 2009

jett čo oslavujete? 😅

mimusbe
16. mar 2009

aha...diky za objasnenie 😀 😀 😉

no tie papiere vzdy dlho trvaju...ked sme my stavali tak nas az porazalo co sme museli cakat na papiere...bez toho sa nedalo pohnut...jedno na druhe nadvezovalo a vsade mali uradnici koopu casu ...

a aky domcek mate vybrany?my keby ideme stavat teraz tak by sme si uz vybrali uplne iny dom, mozno aj bungalov 🙂

jett
16. mar 2009

zuzi, neoslavujeme 🙂 Si troška spestríme večer 😵

mimus, za málo 😀 😀 😀 ale jednoznačne ideme stavať bungalov 🙂

lara86
16. mar 2009

Jett 😀

mimusbe
16. mar 2009

nova tvar? 🙂 🙂

a odkial...z erlisu alebo eurolineslovakia?

jett
16. mar 2009

čau Lara 😀 😀 sťahuješ sa? 😀

Sandrika mi stále spíííí 🙄 už neviem čo zo sebou 🙄

mimusbe
16. mar 2009

jett.... 😀 😀

mne mala spi od pol2 ...ja som zatial poumyvala okna a povysavala cely barak a teraz lezim a oddychujem...🙂

martao
16. mar 2009

mne tá malá opica nechcela vobec dnes spať. Okná umyjem aspoň od ulice.

lucinda7
autor
16. mar 2009

čaute 😝
ja som bola poobede v meste na nákupoch....samaaaaa 😝 😝 😝 😝

juj,to je slastný pocit občas vypadnúť a užiť si nákupy 😀 😀 😀 😀

Mariett,bud rada že malá spí 😝

milhaus
16. mar 2009

jett chodime aj von raz denne, niekedy dva krat
boli sme kupit chleba čo zabralo asi hodinu a potom sme boli u svokry dve hodiny a šli sme tam pešo takže zasa sme boli vonku

miruss
16. mar 2009

ahojte.
My sme boli von aj poobede, ale teda fúkalo nechutne. 😒
Mne Zuzka spala dnes od 09:00 do 14:00 a potom ešte od 16:00 do 17:00. 🙂
Dnes bol asi spavý deň. 🙂

jett
16. mar 2009

no veru, dnes bol spaví deň 🙂 mohlo by aj stále tak byť 🤐 😀

Emili, veru, dnes ťa tu nebolo vidieť. Lucka mala pekný program 😵 ste si užili 😵 ty asi u svokry moc nie 😝 ale čo nespravíme pre deti 😀

milhaus
16. mar 2009

ja som nebola stale pri svokre, polku času z toho som bola v izbe u svagra i s radom

mimusbe
16. mar 2009

mne dnes mala spala od pol 12 do pol 1 a potom od pol2 do 5 🙂 🙂 a od pol9 buva zase 🙂

miruss
16. mar 2009

Idem sa pochváliť. Zuzka si dnes prvýkrát sama vzla hrkálku, keď som jej ju položila na hrudník a už a hrá s hrkálkami oboma rukami. 🙂

keti
16. mar 2009

ahojte

tak konečne sa mi podarilo sem nakuknúť. 😀 😀

Už som konečne dožehlila, a zajtra môžem dať ďalšiu várku prať. to aby som sa nenudila
Dnes bolo v celku počko o.k, až na ten hnusný vietor. Takže keď som nemusela doobeda variť, tak sme boli vonku. doobeda s bratom a Jarkom, a poobede so švagrinkou (Sofi) a Jarkom.

Zajtra ideme do poradne a hneď nás budú aj očkovať. Tak skúsim moju telefónovo-pesničkovú metódu 😀 😀

M volal, že už drobcovi pokúpil vecíííí. Tak bude na šibačku fešák 😀 😀 😀

andy.a
17. mar 2009

ahojte 😎 😎 😎

prvá 😀 😀 😀

chcela som vás pozdraviť 🙂 😵 a poďakovať 😉 🙂 -ak teda budete mať tie pozvánky a oznamká,čo som spomínala,napíšte mi do IP 😉 moc díky 😅 🙂

dnes je ĽUbice,takže Ľubke všetko naj -naj k svatku 😉 😵 😵 ak by ste ju niektorá stretli,že pozdravujem 🙂 😝

Zuzi,Emmka je šikulka 🙂 😕 😵le však má byť po kom,nie ?? 😉 🙂

malá má možno tie škaredé vyrážky okolo úst a nechutenstvo/je to čím ďalej horšie,včera 2 hodiny olovrantovala a hodinu a pol večerala 😒 ☹/ možno aj z helicobactera 😖 čakáme na výsledok 😔 ledva sme sa zbavili tej alergie na bielkov.KM,tak teraz zasa toto ☹ a vraj to môže prejsť aj do celiakie 😒 😖
ni 😔 č iné by nám nechýbalo ku šťastiu 😠 😠 😠

Mili,vy ste ešte stále na tej diéte bez KM ?? 😕 😉

Zuzi,dúfam,že si už zdravotne lepšie, držím palce
😉 🙂

a nepreháňajte to s tým umývaním okien a pod... 😀 😝 😝

tak papá,pekný dník,ja za chvíľu utekám na rýchlik do práce 😉 🙂

lucinda7
autor
17. mar 2009

dobré ránko...

ja som dnes taká nevyspatáááááá....sme s MM pozerali skoro do polnoci WEBMASTER,bol tam RYTMUS/paťo/...

andy ty ptááááče 😀 😀 😀 😀 😀

všetko naj Lubke aj od nás....zrovna včera som sa stretla s jej mužom tak sme pokecali....majú sa fajn,Lubka pracuje,Jožko úspešne škôlkuje....no snád sa nám ozve aj sama 😵

a všetkuuuučko najsamlepšie želáme aj hviezdici

N A D K E

k jej dnešným 8.rôčkom 😵

mimusbe
17. mar 2009

dobre ranko...

vsetko NAJ oslavencom....

ja som tiez nevyspata ale webmastera som nepozerala...som isla o 10 spat....ale mala bola v noci hore aj skoro rano vstavala ....

miruss....zuzanka je sikulka zlata... 😉

nasa mala vzala hrkalku prvykrat doruky ked mala tri mesiace a tyzden a teraz snimi tak strasne trieska vsade...hadze ich ....ked je pod hrazdickou tak sa chyti hracky a pritahuje sa hore...nohami vykopuje hrazdicku...
niekedy mame pocit ze nema 4 mesiace ale aspon o 2 viacej....🙂
strasne sidlo... 😀 😀 hrozne je ziva...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre