♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
22. mar 2009

Merti,ja som nepozerala.....bol tam niekto známy?? 😝

lucinda7
autor
22. mar 2009

Merti=Marti 😵

andy.a
22. mar 2009

ahojte 😎 😎 😎

myslím,že Mili je OK..možno sú na MY..ale asi si vzala k srdcu,keď ste jej niektoré vyčítali,že je veľa na Koňovi 😝 😅 😕 ale určite nás číta,že Emily ?? 😕 😝 😅

my sme nemali moc dobrý víkend 😖 a v utorok nám idú robiť plastové okná 🙄 dosť dlho sme to odkladali kvôli počasiu,ale už to treba 😕 😝 ale pozerala som predpoveď počasia a teda..dokedy ešte bude zima ?? 🙄 🙄 🙄 😕 😕 😕

Marti,no ja čakám kedy bude Elis v zmenárni 😝 dúfam,že nám dá potom vedieť 😉 🙂

miruss
22. mar 2009

Ahojte.
Ja som zmenáreň nepozerala, bol tam niekto zaujímavý? 😝
Ja som doobeda varila. Robila som gulášovú polievku, ryžu a kuracie prsia s brusnicovou omáčkou. Aj som si naložila kuracie prsia. 🙂 Oprala som 2 práčky. 😝
MM bol s deckami von.
Poobede som požehlila a boli sme s deckami von. 🙂
Dnes sa chystám pozerať ten seriál na jojke. Ako som prežil, som zvedavá či to bude také dobré, lebo reklamu tomu robia obrovskú. 😝

martao
22. mar 2009

Práveže som nepozerala zmenáreň, tiež čakám.
S Mili máme niečo spoločné. Aj sa som povodne z MY. Ale nepoznáme sa. Ja som o trochu staršia ako ona. 😅

lucinda7
autor
22. mar 2009

mirka aj ja čakám na ten serial 😵

miruss
22. mar 2009

Nepomýlili si diel, reklamu robili na inú časť. 😕

lucinda7
autor
22. mar 2009

to aby nalakali ludí....tá bude asi o týžden 😝

lucinda7
autor
22. mar 2009

ale bolo to smutné ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ po takýchto filmoch mám ešte dlho taký "blbý"pocit ☹ ☹ ☹ ☹

lucinda7
autor
23. mar 2009

DOBRé RáNKO....
počko zase des....ma ten vetrisko v noci budil 😠 😠 😠 😠 😠

dnešným oslávencom ZUZIDR.k 18-ke 😝

a ADKOVI k meninám

želáme všetko naj 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

miruss
23. mar 2009

Ahojte.
Veru Luci bolo to veľmi smutné. ☹
My sme spali dobre. Kubko spal do 07:00 a Zuzka ešte spí. 🙂
Od piatku sa ma konečne oteplovať. Aspoň bude po dlhej dobe krásny slnečný víkend. Dúfam. 😀
Oslávencom aj ja želám všetko najlepšie. 🙂
Zuzka má dnes 4 mesiace, ale to letí. 😕

zuzidr
23. mar 2009

Ďakujem,ty ranné vtáča 🙂

lucinda7
autor
23. mar 2009

moja zlatá ja vstávam pred 6.00 😝 😝 😝 😝
aj Zuzanke všetko NAJ k výmesačiu....veru letí to 😎

nika2
23. mar 2009

ahojte,
zuzka vsetko naj, naj , naj k narodkam.
dnes zase fuka vetrisko.

elise
23. mar 2009

dobre ránko prajem🙂 zuzanke všetko najlepšie a adkovi k meninkám všetko najlepšie 😵 😵 😵

v zmenárni ma idú meniť tento štvrtok tak vám napíšem kedy to bude vo vysielaní 😀 😀

lucinda7
autor
23. mar 2009

jáj,Lindi,tak si to uži 😝
opar už zmizol??? 😀 😀 😀 😀

miruss
23. mar 2009

Elise tak si to uži. 🙂

dadulka19
23. mar 2009

krásny upršaný dník prajem 😀

AĎKOVI všetko naj naj naj k meninkám 🙂 🙂 🙂

a aj zuzke k narodkám všetko len to najlepšie 😵 😵 😵

milhaus
23. mar 2009

😉 😉 😉 😉 😉

zuzidr
23. mar 2009

jéééj dve nové tváre 😀

vitaj dadka a mili 😀 😀 😀

bola som si vybrať darček z roboty tak som happy 😀 😀 nevedeli totižto čo mi majú kúpiť 😉

keti
23. mar 2009

Ahojte babule

Nám už v sobutu ten náš tatík prišiel, ale maličkého reakcia ☹ ☹ ,len si ho obzeral. No moc ho nechcel ☹ ☹
No, ale už sa to pomaličky dostáva na správnu kolaj. Som mu ho dala včera uspať, ale len čo sa dostali medzi dvere spálne strašný plač. ☹ Takže maminka musela ísť Rastíka uspať 😉

Tak aj ja som bola zmetená, lebo som očakávala tú časť čo reklamovali. Ale bolo to ozaj smutné. no MM na takéto seriáli strašne nadáva, že TV, noviny sa priživujú na ľudskom nešťastí. Po jednej stránke si myslím, že má pravdu, ale treba ukázať, že neni len všetko ružové. Aby sa občas ľudia nad sebou zamysleli.

Včera náš tatík hral futbal, a dal aj gól, len škoda, že sme ho nevideli, lebo sme prišli akurát keď odpískali koniec 😀 😀

Do obeda sme boli u našich, keďže je také počasie aké je 😠. Rastík s Jarkom sa trošku zahrali.

Milka čo si skúšala ako to je byť špiónom 😀 😀 😀

A samozrejme všetko naj oslávencom, a uzdravenie chorým.
Elis poriadne si to vychutnaj 😉

Ozaj dajte nejaký nápad. Brácho (Sofín M) má 25.marca narodeniny(30). Čo kúpiť? Ja už nemám nápady ☹

jett
23. mar 2009

Ajojte kočky 😉

Včera som ten seriál na jojke preplakala, bolo to veľmi smutné ☹ To sú skutočné príbehy, však?

Tu tiež hrozne fúka, ale už aspoň neprší. Sandrika má sesterničku chorú, tak neviem čo dnes budeme robiť 😒 . teda idem po fotku, čo som dala tatinovi urobiť k meninám. Krásnu sandriku som mu dala zarámovať na A3kový formát, tak hádam bude happy 🙂

miruss
23. mar 2009

Svokrovci vzali ráno Kubka von, kým nepršalo. Ja som potom vybehla s malou na poštu, došiel mi balík z MMB, zasa som neodolala ružovej. 😀
Potom sme boli u svokrovcov chvíľu, keďže pršalo. 😖
Teraz drobci búvajú. Dúfam, že poobede nebude pršať a pôjdeme von. 😝
Zajtra idem so Zuzkou na sono nožičiek. Máme tam byť o 13:30, tak Kubko bude u svokrovcov, lebo on v tom čase búva. 😝
Keti s darčekmi pre chlapov mám aj ja večný problém. Mňa napadajú hodinky alebo nejaká drahá kniha, alebo má nejakú záľubu? MM zbožňuje modelovanie lietadiel, takže ja vždy viem čo ho poteší. 😎

mimusbe
23. mar 2009

ahojte....

oslavencom este raz VSETKO NAJ NAJ NAJ k ich sviatku... 😉

a chorym samozrejme skore uzdravenie....

moj tatino ma 25. marca meniny a 25 .aprila narodky 🙂 🙂 tiez neviem co mu kupit...

nasa rodina z mojej strany je skoro cela aprilova takze budeme mat co robit 🙂 🙂 🙂

inak svadba bola super...nevesta krasna... 🙂 🙂

mala v celku posluchala.... len sem tam bola mrzuta..nezvyknuta na taky hluk...ale mala kopec varovcikov...aj vonku naprechadzke bola... tak sme si s MM aspon trosinka trsli 🙂 🙂

zuzidr
23. mar 2009

mimus super že ste sa zabavili 😀 máš aj foto,daj nejaké 🙂

no MM má tiež 20.apríla narodky.....nebezpečných 26 rokov 😀 😀 😀

jett
23. mar 2009

zuzi 😀 😀 že nebezpečných 😀 😀

môj má v máji 33 a dostane fotky z ateliéru Sandriky a mňa 😝 😀

zuzidr
23. mar 2009

jett kde ste sa fotili, "hore"? 😅 moc si dala za fotky? 😒

miruss
23. mar 2009

Mima to je super, že malá to zvládla. 🙂

milhaus
23. mar 2009

rada boli hlava a ešte stale je bez roboty a mne sa tiež nič nerisuje

jett
23. mar 2009

zuzi ešte len pôjdem, asi tak o 2 týždne si termín zajednať 😉 ale k tomu čo je vedľa bellsu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre