♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
5. jan 2012

@hannah82 neurolog najblizsie Trnava ja som z malym chodila na myjavu velmi mila neurologicka ale uz neviem ako sa volala taka citliva k detom ale ordinuje v nemocnici.

elise
5. jan 2012

@hannah82 v tt neurolog dr. pauliny je to kapacita ale dlho sa čaká treba sa objednať

dyba
5. jan 2012

@hannah82 ahoj. v trnave sme chodili Holovičovej.je dobrá,ale za objednanie sme platili 10 eur a to parkovanie pred poliklinikou otras. preto teraz chodíme na myjavu.doktorka sa volá Kováčová,strašne zlatá,trochu ukecaná,.za objednanie neplatíme,krásne sa tam parkuje,páči sa mi tam viac. v PN myslím že žiadny neurológ nie je,teda aspoň o ňom nevieme 😉

jana17
6. jan 2012

Baby, hladam kontakt na jednu sikovnu pani cukrarku z Floreatu, co vraj pecie pekne a chutne torty 😀 Neviete niektora poradit? Meno neviem 😀

hannah82
7. jan 2012

dakujem vsetkym 🙂

martinkkka22
10. jan 2012

Ahojte baby. mam 13mesačného synčeka a chcela by som sa s nim stretavať s deťmi v jeho veku. Neviete mi poradiť kde ako a s kým? dakujem 🙂

elise
10. jan 2012

@martinkkka22 v pn su 2 materske centrá jedno je kresťanske a druhe pri stanici usmev sa vola.

martinkkka22
10. jan 2012

@elise ahoj...som pozerala, ale sa mi zdá podla tých fotiek, ze tam chodia staršie deti, majú tam tvorivé dielničky a to je pre staršie deti. Nemáš s MC úsmev skúsenosť? Dakujem za info

elise
10. jan 2012

@martinkkka22 ja som tam bola už dávno malý ma 5 rokov ale dá sa isť ešte do auparku do detskeho kutika je tam dobrá nová prelizka so šmýkačkou tam sa dá aj s maminkami vela pokecať🙂

abbey1
10. jan 2012

@martinkkka22 Od februára bude bývať v MC Úsmev hudobný krúžok pre deti do 18m, a potom od 18m.Tam by si mohla nájsť rovnako starých kamarátov.

martinkkka22
11. jan 2012

@elise
@abbey1 diky baby za info...dnes som volala do toho MC úsmev a zajtra by som tam chcela ist pozriet s malým....sa uz sama teším...🙂

bozkalehutka
11. jan 2012

@martinkkka22 Ahoj, do Usmevu chodia aj mensie deticky. Praveze moja 5 rocna dcerka sa tam obcas nudila a aj nakoniec nechcela odist odtial, vzdy si tam nasla kamarata 😉 😀 Je tam veľmi fajn, mile mamicky tam stretnes 🙂 a chodia tam mladsie deticky 😵

martinkkka22
11. jan 2012

@bozkalehutka dakujeeem...maleho to uz vobec nebaví s nami "dospelákmi", sa nudí často a stále by sa len jašil s nami...a je podla mna dôležité, aby sa stretával aj s rovesníkmi....🙂

bozkalehutka
12. jan 2012

@martinkkka22 Uplne chapem, preto aj ja som chodila s nimi von, len aby bolo s detmi. Este sa tak uplne nehrali, ale uz len to ze tam boli deti bolo fajn 🙂 Maju tam kopec hraciek, motorky - odrazadla, bazen s gulickami a teraz paradna vlacikova draha. Platilo sa na rodinu myslim 0,40 E, hadam to tak zostalo 😉 Kavu, caj ti spravia.....Prajem prijemne a vesele zazitky obom 😵

martinkkka22
12. jan 2012

@elise
@abbey1
@bozkalehutka čaute baby...tak akurat sme odtial prisli, velmi sa nam tam pačilo, mile tety, plati sa 50centov, aj kavičku mi spravili, boli sme tam sice iba tri..ale to by aj stačilo 🙂 presne ako pise bozkkalehutka, mali tam strasne vela hračiek, maly bol nadšený, najprv sa sice hanbil, ale potom sa s jednym chlapčekom skoro aj pobili o "vláčik"...pošmýkal sa, pohral sa...som velice spokojná. a určite sa pojdeme pozrieť aj na hudobný krúžok, takze vsetkým odporúčam....🙂

abbey1
12. jan 2012

@martinkkka22 Aj ja tam chcem začať chodiť. Záleží od hodiny, popoludní už trošku pracujem. ☹ Tak sa možno uvidíme. 🙂

daniela1974
12. jan 2012

@abbey1 ahojky aj polrocne deticky tam chodia?

abbey1
12. jan 2012

@daniela1974 Tie hudobné stretnutia bude jedna skupina od 4 mesiacov.Tak myslia aj na vás- maličkých. 😉 😀

arletka
14. jan 2012

vie mi niekto poradit,ci sa v PN kona niake divadielko alebo koncert pre deticky?dakujem

tatiana7777
14. jan 2012

Ahoj kočky, aj ja hladam niečo pre malu-10mes., aby bola aj s detičkami, tak asi aj my skusime MC usmev 🙂 Ďakujem za radu, idem to kuknuť ak maju aj internet.str. 🙂

ejuska79
14. jan 2012

@tatiana7777 my sme chodili na baby dance od septembra, byva to v skelete, je to rozclene podla veku dietata a su to take pohybove hry a cvicenia pri ktorych sa spievaju pesnicky a tak...mojej malej sa tam velmi pacilo...ale uz som v 8 mesiaci, tak uz nechodime....uz to bolo na mna moc a je zima a mala sa nechce obliekat....ale odporucam...je to raz za tyzden...v pripade zaujme poslem t.c., myslim ze teraz zacinaju 18-teho...

ejuska79
14. jan 2012

@tatiana7777 jaj a este, my sme tiez chodili od MC, ked bolo zle pocasie alebo ked uz som nevedela kam, ale vacsinou tam bola chuda sama...ale zahrala sa, je tam ten bazen s gulickami a vela hraciek, takze tiez o.k... uz sme davno neboli...

tatiana7777
14. jan 2012

@ejuska79 Ďakujem, ano, verim, s takym bruškom je to už obtiažnejšie aj po zdrav.stranke. A akolko ma mal? Ja sa prave obavam, aby na to nebola moc mala, mne ide o to, aby bola s detičkami, lebo ma moooc energie 🙂

martinkkka22
15. jan 2012

@abbey1 supeer..budem rada....ja idem teraz v utorok doobeda 🙂

ejuska79
15. jan 2012

mala ma 17 mesiacov, zacali sme v 13, tiez je strasny duracelko, preto sme sli..predtym sme pol roka chodili plavat do hlohovca, teraz chodievame sami do hotela park plavat...inak je to od 10 mesiacov myslim do 3 rokov.. abola v skupine najstarsia, boli tam aj 10 mesacne deti (ked sme zacali, cize mala 13 mesiacov)..

tatiana7777
16. jan 2012

Tak som sa pytala, od akeho veku sa tam chodi priamo ich a vraj od roku, tak ešte 2mes.vydržime.... ☹

tatiana7777
16. jan 2012

@ejuska79 este chodite plavat? Ja mam v plane na jar, vraj by sme tam boli sami lebo tam nik nechodi?

ejuska79
17. jan 2012

@tatiana7777 chodime s nou s muzom do hotela park...do hlohovca uz nechodime, chodili sme pol roka, potom v lete maju pauzu a v septembri sme zacali s tym tancovanim....ale uz sa plava aj tu, v penzione hellene pri zimaku....aj som rozmyslala, ze pojdem, ale nakoniec sme sa dohodli ze budeme s nou chodit sami, chodime raz za tyzden, vacsinou cez vikend....ale ked sa maly narodi urcite s nim budem chodit zase plavat, bolo to super.. a aby mu aj nebolo luto, ze s ninkou sme chodili a s nim nie, nahodou by mi to vycital, ked vyrastie 🙂 a kam nik nechodi? ako na plavanie do hc? no my sme zacali v januari minuly rok a bolo teda plno stale, niektori chodia iba jeden kurz, niektori pokracuju, ako sa ti paci..ale myslim, ze zaujemcov je dost...no uz by som sla do pn, nemusis cestovat a moja celu cestu preplakala, to bolo take negativum na tom celom....

tatiana7777
17. jan 2012

@ejuska79 a je to plavanie bez lektora a ste tam len vy?-myslim v Pn?

ejuska79
17. jan 2012

@tatiana7777 ano, to si len tak sami chodime s malou, aby bola vo vodicke, ona sa strasne tesi....donesieme si aj hracky do vody, mala sa vyblazni....je tam tak 30 st. vody, co je o.k. niekedy sme tam aj sami, ale vacsinou par hosti z hotela a ludi z pn...ja vzdy radsej zavolam, ci mozme dojst, ci nemaju plno....a chodime tak okolo 5, vtedy sa zberaju hostia na veceru...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre