♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

idora
23. apr 2009

Martao, co nemaju v skolke ochranu- zabranu na radiatoroch?
Pokial viem vacsina skolok to ma!

milhaus
23. apr 2009

vy ste toho popisali
stretli sme sa s keti a sofi
je teda dneska studeny vietor
vadi mi že sa zašpini lebo niektore veci chcem aby ostali čiste a nie aby chodila s flakmi všade a pre mna su drahe i niektore veci na mmb ktore su drahšie ako 3 €

milhaus
23. apr 2009

ja by som šla k rodičom keby prišlo k najhoršiemu a rado k svojim
ved u svokry by sme ani nemali kde byt a na myjave mam aspon svoju izbu

idora
23. apr 2009

Mili, ved na doma jej davaj starsie veci a zopar veci nechaj len na prilezitostne obliekanie, k doktorke a tak. A pracku mas, nie? No tak ked zaspini, tak pekne operies! 😝

andy.a
23. apr 2009

ahojte 😎 😎 😎

k tým dr..-tak tá kožná-mám detto názor ako vy ostatné 🙄 🙄 🙄 mala som tú česť 😖 a momentálne jej sestrička je vraj jej dcéra 😕 😨 🙄

z menovaných chirurgov poznám len primára Ranostaja 🙂 😉 je dobrý 😝 😵

andy.a
23. apr 2009

Marti,chúďa Natko ☹ 😒 ale v NM by sa asi dostal do rúk chirurgovi,ktému hovoria "mäsiar" 😝 🙄 😀 😀 😀 ,takže to mal ešte šťastie 😉

klaudis
23. apr 2009

Jo dobre vediet maminy ze ku komu chodit a nechodit a ake boli skusenosti z dr. Neviem ci ste tu uz o tom pisali?

Idora ta sestricka u Komarkovej je zevraj jej dcera tak to maju v krvi 🙄

andy.a
23. apr 2009

Kluadis,Dr. sa tu omieľajú stále 😝
niektorí sú aj dobrí 🙂 😵 robia svoju prácu s láskou 😀 😝 😵

klaudis
23. apr 2009

oki andy.a dobre vediet pokukam naspat debatky

nika2
23. apr 2009

dakujem kocky,
inak ja tiez Lasaba nemusim. moja mama sa s nim pozna a ked tam ide ona somnou tak je jak med ale ked idem sama tak ako pisete. a u tej Komarikovej som tusim aj ja bola z malou. je tam pri poste na prvom poschodi? lebo ta co som u nej bola tak mala dceru za sestricku. a nam nadala ,ze od Ondrusovej pacientov neberie. ale ked sme tam uz boli tak nemala navyber.

dadulka19
23. apr 2009

ahojte 🙂

martao,uf,ešte že je o.k. 😉 ...tí chirurgovia o.k 😉

stanka26
23. apr 2009

ahojte.ako vidím píše tu o Lasabovi, no vdaka nemu mám takú skoliozu že mi pomôže už asi len operácia.a Komárková tak tú tiež nemusím.

stanka26
23. apr 2009

Ranostaj? zdá sa mi že to je primár.a je celkom fajn.Operoval môjho otca.

milhaus
23. apr 2009

lenže kopa flakov nejde oprat

idora
23. apr 2009

Ani neviete ako som sa dobre zasmiala na info, ze dotycna sestricka je dcerou p. doktorky. Medzi nami, moj muz, ked sme tam boli posledny raz, povedal tejto sestricke 😝 , ze by mohla ist predavat zelene rajciny, kym by ich predala, mozno by aj dozreli! 😀 On je taky, co na srdci, to na jazyku. 😉
Takze dcerenka, hmhmhm 😀 😀 😀

stanka26
23. apr 2009

Milka nič si z toho nerob.kúp si wanish a ten to určite vyperie.keby si já mám robiť starosti kvôli špinavím veciam tak som už šedivá.a čo mám teda hovoriť ja.pri dvoch deťoch je špinavého prádla viacej a tiež mi niektoré nejdú vyprať,ponosia ich ešte a potom idú veci na handru 🙂

idora
23. apr 2009

Presne tak Mili, Stanka ti dobre radi. 😉

stanka26
23. apr 2009

óóó idora ďakujem. 😎

idora
23. apr 2009

No nemas zaco Stanka! 😉 Rado sa stalo 🙂

mimusbe
23. apr 2009

no neviem Stanka....mne vanish absolutne nevyperie nic....mam ho uz dlho kupeny ale teda podla mna je totalne na prd.... 😖
maminina kolegyna spominala ze je velmi dobry na rozne skvrny a flaky ariel...tak skusim ten a uvidim....

idora
23. apr 2009

Malu mas velku kocku, pridaj aj synatora! 🙂

stanka26
23. apr 2009

ja so teda vanish neskúšala, ale zabral mi merkur na biele prádlo stým som spokojná

idora
23. apr 2009

Ja pouzivam len Ariel alebo Persil, ine nic. Som spokojna, lenze je pravda, ze my uz dlho nebrindame! 😀
Takze nejake extra flaky nemusim riesit 😉

idora
23. apr 2009

No a samozrejme avivaz, bud Silan alebo Lenor 🙂

mimusbe
23. apr 2009

ja pre nas s MM pouzivam na pranie Persil a avivaz Lenor s postupnym uvolnovanim...ja som maniak na svieze vonave pradlo 😀 😀

a pre malu periem v Lovele tekutej a avivaz mam pre nu na velmi citlivu pokozku a flaky zapieram s Lanza mydlom...
ale napr. od takej mrkvy alebo ked sa pokaka viacej...nedam to s nicim dolu...a vanish sa mi neosvedcil zatial na nicom....

stanka26
23. apr 2009

no už som pár fotiek pridala

martao
23. apr 2009

Majú zábrany na radiátoroch, ale v triede, v spálni asi nie, musím to omrknúť. 😠

stanka,
deťúrence sú krásne. Tá fotka v sprche je zlatá. 😀

Ja mám pre decká najradšej biele veci, hlavne do školky. Keď to nič nevyperie, dám SAVO PEREX.

stanka26
23. apr 2009

ďakujem. aj mala s prádlom veľký problém svokra mi zafarbila biela uterák na ružovo a potom som ho močila v save aby bol znovu biely. také som mala nervy. 😢

mimusbe
23. apr 2009

chcem sa spytat...mala ma 38,5 teplotu... ☹ ☹

je lepsie jej dat panadol sirup alebo viburcol cipky? tie su na teplotku?

na tom panadole som citala ze sa to nema podavat dlhsie ako 3 dni.....malej idu zuby aj ju dost prehana a teplotku mala aj vcera ale dnes mala rano tiez 38, a potom jej to kleslo....

alebo treba radsej ist k lekarke? 😒

stanka26
23. apr 2009

z tých zubov si nič nerob.aj Šimonovi sa tlačia horné už vyše mesiaca.daj sirup a hotovo, alebo môžeš dať čipku.ako chceš.ale nám čipky nezaberajú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre