♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
25. jan 2009

caute

my sme boli dneska u maminy v piestanoch maly bol upistany tak isiel o 19hod spat.
jumca mne bolo tiez cele dni zle az do 6mes. a potom len z vyparov z jedla nemohla sm vobec varit hned som odpadavala a nezaberalo nic len postel.
a ku komu chodis na myjavu aj ja som tam chodila po znamosti k lekarovi tiez sme cakali vytuzene dietatko tak som navstevovala dvoch lekarov.

danca.b
25. jan 2009

este som sa zabudla spytat....lucinda aj vy staviate?V PN a aky domcek? 🙂

keti
25. jan 2009

ahoj danka. tvoj manžel hral aj dnes??? co mali dohrávku?? som rada, že sme si v sobotu tak poklábosili.
no ten ples snáď sa tam ozaj stretneme.Ak sa choroba u mňa nezrdrí dlho.

a mať takých susedov ako vy, tak to je za milión ste to vyhrali 😀 😀 😀
nie neboj nesmejem sa ti.ale možno vždy lepšie ako (Miškovič). 😲 😲 😲

danca.b
25. jan 2009

ved ja viem,ze sa nesmejes,ja s nimi aj robim sem tam poriadky,ale na Miskovica by som si teda netrufla ☹

keti
25. jan 2009

ja som s ním mala v robote raz konflikt. ale to som sa potom trasla ešte dva dni 😅 😅

danca.b
25. jan 2009

Kati,fakt som rada,ze sme pokecali,ono to dobre padne ked sme teraz na MD.Cely den len tutuli ,mutuli s malou a ked je niekedy ticha domacnost tak som rada,ze mozem lapiet pri PC a aspon tu sa odreagovat.Ale inak sa nestazujem,lebo som malu chcela a vedela som do coho idem.A videla som aj Rastika so svokrom dnes.Vyliec sa do plesu...potom sa tam spolu odfotime a dame do albumov 🙂 🙂

danca.b
25. jan 2009

Ja som ale ťapa,ono to malo byt zase v IP,ale nic sa nestalo,to je tak ked je clovek rozlietany a chce toho vela postihat 🙂 🙂 🙂
zatial prcham 🙂

dadaga
25. jan 2009

ahojte. emili urcite som v chtelnici nebola.. to viem isto...xixi

lindi drz sa.. neboj nie je to mozno take zle ako sa zda na prvy sup.;.. ved uvidis..
ja mojmu nic nekontrolujem.. my si doverujeme....

miruss
25. jan 2009

Ahojte.
Drobci sa majú už lepšie. Kubkovi klesla teplota na 37,6. 😝
Ale ja mám hroznú nádchu. 😠
Jumca ja som v prvom tehu mala ranné nevoľnosti od 2. do 5. mes. Ale grcala som len tak 5x. Len mi bývalo zle a nechutilo mi jesť. Pri drohom úplná pohoda, keby nemám brucho ani neviem, že som tehotná. 😀
Pôrody oba rýchle a celkom v pohode. 🙂

keti
25. jan 2009

MM zapol horské slnko a páli bacile.ja si už idem tiež lahnúť a potiť sa, lebo horúčka sa zase ozvala.
tak zatiaľ papapa

dadaga
25. jan 2009

keti jeee uz mate 6 my jeden.. ach jaj.. idem ho uspat.. uf...xixi

petka015
25. jan 2009

lindi to ma hrozne mrzi len to nejako vyrieste. viem co to je presne takto sme nasli mojmu otcovi sms nic prijemne. 😠

petka015
25. jan 2009

dadaga my sme mali do 7 mesiacov tiez len dva a teraz uz mame 6 a siedmy sa tlaci. nas uz spi od 19hod ale uz bol raz hore ach jo. 😝

zuzidr
25. jan 2009

ahojtéééé,včera som upratovala a potom piekla slané a sladké lebo švagor mal 19 rokov tak mal pozvaných kamošov,tak som mu chystala na oslavu....

no a potom sme išli na pleeees 😀 😀 😀 😀 bolo uplne supersky,sme sa super bavili,jašili,tancovali a samozrejme pili 😝 😝 😝 😝 prišli sme domov o pol šiestej,svokru som v našej posteli vystriedala ja a MM a malá spala celú noc tak ani nevedela že sme boli preč 🙂 ale ráno o pol desiatej ma už budila 😀

poobede som bola s mamou v tt za dedkom a dnes už vyzeral hrozne,a už má zápal plúc,tak môžme čakať každým dnom ☹ 😢 😢

a zajtra do práce 😒

dadaga
25. jan 2009

hm peti my sme nic az teraz mame prvy a asi aj druhy nam ide./...

zuzi tak si mala skvely vikend..az na toho dedka kolko ma rokov?

elise
25. jan 2009

ahojte babulky ešte to riešime uvidíme v najbližie dni 😒 ☹ dakujem vám za podporu idem si ľahnúť dobrú nocku 😉

petka015
25. jan 2009

dadaga to je u kazdeho inak niektorym detom az v roku zacnu ist zuby.

dadaga
25. jan 2009

jumca ... ja som sice nevracala, ale na vracanie mi bolo stale do toho 12 tt potom ako keby utal.. a to som dovtedy vzdy mala daco v ustach.. zuvacku, alebo plne vrecka cukrikov a stale som daco jedla.. aby som nevracala... mne to pomahalo. stale zut cosi....

petka015
25. jan 2009

lindi dobre to pories a dobru nocku a nemysli na to a spinkaj papa

milhaus
25. jan 2009

môj dedo mal rakovinu mozgu ako 72 ročny a potom dostal zapal pluc a za par dni ............................

petka015
25. jan 2009

dadaga a maly to ako v noci spinkava. kolko krat sa budi?

milhaus
25. jan 2009

danca tak už viem ktory je to dom
nasi susedia nie su zly ked neratam občasny treskot dverami vchodovimi

dadaga
25. jan 2009

peti klop klop celkom dobrre.... sice sa mrvi, ale to asi kazde dieta.... a tak 1x v noci papa...a dneska prekvapil v noci.. spal od 20.00 do 5.30..a potom este do 8.00 tak snad prekvapi aj dnesnu noc..
a tvoj ako buva?

zuzidr
25. jan 2009

dada 92 😒

petka015
25. jan 2009

dadaga tak to ti zavidim nas sa hrozne budi s placom vecer mu dam papat dnes isiel o siedmej a uz o osmej bol hore.

tak asi 10 a viac krat je hore mrnci musim mu dat caju upit alebo zubky natret alebo mliecko dat a zaspinka. ale nevadilo by mi keby sa len raz dva razy budil 😀

dadaga
25. jan 2009

zuzi tak uz len pokoj na dusi a jeden otcenas...zial.. taky vek a zapal pluc... hm.... tak asi tento tyzden co?

moja babka ma 86 a to si chce dat operovat stitnu zlazu.. ..ale zase ma na vyber...bud si to operovat da a mozno sa to podari ak nie zomrie priamo no opaercnom stole..a ak si to urobit neda tak ju to zadusi...takze vyber jak hovado...

petka015
25. jan 2009

zuzi krasny vek vsak? boze kde su tie casy zuzi vianoce v bodoch a pancuchach nacvicene tanceky basnicky pre rdicov och

dadaga
25. jan 2009

peti tak to ti neporadim.. nas ked sa aj budi tak,ze spi a mrvi sa.. obcas staci dudku podat.. ja ziaden cajik, ani nic nedavam.... naco si zvykat... ale plakat tusim neplakal nikdy ked sa budil.. tusim len ked mu brali krv...to bol asi taky zazitok...ale aj to cez den nie v noci.. to len tak fuci..a vtedy vieme,ze papat...xixi no skoda,ze aj tvoj pekne nebuva.. viem co je to sa nevyspat.. lebo ja potrebujem aspon 7h aby som mohla normalne fungovat..

danca.b
25. jan 2009

zuzi..keby sme sa my takeho veku dozili....asi utopia...
moj otec mal 52,dostal infarkt a bolo.....
brat zomrel ako 36 rocny...a zivot ide dalej...

petka015
25. jan 2009

dada on tiez v noci nepil ale razbol taky chory a to len caj pil tak si zvykol. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre