♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
18. máj 2009

ja som tiez nechapala ked som si to precitala....ale asi to bol koment k elisinej premene ....co tam mala oblecene saty a suknu atd....

zuzidr
18. máj 2009

hodíme sem link s fotkami ale len na FCB lebo sa mi nechce zmenšovať foto na kona 😀

http://www.facebook.com/album.php?aid=21701&id=...

petka015
18. máj 2009

ahojte

zuzi ale nejde to spustit chce to nejake heslo na tie foto.
my sme vcera boli u maminy a v obchode sme stretli mimu s M a sabinkou. 🙂

zuzidr
18. máj 2009

aha to ma nenapdlo že to je zaheslované,tak budete musieť asi počakť,,,,, 😖

mimusbe
18. máj 2009

cav peti....

ja som po tvojom M pozerala a otacala som sa...chudak...si musel mysliet volaco ...ze henta po mne co tak cumi 😀 😀 😀 😀
ale nevedela som ho zaradit...odniekal sa mi zdal znamy ...az potom mi doslo ked si povedala ze je to TM...tak z fotiek mi bol taky povedomy 😅 😅 🙂 🙂 🙂

Kubko je aky krasny mladenec... 😉 ...pocuvaj...sak ty si aka chuducka 🙂 🙂 🙂 to len ja som take hebedo? 😀 😀 😀

milhaus
18. máj 2009

ano na tu premenu som odpovedala

lucinda7
autor
18. máj 2009

ahojte...

Zuzi,pekné fotečky....ste si to užili....aj ked to počko bolo v sobotu o ničom 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

my už sme naobedovaní....som robila toto:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14079
dobré to bolo 😵

zuzidr
18. máj 2009

luci a tebe to išlo otvoriť?ked Pete nie 😅

lucinda7
autor
18. máj 2009

však ja som Facebooková...to ide len registrovaným 😝

zuzidr
18. máj 2009

aháááá ja trubka....tak potom hodím foto večer sem 😅

anika
18. máj 2009

cavte baby 😎
ako si zijete? ja mam pred nocnou, Branko je v skolke, tak si vegetim, upratujem, namiesto ucenia, pravdaze.
u nas nic take nove, ja makam, permanentne som nevyspata. 😒
stihla som si prejst fotecky, ako vam drobci rastu 🙂

milhaus
18. máj 2009

ja nemam nič nove, mala by som Lucku vonku pofotit ale nemam tu fotak

lucinda7
autor
18. máj 2009

Anika,ahojky....

veru letí to....ved sama vidíš na Brankovi 😝 ako zvládate škôlku??? 😝

mimusbe
18. máj 2009

luci....

take maso robime aj my...hovori sa tomu chlpate rezne 😉 😀 😀

lucinda7
autor
18. máj 2009

ja robím podobne rezne pospiatku,ale tam sa dáva na zapekanie cibula a slaninka 😝

mimusbe
18. máj 2009

tak aj my mame par foto novych....zatial len ,,interierove,, 😀 😀 akosik vzdy zabudneme fotak ked ideme niekde von... 😅 😅

http://picasaweb.google.sk/milota.beblava/Sabinka#

tak ja letim....idem s malou pockat maminu...ma dnes volno tak budeme gazdovat spolu 🙂

anika
18. máj 2009

lici, ty co planujes po MD?ides do roboty?

anika
18. máj 2009

luci 😖 😀

lucinda7
autor
18. máj 2009

Anika,ja si predlžujem ešte materskú 😝

keti
18. máj 2009

mima neviem či ma oči klamú, ale tak sa mi zdá, že maličká sa začína meniť 😉 Bombová fotka Andrej a malinká, ako spinkajú 😀 😀 😀 😀
idem pozrieť Elis 😉 😉

miruss
18. máj 2009

Ahojte.
Andy mi v decembrovčatkách máme veľa báb z Čiech, tak sme volili tak, aby sme to mali vzdialenosťou približne rovnako.
🙂
Luci aj vy to budete mať super. 🙂
Ja som dnes do jednej nevedela zaspať, potom som sa prebrala o pol piatej a o šiestej už uragán Kubko vstával. 😀 Zuzka vstala o siedmej. 🙂
Mne dala obed svokra a upratovala a žehlila som cez víkend, tak mám fraj. 🙂
Zuzi ja nie som registrovaná na facebooku, takže si počkám, kým ich dáš na MK. 🙂
Mima pekné fotky, malá je zlatučká a ako si zaspí hocikde. 🙂

zuzidr
18. máj 2009

http://sk.fotoalbum.eu/zuzidr/a274963/3

skúste tu,ked vám nejde FCB 😅 😀

miruss
18. máj 2009

Zuzi super fotky. Emmka je už veľká slečna. 🙂

miruss
18. máj 2009

To moje mrne spí v kočiari od deviatej. 😕

stanka26
18. máj 2009

ahojte..
Babulky máte pekné fotečky.
a Katka čo nové u nás? Tá moja baba je už vyspiná a Šimik zaspal v kočári na balkóne.tak mám chvíľu pohov.
Dnes sme boli dať vyvolať fotky tak zajtra popridáv niečo nové. 🙂

milhaus
18. máj 2009

rado pride v nedelu okolo obeda som zvedava čo mi zasa povie a kolko z toho bude pravda

milhaus
18. máj 2009

malôa je okupana a pred chvilu som ju uložila spat, čakam že sa rado prihlasi na skype ale akosi sa mu nechce, asi to vypnem
nebudem stale na neho čakat, nikdy nedodrží dobu kedy sa dohodneme a dokonca ani tu čo si sam stanovi

zabkatt
18. máj 2009

ahojky babule tak pozerám ako tie deťúrence rastú a nestíham sa čudovať. Aj náš malý už blaboce mama, baba daj ham, ale chodiť ani za ten svet. Len sedí v beháku a čaká čo sa bude diať🙂))

mimusbe
18. máj 2009

ahojte...

vitaj zabka....aj nasa mala dzavota mama tata baba a dnes povedala dede 😅 sa cudujeme ze ma 6 a akosik sa ,,rozrecnila,,.... 😀 😀

neboj....ved on zacne bezkat...aj ta to mrziet bude potom...ho budes stale nahanat... 😀 😀 😉

tak my sme dnes vyprevadili maminu....sme boli aj na prechadzke....mala si super pobuvkala tak bola potom dobrucka...

a pred chvilockou odisla teta so segrankou...boli sme aj na kofce...takze sme mali pekny dnik dneska 🙂 🙂

stanka26
18. máj 2009

ahojte..
zabka náš Šimi má už 1 rok a bežkáme stále za jednu ruku.Neboj sa bude aj ten tvoj ani sa nenezdáš a preletí to ako voda.

my rozprávame mama.ham,hav, sem tam povie tata

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre