♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
25. máj 2009

baby kde ste kupovali koženné sandálky pre dievčatá,našla som jedny v tej VEGE za 23€ a neviewm ešte kde by som mala ísť,asi do kocky....císe asi aj tam budú drahé...... 😅 kde ešte poradte,ale rýchlo 😀 😀 😀

zuzidr
25. máj 2009

a protetika pod párovcami je len do 16tej?som našla na nete 😅 😠 to akože pracujúci ludia nemôžu nakupovať? 😠

vy ste asi vonku,však? 😖

lucinda7
autor
25. máj 2009

Zuzi,hej,tá Protetika je len do 16... 😒
sandálky skús v Deichmanne,na teplickej alebo hore v Priori v obuvi.....

naše mrne ešte spí 😒 ho tu všetci čakáme lebo chceme ísť niekam na terasku na Vineu 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
25. máj 2009

aj ja by som šla ale s kym nemam

lucinda7
autor
25. máj 2009

Mili a na Myjave nemáš žiadne kamošky s ktorými by si išla von??? 😒

milhaus
25. máj 2009

mam ale dneska som na opačnom konci, teda nie na myjave
čakala som dneska doporučenu zasielku ale pošta sa zasa vleče a ja to potrebujem kôli práci

milhaus
25. máj 2009

a k svokre sa mi ist nechce, asi pojdem umyt s malou schody, mame službu

lucinda7
autor
25. máj 2009

Mili,ty si cestovatelka..... 😀 😀 😀 😀
pendluješ medzi Chtelnicou a Myjavou 😎 raz si tu a raz tam 😝

ved zober Lucku a chodte niekam spolu....nemáte tam niečo s pieskoviskom,preliezkami,šmyklavkou, kde sa dá si sadnúť na kofču???

andy.a
25. máj 2009

ahojte 😎 😎 😎

zdravím osobitne Maťku,ktorú som tu už dávno nevidela 😕 😅 😵 ale aj mám výpadok 😝 😝 😔
som totiž nachladnutá,už vyše týždňa,v piatok som si už naordinovala ATB 😝 ale pracujem 😉 musí aspoň niekto zarábať 🙄 🙄 🙄

Zuzi,topky kúpiš za dobrú cenu v Deichmanne,my sme kupovali nedávno,tuším 11 € stáli 😝 brús.koža 😅 aj ja som ti tam dvoje kúpila,ale ešte by sa mi nejaké zišli,na leto 😝

náš mladý išiel dnes po cca 3 týždňoch,čo mal pauzu ako maród do MŠ 😕 🙄 tak som zvedavá,doekdy zasa vydrží 😖 😕 berie teraz Isoprinosine na imunitu,Luci,nepoznáš to ?? 😕 😝 a stále Xyzal,má zvýš.dávku a Fliconase do nosa 😒 ten sa chudák už tých liekov najedol 😒 ☹ 😖

milhaus
25. máj 2009

prave som doumyvala schody, da sa ist do picerky, tam sa deti hravaju v strku a je tam i hupačka

andy.a
25. máj 2009

tak vidíš,Milka,ešte že tam tú "picerku" máte 😀 😝 😵

Lucka je zdravá ?? 😕 a ozaj,ste stále na tej diete bez KM ?? 😕 😉

zuzanocka
25. máj 2009

ahoj, andy!
dietku bez mlieka mame aj my 😒 tak druhy den skusame sojove 😝

zuzanocka
25. máj 2009

luci,
jasne, mozme dohodnut... my chodievame ca. od 9-tej do 11-tej 😉

andy.a
25. máj 2009

Zuzka a kedy vám zistili alergiu na BKM ?? 😕 😒 či som to tuná prehliadla ?? 😕

Zuzka,aj som myslela,keď to krpatej zistili,že konec sveta ☹ ale prežili sme 😝 cca pol roka jedla rôzne sójové a ryžové dezerty,kaše som zarábala so sójovým alebo ryžovým či ovseným nápojom/kúpiš najlepšie v DM-ku,aj obohatené kalciom/..mlieko nechcela to špec.umelé/Neocate/,čo nám dala Dr.,takže len tieto veci jedla..a ešte som kupovala v Organike pudingy sójové tiež obohat.kalciom..len tam je to dosť drahé 😝
a raz za čas miláčky z kozieho mlieka/ale ani to by sa nemalo 😒 /

andy.a
25. máj 2009

teraz pre zmenu čakáme na výsledky odberov na lepok 😝 to by už bolo horšie 😔 ☹

lucinda7
autor
25. máj 2009

čaute...

tak my sme skončili na kurtoch pri zimáku....decká sa tam vyšantili,Maximko nabažil piesku,....

potom sme boli ešte na pošte pre veeeelký balík čo som vyhrala súpravu riadu na MMA..... 😝 hrozne sa z toho teším.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Andy to na tu imunitu nepoznám,my máme imunitu o.k.Maximko bral raz také niečo že týžden -prestávka,týžden prestávka....ale to mu dala viac menej preventívne 😒

inak my sme tiež KM na čas vynechali,,,,mám dojem že majú potom ten ich alergický suchý kašel menej.... 😒

milhaus
25. máj 2009

lucka je zdravá, okúpaná a už spí
ona KM nepije iba milačiky a jogurty ma každe rano
svokra chce aby som sa zajtra stavila, neviem či mi to víde
musím si volačo najst eštew popritom uverovom poradcovi, s toho nevyžijeme a rado tak skoro podla všetkého výplatu neuvidí, niekto povie tak, niekto tak

andy.a
25. máj 2009

Luci,aké riady ?? 😕 😅 😝 a vyhrala si,takže zadarmo ti ich poslali ?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Mili,ale veď aj jogurty a Miláčky sú z KM 😔 😝 😕
držím ti palce s tou robotou 😉 🙂

keti
25. máj 2009

ahojte 🙂
myslela som, že sa sem dostanem trochu skôr, no nepodarilo sa. 😉 aby ste si nemysleli, že som neprišla, lebo sa hambim. Nemám sa za čo 😉 A myslím si, že problémy sa riešia trošku ináč, a nie cez fórum. No ale všelijaký sme 😔

Mne už drobec konečne zaspinkal. Som myslela, že pôjde ešte neskôr, lebo vstával o 17-tej. stanka už sa tešíme keď prídete 😉 dnes sme boli aj v PN.Svokra bola u doktora, tak sme boli zatiaľ pozrieť labute....a samozrejme, že sme išli aj okolo fontán, ale čo drobec robil, keď som ho odtiaľ zobrala 😀 😀 😀 nechala som ho chvíľku nech si pomáča paprčky, ale zrejme to bola chyba, lebo potom ho bolo počuť aj do starých PN 😀 😀 😀 Milka veru dnes tam bolo veľa detičiek. 😉

lucinda7
autor
25. máj 2009

andy,tieto:
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1002877 😝

jáááj,keby boli zadarmo,potešilo by 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Keti,v pohode,už to nerieš 😝

zuzanocka
25. máj 2009

andy,
mala prekonala nejaku infekcnu hnacku (na vytere jej nezistili, aku, z coho..., len ze ma slaby nalez e.coli) a po tej hnacke ma docasnu neznasanlivost laktozy... davam jej uz len probiotika a nemam jej davat tyzden-dva mlieko, kym sa jej brusko ukludni, pretoze z mlieka ju hrozne naduvalo a mala krce... odkedy nepije mliecko, v noci sa zobudi max. 2x na trosku caju. predtym bola hore aj 15x so strasnym revom...
jogurty a take vraj moze - to, co preslo kvasenim, ale pribinaky, milaciky...nie...
zatial neriesim nejake speci-stravy, dufam, ze to prejde a zas sa vratime k mlieku, vecer jej robim kasu s tym sojovym drinkom, co som spominala...
ak vies poradit nieco viac, napis mi, prosim ta do ip-cky... dakujem!

a vsetkym dobru noc, blsky na pomoc!

mimusbe
25. máj 2009

luci....ten riad je krasny....taky by som brala aj ja.... 😉 😉

zuzanocka....tak dufam ze sa to malinkej coskoro upravi 😉

keti
25. máj 2009

no lucinda 😕 krásne. Počuj tebe sa nejako darí 😀 😀 😉

zuzanky
25. máj 2009

Keti, Ketti alebo Kettii?
Ani ja sa nehanbím a nemám sa začo. Áno problémy sa riešia inač a nie cez fórum ale to by si asi nemala o čom prispievať.

A mýliš sa nie som len švagriná ale aj kmotra. No keď si myslíš, že sa na teba hnevám tak si na omyle vôbec. A ty čo si robila len v Pizerii to vieš posúdiť.

A deti síce ešte nemám ale skúsenosti už hej nadobudla som ich pri Jarkovi mne nemusela Sofi nadávkovať sunár keď niekam išla. Tebe sa ešte ani nesnívalo o plienkach a sunáre, krémoch a ....
A ja som to už kupovala nie nevyčítam to nakoľko som robila v TT a šetrila som sestre čas. 😀

andy.a
25. máj 2009

Luci,krásne 😵 😵 😵 a tuším je to aj tvoj štýl 😝 😵 😅 😕

Zuzka,intolerancia laktózy a alergia na BKM je rozdiel 😒 to druhé je horšie 😔
takže jogurty môžete-to je fajn..myslím,že nemusíš nejako špeci upravovať stravu,sú síce aj bezlaktózové mlieka aj jogurty-dostať aj v Bille-značka tuším Minus L 😝
tie 2 týždne vydržíte aj bez špec.bezlaktózového mlieka..inak dávaš aké mlieko,už kravské ?? 😕 😉 alebo nejaké UM ?? 😕 😉

Zuzka,mojej chutili kaše/nemliečne/ viacej s ryžovým mliekom 😝 ako so sójovým..to sójové aj troška zapácha 😔 😅 😝 hlavne dávaj tie obohatené kalciom 😝 /z DM-ka/
a skoré uzdravenie,dúfam teda,že maxim.za 2 týždne už bude Nelka OK 🙂 😉

a pozdravujeme aj Hviezdicu 😵 😵 😵

keti
25. máj 2009

už prestaň nikto tu neni na to zvedavý!!!!!!!!!!!
a o sunáre moc toho neviem, lebo môj bol len kojený!!!! a o dieťa sa viem sama postarať.

A UŽ DOSŤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝

zuzanky
25. máj 2009

Ok niečo som ti poslala

kluara
25. máj 2009

no teda, tu je to ako na bitevnom poli 😒 😒 😒

a potom, že sa prídi sem odreagovať 😢

Lucka, tá súprava je krásna 🙂 gratulujem 😝

lucinda7
autor
26. máj 2009

dobré ránko....

tiež si myslím že už stačilo 😝

my sa chystáme na opekačku 😝 😝 😝 😝
dnes má byť až 30C 😕 😕 😕 😕

milhaus
26. máj 2009

dobre rano
lucka ma prišla 6:20 zobudit s tym že chce cikat i ked plienku mala na noc
akosi som nepostrehla kôli čomu ste sa hadali ale to nevadi
na Myjave sa nedostanem moc na net a v poslednom čase tu nie su moc zaujimave temy
dneska poobede chcem ist zasa na Myjavu ked dorazi pošta, ked nie budem muset ostat do zajtra ešte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre