♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
30. máj 2009

ahojte

zuzi aj my sme to skusali ale jaksik som to nevydrzala. a my mame ten isty problem s malym tiez sa v noci budi aj 10krat 😠 😠 😒 ale ideme teraz prerabat tak ked budeme mat hotove chcem ho odnaucit od kojenia a ucit spavat v postielke lebo tiez spava s nami. 😝

mimusbe
30. máj 2009

ahojte...

aj my sme boli dnes s malou v piestanoch pozret na otvoreni kupelnej sezony...to pocasie teda otras....chvilu svietilo slnko..to bolo celkom fajn ale ked zaslo...zima jak slak 😠 😠

nika...som ta videla aj s TM aj so sestrou...si isla okolo nas....pri musle 🙂 🙂

zuzanocka...tak drzim palce aby si vtacika zachranila... 😉 🙂 🙂 a to tam bol na letisku asi letecky den ...nie?

my sme na tom boli tusim cca 2 roky dozadu...

mimusbe
30. máj 2009

som daco hladala a som sa sem omylom dostala...tak vam hodim aspon link....tie ktore citate vasilkovu ... 🙂 🙂 🙂

http://www.gorila.sk/t/list.php?cat_id=1104

milhaus
30. máj 2009

nasrat si da i inym spôsobom ako osobne
pan by mal doraziť zajtra večer

milhaus
30. máj 2009

mi sme boli minuly rok na leteckom dni, vraj ma tam niektore videli i ked ja som bola ako slepá
no idem asi spat, som už akasi otupena
chcem ist na inventuru do teska, je to tušim okolo 15. - teho a je to nočná, no som zvedavá ako to vydrím a komu šupnem malú, ešte ju nik v noci okrem mojej mami nestrážil, tá ma poobednu ten týžden tak uvidíme
svokra mi určite povie že na jeden den sa mi to neoplatí ale aspon budem volačo z toho mat

dadaga
30. máj 2009

zuzanockaaaaa si ma pobavila..ale snad vtacik prezije?
inak aj ja som premyslala kedysi nad tym spanim, ale nakoniec som to neriesila iba som mu v noci nedavala uz papat a uz davno prespi pekne celu noc takze,si gratulujem,ze som do toho nezacala vrtat... on si sam urcil kedy spi a je to tak dobre...

aj my sme boli na otvoreny sezony ale len uz vecer ale o pol siestej kooopec ludi a Luko sa vyzival.. stihol aj nastrasit jedneho psa ako zvyskol sa ludia na lavicke rehotali a chudiatko pes..ho normalne trhlo ako sa lakol.. no a to ma Luko velmi rad psy...

Kety co kecala segra? ze jej muz skoci plnku? klaska pazravec... ale sak nech mu narobi a nech sa chalan naje...xixi ja sa na tom bavim...

andy.a
30. máj 2009

Letecký deň bude niekedy v júni,nie ?? 😕 😉

Mimuš,tie ktoré čítame Vasilkovú,máme všetky tieto knižky zmáknuté 😝 😀 mne chýba len tá úplne prvá..Voľnosť v srdci alebo tak nejak sa volá 😝 🙂

naša malá už tiež našťastie dávno prespí noc 😝 😅 klop,klop,aby som to nezakríkla 😝 dnes spí s MM,ja idem k maródovi do detskej si ľahnúť 😉

pozerám Nestydu na DVD,je to fajn..ale akosi sa neviem na to sústrediť 😒 😕 🙄

dadulka19
30. máj 2009

Nestyda je fajn 😉 ...a začiatok nemal chybu,ten tieň nosa na dverách jeho ženy 😀 😀 😀

andy.a
30. máj 2009

..tak to áno 😀 😀 😀 a tá opratá korytnačka,chúďa 😝 😔 😀 😲 😕

dadulka19
30. máj 2009

to bolo teda 😀 ..nešťastnica 😕

milhaus
31. máj 2009

ja tu vasilkovu nečítam, teraz čítam juh proti severu

mimusbe
31. máj 2009

ahojte...

dadaginmu Lukaskovi prajeme k 1.rociku VSETKO LEN TO NAJ NAJ...hlavne nech je zdravucky a poslucha maminu aj tatina 😉

http://www.predlohy.sk/com_popup.php?img=/conte...

nika2
31. máj 2009

ahojte,
tak ako som vcera pisala, ze mala hned zaspala. tak to len na pol hodinku a bola hore od osmej do pol desiatej. ale dnes sme stavali az o pol deviatej. konecne po dllllllhom case som sa vyspala 🙂
mima co si namna nezakricala. ja som pozerala ci tam niekoho nezbadam ,ale bolo vela ludi .

zuzanocka
31. máj 2009

ahojte,
tak vtacia dusicka je uz v nebicku 😔 okolo 11 este papal, potom v noci, ked som ho isla pozriet, uz nezil 😢
necakala som, ze prezije, ale dufala som...

nestydu som este nevidela, ani pokoj v dusi, poziciate niekto? 😉

u nas bola noc relativne dobra, bola hore asi len 2x na chvilua raz bol aj trosku rev, teraz som ju zase dala samu do postielky, no nepreslo ani prvych 5 minut a uz je tam icho, lu ju bol pozriet a vral lezi nastvana na paplone 😀

dani,
no ved rocny chlap ked si zvyskne, vsetci psi musia do pozorou 😀 😀 😀
zlaty je lukinko, cez tyzden sa hadam znova nejak stretneme - ci uz u vas, alebo u nas 😉 ved od vas je to rovnako daleko k nam, ako od nas k vam 😉 😉 😎

to na letisku vcera asi bolo len pri prilezitosti OLKS 😉

andy,
pamatam si, ako strasne zle ti mala spavala, ako sa vam to upravilo? same od seba?

musim ist rychlo maso nachystat, predsa len sa grilovat bude, aj ked sediet vonku asi nie 😝 kosa je tam riadna 😠

maťka,
ked sme isli doobeda z tesca, videla som tvojho pana manzela aj s panom psom 😉 😀 😝

andy.a
31. máj 2009

ahojte 😎 😎 😎

Zuzka,áno,postupne samé od seba,po tom 1 roku,ako sa odstavila od kojenia 😝 😅

a malému Dankinmu Lukinkovi všetko dobré k narodkám 😵 😵 😵

Emily,pozdrav zasa chýba 😅 😝 a Juh proti Severu je super knižka 😉 🙂 dá sa čítať opakovane 😕 😅 prvý raz som to čítala na gympli 😝 😲

lucinda7
autor
31. máj 2009

aaaahojte....

tak my už sme doma z Liptova....bolo fantasticky ako vždy 😝

a to že čo tu mááááme za počko????z takéhoto škaredého upršaného sme odchádzali a aj nás také hnusné privítalo 😕 pfuj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ešte že my sme tam mali supeeeer,slniečko,včera večer velkú grilovačku vonku.....a celý den sme boli na výlete..... 😎
ked stiahnem dohodím aj fotos nejaké.....

a nech nezabudnem,dnešnému oslávnecovi Lukáškovi všetko naj k 1.rôčiku 😝

miruss
31. máj 2009

Ahojte.
Veru počasie otras. 😝
Lukáškovi aj ja prajem všetko najlepšie k prvému rôčku. 🙂
Andy vy ste s tými chorobami v začarovanom kruhu. ☹
Ja som dnes vstávala s až so Zuzkou o deviatej. Kubko vstal o 6,30, ale bol s ním MM. 🙂

andy.a
31. máj 2009

Mirka,nielen s chorobami 😔
ale snáď sa to otočí,veď takto to nemôže ísť donekonečna 😒 😖
iné matky o deťoch ani nevedia,že ich majú 😝 😕

Luci,nebolo vám zima ?? 😕 😅 tešíme sa na fotos 😵 😵 😵

nám začali aj kúriť,našťastie 🙂 😉 maródovi tepl.už dnes klesla a už tu lieta ako šinter 😝 hneď sa spotí a potom,že je stále chorý 😕 😕

lucinda7
autor
31. máj 2009

Andy,vôbec nie,tam nebola takáto kosa,včera celý den slniečko a vonku sa bolo dlho do večera 😝
no my tu máme kosu riadnu..... 😠 nekúria veru 😒

zuzanocka
31. máj 2009

taaaaaak aj my mame pogrilovane, zjedene, aj upratane - este zostali biele klobasky, klobasky so slaninkou a käsekrainer - ma niekto zaujem? 😀

o chvilu pojdem mladatko ulozit, som zvedava, kolko minut revy to dnes bude 😉

luci,
vitaj na rodnej hrude 😀 tak fajn, ze vam pocko vyslo 🙂

a ja som si konecne vybrala darcek k narodkam - som si rozkazala fotak - taky paradny nejaky 😀 😀 😝 😎
u nas su tento rok okruhliny - ocino 50-ka, ja o 20 menej 😀 😕 😅 😠
ocino dostane kozene kreslo - relaxacne 😉

lucinda7
autor
31. máj 2009

zuzi,ja s narodkami podobne 😝 ty si kedy????v juli tiež??? 😝

mimusbe
31. máj 2009

ahojte...

luci...tak super ze vam pocko vydrzalo...tesime sa na fotky... 😉

my sme dnes maly opet pekny dnik...boli sme u svokrovcoch na obede...svagor mal prijmanie...tak sme sa natlacili 😀 😀

a pred chvilou odisla teta s ujom a mojou maminou....vcera sme pozerali tetinu svadbu...dnes nasu...super to je tak si zaspominat 😉 🙂 🙂

u nas bolo cely den celkom schopne pocasko...az teraz zacala burka ako slak...leje a leje 🙄

mimusbe
31. máj 2009

nika...nechcela som vykrikovat a bol tam aj tak dost velky hluk cize by si ma nepocula... 🙂 sak snad sa dakedy stretneme...

inak...som sa stretla aj s erikou a vraj chcu prist s ivanou ku nam 🙂 🙂 erika idu stavat dom.... 🙂 a mala jej uz ide v septembri do skoly...som ani nevedela ze uz ma taku slecnu.... 🙂 🙂

dadulka19
31. máj 2009

ahojte 😉

aj od nás LUKIMU VŠÉTKO NAJ NAJ NAJ 🙂 🙂 🙂

Luci vitaj 🙂

a nám veru nekúria,je tu zzzimaaaaa 😠 😠 😠

milhaus
31. máj 2009

dobry večer
ani na myjave nekuria, mama sa rozčulovala že praveže moc platia za teplo lebo došiel dneska domovnik a to šetria ako sa len da, moc nekuria teda
dneska dojde vychodniar, snad nebude vychodnarčit lebo on rychlo chyta narečie a ja to nemam rada
aj chodite volaktora na folklorne na myjavu?

andy.a
31. máj 2009

baby,malá mi to od Ad.chytila,taká som našt@aná...ideme hneď zajtra ráno s nimi oboma Dr.a ptom letím do roboty 🙄 🙄 🙄

hnusné počasie 🙄 🙄 😠 😠

petka015
31. máj 2009

ahojte

my sme denska boli u maminy na obede a prisli sme az vecer bolo super. 😀 🙂

lukimu vsetko naj k 1.rociku.

zuzi vtacatka je mi luto, a ja naseho budem muset tiez nejak odnaucit spat s nami a hlavne celu noc ale to ho chcem odstavit aj od kojenia lebo myslim ze je to aj tym. 😝

petka015
31. máj 2009

andy to mi je luto. aj my sme soplavy a kaslisko mame riadny a to mame ist v stredu na kardiologiu ale zrejme budem muset zavolat nech nas znovu preobjedna uz sme mali ist v aprili ale bol chory tak do vianoc sa tam hadam dostaneme 😀 😝

dadaga
31. máj 2009

ahojte dakujeme moc vsetkym za gratulacie...
oslava sa dnes vydarila aj ked nie v altanku ale dnu u babky v hale, aj tam bolo dobre.... takze spokojny Lucik podostaval kooopec darcekov a tvaril sa veeelmi vazne...zlaty bol.. strngal s kazdym a vsetky torty musel omakat do kazdej strcil prstecky,aj ked to nejedol...

zuzi skoda,ze vtacik posiel.. neboj najdes ineho...xixi
inak jasne, mozeme sa zrazit.
na tento tyzden hlasia taaaake nanic pocasie hruza....

andy.a
31. máj 2009

Peťa,díky 😉
aj my asi budeme musieť preobj.ORL kontrolu,mal by tam byť zdravý 😒

Kubkovi nech to rýchlo prejde 😒

Dani,čo Lucík podostával ?? 😕 😅
a to fakt celý týždeň má byť takéto počasie ?? 😕 😕 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre