♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

andy.a
1. jún 2009

čaute,kočky 😎 😎 😎

Zuzi,vydržíš to, neboj 😔 😝 sú aj horšie veci 😒 dúfam,že výsledok budeš mať OK..resp.ti zistia pôvod tvojich ťažkostí,aby ťa začali adekvátne liečiť 😕 😒 tie bolesti a dietu nezávidím ☹ ale ber to v pozitívnom zmysle,nedávno si sa sťažovala,že by si chcela shudnúť 😀 😝

o našom dnešku sa ani nevyjadrujem 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠

andy.a
1. jún 2009

:Luci,krásne fotečky 😵 😵 😵 dobre bolo,že ?? 😵 🙂 😉
aj bývanie OK ?? 😝 😅 a chalanov máš už velikých 😕 😕 😝 😅

ja by som už šla k tomu moru 😎 😎 😎 toto počasie je des 🙄 🙄 🙄

pri Sovietskej knihe mali peknučké plavky vyložené v tom detskom obchode -dospelácke čísla 😵 😝 😅 len ceny som nepozerala 😝 😕 😅

lucinda7
autor
1. jún 2009

ANdy,bolo super 😵 ako vždy....sme kecali vždy do 1.30 v noci 😀 😀 😀 😀 😀 aj by sme dlhšie vydržali,len ranajky boli o 8.00 tak sme to museli rozpustiť 😀 😀 😀 😀 😀

ubytko bolo krásne...obrovské izby,balkon,uzavretý dvor s pieskoviskom a šmyklavkou,.....stoly so slnečníkmi,.....fakt pre deti ako stvorené 😵

ved napíš ako ste dnes dopadli,,,,,vyfasovali obaja ATB??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

milhaus
1. jún 2009

smer hra na ihrisku futbal, kalinak a fico a spol.
bol tam aj sofiin manžel jao s jarkom a druha sofi s dcerkou Lenkou
dala som si gulaš zadarmo a kofolu zadarmo a ušetrili sme večeru

lucinda7
autor
1. jún 2009

no vidíš Mili spojila si príjemné s užitočným 😝 😝 😝 😝

mimusbe
1. jún 2009

ahojte...

my sme boli 2 hodky vonku na prechadzke....

keti...sme sa stretli s gabikou a melaniou....mala je krasnucka...uz pekne pribera....ale este stale neni ok ☹ ☹ ale dufajme ze sa jej to coskoro upravi...

MM dnes kupil malej k MDD taku textilnu knizku o zvieratkach...aj to hrka....je to velmi podarene 😵 😵 a este aj telefon...sice je to az od neskorsieho veku 😅 ale hlavne ze to blika a hra...to je prenu... 😀 😀 aby robili hracky ,,randal,, 😀 😀 😀

mili....to u vas tusim otvarali nejake multifunkcne ihrisko ci co to....nie?

mimusbe
1. jún 2009

mili...tu sa mozes tiez trosku zabavit aj s luckou....

http://www.plavidla.hostujem.sk/hlavna.html ...to je sutaz plavidiel na chtelnickej priehrade 🙂 🙂

zuzanocka
1. jún 2009

caute 😝

no ja som krpca polozila do postielky, povedala som jej dobru noc, ze nech pekne spinka, ona pokyvala hlavlopu, ze "dobre" a...........je ticho a tusim uz aj zaspala 😅 😕 😵 😵

aaaaaa dnes sa prvy krat sama vypytala cikat na serblik!!!!

andy,
more by sme brali asi viacere 😉 aj idete na dovolenku?
nam MOZNO vyjde tento rok, tak asi aj s babami by sme isli 😉 na miesto, kde sme boli pred dvoma rokmi, ked som bola tehu, bolo fajn 😉

milhaus
1. jún 2009

mimushe to bude až koncom mesiaca, dneska som videla na to leták

dadulka19
1. jún 2009

čafte 😉

zuzi,kde ste boli,prezraď 😀

zuzanocka
1. jún 2009

dadul,
v taliansku - lido di jesolo 😉
rodinny hotel, par metrov od plaze, promenada za chrbtom... 😉 😝 😝

zuzanocka
1. jún 2009

ako lucka? dobre dosli? kam isli vlastne?
pojde aj do tabora?

dadulka19
1. jún 2009

aj teraz chcete do Tal.?
Áno,došli o.k.,len vraj boli decká hrozne rozbláznené,tak mali čo robiť.Išli do Banskej Štiavnice,na nejakú veľkú chatu blízko jazera 🙂 .Akurát,že je tam zimšie ešte viac,ako tu. 😖 .Tábor neviem,podľa financii 😝

andy.a
1. jún 2009

Zuzka,neviem,radi by sme šli,len ťažko u nás niečo plánovať-vždy do toho príde nejaká choroba a pod... 🙄 🙄 😖

Dadka,došla ti IP ?? 😕 😝 😅

dadulka19
1. jún 2009

andy,áno,už máš aj odpoveď 😉

dadaga
1. jún 2009

ahojte... no kde bolo to mdd...tu v piestanoch skapal dneska pes ci ako? o deti tusim nekto nema zaujem ich bavit.. samozrejme nie su kupna sila ci?

keti
1. jún 2009

Aj my sme boli pozrieť na tú akciu tu u nás. len je smiešne to, že to multifunkčné ihrisko čo dnes otvárali aj s Ficom, tak už dobrý rok funguje 😀 😀 😀 😀

Milka aj teba som videla, a stretla som sa aj s Dankou. Rastík si tam dobre pobehal 😀 😀 😀

babule ani tu nepíšte o dovolenkách, lebo my tak akurát pôjdeme na maltu 😀 😀 😀 . Ale zas nemôžme mať všetko 😀 😀 😀 najskôr strechu nad hlavu. 😉 😉 Ale veď dovolenky sme si užili pred svadbou 😀 😀

mima tak to som rada, že už sú doma. Len nech sa maličkej polepší 😔 . A prídete pozrieť na tie plavidlá??? My sme minulý rok boli, len neviem ako sa nám to teraz podarí, lebo drobček spinkáva cez obed, tak jedine, že by spinkal v kočíku a pôjdeme na priehradu pešo. A samozrejme to bude záležať aj od stavby, ak nebudeme akurát robiť deku. lebo to potom bude veľká brigáda.

mimusbe
1. jún 2009

keti....neviem ci pojdeme...dovtedy je este dlha doba a pri malej je tazko daco planovat...dakedy je ako cert a ja nemam rada ked niekde chodime ked je napr. nevyspata atd...lebo je potom mrzuta a stale place 😅 😖

jaaaj dovolenka...ani nehovorte...ja by som hned isla...ale momentalne nie su na to korunky pretoze sa davaju inde....a chceme robit zateplenie a fasadu atd...

my sme ani pred svadbou nejak extra nechodili dovolenkovat...setrili sme si na dom 😅 🙂 🙂 🙂 akurat na orave sme parkrat boli....a na svadobnej ceste v tunise... 🙂

ale snad buduci rok nam to vyjde.... 🙂

mimusbe
1. jún 2009

dada...mozno bude v lopiku cez tyzden alebo cez vikend den deti...ved vzdy to byvalo...len teraz to cez vikend nebolo koli eurovolbam?? tusim...

stanka26
2. jún 2009

krásne slnečné ránko vám prajem. 🙂

ako to tu čítam, tak všetky chtelničanky sa včera stretli na ihrisku.

Keti aj som si potom myslela že to bude to ihrisko čo už funguje minimálne rok a nie to decké.Ved hádam by starosta nevolal Fica otvoriť detské ihrisko,ktoré stojí za mišu picu.Môže si ho strič akurát tak za klobúk.
Všade po okolí majú tak pekné det.ihris.len u nás je to hrôza,teda aspon mna.

zuzanocka
2. jún 2009

dobre ranko! 🙂

nika2
2. jún 2009

ahojte,
dnes bude tusim lepsie vonku. a ta dovolenka. ako som uz spominala ,tento rok ideme len do Liptovskeho Jana na chatu . mozno buduci rok uz konecne pojdeme aj k moru. lebo ani na svadobnej ceste sme neboli . to sme akurat byt kupovali.

lucinda7
autor
2. jún 2009

krásne ránko....

my už máme veeelkú prechádzku v meste za sebou.... 😝
na námestí bude asi nejaká volebná action,sú tam stánky a skákacie hrady 😝

Nika,v Lip.Jáne je krásne....my sme boli pred Velkou nocou a tento víkend o 2 dediny dalej 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
2. jún 2009

dobre ranko...

my sme si dnes s malou super pospali...pred 6 vstala ...napapala sa pohrala....a o stvrt na 8 zaspala a som si lahla knej a o 10 sme sa zobudili 😕 😅 😀 😀

konecne som sa vyspala 🙂 🙂

milhaus
2. jún 2009

dobre rano
rado vyprava že starosta dostal od fica peniaze na cesty ale čo je na tom pravdy neviem

zuzanocka
2. jún 2009

my sme doobeda vybehli aj s kamoskou do mesta - jej syn tam vystupoval zo skolkou, tak sme boli pozriet, mala sa vytancovala, ponatriasala, pospievala, len som ju musela mat stale na rukach, alebo v sedanke na bicykli, lebo by mi ju tam zastupili 😝 😀
neviem, luci, ci to bolo politicke, asi skor k MDD 😉

zuzanocka
2. jún 2009

aaa po dvoch minutkach revu uz sa spi 😀
no zaspava v pohode sama v postielke, aj mi zakyva, ze mam ist prec, len keby potom lepsie spala... vcera naobed sa mi po 3/4 hod. zobudila, pritom cez obed spavala aj hodinu a pol, hodinu a tristvrte... v noci tiez bola kazdu chvilu hore ☹

stanka26
2. jún 2009

ahojte.

minule ste tu spomínali nejakého pána ktorý tepuje.nemohla by mi niektorá dať na neho telefon.Budeme ho potrebovať.zatial dakujem.

zuzanocka
2. jún 2009

stanka, to ja neviem, ale mozem ti povedat, kde poziciavaju tepovace a vytepujes si sama 😉

mimusbe
2. jún 2009

stanka....tusim lucinda spominala nejakeho tepovaca ak sa nemylim.... 😉

mrne mi uz buva...sme lezali na posteli, objala som ju a som jej spievala pesnicky...a zabuvkala 😕 🙂 🙂 take to bolo zlate 🙂 🙂

som ju naucila robit baranko baranko buc a minule mame tak tresla az jej ,,zuby cvakli,, 😅 😀 😀 ...a ani nemrkla...som myslela ze bude plakat...

mili...ak by to bola pravda....tak mozte byt aspon radi ze sa tam daco porobi nove....ak som to teda spravne pochopila ze by to bolo pre obec... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre