♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
22. jún 2009

ahojte,ja som dnes behla z roboty do kauflandu na nákup 😀 potom som spravila kôprovú omáčku s knedlou a opekanými párkami Emma sa zas nadlábla 😀 teraz išli s tatinom spinkať 😀

pekný večer 🙂

zuzanky
22. jún 2009

Čaute babule

Dlho som tu nebola tak oslávencom prajem všetko naj.
A ja budem variť mäso na šampiňónoch čo sa varí v Chtelnici na plesoch a americké zemiaky ale až keď prídem s práce tak to bude ako večera. A MM polievku nemusí. Tak to mám zatila jednoduché. 😀

miruss
22. jún 2009

Ahojte.
Paulínke všetko najlepšie k meninám. 🙂
Ja budem variť zeleninovú polievku a špenátový prívarok, zemiaky a vajíčko. 🙂
To počasie by a veru mohlo umúdriť. 😠

zuzidr
23. jún 2009

bré ránko 😀

zuzanocka
23. jún 2009

dobre rano 😝
zasa bola hrozna noc...
asi sa pokusim odstavit malu aj od caju a od dudla... 😒 som ako zbita.... a ten maly rarasek funguje ako duracellko 😅 😅 uz od rana 😝

vobec neviem, co dnes navarit, ale zuzka mi narobila chute s tou koprovkou, tak mozno sa pustim do toho 😉 dik, zuzi 😀

milhaus
23. jún 2009

ja koprovku nelúbim
dobré ráno

lucinda7
autor
23. jún 2009

aaaahojte....
tak naši školáci dostali na budúci týžden riaditelské volno a od piatka majú prázdninyyyyyyyyyyy 😎 😎 😎 😎 😎 teda v piatok vysvedčko 😵

a s krpatým nás dnes čaká 3 ročná preventívka 😝

miruss
23. jún 2009

Ahojte.
Luci, to je lexík rád, však? 😎
My noc ok. S Kubom o šiestej vstával MM a ja som vstávala so Zuzkou o pol ôsmej. 🙂

lucinda7
autor
23. jún 2009

Mirka,jasan,je rád...každý den prázdnin k dobru poteší 😀 😀 😀 😀

no to počko je desnéééé 😠 tma a leje jak z krhly....a to sa mi ráno zdalo že sa vyčasí 😠

zuzidr
23. jún 2009

a ja som v robote v šlapkách,síce mám sveter,ale hlásili na dnes okolo 22-25stup. tak som dúfala,že bude už lepšie 😅

miruss
23. jún 2009

Veru počasie, otras. 🙄
Pridal som do Kubkovho, aj Zuzkinho albumu fotos, ak chcete mrknite. 🙂

lucinda7
autor
23. jún 2009

už sa vyčasilo 😝 slniečko svieti...len dokedy??? 😀 😀 😀 😀

Mirka,pekné fotos...a Zuzka už riadna baba 😕

mimusbe
23. jún 2009

ahojte....

no veru to pocasie...to je des...vcera sme boli zavrety doma...sak vkuse lialo a lialo bez prestavky 😠 😠

a dnes sme chceli ist na prechadzku a zase zatiahnute a lialo ako z krhle a teraz ked uz mrne spi tak svieti slniecko a je krasne 🙄 🙄

miruss...krasne fotecky...zuzanka je ozaj uz velka baba...zlata je 😉 😉

aj nasa sa tak gula...pod hrazdickou byt..to v ziadnom pripade...odgula sa prec odtial🙂

ja dnes robim mliecnu kyslu s klobaskou a spenat so zemiakmi a volskym okom...🙂

milhaus
23. jún 2009

moja tu hrazdičku používala ako chodítko, postavila sa pri nej a tlačila pred sebou, pavúk sa jej nepáčil

zuzanocka
23. jún 2009

my sme trosku zmokli 😉

luci,
tak to sa mate... mohli by aj nam predlzit prazdniny 😉

miri,
kubko aky bol brckavyyyy vlasatyyy - ako baranok 😵 😵 😵 mne sa hrozne pacia take brcky 😵 😵
a zuzanka je veru uz babisko riadna zlata 😵 😵

poobede pojdem zaviezt hviezdicu na tanecnu a potom pojdem vybrat steniatkoooooooo 😵 😵 😵 😵 sefovci mi volali, ze uz sa narodili, tak pojdem kuknut... 😉
lua musim dotlacit, nech koterec spravi. ma na to mesiac... tak uz aspon vieme termin 😉 doteraz sa vyhovaral, ze este je casu dost 😝
takze pribudne mladatko do domceka 😀

milhaus
23. jún 2009

rado by tiež chcel psa ale ja ho do bytu nechcem

zuzanocka
23. jún 2009

naco by bol radovi pes? ved sa nevie postarat o seba, nieto este o psa?

zuzidr
23. jún 2009

hehe 😀 😀 😀 😀

inak ževraj od januára bude RP 269€????? 😅

no ak to schvália idem na materskú 😀 😀

zuzanocka
23. jún 2009

zuzi,
predpokladam, ze to ale bude az od januara 2011 - mna vsetky zvysenia obchadzaju 😠 😝 😅

miruss
23. jún 2009

Ďakujem za pochvaly. 🙂
Zuzi aj minulý rok to navrhovali, ale to neprešlo, ale mohli by to schváliť. 😝

zuzidr
23. jún 2009

inak sorry 296€ nie 269 😅 😀 nejakých 8900Sk 🙂

no vieš,zvolebnieva sa,tak vymýšlajú čo nové..... 😅

ale inak bodlo by,ale ako píšu baby v téme o tom,pokial to nebude na účte,tak neuveria....ale mna sa to už netýka.....teda zatial 😅 🤐

miruss
23. jún 2009

Tak nejak, kým nebudú na účte, tak neverím. 😀

mimusbe
23. jún 2009

no bolo by to ozaj super keby to zvysia...to co teraz je ...to je taka zebracenka podla mna 😖
ale tiez tomu moc neverim...

lucinda7
autor
23. jún 2009

čaute...
tak my máme trojročácku prehliadku úspešne za sebou 😝
ten zvýšený rodičovský by veru bodol 😀 😀 😀 😀

andy.a
23. jún 2009

ahojte 😎 😎 😎

ten zvýšený RP sa týka aj nás-ako napr.Zuzidr a pod ?? 😕 nechce sa mi to čítať,mám hnusnú migrénu 😠 🙄 🙄

Luci,komu chodíte detskej ?? Zach.?? 😕 zasa som zabudla,sorry 😝 😔 a aké mal Maxík miery ?? 😅 😕 chlapina 😵 🙂 😉

na MD sa už nechystám,ani zo žartu 😀 😀 😀 😝

andy.a
23. jún 2009

Mili na tú otázku Zuzky o psovi neodpovedala 😕 😕 😝
to by aj mňa zaujímalo,Milka,kde by ste mali toho psa 😕 a kto by sa o neho staral,v byte a keď sa chystáš do roboty 😕 😕 😕 možno lord by chodil venčiť na trase svokra a späť ,nie ?? 😕 😀 😝

ozaj,nič nové s robotou sa ti nečrtá ?? 😕 😉

a Elis spomínala,že jej M si našiel prácu ?? 😕 😵 prehliadla som asi,ale blahoželám 😉 🙂 a Lindi,tebe tiež držím palce s tou prácou 😉 😕 🙂

andy.a
23. jún 2009

Miri,fotky sú peknučké 😵 😵 😵 detičky máš šikovné a pekné a ešte aj dobré 😵 😵 😵 a zdravé 😕 🙂 😵
čo viac si možno priať ?? 😵 🙂 😉

Zuzka je šikovná,že už tak pekne sedí sama 😅 😕 gratulujem k dnešnej 7-mičke 😵 😵 letí to 😕 😅 😝

Zuzka-a akú rasu psíka budete mať ?? to už je otázka pre Zuzanočku 😕 🙂 😀 😝
Zuziek je vás tu teda fakt požehnane 😕 😅 😀

milhaus
23. jún 2009

ked ma to zvyšenie byť až od januára tak mna sa to netýka
lucka sa narodila pol mesiaca pred zvýšením kočíkovým takže ani to sa mi neušlo a ani toto sa mi neujde
nebola som tu skorej a niežeby som nechcela odpisat
chcem ist do prace ale za prve svokra nechce stražit i ked je na urade prace a bojim sa že mala bude ešte horšia ako je ked tam bude, už teraz je dost neposlušná a rozmaznaná a mám pocit že na myjave sme obe kludnejšie a rado či tam ešte pojde je otazka
kto chce vediet viac tak do ip jedine
inak ked sa tu ukaže sofia ten balon čo si doniesla Lenka je od našej madam, dala som jej tri a jeden jej dala ked šla okolo, asi si ju pamätá

zuzidr
23. jún 2009

mili ale ved Lucka ide predsa do škôlky tak čo sem moceš varovku u svokry?????????? 😅

lucinda7
autor
23. jún 2009

andy,hej,Zach 😝
má 17 kg a 97 cm 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre