♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

klaudis
5. júl 2009

ups tak to sa mi zda trochen prehnane ale aj tak diky za pomoc.tu stranku som pozerala na inspiraciu da sa tam vybrat z foto. a na banke to pecie niekto doma? mas na nich prosim cislo alebo kontakt, nazov ?

andy.a
5. júl 2009

ahojte 😎 😎 😎

Klaudi,Veľkopek ani nedoporučujem,kedysi robili výborné torty,ale to skôr,keď sme ja alebo MM mali nejakú oslavu,tak vždy sme si objednali karamelovú s nápisom,bola /vtedy/ aj chuťovo veľmi 😝 😅 😕

potom sme tam neskôr dávali robiť malému v tvare auta a nikdy viac 😖 😖 😖 vyhodené peniaze 😕 😠 jesť ju nejedol nikto,išla pre sliepky k našim 😲 bola v tvare auta,ale potiahnuté to bolo zafaerbeným margarínom..resp.len tak nastriekané to tam bolo 😖

my sme dnes doobeda boli na N.Zélande,ale doporučujem skôr pre väčšie deti a pre ľudí,ktorým sa chce šlapať do kopca v tomto horku 😀 😝 😝 dosť rýchlo sme sa vrátili,lebo našu malú nejaká ťava,klokany a pod.nezaujímajú 😅 😀 🙄 kebyže sú tam mačky a mačkovité šelmy,to by bolo iné 😔 😝
myslela som,že tam budú pre krpcov aspoň nejaké preliezky a pod.,ale nič také tam nebolo 😕
majú ešte čo doháňať 😝 😀 🙄

andy.a
5. júl 2009

Klaudi,k tým tortám ešte-ja som si dala urobiť jedlé tortové obrázky s fotkou malej a tortu mi urobí mama 😝
dá tam krém,aký si zažiadame,asi parížsky + kávový alebo karamelový 😕 😝 😝

oslavu sme ešte stále nemali,asi to spojíme s meninami 😕
ani darčeky malá ešte nedostala/kuchynku a šporťák pre bábiky od nás,od ostatnej rodiny už áno/ ..nejako jej to ani nechýba 😝

a ako sme sa vrátili z toho N.Zél.,tak mi ukazovala,že zlatú retiazku na ručičke,čo jej dala mama k narodkám pred pár dňami,má roztrhnutú 😒 😖
šťastie,že to nestratila tam,lebo zrejme by skončila nejakej ovci alebo ťave v bruchu 🙄 🙄 😠

lucinda7
autor
5. júl 2009

Klaudia,kontakt nemám...nie doma to je výrobna zákuskov...nespomeniem si ten názov 😖

a tie ceny sú aktuálne 😝 ja som dala minulý týžden za tú tortu chalanom 50 euro aj to mi to robila kamoška 😝 inak pod 60 euro ani nejde....a všetky baby tam čo som si zisťovala 😝

andy boli ste v Bojnej???tam je to celkom fajn 😝

klaudis
5. júl 2009

dik andy teraz ked som muzovi davala vo velkopeku piect dvojitu tak som si tam rozkazala menej plnky a medzi plnku este som si doniesla svoj dzem aby tam dali a bolo to ovela lepsie a chutnejsie.no marcipan nebol cisty boli tam vidiet ciastky cukru.tak preto sa pytam na iny overeny kontakt na cukrarku. dcerke chcem dat but songe boba, lienku alebo macka pooh. no a nechcem aby to pokazili.

andy.a
5. júl 2009

Luci,tam sa niekedy chystáme 😎 😎
a ešte možno aj na tú Podkylavu,či ste tuná tiež spomínali,že sú tam zvieratká,akoby taká farma,aj nejaké atrakcie pre deti 😅 😝 😕

lucinda7
autor
5. júl 2009

Klaudia,zorvna že cheš takú rozprávkovú,v takej výrobni sa ti s nou tak hrať nebudú..,...
na tie "ozdobné"a 3D torty sa už nedáva marcipán ale špecialna hmota a tá je na celej torte najdrahšia.... 😎
cena sa odvíja od váhy torty...merku majú že 1 kg torty 10 euro....tá naša mala napr.6,4 kg čo je dosť.... 😖 mali sme tam nugatový krem aj džem a 2 druhy korpusov... 😎

lucinda7
autor
5. júl 2009

andy na podkylave sú len kone....s atrakciami pre deti nerátaj....je to tiež skôr pre väčšie deti 😝
to skôr tú Bojnú....tam je aj detské ihrisko,aj zvieratká,aj koníky...aj ti mužík môže chytiť rybu a ti ju tam pripravia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

klaudis
5. júl 2009

no mne sa tie 3D vobec nepacia pripadaju mi umele no vsak je na kazdeho vkuse. no je to pekna palka a tolen za tortu.dufam ze bola chutna a chalanom sa pacila.

lucinda7
autor
5. júl 2009

3D máš vyrezávané torty,t.j.napríklad auto...aj tvoj macko pooh,lienka.... 😝
jasné,torta bola podla ich želania 😝 im ju bolo lúto aj jesť 😀 😀 😀 😀

andy.a
5. júl 2009

Luci,však rybu môže chytiť aj v Bašovciach 😀 😀 😀 akurát,že on ryby nechytá 😝 😀 😀 😀 a na jedenie si dáme radšej pangasia bez kostí 😝 😝 😝 to by tam asi nechytil 😀 😀 😝

dnes máme 10.výročie zoznámenia a nič nemám pripravené 🙄 😖
ja sa idem vyvaliť na balkón,potom mám ešte žehlenie,nejaké upratovanie,s krpatou pôjdem ešte podvečer von 😝
MM šiel s malým na chatu známemu 😝

andy.a
5. júl 2009

....resp.rybu môže chytiť aj v Pobed.rybníku 😝 😝 😀

klaudis
5. júl 2009

oki som myslela ze to je ako v tvare obrazku ktory sa prilozi na vrch torty ako foto. no som o nieco mudrejsia. a co ta kamoska ona pecie len z potesenia pre znamych alebo aj pre inych ludi.na nu mi mozes dat kontakt?ak sa da.

mimusbe
5. júl 2009

ahojte...

no ja by som na banku tortu alebo zakusky urcite nedavala robit...boil sme tam pozriet zaciatkom roka ked sme mali krstiny ale skoro nas porazilo....neviem teda ako vyzeraju zakusky ktore spravia ale tie co tam mali vo vitrine na ,,ukazku,,(ponuku) ...tak to bola katastrofa....
tak sme si dali urobit do velkopeku a boli sme max spokojni....

a torty si vzdy davame robit jednej panej do podolia...robi superne torty aj chutovo aj vyzorovo...len nie je na nu telefonicky kontakt 😖 ...vzdy tam treba ist osobne...

lucinda7
autor
5. júl 2009

andy by ste spojili príjemné s užitočným 😝

a všetko NAJ k výročiu....nás čaká v oktobri 15.-te 😀 😀 😀 😀

Klaudia,ta kamoška je jedna z tých na artmame....pečie aj na objednávky 😎
http://www.tortyodmamy.sk/user/1804/images
len to je až za TT tak sa ti to zas predraží na benzíne 😝

andy.a
5. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😕 😅 😝

tu som našla len tak námatkovo nejakú diskusiu o tortách,mrkni,Klaudi 😉
tá kočka Alionuska,čo v tej diskusii píše je z HC a robí torty 😕 😕 😕 🙂

lucinda7
autor
5. júl 2009

andy hej tá je aj na tej artmame...a piekla už aj Zuzidr 😝 ale tiež je až od HC 😖
inak ma ešte aj Monsalvy napadla.... 😝 ale to už je iná cenová kategoria 😀 😀 😀 😀

bobd
5. júl 2009

Ahojte Piestanky 🙂
Sa vopred ospravedlnujem za "vniknutie" do temy 😀 , ale chcem vas poprosit o laskavost. Som absolventka VS, filozoficka fakulta, a zhanam si pracu. Viem, ze v tejto dobe je to asi dost nerealne, ale keby ste o niecom vedeli... Budem vam vdacna. Moze to byt v podstate hocijaka praca (administrativa, obch.zastupca, manazment, ... atd)... Niekde treba zacat... (no, zas uplne hocijaka nie 😀 )
Dakujem pekne!

petka015
5. júl 2009

ahojte

nika na eve bolo dopohodky ludi dalo sa v pohode kupat aj vo velkom aj v malom som bola s malym.

a k tym tortam klaudis ja som mala pre maleho tiez z velkopeku ved mrkni do albumu lienku a bola vynikajuca a cely vrch bol marcipanovy. som bola prekvapena pretoze ja tortx nemusim ziadne ale tato bola perfektna.

andy bojnu aj ja doporucujem my sme boli tiez na novom zelande ale maleho to nezaujimalo. a na bojnej sme sa aj hupali konikov pozerali .... no super.

bobd tak v piestanoch praca velmi tazko to skor bratislava a trnava.

nika2
6. júl 2009

dobre ranko,
tak vcera sme boli na tom novom zelande. no nebolo tam toho vela. aj burku sme tam preckali. ale to vystupenie maurou bolo dobre. taka ina kultura ako nasa. mala si tam pobehala po kopci. potom bola taka ustata 🙂

miruss
6. júl 2009

Ahojte.
U nás torty pečie svokra. 🙂
Kde je presne tá Bojná?
Bobd s prácou neporadím, v Pn je to problém. 😝

mimusbe
6. júl 2009

ahojte...

miruss....pred topolcanmi.....

http://www.babica-bojna.sk/index.php?str=doprava ....asi toto je ono 🙂

miruss
6. júl 2009

Mima. Dík. 🙂

nika2
6. júl 2009

sestra tam dnes isla pozret.
u nas pecie mama torty.

bobd
6. júl 2009

baby,
dik, a nevadi, ze nic nie je... aspon mam dobry pocit, ze rozhadzujem siete 😀

milhaus
6. júl 2009

tu v chtelnici robi jedna pani čo robi na poste, torty su vyborne ale tiež podražila, ja som mala asi tri krat od nej, dva krat lucke a raz už ani neviem na čo

zuzidr
6. júl 2009

Ahojte,vôbec vás nestíham 😅 v robote je toho vela 😲

dnes som utekala z roboty do kauflandu na nákup,potm sme si objednali pizzu a Ludo s Emmkou sa válali v posteli a už išli spať 😅

ja ešte perem,a na počko už nemám slov 😠

inak dobre to tu flákate 😒

zuzi v sobotu sme potrebovali helfnúť,ale ste nám neotvárali 😅 😕

milhaus
6. júl 2009

aj tu na myjave trocha pofrka, pisala som radovu fakturu ale sranda že ešte neni preplatena ani prva

nika2
7. júl 2009

dobre ranko.
tak , ze aj evu nam uz asi zavru. no super. a ake kupalisko je v Hlohovci a Trnave neviete? lebo v telke povedal, ze budeme musiet dochadzat do HC alebo TT.

lucinda7
autor
7. júl 2009

Nika,jedno malé kupalisko je v Koplotovciach pred HC 😝
v HC mi našlo toto:
http://www.kupaliskohlohovec.sk/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre