♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadulka19
2. jan 2010

ahojte 🙂

zuzi,tak to mi je ľúto 😢 .Dúfam,že sa Emmke rýchlo polepší 😉

emily,ani mne sa nechce do varenia,som z toho sviatočného varenia-pečenia nejak unavená 😖 .Našťastie ešte máme dosť navareného,len som deckám teraz dovarila rajčinovú polievku 🙂.

Chumelilo aj tu,ale teraz je len vetrisko 😠

lucinda7
autor
2. jan 2010

ahojte...

Zuzi,tak aj tu Emmke skoré uzdravenie...neboj,polepší sa a pôjdete domov ☹ ☹ ☹ ☹

my sme si dnes s deckami spravili špagety 😀 😀 😀 😀 tiež sme po sviatkoch nejak "prežratí"všetci 😀 😀 😀 😀 😀

a naše mláda dnes potiahlo rekord,spal do 11.33 😕 😕 😕 😕 😕 😕 asi dobeiah ten Silvester 😀 😀 😀 😀

milhaus
2. jan 2010

ja som varila len zemiaky a lucka ich jedla samotne, landsmit k tomu neni opečeny lebo sme akysi najedeny este ale madam ich chcela samotne ked som jej dala jeden len tak okostovat
rado spi už dve hodiny, musel dobre flamovat po tie dva dni ked bol sam

petka015
3. jan 2010

ahojtee

tak ja uz sa pripravujem zajtra nastupujem do prace.

zuzidr skore uzdravenie emke, inak robi tam sestricku nasa susedka byvala. my ked sme boli s kubkom v nemocke tak nevedela nas zaradit ale my sme sa jej pripomenuli. 😀 😀 😀 😀 😀

zuzidr
3. jan 2010

Ahojte.peti viem,my sa pozname.emmka bola v noci bez teploty,ale ma hrozne zelene sople,a brali jej dnes vyteri a krv.uz mava aj velke nervy a ja s nou.ahojte

trixi
3. jan 2010

ahojte zienky, prepacte, ze sa medzi vas takto votriem, ale zhanam nejake informacie o piestanskych materskych skolkach, hlavne na Juhu a Floreate. Ak je tu medzi vami mamina, ktora ma skusenosti, tak budem rada ked mi napise. Maly ma v septrembri 3 roky a chcem ho dat do skolky, mam na dostrel 4-pri Kruhovke, na Ruzovej ul. a na Juhu su vraj 2. Zhanala som aj tel. c. a zohnala som len na skolku na Ruzovej. Teraz po sviatkoch tam chcem zavolat, ze aky je postup, ked chcem maleho zapisat na september a ziskat nejake info. Vdaka za kazdu odpoved.

dadulka19
3. jan 2010

ahojte 🙂

peti,tak držím palce na zajtra a potom zreferuj čo a ako 😉

zuzi,tak aspoň teploty nie su 😉 ,už bude len lepšie 🙂

trixi,my by sme mali ísť tiež od septembra do škôlky na Juh do tej vysokej.Aj staršia tam chodila.Bolo to o.k.Zápis bude zhruba za mesiac alebo kedy,veď to bude popísané aj na bránke a možno aj v AB-čku.Ale nájdem asi aj tel.číslo,ak by si chcela 🙂

trixi
3. jan 2010

dadulka, dakujem velmi pekne. Ja som googlila a nejako sa mi nedarilo najst. Je fakt, ze ma nenapadlo ist na stranku mesta 😉 . ABcko sledujem, ale urcite zavolam.

dadaga
3. jan 2010

trixi na ruzovej udajne deti v jednej miestnosti sa hraju aj buvaju co nie je moc dobre...tak som sa ja dozvedela....

lucinda7
autor
3. jan 2010

zápisy do škôlky bývajú v marci 😝

Peti,držím palce zajtra 😵

trixi
3. jan 2010

dadaga, ano aj to som pocula, a este ze pani riaditelka pri zapise nezabudne vypytat vsimne. Ze treba zasponzorovat. Ale to viem len ako JPP.

dadulka19
3. jan 2010

luci...február-marec 😀 😀 😀 ...každopádne nás to čaká 😎

trixi,tej škôlke na Ružovej sa hovorí aj "podnikateľská"...domyslíme si prečo 😀 😀 😀 a áno,všetko sa robí v jednej miestnosti.V tej vysokej na Juhu majú zvlášť herňu(veliká miestnosť) a zvlášť spálňu.Takže ak aj nejaké dieťatko spí dlhšie,ostatní sa už môžu hrať.Tá malá škôlka na Juhu je vraj rodinného typu a počula som na ňu len chválu 🙂

dadulka19
3. jan 2010

...robila som v pekárničke štólu,tak som sa riadne napráskala 😀 😀 😀 ,zišlo by sa mi zabehnúť pár koliečok okolo baráku 😎 😎 😎

trixi
3. jan 2010

dadulka, v pekarnicke stolu? Ja som zatial robila len chlebik. Mnam.
zienky dakujem za info.

dadulka19
3. jan 2010

trixi,áno,je božská 😉 ...nájdem recept a hodím link 🙂

kluara
3. jan 2010

čaute!

všetko dobré do nového roku 🙂

Dada, ak si chceš zabehnúť pár koliečok, požiačiam ti nášho Riša 😀 😀 😀 😀

ten recept poprosím aj ja, keď budem na materskej, vyskúšam 😉

trixi
3. jan 2010

ten recept vyzera super. Urcite to vyskusam.

dadaga
3. jan 2010

trixi kamoskin maly tam chodi a viem hej macankova si pyta vsimne to je jasne... a navyse nie je to tam take super, ako sa pise.... hoci ktora ina skolka sa ruzovej vyrovna.... uz to nie je to co byvalo.. mozno sa daktore na mna nastu, ale poznam trosku pozadie....
ale kludne si tam dieta zapis... a vyskusaj.... je to na tebe....

elise
3. jan 2010

ahojte 😉 ja ešte ked som nemala lukyho chodila som tade do práce z práce ... (okolo ružovej) a učitelky ani nedávali na dvore pozor vybavovali sa cez plot s kamoškami alebo tam vôbec neboli ☹ tam jedem chlapček padol z preliezky a plakal a oni nič ani pri preliezke neboli čo bi mali byť 😒

inak lukyho dávam do trnavy k mamine uvidím ako to pôjde 😉
ešte raz dani všetko najlepšie k narodeninkám a samozrjme aj k meninkám 😵 😵 😵 😵

trixi
4. jan 2010

dadaga, ja chcem maleho dat do skolky na Juh, nie na Ruzovu 😉 , len viem len o jednej skolke na Juhu, suseda mi spominala este jednu mensiu, tak dnes ked pojdem do prace tak idem hladat tu druhu mensiu 🙂 . Este sa chcem spytat, ci nemate nejake klebety, info o tej detskej skolke sunny day (sukromna skolka) co je v zahradnickej skole. Chcela by som tam maleho dat tak na dve hodinky tri krat tyzdenne, preto aby bol medzi detmi. Maly tuzi po detoch a stale je medzi dospelymi.

milhaus
4. jan 2010

v zahradnickej škole je školka? ale sa to pomenilo od roku 2004 kedy som tam končila

lucinda7
autor
4. jan 2010

jedna súkromná je v tej záhradníckej a druhá v centre 😝

Trixi,tie škôlky na Juhu sú hned vedla seba 😵

trixi
4. jan 2010

lucinda, uz som to nasla 😉. Vdaka 🙂

mimusbe
4. jan 2010

ahojte

chorym skore uzdravenie... zuzidr...drzim palce aby sa emmke cim skor polepsilo 😉

a oslavencom samozrejme vsetko naj k ich sviatku...😉

trixi....moj drobec tiez strasne lubi deticky a ked je pri nich tak ma ani nevnima 😅 🙂 🙂 a tiez je stale medzi dospelymi....☹ a niekedy ma to hneva....

a podla mnaje to super napad dat dieta na 2/3 hodky do detskeho kolektivu....len ja tu nemam kde...do skolky to je velmi skoro pre nas...a nie su tu take ,,vymozenosti,,,aby som ju tam supla na hodinku pohrat sa... 😖

trixi
4. jan 2010

mimusbe, presne to hladam aby maly sa mohol pohrat, nechcem ho odlozit, ked som v praci tak ho strazia moji rodicia, ale tie 2-3 hodinky doobeda mi pride vhodne aby si zacal zvykat na deti. Prave som pozerala cennik tej sukromnej skolky za 4 hodiny doobeda je poplatok 6,64 €.

mimusbe
4. jan 2010

no ja ju nechcem odlozit 🙂 len by som chcela aby sa mala skym trosku pohrat....do prace sa este nechystam...zda sa mi to priskoro .....a kedze som tu pristahovana....este tu natolko nepoznam baby aby sme sa nejak navstevovali a deticky sa spolu hrali...len sem tam ked sa vonku stretneme 😖 😖

noooo....a to je vela ...ci malo? 😅 😅 😅 neviem ako sa to v tejto oblasti pohybuje kedze este take zariadenia nenavstevujeme 🙂 🙂 🙂 mne osobne sa to nezda zase az tak velmi vysoka cena....

petka015
4. jan 2010

ahojte
trixi to je podla mnaa super cena. ja ked som strazila dve detska na dve hodky vecer mi davali 300sk pred 7rokmi.

dakujem baby za podporu, takze v praci uplne super som myslela ze to bude horsie ale pohoda.len maly nechcel jest ani pit len mama mama mama. taticko bol doma a zahlasil vobec to nezavidim ze si s nim bola 2 roky doma.

a este pikosa rano vstali somnou a manzel zahlasil a co ja s nim budem robit ked sa dokaka????
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andy.a
4. jan 2010

čaute 😎 😎 😎 😅 😅 😅

v Novom roku hlavne veľa zdravia,lebo to si nikde nekúpite 😉 ,veľa šťastia,lásky,úspešné snž a tehuľkovanie tunajším snž a tehulkám 😵 😵 😵 /Mati,len kukám,že 19.tt 😕 😕 😕 ,pohlavie ešte neviete ?? 😕 🙂 😉 / a aj prácu/ a tým pádom aj peniaze/ všetkým 🙂 🙂 🙂

maródom skoré uzdravenie 😉
Zuzi,ste ešte stále v nemocke,či už doma ?? 😕 ☹ dúfam,že Emmka sa čo najskôr vylieči 😉

Peťa,myslela som ma teba,takže si vykročila tou správnou nohou tuším 😀 😀 😝 a manžel varuje ?? 😕 😅 😢 😢 😀 😀 😀

no tak ja vôbec neviem,kde je tá škôlka 😕 😕 cena sa mi zdá byť OK 😉

Trixi,vitaj medzi nami 😉 🙂 ozaj,tomu Mrázikovi sa chystáš s malým ?? 😕 😉

no,aj mne by sa zišlo zabehnúť zopár nie koliečok,ale kolies okolo nielen naráka ale tak polky mesta 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre