♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
21. jan 2010

Zuzi,ešte asi tento rok nie....až o rok 😝

trixi
21. jan 2010

ahojte, zasa som odhrnala sneh 😝 , vsetci chlapi v rodine su nanic ☹ , tak to zostalo na mna s mojim zacviknutym chrbtom.

andy, bola som 😀 , si ma videla? No toto 😀 .

nycanka, o tom plavani v Lowe som pocula od kolegu, ze to bolo par krat zatvorene, pretoze tam deticky chytili nejaku koznu pliagu a hygienik im to zavrel. To bolo pred cca 2 rokmi, potom rok to nefungovalo a minuly rok som tam videla chodit maminy s detmi (chodim tam obcas na obedy). Ten bazen nesluzi len pre maminky a babatka.
Ja chodim do TT plavat s Matkom uz 2 roky a som velmi spokojna.

zuzanocka
21. jan 2010

mne by mali zakazat MMB 😝
zas tam necham kolko penazi 🙄
ved to nase mrne ani nepotrebuje tolko veci... este, ze na hviezdicu som tam nenatrafila na nic, co by ma oslovilo 😠 sa hnevam sama na seba... ale asi si aj pisem sama so sebou, ze? 😝
tak ja teda idem pracovat... ☹

zuzanocka
21. jan 2010

ups... aj som dala refresh, aj mi nevyhodilo vase prispevky 😕 az po odoslani prispevku 😝

luci,
teeeda, takto si ho ty budes maznat doma? 🙂 sa ti nechce do roboty, coooo? 😝

lucinda7
autor
21. jan 2010

Zuzi,neboj,nie si v tom sama 😝 asi väčšina z nás je tu MMA a MMB pozitív 😝

zuzanocka
21. jan 2010

dik, luci 🙄 😀

neviete, kolko sa plati dan za psa? mala by som tu nasu obludu nahlasit

dadulka19
21. jan 2010

zuzi,kedykoľvek 😀 😎 😉 ...a vaše pivečko už malo pol roka?

a MMB je dosť vírusová stránka na peňaženky 😀 😀 😀

lucinda7
autor
21. jan 2010

Zuzi,tá dan je asi 9 euro/ak to nezvyšovali/ 😎

Dada,pivečko 😀 😀 😀 😀 som rozmýšlala najprv čo tým myslíš 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
21. jan 2010

dadul,
ano, na hviezdicine meniny presne 😉
ked ja sa nikam nedostanem...do roboty, z roboty, po hviezdicu, navarit, oprat, upratat, nakrmit, umyt, ulozit... a je vecer ☹ potom pradlo skladat, vesat, zehlit... chudak lu, nanho mi moc casu nezvysi 😅 😕 😨

lucinda7
autor
21. jan 2010

Zuzi,musíš ho nahnať pomôcť ti a máte polku času pre seba 😝 😀 😝 😀 😀 😝 😀

zuzanocka
21. jan 2010

luc,
diky,
uz som to aj nasla... je to 9eur, v panelaku 34!!!!!!!!!!! 😨 😨 😨 😨
ale keeby sme byvali v kocuriciach, tak tam je to len 7 😀 😀

zuzanocka
21. jan 2010

luci,
asi tazko, ked chodi domov okolo 6-7 vecer ☹

lucinda7
autor
21. jan 2010

a u nás je to 5 eur 😀 😀 😀 😝 😝 😝

zuzanocka
21. jan 2010

😝

milhaus
21. jan 2010

ahojte
ano budem mat 26. rokov posledneho v tomto mesiaci - odpoved pre lindu
rado šiel do mochoviec na pracovnu skušku a z MMB mi prišli rifle a trikovica pre malu v pondelok, minuly rok 2009 som mala objednavku iba na jar a i tento rok to asi tak ostane lebo mam kopec veci, obliekla by som tri lucky, mama mi kupi čo jej poviem a svokra ta da len čo kupi nine a je jej male a i bratranec mi dal veci po synoch, tak mam toho dost len niečo nove moderne sa dokupovalo teraz

zuzanocka
21. jan 2010

čo dnes varíte? 🙄

lucinda7
autor
21. jan 2010

ja som robila zapečené karé so syrom a šunkou zaliate smotanou a ryžu 😝 😝 😝 😝

kluara
21. jan 2010

Lucka, a preto isté nebudeme ani my pokúšať 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
21. jan 2010

Maťka,tak to sme na tom rovnako 😎

zuzanocka
21. jan 2010

no čo, pokušiteľky - nepokušiteľky?
mati, ty si doma, nerobíš, že?

už som naspäť z obeda...nič moc teda, ale aspoň som bola rýchlejšie "najedená" a v obchode a kúpila som kožušinku na zem - jahniatko 😔 😅 už sa teším, jak sa budú baby vaľkať po nej 😉

ryžu sme mali teraz dosť často, aj cestoviny (tie baby milujú, aj ja, len lu chudak trpí 😝 ), tak by som niečo od zemiakov asi... idem kuk na mmb 😀

kluara
21. jan 2010

zuzka, no som na PN :( ale občas musím vybehnúť 😉

nycanka
21. jan 2010

ahojte,

trixi- no ja som sa o tom plavani dozvedela od kamaratky, ale ked to nie je cisto len pre mamci s detmi tak nebudem riskovat, koznu chorobu maleho, sak by ma porazilo... no uvidime, bo manzel pracuje v tt tak mozno budeme aj my chodievat tam, rada by som take nieco zacala, lebo doma byt, alebo len na prechadzky sa mi zda byt malo, nech je babatko pekne od malicka naucene na vodicku 🙂 a to centrum teda navstivime tiez, ked ste vraveli ze je fajn.... dakujem

ja dnes nevarim, bo dojedame, ale robila som vyvar s rezancami, a kuracie prsia s ananasom a zapekanym syrom, a k tomu zemiakove pyre 🙂

granado
21. jan 2010

Ahojte, Zuzi mandle kúpené/a bohužial už aj zjedené/ ale aspoň som sa vyspala, takže dikes za radu pomohlo, no ale nehnevaj sa na mny 8 kúskov by mi nestačilo 😀 😀 😀 😀 . Ja už ale nechcem držať, ja už radšej chcem pustiť ha ha ha. A to teraz začínam chodiť na CTG každý týždeň tak aspoŇ neaké prechádzky si naordinujem aj keď neviem asi budem chodiť v šlapkách. Inak baby neviem asi okrem andy nebude vedieť tu nikto porovnať ale mne sa zdá že byby už od bruška dokážu dať poriadne zabrať, ja som už zúfalka ☹

zuzanocka
21. jan 2010

denka,
no...ja ti to mozem len potvrdit... 😅 a este to meno k tomu... vsetky nely, co poznam, su riadne potvory😝
no malo ich byt 7. nie 8 😀 😀 fakt ti pomohli? to som rada, tak vysli steva na dalsie... nech mas zasoby... mlady je v skolke? kam pojde do skoly?

granado
21. jan 2010

Jo Števo hneď ako pride z práce nabehne na mandle. Zuzi neplaš s menom, lebo ho ešte prehodnotím 😠 , stačí že to bude vodnárka ako ja a to už je čo povedať, niekedy ani ja sama so sebou neviem vydržať. Inak píšem už ako magor, vynechávam písmenká, tak to budete mať aspoň kvíz že čo som vám tu vlaste písala ha ha ha. Maťo je v školke a ideme na Holubyho aj keď poch. že tam pojdem ja no ale uvidíme ako povedal ten slepý. 😎

zuzanocka
21. jan 2010

draha, nechcem ti brat iluzie, ale zapis este hadam absolvujes... a pockaj si na tie sms-ky zadarmo 😀 😀 😀
mamina este robi?

granado
21. jan 2010

Mamina je na pn dlhodobo a neber mi ilúzie, ja už necéééééééééém, ja si tie sms-ky radšej zaplatím 😠

zuzanocka
21. jan 2010

deni, ved mas este mesiac 😅 😅 ja viem, ze ti je uz zufalo... ja som tiez ten posledny mesiac len vzdychala a ochkala...a ako mi pisali tuna baby, pod vianocnym stromom som uz len funela...len ma vankusmi podkladali 😀 😀 ale bolo to na nevydrzanie... ved som ti hovorila, ze osm samu seba presviedcala, ze uz rodim, lua som 2-3x dotiahla do nemocky, ze rodime a to sa asi len krpate otacalo 😝 😝 😝

granado
21. jan 2010

Veď to je to , že ja už ledva funím, moje nohy vám môžem ponúknuť miesto bravčových do huspeniny, trnú mi prsty, dnes ráno som samozrejme pozdravovala wc a ešte mi dnes do rána seklo medzi lopatkami, lebo to čo ja mám pod hlavou počas noci nie je poduška ale 3 paplony tak bodaj by mi aj neseklo. 😒

zuzanocka
21. jan 2010

no akoby si opisovala mna pocas poslednych tyzdnov... 😉
nejak uz to vydrz... neboj, naveky tam to male nebude 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre