♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

elise
22. máj 2010

ahojte 😉
neprezrádzam ale teším sa z toho 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dnes som oslavovala okruhle-ale skutočne budu budúci týžden🙂))a 10 výročie k tomu pošlem linku na tortičku ktor bola vynikajuca užasná aj chuťovo aj na pohľad, inak v úžase boli aj hostia. 😝 🙂 🙂 🙂

lucinda7
autor
23. máj 2010

ahojte....

Lindi,všetko najsamlepšie želám☺
pekná tortička 😝 taká jemná 😵 aj ja už mám pre chalanov objednanu.....budú mať o mesiac 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
23. máj 2010

linda všetko najlepšie

dadika1114
25. máj 2010

ahojte aj ja som piestanka 🙂🙂 tehulka super ze je tu tema aj takato🙂 chodi z vas niekto Icovej?ake s nou mate skusenosti?neviem ci len pri mne je taka zvlastna,alebo aj pri inych.Dakujem

petka015
25. máj 2010

ahojte
dadinka vitaj

no moja mamina k nej chodila ale rychlo od nej odisla hrozna dokina rychlo od nej prec

lucinda7
autor
25. máj 2010

ja tak isto...chodila som pri prvom tehu,ale pri druhom som zmenila 😝

milhaus
25. máj 2010

dobry deň, ja len kuk, ešte stale robim keby ste boli zvedave, dneska som mala nadčas 12 - ku

dadika1114
26. máj 2010

ajaj tak asi niesom sama co na mna tak zle posoby.... ako mam zapal a aj uz velmi dlho vytoky a stale vzdy ked k nej pridem tak mi da masticky,alebo cipky a nic.... citologiu mi odkladala dobreho pol roka az nakoniec mi ju spravila tyzden dozadu s tym ze aby som sa nezlakla ale zacala som trosku krvacat .... lebo mi robila tu citologiu a dost to aj bolelo.... povedala mi len ze si mam doma lahnut ze hadam to prejde:(neviem teraz ci mam u nej este ostat aspon toto tehotenstvo tiez a potom zmenit alebo radsej teraz uz nejako pockat a vydrzat.dakujem

nika2
26. máj 2010

ahojte,
dadika a citologia sa moze robyt aj v tehotenstve? a ked toto povie, ze hadam to prejde tak urcite po skusenostiach z PN gynekologmi by som tam neostala. lebo si len na zatiactu tehotenstva a co este vsetko moze zanedbat alebo tak. teda to je len moj nazor, ale prezila som svoje uz.

nika2
26. máj 2010

len zase na druhej strane, tu v PN si neni moc koho vyberat ☹

mimusbe
26. máj 2010

ahojte

elise....aj od nas srdecna gratulacia 😉 .....a krasna torticka 🙂 🙂

dadika.........to je pravda....nie je tu moc koho vyberat ale napr. Gleso a Karaba su este celkom dobry gynekologovia/porodnici.....u Icovej by som rozhodne neostavala.....z mojej rodiny maju tiez skusenosti s nou a rozhodne nie dobre....a ked ti este povie ze sak snaad to prejde....hruza.... 😠 😠 😠 .....ale je to na tebe ako sa rozhodnes........my len vyjadrujeme svoj nazor 🙂

trixi
27. máj 2010

ahojte, zapojim sa, ja som chodila k Icovej a bola to hroza, katastrofa. Akurat co ju zaujimalo bolo, ci mame vo firme volne miesto pre jej synovca. Vlastne som bola u nej 3 x a stacilo. Raz, ked som po skole si tam niesla kartu, potom na jednom vysetreni a treti raz, ked som si bola pre dokumentaciu, ze prechadzam k inemu lekarovi.
Ku mne sa spravala nadradene, bola neprijemna a aj vysetrenie som len tak-tak vydrzala 😝 .

elise
27. máj 2010

čaute kočky🙂
a dakujem🙂
ja som počula kadečo o ičovej ale aj švarovej vraj aj pôrody kafru a dostať sa knej to ako ku katovi.

mimusbe
27. máj 2010

ahojte

dadaga....Lukinkovi vsetko NAJ lepsie k jeho 2.rockom.....vela zdravicka, stasticka, aby vas posluskal 🙂 🙂

elise....na svarovu som to tiez pocula.....☹ ☹

dadaga
27. máj 2010

dakujeme Mimus som tu davno nebola..

dadaga
27. máj 2010

dadika okamzite chod od nej ak chces mat svoje dieta.. co som ja na nu pocula.. hruza....
inak Mimus trosku ta sklamem..Gleso momentalne nerobi je na PNke.... ale inak je tu dost dobrych gyn...

nini78
27. máj 2010

Ahoj dadika ak môžem pridám sa aj ja, je to hrozná doktorka a ešte horšia pôrodníčka, naštastie už na pôrodnici nie je. Moja kamoška u nej rodila, tri mesiace nevedela ísť sama na velkú, tak ju nechala potrhať. Pri druhom pôrode keď to zbadal Gleso len zalomil rukami a opravoval jej to dlhšie ako trval celý pôrod. Mala aj velké problémi pre sexe. Uteč od nej kým je čas.

dadika1114
28. máj 2010

no teda,tak ked uz aj viacej ludom takto robila tak by som s tym asi nieco mala robit.... a ked si pojdem pre kartu to si najskor musim najst nejakeho ineho gyn.vlastne opytat sa ho ci k nemu mozem chodit a az potom ist k nej po kartu?a co jej poviem?

lucinda7
autor
28. máj 2010

kartu ti určite nedá.....len ju pošle tvojmu novému gyndošovi na jeho požiadanie 😝

trixi
28. máj 2010

mne dala pred mnohymi rokmi taky vypisany listok pre noveho gynekologa. S nou som vobec nehovorila, prisla som zaklopala, sestricke som povedala, ze menim gynekologa, povedala, nech pockam a za cca 5 min, mi dala nejaky vypisany formular, nieco som jej podpisala a bolo. Dovod preco, zaco, naco nemusis uvadzat. Ja som ani nepovedala ku komu prestupujem. Ale to bolo velmi, velmi davno.

dadika1114
29. máj 2010

dakujem.Ach jaj ale ja som taka ze ja sa vsetkeho bojim a som taka vystresovana len uz len ked si na to pomyslim:D ale hadam to nejako prekusnem,ale pojdem sa najskor opytat nejake gyndosa ci by som vlastne k nemu mohla chodit.A ten pan Karaba co robieva sono on je aj normalne gynekolog?ten sa mi zdal taky dobry clovek 🙂

nika2
30. máj 2010

ahojte,
no ja mam na karabu tazke srdce.

kluara
30. máj 2010

Dadaga, Gleso už dávno robí, a viem to z prvej ruky, som tam teraz skoro 2 týždne ležala 😉

dadaga
30. máj 2010

Mati si ma potesila.. xixi.. lebo kto by ma odrodil potom keby sme mali druhe..
inak si tam lezala no nezavidim... ale uz to mas len za par...tak snad to nejako vydrzis uz.. drzim palec.....

dadika co sa bojis.. pridem zaklopem povie ze odchadzam sak mas na to pravo.. a ona sa ta nema co pytat... co si? sak ide o tvoje zdravie..

kluara
30. máj 2010

no veru, ešte sa tam na pár dní vrátim... a možno hneď zajtra... uvidíme, čo povedia...

aj ja som tak odchádzala od doktora, nebol 2x nadšený, ale prežil to 😝

milhaus
30. máj 2010

ahojte
ja ked som menila detsku tiež na mna pozerala neako vyčudovano ale kartu dala ked som od druhej priniesla listok že mi malu zoberie a s touto som zatial spokojna, robi vytery ochotne nie ako tato a ta nasa baba sa akosi babre v izbe s lordom, už mala ist spat
na obed ideme na myjavu

granado
30. máj 2010

ahojte babule ako? kluara a s čim si ležala v nemocke?ja som ležala 2týždne prd porodom 😠

granado
30. máj 2010

jej baby ešte neviete mi niekto poradiť ako zabaliť a poslať kočík? ako je to najlepšie? 😖

lucinda7
autor
31. máj 2010

pekné ránko....

ak sa nemýlim dnes má Dankin Lukáško 2 räčiky....tak mu želáme všetko len to naj naj naj hlavne aby bol zdravučký a poslúchal rodičov 😝

Deniska,kočík podla mna najlepšie kurierom..... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre