♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
4. mar 2009

ano erika uz je doma ved uz od januara

neviem ci zalvy boli ale stali 500sk ale este nemaju jarny tovar az o dva tyzdne takze este nas topanocky cakaju

nika2
4. mar 2009

peta aj sestra bola vcera na poradne. a teda ludstva tam, ze bolo az po ondrusovu. aj dominika tam ze bola. inak v tej kocke maju pekne pre deti botasky.

petka015
4. mar 2009

nika ja som mala ist s domcou ale mala jej o pol 1 zaspala a zobudila sa az o pol 3 esteze som ju necakala lebo tam bola do 4. 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
4. mar 2009

dobré rááánko....
vonku je kosaaaa 😠 a vetrisko 😠 😠 😠 😠

aj my kupujeme deckám tenisky v Kocke v športovom....majú tam najlepší výber aj ceny 😀 😀 😀 😀

ja som bola tiež včera na pošte,ale doobeda....lebo malá na Staničnej bola zavretá 😠 😠 😠 😠 😠 😠
a nepoznala som tam okrem smenovej M.nikoho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miruss
4. mar 2009

Ahojte.
Aj tu je hnusný vietor. 😠
Ja som už o pol deviatej mala navarené. Práčka perie, Kubko je vonku so svokrom a o chvíľu idem aj ja so Zuzkou. 🙂
Elise pekné fotky, Lukáško je zlatý okánik. 🙂

keti
4. mar 2009

ahojte

No tak ja som včera nestihla ani dopazerať panelák a už aj som spala 😀 😀

My musíme dnes behnúť krajčírkam, ale akosi sa mi do tej kosy nechce 😖 😖 😖
Drobec si hodil šlofíka, a už len chodím na neho pozerať ako cestuje po posteli 😀 😀 😀 .

Milka si písala, že ak nebudeš mať prácu Lucku nedáš do škôlky? Len ju pekne daj aspoň na pól dňa. Bude jej tam dobre medzi detičkami. A ty si aspoň trochu odpočinieš. A ešte sa aj čo to naučí 😉 😉

danca.b
4. mar 2009

caute
no dnes je take ospanlive,depresivne pocasie 😠
mala mi zalomila,tak si v klude popijam kavicku 🙂

keti
4. mar 2009

Danka ja som si tiež dneska po dlhej dobe vychutnala raňajky 😀 😀 inokedy jem počas behu.
Si bola včera dlho hore. ja som v poslednej dome večer det. To asi , že drobec začína behať. Už veľmi málo obsedí.

dadulka19
4. mar 2009

ahojte 🙂

peti a vás neobjednáva presne na určitú hodinu do poradne 😕 ?..že 2 hodiny,to ja by som už dávno vzdala 😀

lucinda7
autor
4. mar 2009

ani naša neobjednáva na určitú hodinu....má poradnu od 13 do 15....objednať sa na ten den musíš,ale hodinu nezaručuje 😒 tiež sme tam x krát strávili aj vyše hodiny kym sme došli na radu 😒

dadulka19
4. mar 2009

nás teda objednáva presne na hodinu,takže nikdy nie je plná čakáreň 😉

martao
4. mar 2009

No dnes je fakt otrane. Ešte decká doniesli od babky sople. už rátam dni, kedy pojdu do školky. My chodíme doktorke až do Čachtíc. Neobjednáva tiež na hodinu. Väčšinou chodíme až poobede. Inak to je tiež tak na 2 hodiny.

nika2
4. mar 2009

presne dadulka. prave pretoto som nesla rohonke. u nej cakas vzdy dlho. ved som tam chodila ako mala. a u ondrusovej to ide a islo vzdy rychlejsie. ked tam cakam tak max. pol hodinu. ale zatial som len raz tak cakala.
peta a dominika ma novu karicku? lebo som ju tusim dnes zahliadla.

camelotka
4. mar 2009

ahojte babenky - maminky. mozem sa pripojit k debate?

milhaus
4. mar 2009

boli sme skoro pol dna u alergologičky a ešte sa nam tam jedna predbehla, zabila by som ju zato

milhaus
4. mar 2009

v juli tam zasa budeme musiet ist

miruss
4. mar 2009

Jasné camelotka. 🙂
U nás má poradňu od 13:00 do 14:00. A nikdy som nečakala dlhšie ako 20 minút. 🙂
My ideme 13.3. so Zuzkou do poradne aj na očkovanie a s Kubkom do poradne v dvoch rokoch. A ja s MM ideme na preventívnu prehliadku k zubárke, vezmeme aj Kubka aj minulý rok sme ho zobrali. To bude deň. 😒
My sme už po obede, doobeda sme boli 2,5 hodiny von a teraz drobci spia. 🙂
Ja pijem Caro kávu a kŕmim sa hrozienkami v čokoláde. 🙂

lucinda7
autor
4. mar 2009

Mili,a čo vám zistila??? 😝

milhaus
4. mar 2009

nasa baba odmietla spat a rado šiel k ................

mimusbe
4. mar 2009

my ideme do poradne zajtra....ale az poobede....aj na ockovanie...este na kozne...na nozicky atd...no tiez to bude den...same nahanacky... 🙄

milhaus
4. mar 2009

nič, to len kontrola

zuzidr
4. mar 2009

čo ste dnes varili? 😕

danca.b
4. mar 2009

my dnes mame kyslu fazulovu polievku z udenym rebierkom a dukatove buchticky 🙂

milhaus
4. mar 2009

rado otravoval že chce taku polievku, že si od mami donese fazulu
nebere mi mobil a u rodičov nie je a povedal mi že je doma na private, tak kde je potom
treba mu ist na postu, už mu došla druha upomienka čo to stale neposlal 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzidr
4. mar 2009

mili doma na private?????????????? 😕 😅

mimusbe
4. mar 2009

my sme sa vratili z prechadzky...teda ale riadne tam fuci....otrasne pocasie dnes 😠 😠 malu mi este tri razy nejaky blby pes zobudil...tak ledva zaspala 🙄

dadaga
4. mar 2009

ahojte.. no uz nam je lepsie... tolko nekasleme a mame aj menej soplikov.. uvidime co nam povie lekarka zajtra...

no mne stacia aj 2 deticky tiez... moc to prehanat nebudem..radsej menej a dat im vsetko ako vela a nemat na to peniaze v dneskej dobe..
ja nehovorim,ze nasi mali dali nam tiez vsetko, ale obcas ma dost stvalo,ze sme nechodili na dovolenky, nemali sme to co mali ine deti, lebo sme jednoducho na to nemali....

dadaga
4. mar 2009

a ani my sme dneska neboli vonku ked tak fuci otrasne...nech sa radsej Lukinko moj vyzdravie.... ale je dobre unudeny aj on aj ja... uf....

mimusbe
4. mar 2009

caves dada....konecne rozumny nazor na temu deti.... 😵 😵 ja si myslim presne toto iste...
a ked som to podaktorym osobam povedala...tak namna pozerali jak na debila 😖

podla mna mat radsej menej deti a dopriat im vsetko...vzdelanie hracky papat atd...ako mat ich moc a nemoct si dovolit kopec veci...tomu dietatu nevysvetlis ked chce hracku alebo nejaku sladkost ze jednoducho nato nemas...
nehovorim rozmaznavat....ale dat mu to co treba...

a andrej...tych je ako maku ze? 😀 😀 😀

milhaus
4. mar 2009

ano tak jak som to napisala
povedal že je doma na private

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre