♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
17. mar 2009

mimushe ešte viac veci bude stvárať
dobre rano

mimusbe
17. mar 2009

mili ja viem... 😉 😉 ja sa len tomu tesim ze je sikovna...
sak jasne ze kazda mama si chvali to svoje....🙂

zuzidr
17. mar 2009

dobré ránko,tak už aj malú mám usoplenú,tak uvidím či behnem s nou cez obed,ale nermala ani teplotu,zatial len sopel,tak najneskôr ztajtra ráno s nou pôjdem pre istotu.... 😅

a mne to jaksik neprechádza,kašlem hrozne,tak ak by to malej prepuklo,tak sa tresknem od stredy na OČR 😕 😅 😀 😀 😀

a kolegynka mala včera "soplíky" tak tá hned doma zostala dnes,že já som taká sprostá a poctivá 😠 😠 😠

zuzidr
17. mar 2009

a oslávencom všetko naj a chorým skoré uzdravenie 🙂

martao
17. mar 2009

Dobré ránko,

My ideme dnes sa sono nožičiek, tak dúfam, že bude všetko O.K.

Idete voliť? Ja sa tentokrát tomu nevyhnem. MM sa zbláznil a sedí vo volebnej komisii.

nika2
17. mar 2009

dobre rano,
ja som tiez dnes nevyspata. mala stala o piatej dala som jej mlieko a uz nechcela zaspat. tak som musela ist hore o siestej ☹ a teraz uz buva od osmej.
ja pojdem volit .

mimusbe
17. mar 2009

my ideme vsobotu na svadbu tak neviem ci stihame...ja som aj tak nechcela ist...snad ma tu zato neukamenuju 😅 😅
MM asi pojde ak to bude vychadzat casovo...

marti...drzim palce na sone

zuzidr
17. mar 2009

tak ja mám konečne po dlhom čase volnú sobotu bez školy,ale zas chystám oslavu,ale asi v rámci prechádzky po dedine pôjdem odvoliť,lebo mám dve favoritky 😀 ,

mimusbe
17. mar 2009

ja asi budem musiet ist lebo ma tu ludia poohovaraju ked MM pojde a ja nie...ako na dedine...kazdy o kazdom vsetko vie ....hruza.... 🙄 🙄

mame par novych foto....som si povedala ze kaslem na smirakov...sak su to len foto... 😉 🙂 🙂

http://picasaweb.google.sk/milota.beblava/Sabinka#

martao
17. mar 2009

mimusbe,

fotky krásne. kde bývaš, v ktorej dedine. Nás ludia ohovárali, keď sme sa nasťahovali, že nechodíme do kostola. Zvykli si. MM sedí za Martinákovú, lebo je vraj najkrajšia.
aj ja by som išla na svadbu. Keď sa všetci vydávali, bola som vždy tehotná a vždy tak 8 masiaci, ani piť, ani tancovať.......

zuzidr
17. mar 2009

martao ja som bola na svadbe v deň termínu pôrodu do rána do 4tej a dosť sme aj tancovali,samozrejme tašku som mala v aute že keby niečo MM ani nepil.....a rodila som presne o týždeň´v sobotu 😀 😀 😀

mimusbe
17. mar 2009

ja som bola na svadbe ked som bola v piatom...ale netancovala som ani nic kedze som bola od sameho zaciatku na rizikovom...

dakujem marti...byvam v dolnom lopasove...ja som sem pristahovana a uz som s MM 8 rokov a stale ma ohovaraju...lebo som prisla z mesta...blbym ludom to nevysvetlis....

martao
17. mar 2009

My sme tiež bývali v meste NM, Mali sme tú výhodu, že MM rodičia pochádzajú z Hrádku, keď zistili, že je ich- pamätali si ho ako decko, dali pokoj.

Ja som tiež tancovala, ale pri oslave mojich narodiek. Ráno som vstala a šup ho do porodnice. Kámoš ani nestihol predýchať kocovinu. Až na sále som zbadala, že malý- Natko sa narodil presne na moje narodky, termín som mala o 8 dní neskor.

milhaus
17. mar 2009

mimushe to pozname, manžel tu byva od narodenia a stale ich ohovaraju že sa moc roztahuju a čo ja viem čo, jeho mama pochadza z dolneho lopašova a otec z liptova

mimusbe
17. mar 2009

no ja uz mam konecne navarene....robila som spenatovu polievku a ktomu krutony....a orechove slize.... 🙂 🙂

ta polievka mi da vzdy zabrat lebo ja ju este prepasirujem cez sitko ktore je brutalne huste...takze kym ten spenat cez to prejde.... 😅 😅 ale potom je velmi jemnucka ta polievka...

pracka doprala tak idem povesat a pozehlit zo vcera...

marti....inak pekne meno ma tvoj syncek...natanael... 😉a patrika mame v rodine aj my 🙂 🙂

mili a ako sa volala jeho mama za slobodna...

milhaus
17. mar 2009

mačalkova
robila som dusene pečienky a ryžu a moji dvaja sa už na tom hostia

milhaus
17. mar 2009

polievku mame ešte fazulovu len druhe už nebolo tak som preto robila toto

danca.b
17. mar 2009

ahojte
mne mala spinka a nas tata isiel k dr.lebo vcera hral futbal a ma opät nieco s kolenom 😠 dufam,ze to nic vazne nebude.
aj ja som mala ist do volebnej komisie,ale nakoniec z toho zislo...skoda 😖
a ked som bola tehotna tak som bola na 2 plesoch a pochovavani basy a aj som si trsla...primerane samozrejme 🙂 no a na malej to vidno...hudbu ma rada...ked sa jej nieco paci ,uz aj ritulu natriasa 😀
tiez sa dnes strojim na okna...dufam,ze sa nerozprsi 😠

zuzidr
17. mar 2009

ja som včera robila grandier a dnes spravím k tomu rajčinovú polievku 😀

mimusbe
17. mar 2009

jeeej danca...nezavidim ti tie okna 😀 😀 😀 ja som rada ze to uz mam za sebou... 🙂

tak budes mat z paulinky tanecnicku 🙂

mili...take priezvisko nepoznam...ale spytam sa MM...mozno bude vediet 🙂

my sa dnes ked tatik dojde z prace chystame do TT ...idem si pozriet saty..4 dni pred svadbou 😀 😀

hadam nieco najdem....myslite ze v tej galerii tesco budu nieco take mat?

nika2
17. mar 2009

mima Sabinka je zlatucka a ake je uz velka 🙂 no neviem ci v tom tescu nieco budu mat. to skor v maxe tam je tusim esoline a este nejaky taky obchod. inak raz som pozerala saty v TT v tom obchodnom dome jednota ci ako sa vola. tam bol dobry obchod. len to uz bolo davnejsie. ja si dam asi predsa tie co som mala na sestrinej svadbe. 4.aprila maju otvorit v TN to laugaricio tak mozno este tam behneme.

keti
17. mar 2009

ahojte

tak predsa sa mi sem podarilo prísť skôr 😀 😀

Mne už maličký spinká.Dnes som ho dala o 11-tej, lebo o 14-tej pôjdeme do tej poradne.

Mima aj ja som robila špenátovú, ale šupla som tam ryžu. Druhé cestovinu a vajíčkom.
Mima aj my máme to lehátko ako Sabínka. Raz mi Rastík s toho zletel. Strašne rád sa tam húpaval, ale už bol tak výmyselný. Zbadal sáčok a naťahoval sa za ním. Lenže keď bol zapnutý, tak mu to moc neišlo. Tak skúšal, skúšal až sa nožičkami postavil na zem. A sa prekotil aj s lehátkom ☹ ☹

My sme boli sesternici na svadbe keď som bola v 3meisci, ale keďže mi bývalo zle, tak som len tak jemne sem tam krepčila 😅 😅 A pre mňa to bolo strašné, lebo ja si zas rada trsnem 😀 😀

Milka prepáč, ale ani sa nečudujem, že ich niekto ohovára, že sa rozťahujú. Ak to tu niekto číta,a ver, že ích tu je určite dosť. Ako niekedy nemáte na zaplatanie účtov, že R otec nedá výplatu. Tak sa ani nečuduj. 🙄

danka takže budeš fúkať bolačku 😀 😀 😀

danca.b
17. mar 2009

v kuchyni som uz umyla a zacalo mrholit,ale na okna mi neprska 🙂 tak som sa pustila do okien v obyvacke,ale najprv umyvam zaluzie 😠 😠
mimus a myslela som na teba pri umyvani 🙂 😀 ty uz mas veget 🙂
inak si tu pisala o stavani,ze uz by si stavala iny dom....ja taky tak a uz urcite by sme si tam nedavaly ten vyklenok...vsimla som si,ze ho aj vy mate 😉
a samo som si kukla foto...malinka ti krasne rastie...zlata je 🙂
a tie traciky som ja osobne este ani nevidela,ale myslim,ze si pisala,ze uz ich nemate ak sa nemylim
ozaj a kde v DL mate postavene..na hornom konci?my tadial chodime na Cernik 🙂
utekam makat 🙂 😖

lucinda7
autor
17. mar 2009

čaute...
aj ja pôjdem voliť....síce to nijak neovplyvním,ale mám favoritku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Mimus,krásne fotečky....kočka je Sabinka 😵

Zuzi,Emmuške skoré uzdravenie.....

no a na Emmkine narodenie vrelo spomínam......som bola v Krpáčove na stretku ked pípla sms 😵

danca.b
17. mar 2009

nedavali 🙂 😀

elise
17. mar 2009

ahojte kočenky ja len na skok zase zo súkromného netu. iba vás pozdravím a makám dalej a dočítam vás neskôr. boli sme v tom madarsku bolo super dohodím neskôr aj fotky.

chorím želám skoré uzdravenie aj man to chytilo tak som nakapaná až ma kosti boli.

kto oslavoval meninky a narodeninky všetko najlepšie prajeme. 😵 😵

mimusbe
17. mar 2009

danca: mne osobne ten vyklenok nevadi...aspon sa tam vojde stol ...je to uplne vpoho...len tych okien... 🙂
a ja som umyla aj stresne...a tie mi teraz oprsalo 🙂 ale sak tomu nezabranim...a na ostatne neprsi...

no nie som si ista ktory je horny koniec ale asi ten kde sme my 😀 😀 ked ides od chtelnice zabocis do lava naprvej zatacke a po lavej strane tehlovy dom....mame ho aj na modrej streche...
vy tam domcek nemate vyfoteny?

dakujeme za pochvaly 🙂 🙂

mimusbe
17. mar 2009

danca...ani my sme o tych tracikoch nevedeli, byva najskor od troch mesiacoch abdukcna a potom tieto remienky a lasab jej ich smaril od 2 mesiaca 😠 😠 a pritom to nemala vazne ....
ale sak uz je to jedno...hlavne ze ma klbik dobre vyvinuty a nozku v poriadku...

nika2
17. mar 2009

mima pozerala som tie tvoje fotky domu na modrejstreche a teda mas co umyvat. a mate krasne zariadene. no hadam sa aj ja dozijem domu. chceme len bungalov.

zuzidr
17. mar 2009

Luci hej Emmka sa narodila ked ste boli na stretku 😀

a svokra volala že emmka mala 37,5 teplotu po odčítanítak ju dala spať a dala jej panadol...zajtra ideme teda k dr. 😖 ale snád nám to rýchlo prejde,lebo v pondelko mám narodky a cez víkend čakáme návštevy tak hádam budeme fit dovtedy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre