♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
1. apr 2009

peti neviem či v Orvišti svietilo kedže sa tam cez den nenachádzam ale v starých PN začalo sietiť až okolo 15.30 potomn som išla o17 pre malú do NMnV ešte svietilo a v NMnV už nesvietilo 😅 😀

a teraz momentálne vykuklo slniečko aj tu 😀 😀 😀 😠

keti
1. apr 2009

babule kľudne sem pridite 😉 bude nám ešte veselšie. Niečo nachystám 😀 😀 😀 😀

Ja ešte kojím, ale som povedala, že do roka a stačí. No to som si myslela, že to bude jednoduché. prestať.
Síce kojím už len večer pred spaním, a ked sa v noci zobudí. Len neviem ako mu prejdem cez rozum, lebo sme skúšali dávať v noci čaj, a ten nám vyrazí z ruky. 😔

tak baby dajte vedieť, kedy 😉 😉

milhaus
1. apr 2009

ked radovi sa stale viac risuje zahraničie a kto by bol s malou v noci?

milhaus
1. apr 2009

jedna, dve smeny sa ešte daju ale tri nie

zuzidr
1. apr 2009

mili a Lucka kedy ide do škôlky,ved za chvílu bude mať tri roky a do roboty budeš musieť isť tak či tak,nie?

a kam a kedy by mal Rado ísť, 😕 😅 😉

milhaus
1. apr 2009

od januára je Lucka prihlásená do škôlky
a rado, to sa nabudúci týždeň rozhodne kam vlastne pôjde

dadulka19
1. apr 2009

peti 😉 ...no aspoň chvíľu bola 🙂 ,zato k nám ešte nezablúdila,hoci sľubujeeee 😖 ...hlavne,že to má cez cestu 😀

tak,ale sme to počko trošku ofrflali a teraz poobede bolo (a ešte je) krásne,sme sa zase 2 hodky motali 🙂 🙂 🙂

milhaus
1. apr 2009

vyše hodiny sme boli s keti pri picerii

mimusbe
1. apr 2009

my sme sa pred chvilkou vratili z prechadzky....mala bola prvykrat v karicke 🙂 mala to na lezaka....su tam tusim 3 polohy...takze je to super...

aj zaspinkavala ...aj pozerala chvilu okolo seba...ale sa aj jedovala...nechce vobec lezat...zo vsadial sa mi dviha...v kocari ked je hore uz ani nechce poriadne byt...ani v lehatku ani vo vajicku...vsade len chvilku...chyti sa okraja a dviha sa cela co by chcela sediet...🙂

tatino nam kupil kasicky...tak vyskusame a uvidime ako bude mala reagovat...🙂

mili...tak super...ste aspon pokecali... 😉

milhaus
1. apr 2009

tie od nestle malej nikdy nechutili, bud od hami alebo od sunaru

lucinda7
autor
1. apr 2009

my sme boli poobede 2 hodky v Inčučke....bolo krásne teplúčko 😵 keby tak vydržalo 😝

milhaus
1. apr 2009

sak na meteo hlasia pekne ale nedelu už nie je vididet tam

keti
1. apr 2009

poobede bolo fajnééé počasie 😀 😀 😀

sme boli vonku od 15:30 do 19:45, a ked sme išli do vnutra tak drobec začal protestovať, že on chce byť ešte vonku. Tak akurát v tom volal tatík, že už ide z treningu tak sme mu išli oproti.

No vidíš Milka, ako sa hneď zoznámiš keď prehodíš nejaké to slovíčko. Len sa treba prihovoriť. A myslím, že aj Lucke to prospeje 😉 😉 Vidíš chvíľku si bola vonku, a koľko mamičiek tam hneď bolo. 😉
Takže sa pripoj aj zajtra doobeda.

nejako sa mi sem nedalo dostať. MK bol zrejme zblbnutý. 😀 😀

kluara
1. apr 2009

dada, to čo máš v pase? 😕 😕 😕

petka015
1. apr 2009

dada trojicky????????? 😕 😕 😕 😕 😕

petka015
1. apr 2009

aha prvy april vsak???? 😀 😀 😀 😀 😀

andy.a
1. apr 2009

Dada.. 😀 😀 😀 príjemné tehulkovanie ti želám.. 😝 😀 😀 😀

inak ahojte 😎 😎 😎

Mati,chodí Lukino do škôlky ?? 😕 🙂

petka015
1. apr 2009

dada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kluara
1. apr 2009

andy, nechodí 😖 doktorka nám nedoporučila kolektív, aspoň do veľkej noci nech je doma a potom sa uvidí. od dnes začal brať ribomunyl, tak hádam mu to pomôže 😅

kluara
1. apr 2009

no ja by som už niečo nové aj v pase prijala 😝

danca.b
1. apr 2009

ahojte
jej ako vam Katka zavidim,ze vas je na "fundiskach" tolko mamiciek na MD 🙂
ja tu pobliz nemam nikoho s malym babinom...tu su len skolkari a skolaci 🙂 a to iste bolo aj ked som bola na MD s Barborkou...byvali sme na starom byte a az ked sme sa odstahovali pribudli nejake babina,ale aj to po nejakych rockoch. ☹ ale neva ...ved si vystacime aj sami...je nas dost 😉 😀
takze dnes sa ku vam pridala aj Milka?no nabuduce pridem aj ja...len to tlacenie kocika hore kopcom 😖 ale naspät sa pojde ok 🙂

miruss
1. apr 2009

Dada. 😀
Aj tu bolo poobede pekne. Boli sme von od tretej, ja do piatej, musela som ísť kojiť a prebaliť Zuzku a Kubko sa hral na dvore so švagrom ešte do šiestej. 😎

blcha
1. apr 2009

ahojte piestanky tak dnes som navstivila piestany boli sme konecne v tej protetike nakupit topanocky 😉
nika tak otvaracia doba je len do pol stvrtej 😝 ale jarne topanky uz skoro vsetky vypredane tie co som ja chcela mali len 19 ale kupili sme pekne a aj sandalky lebo ze uz letny tovar viac nepride 😉 a potom sme aj botasky v kocke kupili tak Eliska ma topanky minimalne na pol roka nakupene 😉

keti
1. apr 2009

danka kľudne sa pripoj. Veď ty si neni hamblivka. 😀 😀 😀 A zapadneš bez problémov. Keď chceš prídem ti pomôcť vytlačiť kočík hore kopcom, ale domov to už zvládneš sama 😀 😀 😀 . My sme totiž vonku od 9-tej 😀 😀
Budeme sa tešiť 😀 😀.

Danka dnes sme boli aj na ihrisku pozrieť tatíka. Mal tréning. Som sa obzerala či ta náhodou nestretnem.
Ale to by sa nám potom papúlky nezastavili 😀 😀 😀

danca.b
1. apr 2009

mala bola cele poobedie vonku s MM...na dvore aj na prechadzke 🙂
ja som trosku upratovala...a liecim Barborku...uz 4 den ma teploty,mame anginu ☹

keti
1. apr 2009

dani tuším sa bacilom u vás páči 😠

blcha
1. apr 2009

keti,danca ja vam niekedy tu chtelnicu zavidim vy mozte kocikovat aj 3 hodiny a vzdy po inej ulici ja kocikujem hodinu a mam prejdenu dedinu tri krat 😝

keti
1. apr 2009

blška my sa už moc ani nekočíkujeme, lebo drobec chce stále len chodiť. A strašne protestuje keď ho idem dať do kočara ☹ , ale keď sa rozbehneme tak sedí. No ako náhle zastanem, a začnem s niekym debatiť tak ide vyskočiť s kočára. takže väčšinou na pešáka.

Ale teraz ešte vydrží chvíľu sedieť v trojkolke. dostal predčasne od naších k rôčku. Dali nám ju vyslúšať, a už aj ostala u nás.

lucinda7
autor
2. apr 2009

dobré ránko....
Dada,dobrééééé....ešte že to posledné trojčátko nezačína na Ch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vonku vyzerá byť krásne....a má byť pekne až do dalšieho štvrtka 😝

zuzidr
2. apr 2009

Prajem pekný slnečný deň 😎

síce mm "depku" ale počko ma potešilo 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre