♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

loryana
3. máj 2009

ahojte..... mate sa ??? 😉

ahoj Stani
moj drobec tiez nechce spavat v postielke spinka medzi nami,ale postielku zatial rusit nedovolim.Mame okolo postielky tiez hniezdo aby sa nebuchal,obcas ho dam poobede do postielky aby sa tam pohral a aby si tam trosku zvykol,niekedy sa podari a zaspinka tam,ale to musi mat naladu,inak je stale s nami.Martin je z toho na nervy 🙂
Myslim ze cestovna postielka je dobry napad.

petka015
3. máj 2009

no my mame postielku rozlozenu ale maly spi medzi nami takze ju mame len na odkladanie veci 😀 😀 😀 aaaale dneska zaspal o pol osmej tak som ho tam supla uvidime ako bude reagovat ked sa zobudi.

a po posteli tiez sa prevaluje hore dole.

mima serus som rada ze ste zdravy aj mi uz sme fit. 🙂 🙂 🙂

loryana mamina robi stale v tej budove len predava pansku a damsku konfekciu a ala robila v tej obuvy na winterke vedla fann parfumerie ale uz skoncila a teraz je doma a maly by ist do tesca do obuvy ale to sa ese uvidi.

pa idem kuken lets dance. 😀 😀 😀

stanka26
3. máj 2009

no ved aj ten MM je z toho na nervy že spí snami,zakaždím povie že ju zruší a už to trvá 2 mesiace.

o cestovnej postielke nechce nikto počuť.a tak rada by som ju mala.chcela som ju kúpiť už dávnejšie, ale žial bohu moj úžasný MM je ohučaný od svojej mamy že je to blbosť.

loryana
3. máj 2009

tak si ju kup a povedz ze ti ju kupili vasi.Ved cestovna postielka sa da aj zlozit nebude zavadzat,presvedc ho.

petka015... dufam ze jej to z tou pracou vyjde ,budem drzat palce..pozdravuj

stanka26
3. máj 2009

no myslíš že on je sprostý.veď on vie o všetkom čo kúpim. 😉

loryana
3. máj 2009

nemyslim si ze je sprosty,to vobec nie.

stanka26
3. máj 2009

no ved ja len tak na srandu 🙂

a ako ste strávili dnešný deň? my sme boli dnes celé poobedie vonku so šimonkom.Sabínku máme ešte v chtelnici takže zatiaľ pohoda.

petka015
3. máj 2009

stanka a myslis ze by ti spal v cestonej postielke ked v klasickej nechce spat ja si tiez myslim ze ked je nauceny s vami spavat cestovna ta nezachrani.

moj maly sa o pol deviatej zobudil a samoska chel ist do nasej spat takze postielka nehrozi. no co uz. 😝 😝 😝

MM zatial nefrfle len zo zaciatku ale uz si zvykol a dokonca maly vzdy ide na jeho stranu tak je rad ze sa mozu pritulit. a rano mi uz povie " Kubko ma lubi on sa ku mne v noci tulil." 🙂 🙂 🙂

loryana
3. máj 2009

🙂

my sme sa boli prejst v meste trosku na zmrzlinu a po parku.Sabinke neni smutno za tebou??vydrzi u starych rodicov??Som myslela ze aj ty si v Chtelnici tento víkend.
Šimonko uz papka vsetko??? Nas drobec zatial len polievocky a kasicky..ale uz mi dochadzaju napady,neviem co mu mam varit porad. 😉

milhaus
3. máj 2009

v utorok rano ide preč a mal by byt 10 dní
malu som dala spat a rado nam ide spravit parky, od obeda som nič nejedla čo nebol čas

petka015
3. máj 2009

my sme dneska boli u mamy v piestanoch na trajane a na lodenici bolo uplne uzasne a krasne a vcera sme boli v lešnej ale cakala som nieco lepsie.

ale buduci vikend ideme bud Bojnice alebo Červený kameň. 🙂 🙂

mimusbe
3. máj 2009

peti ....ked sa ti nepacilo v lesnej tak bojnice neviem neviem...

mne sa tie bojnice absolutne nepacia.... 😅 😖 ...zvierata tam nemaju vobec ziadny vybeh atd....v lesnej je to aspon pre tie zvierata prisposobene ze ako ziju vo volnej prirode tak to tam v podstate aj maju.... 😖

petka015
3. máj 2009

loryana brokolicovu polievocku moj maly lubi, špenatik, rybku pangasius ta je bez kosti, pyre miluje, a momentalne ma nic nennapada.

stanka26
3. máj 2009

lory náš šimon papá skoro všetko môžeš mu dávať to isté čo varíš pre seba.

no ja idem do chtelnice až vo štvrtok a Sabínku možno zajtra privezie tatino. no možno jej je trošku smutno ved dnes už 2 razy volala.

petka015
3. máj 2009

ako zvierata sa mi pacili len s kocikom je to lepsie v bojniciach v lesnej plno ludi nedalo sa tam poriadne chodit a niektore veci sme ani nevideli pretoze s kocikom sa tam nedalo absolutne prejst. inak wc na kazdom kroku aj restiky aj pre detska atrakcie len mi potrebujeme velkuuu luku kde ho polozim a bude pekne chodit a ked padne tak na mekke

stanka26
3. máj 2009

my sa deťmi chceme ísť do BA do toho dinoparku. počula som že je to tam pekné.

petka015
3. máj 2009

loryana inak aj ja uz mu davam vsetko co mi papame. ale varila som mu do 10mes extra.

mimusbe
3. máj 2009

ten dinopark som predchvilockou pozerala na nete....susedia to dnes ospevovali ...ze tam tiez chcu ist....
🙂 🙂

len neviem ci sa take male deti toho nebudu bat.... 😕 🙂

stanka26
3. máj 2009

ja som varila do 8mes. zvlášť

petka015
3. máj 2009

stanka ano dinopark je pekny ale pre nase male to asi este nie je pretoze to tam hrozne huci maju to moc nahlas pustene cez repraky a nas by urcite plakal

milhaus
3. máj 2009

tak nie je to tam škarede

petka015
3. máj 2009

mima naraz 😀 😀 😀

stanka26
3. máj 2009

tak ked to tam hučí to tam nemusíme ani ísť aj ten náš by sa bál toho hukotu.dakujem za info.

milka ale ja som to pozerala cez net a páčilo sa mi to.

petka015
3. máj 2009

inak stanka pozeram foto simonka aj nas ma take iste gate na traky ako tvoj tie hnede maskacove s tym macikom na predu 🙂 🙂 🙂

lucinda7
autor
3. máj 2009

Dino park je fajn pre staršie detičky....no Alexik mal 5r. a bál sa tých zvukov 😀 😀 😀 😀 😀

my ideme do Bojníc tiež budúci víkend 😝

stanka26
3. máj 2009

no paradá.strašne sa mi páčili tak som neváhala a kúpila som ich.len sú mu ešte trochu veľké, on je taký drobček

petka015
3. máj 2009

ja som tam bola este ked sme nemali Kubka a dost to tam hucalo a ten dino sa este hybe otvara papulku a vresti 😀 😀 😀 a nas place aj ked mixer pustim takze 😀 😀 😀 urcite by sa bal 😝

stanka26
3. máj 2009

baby písali ste tu o nejakej lesnej.to je kde?

petka015
3. máj 2009

luci a kedy stretneme sa??????????? 😀 😀 😀

petka015
3. máj 2009

stanka pri Zline v ceskej republike

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre