♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
26. máj 2009

a to by som musela i stretnutie prehodiť, potrebujem to ID kartu ktora ma prist nato

keti
26. máj 2009

dobré ránko 😉

my sme dnes hore až od 7-mej 🙂

máme aj jeden pokrok za sebou. dnes náš rastík sa chcel sám naraňajkovať, tak som mu dala rožtek do ručičky, a pekne si odkusoval 🙂

varíme fazuľovú mliečnu, a môžme ísť pekne von. Dnes bude zrejme tiež také teplo ako včera. Asi pôjdeme k svokrovcom napustíme bazénik a nech sa drobec čvachtá 😀 😀 😀

zuzanocka
26. máj 2009

dobre ranko!

chrust ma tlcie telefonom, lebo sa sa nou nejdem hrat 😅

andy,
idem si tie tvoje prispevky este raz nastudovat, a spisat zoznam, co kupit 😉
inak, drzim palce na lepok 😔

milhaus
26. máj 2009

vraj ma byt najteplejši den tohto týždna, potom sa zasa ochladí do konca týždna tak si to užite
už je povešané a idem k svokre, mala je už tam, poslala som ju po švagrine, stretla som ju ked som šla na poštu
dneska sa tej zasielky teda nedočkam ale povedala že mi to ukaže na svojej id karte ale v pondelok tu budem v chtelnici zasa, potom si to vyzdvihnem ked to zajtra príde
stretla som lenku s jej maminkou, sofi a volaake čisla tu ma tušim prezývku

zuzanocka
26. máj 2009

andy,
ze to sojove zapacha, som uz aj ja zistila 😝 😅 ale varim malej z neho kasicku a zjedla, takze neriesim 😉
a ryzove mlieko si kde kupila?
to sojove mame z kauflandu - sojovy napoj original sa to vola..

inak mala z tych kasiciek nie je bohvie-ako nadsena, takze je to aj tak vzdy boj..
UM mi nechce ziadne...asi 6 druhov sme uz vyskusali...skoda penazi... len uciti mlieko v ustach, uz je dudka vonku a ustocka na 100 zamkov 😝
davala som jej KM na tu kasu vecer

hviezdici pozdrav odkazem a dakujem 🙂

Zuzka,mojej chutili kaše/nemliečne/ viacej s ryžovým mliekom ako so sójovým..to sójové aj troška zapácha hlavne dávaj tie obohatené kalciom /z DM-ka/
a skoré uzdravenie,dúfam teda,že maxim.za 2 týždne už bude Nelka OK

a pozdravujeme aj Hviezdicu

zuzidr
26. máj 2009

Ahojte 😀

Zuzi Nelke prajeme skoré uzdravenie a vela chuti do jedla 😀

mili držím palce nech sa ti práca páči,aspom sa trošku odreaguješ a čo-to zarobíš 😀

vedela som,že letné dni budú pre mňa fyzicky namáhavé,ale že ma to tak zmorí ešte len koncom mája som nečakala 😅 😠 🙂

zuzanocka
26. máj 2009

zuzi,
diky 🙂
nerobi ti dobre to teplo?
ja som bola vcera strasne znicena 😒

nika2
26. máj 2009

ahojte,
od zajtra bude zase chladno. aj na otvorenie sezony ma prsat. ☹

zuzidr
26. máj 2009

zuzi nie,ale prídem domov o piatej,utekám sa hore prezliecť "lebo máme hrozne veeela roboty" plus,okopať zemiaky k dedkovi a podobné atrakica,na dvore je vela roboty,"zase" prerábame garáž a ideme plot,dostaneme sa dovnútra okolo 21 😠 kým okúpem a uložím malú je pol desiatej,a vtedy začínam žehliť,prať,umývať dlážky,a niekedy variť 😖 potom sa dostanem do sprchy okolo pol noci a potom by som sa mala ešte učiť,čo vydržím vždy tak hodinku a odpadnem ☹ ☹ a ráno o pol siedmej nanovo 😒 😒 😒

a MM tiež chodí z roboty do roboty 😠

mimusbe
26. máj 2009

ahojte...

ja som pozerala vcera na nete a ze sa ma od stvrtka/piatka vyrazne ochladit...vraj na nejakych 15C 😕 😕 😕 a na horach snezenie.... 😖

no ale sem tam im predpoved nevyjde takze uvidime co ztoho bude....

nika...my sme chceli ist s nasimi na otvorenie kupelnej sezony....ale asi teda nepojdeme ked bude zle pocasko...uvidime...

mili...aj ja ti drzim palce s pracou... 😉

zuzidr
26. máj 2009

veru má sa ochladiť....my máme v sobotu v dedine pri rybníku deň detí,malá sa velmi teší,tak aj ked sa ochladí,hlavne nech neprší 😠 to by boli deti sklamané 😀

zuzanocka
26. máj 2009

zuzi, kuk ip 😉

milhaus
26. máj 2009

ja som si pustila ventilator lebo sa mi notebook potom vypina ked je tu horko a malu som dala spat
za hodinu príde ta oblastná zástupkyna mi to ukázať
inak videla som kety asi pred 20 min., kričím po nej a ona nič, možno ma nepočula cez ten traktor
rozdávala som letáky po ceste k svokrovcom a i na ulici kde byva stanka

nika2
26. máj 2009

presne , ked sa ochladi tak nech neprsi. ale v sobotu tusim hlasia, ze uz len prehanky.

lucinda7
autor
26. máj 2009

no čaute...

my už sme domka z opekačky.....fantastiko bolo...aj stan sme si rozložili....vegetili....

inak som nechápala z niektorých mamín...na Prudoch kde je len priame slnko a neni sa ani kam do tiena skryť,kopec malých detičiek/1-2 roky 😕 😕 😕 😕 😕 😕/úplne holých po kolená vo vode/inak voda je brrrr ladová,MM tam včera vydržal asi 10 sek. 😀 😀 😀 😀 😀/na priamom slnko priamo na obed 😕chudatká malé 😖

no to že sa ochladí bude fajn,len nech neprší...my odchádzame na to stretko a v sobotu máme miesto večere velkú grilovačku 😎

keti
26. máj 2009

Milka prepáč nevšimla som si, lebo som nepočula. Skladali nám tvárnice, a hučal aj traktor aj susedov vozík čo skladal.
Mala si prísť za mnou. 😉 Milka a už sa ti niekto aj ozval???

lucinda tak nech sa vám páči na stretku. Deti budú mať aspoň trochu zmenu, a aj rodičia 🙂

lucinda7
autor
26. máj 2009

keti,hej,my už sme zohraná parta....je nás 11 rodín a toto je už naše 5.stretko 😝

stanka26
26. máj 2009

ahojte....

keti si tu?

milhaus
26. máj 2009

bola som od teba na 5 m, asi si bola i zamyslená
ta dolinská mešká, teraz nestihnem kôli nej bus, budem muset ist na neskorší

milhaus
26. máj 2009

v piatok mi volal chlapik z vrbové ale nič z toho, živnostník a nechce sa mu nič vybavit, taky typek asi ako ten môj

milhaus
26. máj 2009

a ešte nejsom ani zaučená, neviem čo mam povedat, dneska by mi to maal povedat len ona ide ešte len z pn a už tu mala pol hodky byt

keti
26. máj 2009

stanka som 😀 😀

milhaus
26. máj 2009

vypyna sa mi notebook, môže to byt horkom lebo byva dost horúci

milhaus
26. máj 2009

no tak ešte som v cht.,rozhodla som sa na tu poštu počkat
lucka ma bo, obidve kolienka

petka015
26. máj 2009

ahojteee

som tu davno nebola akosik nie je cas. vecsinou sme s malym vonku a vecer po nom poupratovat a zehlenie ale ved to poznate. ina uz mame vsetky 4 stolicky 🙂 🙂

dadaga
26. máj 2009

Zuzi Luci kludne pobcyklujeme, len este stale nemame sedanku tatik nema cas asi to bude musiet poriesit mama...xixi

no asi je ozaj lepsie ignorovat vypady mysle daktorych osob tu... lebo ozaj ako napisala mima toto je forum o maminach, detickach a tak.. a nie o konfliktoch myslim,ze kazdy ich ma v zivote dost...

jeee Mati ja sem chodim malo, ale dlho som ta tu nevidela....?zijes? xixi.....

dadaga
26. máj 2009

jej Luci zase idete na stredko?
aj my mame mat z junovciatok ale na facebooku 22.6 ten vikend tak snad sa podari... a bude dobre....

mimusbe
26. máj 2009

cav dada....

no my na take stretka nechodime....ani neviem kde by som k tomu prisla... 😖 akosik ani nepoznam nikoho kto ma babino v takom case ako ja.... 😖

dneska mala zaspala o pol8 a nejaky XY tu v dedine blizko nasho domu zacal s motorovou pilou hucat....samozrejme sa mala zobudila a zaspala az teraz 😠 😠

ale aspon ze nebola zla...sa jasila a hrala...MM ju natacal na kameru 🙂 🙂 a teraz sa napapala a zabuvkala...

zuzanky
26. máj 2009

Má to spoločné niečo s témou? Citujem: "my máme náročný deň za sebou. Sme lepili tú ipu. chvaľa bohu nepršalo. Toho sme sa najviac obávali. Teraz už môžu padať aj traktory.
bol nám pomôcť svokrin brat, lebo ten čo sľúbil tak nakoniec sklamal. No čo už svet sa nezrúca." To skôr patrí skôr do modrej strechy.

lucinda7
autor
27. máj 2009

dobré ránko....

tak jak večer strašili búrkou a nikde....našťastie 😀 😀 😀 😀

ani som sem večer už nečuchla 😝 som bola poobede s kamoškou v Monsalvy,tatik varoval...potom sme okupali,mrkli Panelák a hajde spať.... 😖

dnes nás čaká Bratislava...juj,to počko by sa mohlo umúúúdriť 😒

p.s.Zuzanky,myslela som že sme/ste!!!/ to už ukončili....fakt to sem nepatrí tak to už nerozpitvávaj.... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre