♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
9. jún 2009

ahojte

tak ja som nakoniec skoncila vcera navecer v hlohovci u toho zubara tak ma strasne bolel ze mi ho vytrhol nechala som tam 100 euro.

zajtra idem na kontrolu ale mozem vam povedat bolest hroznaaa horsie ako porod. este teraz ma to boli ani von nemozem ist jest ani nehovorim.

tak svokra chodi s malym von lebo vo vnutri by to nevydrzal.

aaaa Emke vsetko naj naj najlepsie k dvom rockom. 🙂

u nas v ostrove je v sobotu na ihrisku den deti oneskorene koli pocasiu.

miruss
9. jún 2009

Peťa tak zub nezávidím, dúfam, že ťa to čoskoro prestane bolieť. ☹
Kubko je teraz so svokrou v cirkuse, som zvedavá na dojmy. 🙂

zuzanocka
9. jún 2009

cafte 😝

fuha, tak EMMKA ma uz 2 rocky? velka baba to je! aj my zelame vseeeeetko vsetuuuucko NAJ, nech ma stale v ockach iskricky a je stastna, vesela, spokojna, ale hlaavne zdravucka!!!!

petka,
100E za vytrhnutie zubu? a tu bolest nezavidim....kup si Corsodyle - taky roztok na vyplachovanie ust, dobre sa ti to zahoji 😔

miruss,
od nas odisiel cirkus vcera 😉 cirkus Ales?
ako bolo v PP? 😉

ozaj, postarky - pred par dnami som zistila, ze moja suseda tiez robi u vas - Zuzka H. 😉 a este jedna vasa kolegynka z HS co ma babatko - Adamka, jej manzel bol s mojim luom spoluziak na SŠ 😉

milhaus
9. jún 2009

mirrus myslis velke kapusany, za košicami? tam rado robi, robia na tej plynovej onej, neviem ako sa to vola

lucinda7
autor
9. jún 2009

Zuzi,mne žiadna zuzka neprichádza na rozum...asi neznám 😀 😀 😀 😀 a druhú myslíš katku???

zuzanocka
9. jún 2009

luci,
tusim Katka Osl. 😉
a ta zuzka ze prebera poistene zasielky, ci cosi take 😝

dadulka19
9. jún 2009

ahojte 😉

zuzi,tá zuzka je asi z tých,čo už nepoznáme.Tam sa to točí.Za mňa zastupuje už druhá baba 😀 😀 😀

dadulka19
9. jún 2009

mirka,budeš mať svoju webstránku?..či už aj máš??..nech sa ti darí 😵

petka015
9. jún 2009

zuzka to je sukromnik takze preto tolko. a praveze my povedal ze z nicim to nevyplachovat ale opytam sa ho zajtra ci mozem lebo ja tam mam aj stich bolo to moc velke.

a tu babu ja poznam zuzka hud. momentalne robi v kartovni.a katka osl s tou si volavame aj teraz by som k nej mala ist kuknut adamka.

dadulka19
9. jún 2009

peti,ja som u súkromníka platila 500sk(pred 2 rokmi),ale asi to išlo aj hore.Neviem,koľko berie teraz.

zuzanocka
9. jún 2009

piestany su male 😀

mne stomatochirurg, tiez sukromny, v TT trhal jeden zub (osmicka, ktora rastla na lezato) a druhy normalka, tu osmicku mi musel na 3 casti rozpilit a potom vybrat plus sitie a platila som nejak okolo 3000,- ... takze za jeden zub vytrhnuty sa mi zda tych 100E fakt moc 😒
no ale hlavne, ze ti pomohol...

zuzanocka
9. jún 2009

a za normalne jednoduche vytiahnutie dalsej osmicky som tu v PN u mojho zubara (tiez sukromnik a pekne mastny 😠 😒 ) platila tusim 600,- aj s injekciami... takze co pises, dadul, nie je velky rozdiel 😝

miruss
9. jún 2009

Zuzi u nás bol cirkus Viliams. A Kubkovi sa veľmi páčil. 🙂
Mily MM programuje plyn. kotolňu pre Mibyt. 😝
Katku poznám, Zuzku nie. 😝
Peťa ten zubár bol fakt dosť drahý. 😒

petka015
9. jún 2009

bol velmi drahy ale ono je v papieroch napisane ze operacia tak zrejme preto. a robil mi to po pracovnej dobe. 😝

dadaga
9. jún 2009

aj my zelame Emke vsetko len to naj naj naj... a nech rastie do krasny....

zuzanocka naco pojdete na miesto cinu sak lietaju blazni uz od dneska som zvedava ako bude Lucik spinkat cez vikend? to bude na maslu nam nadlietavaju nad kuchynou.... snad nepristane dajake rovno na tanieri...xixi

dadaga
9. jún 2009

hm no ked tocite o zubaroch...poznate nejakeho lacneho? lebo ja teda nie..taky co stoji aspon trosku za to a robi kvalitne nerobi na poistku... aj ja mam taku chodi tam cela moja rodina ale radsej na to naskriabem ako dat zuby znicit nejakemu suplikantovi....

miruss
9. jún 2009

Dada budem mať svoju stránku, lebo ja budem predávať len cez internet. 😝

nika2
10. jún 2009

ahojte,
peta no teda ten zub nezavidim.
dnes uz hadam nebude fukat ako vcera. sak nas skoro odfuklo vonku 🙂

milhaus
10. jún 2009

dobre rano
tu fukalo sice tiež ale nei až tak silno a bolo docela teplo
teraz je sice teplo ale pod mrakom

mimusbe
10. jún 2009

ahojte...

nika...som ta v nedelu videla s TM aj s malinkou...na krizovatke pri cintorine ste akurat prechadzali cez cestu a my sme odbocovali smerom na trajan 🙂 😉

aj tu je pod mrakom...ledva sme vyteperili slnecnik na terasu a slnko nikde...hlavne ze vcera svietilo ostosest a slnecnik sme na terase nemali 😅 😀 😀
ale vcera aj dnes je riadne dusno...az lepkavo 😀 😀 a tu vobec nefukalo 😕 🙂

miruss...teda...vy ste uz raidne selmy zubate.... 😉 🙂 🙂 my este stale nic 😕 😕 🙂 🙂 ale nevadi...my si pockame 🙂

milhaus
10. jún 2009

aj chodievate volakto na folklorne na myjavu okrem mna? nabuduci vikend to vypukne, 3 dni

lucinda7
autor
10. jún 2009

ahojte...
aj tu sa veru mračí...aj sa okosilo nejak 😝
kamoška mi doneisla čerešne tak idem hodiť na plech na bublaninu 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
10. jún 2009

caute

boli sme s mamcou v meste - kupit dar pre ocina, chrust bol napodiv slusny, tak sme mohli aj po obchodoch pokukat, zjedla obed a uz drichme 😉

mily,
veru my nechodime
ty pojdes? aj s luckou? iste by sa jej pacilo... nase obidve len co pocuju hudbu, uz sa vykrucaju 😉

milhaus
10. jún 2009

aj moja sa vykruca ked počuej hudbu
pojdem, ja chodievam, pojdem asi aj s mamu a byvaju tam aj kolotoče a programi pre deti

milhaus
10. jún 2009

dufam ale že nebude pršat lebo skoro vždy im to zmokne a mame to asi 40 min. pešo
dojde aj byvala naj. kamoška z nemecka a rado bude zasa preč
v pondelok večer by mal na 50 % prísť a stvrtok rano asi zasa preč a nabuduci mesiac bud polsko alebo na mesiac v PN

dadulka19
10. jún 2009

ahojte 🙂

tak,doobeda som postíhala sono,rtg aj Glesa 😀 ...ledva sme domov prišli,skoro krpček na bicykli zaspal 😀

luci,neni tých čerešní škoda na bublaninu? 😎

zuzanocka
10. jún 2009

dadulik,
co si bola na preventivke?
to si dobre postihala - aj s malou 😵
a mas IP 😉

zuzanocka
10. jún 2009

mili
to myjava je taka velka? ze je tam nieco 40min. vzdialene? ved PN prejdes pomaly za 40 minut krizom 😉

lucinda7
autor
10. jún 2009

Dada,my surové čerešne nemôžme 😝 ale upečené už ano 😀 😀 😀 😀
bože aj ja by som mala ísť na preventívku...som tento rok nebola ešte 😒

dadulka19
10. jún 2009

zuzi nie,to mám termín až 17.7. 😕 😕 😕 ,bola som na sono prsníkov,tak som mu hneď aj papier zaniesla a mala som jeden taký problémik,tak sme pokecali 😀 .....No s Lindou som absolvovala len RTG a to som poprosila sestričku,nech si ju vezme so sebou do kabínky.Potom prišiel MM,tak boli na ihrisku 😵 ...idem mrk IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre