♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
21. júl 2009

veru strihám meter, a tak sa mi už nechce byť v robote,ale ešte mám toho kopu 😠

dnes operem poslednú práčku a začínam žehliť a pomaly si dávať na kôpky,aby som poprípade vo štvrtok videla čo mi chýba 😅 ešte v piatok idem do roboty do 11tej 😠

ale MM už je doma,chcem aby umyl auto a poobede aby išiel s malou spať aspom na 2 hodky 😀 potom pôjdeme do tesca,spravím kuraciu cigánsku do žemlí a okolo 21vej by sme chceli vyraziť 😀 😀 😀

mili každý ti chce len dobre,zbal jednu igelitku vecí sebe a Lucke a utekaj veeelmi daleko 😀 bude ti smutno,bude to ťažké ale život s nimi lahší ani nemáš a zaslúžiš si kludnejší život a sociálna pomoc je pre takých ludí ako si práve ty tak hlavu hore a chod!!!!!

kluara
21. júl 2009

ahojte!

Zuzi, takže dovolenka, tak si ju užite!!!!!!

my sa chystáme na chatu, aspoň niečo 😵 😵 😵 😵

zuzidr
21. júl 2009

dakujem,už aby som v aute sedela 😀

milhaus
21. júl 2009

zuzidr tak si uži dovolenku a kam to ides?

zuzidr
21. júl 2009

ideme do chorvátska na Omiš-Duče 😀 😎

milhaus
21. júl 2009

tak prajem vela slniečka, ja zajtra odchadzam na chladnejšiu Myjavu a Rado na vychodne Slovensko
bude tam minimalne 10 dni ale teraz tam bol 18, trocha sa to pretiahlo tak neviem kolko tam vlastne bude
len sa mi páči že Rado vzal svokre od naseho bytu z vlastnej iniciatívy, zdalo sa mu, že tu moc lozila

nika2
22. júl 2009

dobre rano

elise
22. júl 2009

ahojte babulky 😉
tak zuzidr už sa ti zdovolenkováva 😀 super si to užite aj počko aby sa vydarilo 😉 my budeme mať stretávku po 16-tich rokoch zo strednej školy tak sa vytešujem na ňu 😉 na spolužiakoch.sk kde máme triedu tam majú aj niektorí fotky, normálne by som ich nespoznala niektorých😀
budúci týždeň majú zavreté jasličky tak si beriem dovolenku v auguste sa prestriedame s manželom podľa jeho smien.
už je mitrochu lepšie len chodím ešte po vyšetreniach. 😒

kluara
22. júl 2009

ahojte!

my zajtra vyrážame na chatu, sa teším, ako si to užijeme, hoci na sobotu nám hlásia dážď a ochladenie 😠 😖

Lucka, k tvojim zajtrajším narodkám ti prajem všetko najlepšie 😵 😵 😵 😵

lucinda7
autor
22. júl 2009

ajojte 😝

Maťka,dík 😝 a užite si chatu.....ono ked je dobrá partia,je jedno aké je počasie 😵

my ideme poobede do TN 😵 budú darčekyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀

zuzidr
22. júl 2009

ahojte,bola som si vyzdivhnúť auto zo servisnej 😠 😠 😠 platila som 212€ 😠 😠 😠 😠 a okrem všeliakých iných blbostí na bločiku je že:skúšobná jazda po prehliadke-6.65€ 😠 😠

chápete,tak minú mi benzín,povozia sa na mojom aute a zarátajú vyše 6€? to už kde sme? 😅 😕

Luci dobre pokúpte 😀

miruss
22. júl 2009

Ahojte.
My sme späť z výletu. Bolo super. 🙂
Zuzka už lozí ako drak a aj sa stavia na nožičky. Pribudli jej aj dva zúbky, už má štyri. 🙂
Mima, Sabinka je šikovná. 🙂
Zuzi užite si dovolenku a dúfam, že Vám výjde počasie. 🙂
My sme sa rozhodli, že tento tok nakoniec nepôjdeme nikam, zdá sa nám zuzka ešte malá. Ale 8.8. pôjdeme do Popradu, aj MM si vezme dovolenku a pôjdeme aj do Tatier aj do aquacity. 😎
Mili no comment. 😖 Radšej sa odsťahuj k Vašim ako s Radom ostávať. len sa Vám kopia dlhy. 😒

kluara
22. júl 2009

Zuzi, to poteší 😠 a vaše auto už potrebovalo servis 😕 ste už nabehali toľko kilometrov?

zuzidr
22. júl 2009

Mazi sme ho kupovali malo 14tis.km a teraz tam je 21tis.km. ale ono bude mať v auguste rok,my sme ho kupovali ako 1/2ročné tak preto 😅 😕

a ty s autíčkom spokojná? 😅

kluara
22. júl 2009

ja som myslela, že ste kupovali fungláča, keď si písala, že to tvoje išlo na šrotovisko 😔

a ja som s tým našim nadmieru spokojná, každý ma od autobazáru odhováral, ale nemôžem sa sťažovať, jazdí veľmi dobre 🙂

a od dnes už bude jazdiť aj MM, akurát urobil vodičák 😵 😵 😵

zuzidr
22. júl 2009

jéééj tak Miťovi blahoželáme 😀 😀

my sme ho kupovali v decembri ako predvádzacie a moje zelené sa šrotovalo až v apríly a za to sa švagrovi kupoval pougeot 206 😅 😀

zuzanocka
22. júl 2009

dobry vecer, vospolok 😵 😵

taaaakze: MITOVI gratulejsn k vodicaku 😉 🙂

k zajtrajsim (okruhlinam? 😕 ) nasej drahej LUCKE vseeeeeeeetko NAJ, nech ju chlapi posluchaju minimalne tak, ako doteraz, vela zdravicka, stasticka, spokojnosti a rychle a bezproblemove dokoncenie domceka 😉

ZUZKE s rodinkou prijemnu dovolenku 🙂

LINDI, ked som bola za luom na MRI, cez okno som pozorovala lukaska, ako sa hrali vonku 😉 zlati su... chodili s kocikmi (chlapci) a na motorkach-odrazadlach (dievcence) dokolecka 😀 som sa smiala na nich...

lu prchol na pivo, tak mam chvilu pocitac pre seba 😉
dostala som novy sijaci stroj, takze po veceroch sijem a param 😀 😀 na PC ani veru nepomyslim... a zacala som s hviezdicou chodit do kniznice, tak k tomu hltam jednu knihu za druhou 😝

hviezdica bola na "prazdninach" najprv u jednej starkej, potom na vikend u druhej, takze mi je aj smutno bez nej, babo je sinter, stale vymysla, na chvilu sa nezastavi 😝... cele dni sa v podstate tocia len okolo nej 😲 😲 😲
obcas sa vypyta na serblik, aj sa vycika, aj raz kakala, potom obzerala a straaaasne sa cudovala 😀 😀 😀 😝

takze v skratke o nas asi tak...

a mili uz nekomentujem... vy jej tu radite, kudy kam, ale ona podla vsetkeho nechce, nepotrebuje pomoc, takze 🤐 🤐 😝

zuzanocka
22. júl 2009

no teeeeeda babizne jedny kde ste vsecky?? 😝 🙂 idem ja sit 😎

lucinda7
autor
22. júl 2009

Zuziiii,ahojky baba jedna 😝
si sa tu neukázala dlllho 😎 ale myslím na teba poctivo pri každej jednej krabici ktorú balím 😀 😀 😀 😀 😀 teda tie tvoje už sú fuč 😵

dakujem za blahoželanie a spútne aj ja tebe želám všetko NAJ NAJ naj aby ťa princezny aj s Luom posluchali 😵

...a MITOVI gratulačka k vodičáku 😝

milhaus
22. júl 2009

dneska sme si dali 4 - hodinovu prechadzku
s luckou a mamou do spitala na navstevu peso pozret brata, ma akusi infekciu na tej nohe

leniciatko
22. júl 2009

milhaus:opravím ťa,aj na myjave je leto a celkom veľké a teplé. na kupku si nebola?

mimusbe
23. júl 2009

dobre ranko...

Lucke vsetko NAJ NAJ NAJ k dnesnym narodkam...hlavne vela zdravia stastia ..nech ju jej chlapi posluskaju... 😉 😵 😵

elise
23. júl 2009

dobré ránko 😉
lucke všetičko všetko najlepšie k narodeninkám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 luck anech všetko ide podľa tvojich predstáv a aby ste už mali v novom vybalené 😉
ja som sa sťahovala 3x (v práci nepočítam 😀 ) a vždy som aspon polovicu haraburdov vyhodila 😀 (kde sa to všetko zmestilo neviem 😀 )

zuzanocka jasličkári sú zlatý občas ked ideme pre ukaska tak sedia ako na bydielku a čítajú si 😀 😀 sú na spapanie 😀

mili a ked má infekciu brat na nohe tak vás tam pustili aj s luckou? 😕 mňa tehotnú nepustili za tetou do nemocnice vraj aby som niečo na chirurgii nechytila.

zuzidr tak už sa to kráti 😀 😀 rýchle hodiny v práci a potom ti prajem super relax s rodinkou.

lucinda7
autor
23. júl 2009

dobré ránko 😝
dakujem kočky 😵

LINDI,mi hovor,MM sa chuda nestíha otáčať do smetiaka 😀 😀 😀 😀 ono sa to nezdá kolko vecí sa zmestí do 2 izbáku 😀 😀 😀 😀 😀

ozi,neviete poradiť kde by som zohnala také tie hrubé igelity do ktorých sa balí nábytok??? 😕

elise
23. júl 2009

lucka skús v emaile či nemajú alebo v stavebninách 😉

zuzidr
23. júl 2009

Ahojte 😀

Lucke všetúúúúčko naj naj k narodeninkám 😀 😀 😀 😀

veru kráti sa nám to,ale dnes má byť veeelmi teplo,a nechcú nás z roboty pustiť skôr 😠 😠 😠 tak tu dnes ešte stvrdnem do 17tej 😅 😕

ale zajtra si berem dovču celý deň 😵 a potom vyrážame 😀

lucinda7
autor
23. júl 2009

Zuzi,dík...tak nakoniec máš aj zajtra dovču 😝 to je super 😵 užite si to keby sme sa dovtedy "nevideli" 😀 😀 😀 😀

nika2
23. júl 2009

ahojte,
lucke vsetko len to naj k narodeninam 🙂
dnes asi pojdeme na evu. vcera som bola na tej linei. bolo celkom dobre. voda je ako vzdy tam studena, ale v takom horku je to dobre na osviezenie. dnes chcem aj malu trosku okupat tak behneme radsej asi na tu evu.

lucinda7
autor
23. júl 2009

Nika,dakujem.... 😝
no ja rozmýšlam nad kpkom Uherským Brodom....tam je to super....len musím vystriehnuť kedy bude mať MM volno 😵

dadulka19
23. júl 2009

som tu správne? 😀 😀 😀 😀 😀

♣L♣U♣C♣K♣A♣ všééééétko naj naj naj k okrúhlinám 🙂 ,nech ste zdraví,šťastní a rýchlo presťahovaní 😉 ,aby ste si už domčeka mohli užívať 😵

inak,ahojte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre