♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

elise
17. aug 2009

čaute babulky. ja som bola v sobotu na stretávke po 16 rokoch zo strednej. bolo super až na to že tri hodiny som spolužiakov len videla lebo moje dieťa nemal kto varovať tak som ho musela zobrať zo sebou a dával mi fakt zabrať.ale aspon som ich videla 😀 potom som ho šla skúsiť uspať do kočíka ale márna snaha, tak som spravila okružnú jazdu po trnave až zaspinkal, presunula do kočíka a šla na stretávku tam v miestnosti (mali sme to na kolibe v trnave v kamennom mlyne na poschodí v bare)boli aj boxy na takom podiu a bola tam tma tak som odparkovala kočík a venovala sa spolužiakom. neskutočne super som sa bavila. normálne relax to bol lebo sme vlastne veľa spomínali a bolo to ako keby len včera sme odišli zo školy. 😵 😵 pred pol nocou som vizla jedného spolužiaka domou do leopoldova, lukasko spinkal celú cestu ani sa neprebudil doma som ho len preložila do postele a spali sme do 8 rána tak super akcia. 😵 😵
včera sme boli na kolotočoch u nás na hodoch. tak sme oplieskali 20 euro 😒 malý bol na autíčkach (niekoľko krát) a na reťazovke 2x, držal sa super sa bavil. aj sme mu kúpili bager a také hodinky 😀 😀 ked stiahnem fotky tak hodím do albumu, ale musím sa ešte naučiť sťahovať z mobilu 😀 včera som robila vývar a kuriatko a piekla som parížsku tortu tak sme si všetci pochutili 😝
na konci augusta sa chystáme na dovolenku do ma´darska tak aspon na predĺžený víkend kedže je tam štátny sviatok 01.09.
aspoň niečo popíšte, nejako to tu viazne. 😒

lucka dúfam, že ste v pohode presťahovaný 😉 nech sa vám super býva. 😵 😵

elise
17. aug 2009

vizla=viezla 😀
ma´darska=maďarska 😀
presťahovaný=presťahovaní 😀

to je tá rýchlosť písania 😀

nika2
17. aug 2009

dobre ranko,
vcera sme sa boli kupat vo vincovom lese. bolo super. kopec ludi.

elise
17. aug 2009

nika a aká tam je voda?
my sa chystáme vo štvrtok na agrokomplex do nitry tak uvidíme, hlavne tie bagre a žeriavy sú pre lukaska a potom tie malé kuriatka kravičky tak je vo vytržení 😀

elise
17. aug 2009

http://www.danubiushotels.com/en/our_hotels/hun... sem ideme do maďarska to tohto hotela 😉

milhaus
17. aug 2009

aj v chtelnici boli hody tento vikend, mala sa povozila na tom vlačiku a detskej manežy a kupili sme jej plyšovu včielku maju
najradšej by som zasa vypadla na myjavu, akosi je tam viac kludu ako tu
lord prišiel z piatka na sobotu v noci bez ohlasenia a snažil sa mi nahovorit že prišiel sobotu na obed kedy prišiel pre nas
mne to i tak nesedelo lebo o desiatej mi pisal mail a povedal že naobed prišiel a este svokra to potvrtdia tak je dokonale odhaleny
teraz sa volakde tula s bratom, povedal že ide len do bohunic že nemôžme ist s nim a teraz je s bratom v tt, preto sme asi nemohli ist s nim a to zabudol povedat že ide s bratom
chcel volačo zistit a povedala som mu nech si to zisti sam ked vie klamat
zachvilu pojde mala spat
mala asi brusnu chripku od piatka ale už je fit i bez liekov
davali sme jej len to živočisne uhlie a smectu a čaj akysi kupila moja mama detsky na hnačku

nika2
17. aug 2009

elise je tam 5 bazenov. jeden detsky, dva relaxacne. jeden plavecky a jeden sedaci. v tom detskom je tepla voda. v relaxacnom bolo pisane 26. v plaveckom 24. a v sedacom tusim 38.

mimusbe
17. aug 2009

ahojte..

elise...tak suepr ze si sa bavila 😉 🙂

aj my sme boli vcera na chvilocku v chtelnici na hodoch...malej sme kupili len balon...nic moc tam toho nebolo...len same plysaky ...a tych ma jeden velky mech plny kopcom...takze zbytocne...a ponikov a barbiny...to este nie je pre nu 🙂

ale pacilo sa jej...na vsetko hykala...smiala sa...takze fajn...🙂 aj na zmrzku sme behli...spravili si prechadzku...a pekny den za nami 🙂 🙂

nas tatik je teraz cely tyzden doma...tak sa vytesujeme...ale buducu stredu odchadza na 2 mesiace na sluzobku do francuzska...tak mi je uz teraz smutno ☹ ☹ ☹....
sak...hadam to nejako zvladneme...budeme chodit aj k nasim do pn...oni k nam atd 🙂

nika....vincov les nie je niekde na dobrej vode? sa mi zda ze tam svokrovci s deckami chodievali....

zuzidr
18. aug 2009

Ahojte,už som v robote 😅 včera sme si ešte poriadne užili kolotoče,sme sa vybláznili s kamošmi sme brázdili na autíčkach,Emma sedela v autíčku raz somnou,raz s Ludom,a narážali sme sa,tak sa rehotala 😀 😀 😀 no jak malé deti 😀 😀 😀

ale tá cena,že 2€ jedna jazda a tá trvala 3min.? 😅 😕 😀

potom sme sa okúpali,Emma zalahla a ja som sa konečne pustila do knihy čo som dostala k meninám 😅

inak fakt to tu flákate,kde ste?ZUZI,DADA,ANDY,AJ lUCKA MI TU Už CHýBA,MILI MáLO PíšE 😕 😅

nika2
18. aug 2009

dobre rano,
mima je v Sladkovicove. 3km od Galandie.

elise
18. aug 2009

ahojte všetci🙂
my sme včera tiež boli ešte na utíčkach, manžel hral futbal tak sme šli až po skončení futbalu. včera si malý vymyslel že berieme zo sebou kočár, podľahla som jeho nátlaku tak som ho po trištvrte roku zobrala ale vydržal v ňom iba cestu na ihrisko, potom aby som jednou rukou tlačila tú oštaru a druhou držala a dávala pozor na lukaska, tak som hod o kočíka posadila, protestoval ale ked ho chcel tak nech sa vňom vozí 😀 spravila som sním "trestné kolečko" ale po futbale sa vybehal a domou chcel ísť ockovi na koňa 😀 tak som tlačila kočík aj s ockovým batohom 😀 o 2+ sme ešte autíčkovali a domou ako sme prišli tak sme ho osprchovali a nastal ukrutný boj lebo si nechcel obliecť pyžamko, tak som kapitulovala. dnes ráno neskutočný boj že on sa obliekať nebude 😠 a to som sa ponáhľala do práce čo som už nestíhala, nakoniec sa nám ho nejako podarilo aspň napolovicu obliecť a pripútať do sedačky, už aby to vzdorovanie bolo za nami 😒 😀

elise
18. aug 2009

utíčkach=autíčkach 😀
hod o= ho do 😀
2+ =21 😀

zuzidr
18. aug 2009

elise my sme boli na autíčkach do 20.30 a nevidela som vás 😅

elise
18. aug 2009

o 21 sme boli na utíčku ale ani my sme ťa tam nevideli 😅 ja som ťa videla iba na štadione.

elise
18. aug 2009

utíčklu=autíčku 😀

elise
18. aug 2009

zuzi malý ešte o 20.30 behal na ihrisku sedeli sme tam pri šatniach, mňamkové pečené prasiatko bolo 😉 😝 😝

zuzidr
18. aug 2009

na ihrisku som videla aj ja teba,Lukáško ti plakal v kočíku,a my sme futbal sledovali 😀

a prasiatko bolo len pre futbalistov,fanúšikom sa neušlo 😝

elise
18. aug 2009

😝 zuzi manžel bol futbalista 😉 ale z jeho porcie som mu zjedla chrumkavučkú kožičku. 😉

jana17
18. aug 2009

Ahojte Piešťanky 🙂 neviete mi prosím poradiť, kde v Piešťanoch alebo okolí by sa dali absolvovať nejaké cvičenia pre tehotné?

zuzidr
18. aug 2009

elise ja viem že TM je futbalistA,tak ste si pochutnali 😀 😀 😀

elise
18. aug 2009

ja milujem chrumkavučké kožičky z prasiatka, kuriatka ja potom ani mäso nemusím. 😀 😀 malý tiež len z manželovej porcie dzobol ale chlebík spapal celý krajec. ja a lukasko moc nie sme na mäsko 😀

miruss
18. aug 2009

Ahojte.

My sme ešte stále v Poprade. Máme sa super. 😎
Zajtra poobede už ideme domov.
Boli sme aj v Aquacity aj v Tatralandii aj na dvoch túrach v Tatrách, v Zoo v Spišskej a pod. Proste si to užívame. 🙂
Dúfam, že ste všetci zdraví a ok. 🙂

lucinda7
autor
18. aug 2009

čaute kočice 😝
hlási sa duša stratená opať...ozaj to tu flákate 😝 😝 😝 😝 😝
mna chytí absťák tak cca raz týždenne 😒ale to musííííím kym drobátko spí vybehnúť 😀 😀 😀 😀

zlatý net doma 😒len neviem ako budeme fungovať na dome lebo trepnutý Tcom nám tam nechce potiahnuť káble 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠tak nakoniec skončíme s 30 tis.pokutou/kedže máme viazanosť ešte vyše roka/ a mikrovlnným 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ale teším sa tam už velmi.....už máme od minulého týždna aj moju vysnenú kuchynu aj nábytok všetok objednaný do celého domu.....
len robotníci sem tam štrajkujú tak sa to o nejaký ten týžden pretiahne 😠 😠 😠 😠 😠nič to,raz bývať budeme 😀 😀 😀 😀 😀

všetkým hodujúcim závidíme 😝 😝 😝 😝ale tak budúce leto budeme aj my hodovať už 😀 😀 😀 😀 😀

Lindi super že si si stretávku užila.....aj my máme teraz 4.septembra tak sa už tešíííííím na ten náš babinec/bolo nás 36 báb 😎/

tak sa tu majte krásne a píšte viac nech mám čo čítať 😀 😀 😀 😀

milhaus
18. aug 2009

tu stal teiž autodrom 2 eura, detska manež, vlačik a retazovy kolotoč pre deti jedno euro a tie ostatne pre dospelych to neviem, ja viem len cenu toho čo som kupovala lucke
od prasvokry lucka dostala 5 euro a od babky chtelnickej tiež asi tak tak sa odviezla a este mi sme volačo dodali
vozila sa sobotu a pondelok
ja som bola s radom na tom extreme, stretla som tam i sofiu z mk, lenke pribudol braček takmer pred mesiacom
sofi este chodi s bruchom a dneska tlačila jarka na kočiku
keti som tiež videla a sme si zakyvali len danču akosik nevidievam, to asi preto že nebyva tu pri bytovkach
zajtra navečer idem na myjavu a rado zasa preč

dadaga
18. aug 2009

ahojte... hej aj ja flakam kona nie je kedy.. obcas som taka mrtva,ze az.. teplo a Lukasko robia svoje...xixi, ale nestazujeme si..
aj my sme boli na hodoch v Chtelnici.. Lukovi sa kolotoce neskutocne pacili tak o rok sa snad aj povozi... zatim je malicky a moj konicek to nie je kolotoce... xixi ale nikoho sme nestretli z kona, len kati sa vozila s Rastikom na autickach ale ta nas nevidela...

tak pekne piste a ja obcasne nakuknem... ked je cas a priazniva konstelacia hviezd...

milhaus
19. aug 2009

dneska som akoby mechom prastena a lucka by stale iba strihala babo s nožničkami na hranie

corasone
19. aug 2009

Jana17 - jedine na Valovej je taketo volaco, nebola som tam lebo som nato nepocula super ohlasy. mozno sa ti tam bude pacit. je to v jednej s tych vysokych panelakov to tam zbadas alebo sa popytaj. potom daj vediet ako sa ti tam pacilo.

milhaus
19. aug 2009

kde ste všetky, zuzanočka čo ma zasa ked sem nechodí

zuzidr
19. aug 2009

Ahojte 😀 mili asi sú všetky v onku alebo na kúpalisku 😀 čo i m teda závidím lebo by som hned išla 😀 😀

som v orobote a mám toho celkom dosť 😖 dúfam,že aspom cez víkend bude pekne 😕 😅

zuzanocka
19. aug 2009

cauteeeeeeeeeeeeeee!!!! 😵 😵 😵 😵

mili,
nic nemam zas... okrem kopy roboty okolo bab, noveho psika, zahrady... a taaaaak...sa flakam 😝 😎

hafanik je krasnucky, zlatucky, uz trocha aj poslucha (aspon to, nech nas do noh nehryzie, ked s nim ideme von 😀 )

hviezdica sa tesi na dovolenku k moru (s nasimi 😵 😵 ), konecne ju mam aj trocha doma

babatko rastie, zubaky jej lezu, tak sme stale nevyspani a pokakani 😝 ale oni raz konecne vsetky vylezu a bude dobre 🙂
strasny sinter to je, jeden normalne nestiha za nou behat, ale aspon viem, ze je zdrava 😉

lu fachci stale v robote, malo ho vidime, ked pride domov, hned ide nieco robit na dvor, do zahrady...

min. vikend spali baby obidve u nasich (v pohode), tak som mala oddych, ale narazali sme studnu (teda nie ja, ale chalani), tak bolo vzruuuuso 😀 😀

idem pridat aj par fotos... kym mrne spinka 😉

tak sa mi tu majte pekne,
luci, tesim sa s vami 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre