♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
29. nov 2009

ale linda si to nemôže dovolit ked maju hypoteku na dom

klaudis
29. nov 2009

ahojte maminy piestanky chcem sa vas spytat k akemu gynekologovi chodite a ci ste s nim spokojne. Cakame babo v maji a tesne pred prvym tehu vysetrenim som sa odhlasila od Cupku. Teraz chodim Ferakovej na Robotnickej ulici a za kazde prt (s prepacenim) si musim platit. Kamaratka mi tuto ambulacnciu odporucila no asi netusila ze sa prehodili na sukromnikov. Platim za kazde sono 6 euro a za kazdu krv nejakych 1,80 euro. Tato doktorka mi chce robit sono kazde 4 tyzdne co mi nepripada celkom normal, tak som jej povedala ze tak casto sono nechcem. Prve dieta dcerku som porodila v Anglicku kedze sme tam zili a tam som mala 2 sona za cele tehu, ostatne vysetrenia nahmatavali polohu dietata rukou a pocuvali tlkot srdca specialnym pristrojom. No tu je to fakt ine a pre mna nove.
Je tu vobec v PN nesukromna ambulancia alebo skoro vsetky su sukromne a uctuju si za vsetko same poplatky ? Viem len o jednej Icovej 😠 ale od tej som sa odhlasila ked som skoncila strednu a potom uz len u Cupku.
Neviem ci ste tuto temu uz rozoberali ak ano prosim nasmerujte ma na nu. Dakujem

mimusbe
29. nov 2009

ahojte

zuzidr...zelame skore uzdravenie...aby si bola cim skor fit 😉

elise...to ma velmi mrzi ze mas v praci take peklo...ja som tiez mavala daco podobne v praci....esteze som tam uz neni 😀 😀
drzim palce aby si si nasla lepsiu pracu 😉

klaudis....ja chodim cupkovi...a zatial som snim spokojna...aj ked ...je pravda ze co sa ho neopytam..sam mi nepovie...nemala som chvalabohu zatial (klop klop) ziadne problemy...ani v tehotenstve....ale uz som pocula velmi vela staznosti na neho a kopec bab od neho odislo....
ferakova...take priezvisko pocujem prvy krat.... 😅 😕 😕
no ...icova...osobnu skusenost nemam....ale moja mama mala...a neodporuca...taktiez som nepocula jedneho dobreho slova na jej adresu...
Kubranskeho z vlastnej skusenosti a velmi zlej neodporucam....mozno pre niektore baby je ok...🙂
super doktor je podla mna Gleso...ale ten je porodnik...neviem ci aj ,,,,,normal,,,,gynekolog...ci ma ambulanciu...

mozno budu mat ine baby viacej skusenosti a poradia ti 😉 🙂🙂

dadulka19
29. nov 2009

ahojte 🙂

zuzka,téda,tak nech ťato rýchlo prejde 🙂

elis,ani neviem,čo na to povedať ☹ ..drž sa 😉

klaudi,Gleso je síce pôrodník,ale robí aj ambulantne(len štvrtky poobede),no je k nemu sa ťažko dostať,lebo má neskutočne plno.Ja k nemu chodím a sono mi robieval v tehu tiež často,no nikdy nevypýtal ani floka 😉nikdy za nič,ani za zistenie pohlavia bábätka,to si myslím Karaba pýtal kedysi 200sk,teraz neviem ..Čo sa týka Kubranského,k nemu som tiež chodila,ale len chvíľu.No a k Ičovej tiež,ale fakt neodporúčam 😖 ...

milhaus
29. nov 2009

klaudis ja chodim do vrboveho borodačovi a neplatievam nič, za cele tehu som tam neplatila nič len za zistenie pohlavia u karabu
je sice stary dost ale zatial mi vyhovuje

nika2
30. nov 2009

ahojte,
ja chodim cupkovi a chcela by som ist inemu. len tu v pn ani neni komu. chcela som ist do hc ,ale tam zas su casenky a trepat sa tam odtialto .

milhaus
30. nov 2009

nika ja tiež cestujem, odtialto kde byvam ani ine vychodisko nemam

milhaus
1. dec 2009

rada som vyslala do vrboveho k detskej dr. pre potvrdenie že malu tam zoberu lebo tato mi ju nechce bez toho odhlasit, rano som tam bola

dadulka19
1. dec 2009

čafte 🙂

emily a prečo ju chceš dať k inej dokine?

milhaus
1. dec 2009

už sme sa tu raz o tom bavili
dava jej atb i ked nemusi a nič poriadne nevysvetli a nič nevie
zajtra rano tu jej kartu budem mat, rado to doniesol prečo som ho poslala

dadulka19
1. dec 2009

aha áno,už si spomínam 😎 ..,tak to dobre robíš... 😉

mia.k
1. dec 2009

nika a ku komu si chcela ísť v HC,ak sa smiem spýtať? Ja pochádzam z PN,ale presťahovala som sa do HC a práve včera som sa bola prihlásiť u ženského tu v HC,ale tak ako v PN,tak aj tu v HC som mala dilemu,že ku komu mám chodiť.
Inak prepáčte,že som vám sem tak vtrhla. 😉

klaudis
1. dec 2009

dakujem maminy za vase rady a skusenosti aspon som si spravila prehlad.

zuzidr
1. dec 2009

Ahojte,ja chodím k čupkovi,pokial niesu komplikácie a problémi tak je fajn na predpisovanie HAK,ale rodila som u glessa a keby som bola druhý krát tehu tak hned od začiatku idem k nemu,páči sa mi že o všetkom informuje a je ludský,ale bral ma po známosti tak asi už neberie 😀

darčeky máte už pokúpené???ja drobnosti mám,a Emma má vybraté z dráčika veci,tak po výplate nabehnem tam,kúpim hned všetko a hotovo 😅 oblečenie mám pokúpené z Takka ked bol happy day,tam sa vždy vybláznim veci odtial sú moderné a super,hlavne teda pre malú 😀

už aby bolo 20teho,síce medzi svitakami stále robím,ale bude to už také sviatočné a teším sa na sviatky 😀

nika2
2. dec 2009

Ahojte,
mia.k chcela som ist Brestanskemu. Tam som bola aj na 3D ultrazvuk a zdal sa fajn. Len, ze su tam casenky a asi by som to nestihala. Cupka je tu po ruke. Ale tiez keby som chcela dalsie babo tak asi odidem od neho. Inak ja moc dobru skusenost u Glesa nemam. Teda mala som unho rodit. Aj som bola u neho na sone aby vedel co a ako a este v ten vecer som predcasne porodila v Trnave a dokonca on aj vecer mal sluzbu. Takze asi tak Gleso u mna. A to ho mama pozna a ta je spokojna.

kluara
2. dec 2009

ahojte!

tak ja som chodila kedysi Čupkovi - nikdy viac..... ako píšete, pokiaľ nemáte problémy, je fajn hlavne na predpisovanie HAK......
ja som mala pred pôrodom zaisteného Karabu, veľmi sa mi venoval..... ale pri pôrode bol doktor, ktorý mal službu.
teraz chodím Kubranskému, nesťažujem sa, veľa vecí konzultujem cez Karabu, takže to mám odobrené aj iného doktora.

Zuzka, tak my darčeky ešte vôbec nemáme..... ani neviem čo.... hračky, oblečko mu kupujeme priebežne, tak uvidím.... a to budem musieť zase rozmýšľať, čo hneď aj k narodkám....

lucinda7
autor
2. dec 2009

no čaaaaaaute....

tak oddnes sme konečne ONLINE🙂))))

darčeky....poväčšinou už máme nakúpené......naše deti majú vždy presnú predstavu,takže my si nemusíme lámať hlavy čo im kupiť🙂)))

milhaus
2. dec 2009

ja radovi este nemam, svokrovcom kupovat nebudem ani svagrovcom len detom a chcela by som niečo este mojej mame ale to stači drobnost
len vôbec neviem čo radovi, ma asi všetko a neviem že by volačo potreboval a nechcem ani aby to bolo moc drahé

andy.a
2. dec 2009

čaute 😎 😎 😎

Luci,tak dúfam,že tu budeš častejšie 😉 🙂 lebo niekedy aj 2 dni sem nikto nepríde ☹ 😒
a to teraz ste v Ratn. ?? 😕nejako som to nepochopila 😉 😝 😅 😕

ja mám tiež MM a deckám pokúpené zväčša..našim a svokr.kalendáre s fotkami detvákov a možno nejaké maličkosti,ešte niečo bráchovi a synovcom,neviem čo...sú už veľkí,min.rok som im dala poukážky na nákup,asi ja tento rok to tak urobím,lebo ma iné nenapadá 😕

min.týždeň bol chorý mladý a tento mi zasa malá teplotuje 😕 🙄 a klasika,takmer nič nepapá a zvracia 😔 😒
ale aj pri horúčke lieta ako čert,pýta si púšťať rôzne pesničky od Madonny/vie aj angl.názvy/ a tancuje ako divá 😝 😝 😀

Zuzi,Emmka má v MŠ AJ ?? 😕 😉

ja chodím tiež k Dr.Č.,ale veru radšej byť zdravá 😕 😔 ordinuje tam viacej sestrička ako on,sám od seba nič nepovie a keď sa ho človek spýta,tak tiež väčšinou odpovie sestrička 🙄 🙄

Zuzi,ja si v Takku skôr na seba pokupujem 😝 😀 😀 ale občas aj malým 😉

Mili,Rado má všetko ?? 😕 😕 😕 to ako myslíš ?? 😕 😅
možno nejakú vodu po holení,kozmetiku ak používa a pod... 😉

tá Feráková mi tiež nič nehovorí 😕 😕 😕 Klaudis,to je nejaká mladá ?? 😕 😕 😉

Elis....držte sa 😉 hrozné aj čítať to tuná 😔 😕 😲
snáď sa ti niečo podarí nájsť,možno po N.roku to bude lepšie 😉

milhaus
3. dec 2009

ja mu pravidelne doplnam zasoby
minuly rok dostal retiazku na ruku z chirurg. ocele a tento rok chcem niečo lacnejšie
on povedal že nič nepotrebuje ale ja mu chcem volačo kupit
svagrovym deckam sme včera kupili spoločensku hru, niečo na spôsob človeče

milhaus
3. dec 2009

mama nas zasobuje oriflame
poradte mi čo radovi a mojej mame

nika2
3. dec 2009

ahojte,
tato noc bola unas otras. tak za prve: mala sa celu noc mrvila , bol spln, tak asi preto. a za druhe : nejaka nasa blba suseda sa vratila domov ozrata , ze nevedela ani kde byva tak nam o jednej zvonila. no uplna parada 😒

lucinda7
autor
3. dec 2009

čaute....
no Nika,to je radosť teda....dospi s malou cez obedný spánok

kluara
3. dec 2009

ahojte!

Luci, tak snáď sa to tu rozbehne, keď prišla znova po 105 rokoch stálica 😵 😵 😵 😵

Andy, deťom skoré uzdravenie 🙂

Nika, tak to ste si teda užili 😕 a to, že bol spln, som akosi prehliadla - a ja sa môžem čudovať, čo sa mi malý tiež celú noc mrví v posteli....

lucinda7
autor
3. dec 2009

maťka ahojky....

no aj ja dúfam že sa Piešťanky konečne rozbehnú 😝 😝 😝 😝

Maximko zas v noci pýtal sirupček....maminkaaaaa,silupcek.....netuším čo sa mu snívalo 😀 😀 😀 😀 😀

kluara
3. dec 2009

Lucka, a už si začala aj piecť?

lucinda7
autor
3. dec 2009

čaute....

tak my sme boli poobede v Pn,alexik bol na preventívke u detskej 😵

aj som si nakupila,po obchodoch pobehala....

Maťka,nie ešte som nepiekla len včera mi doviezol opravár ruru ☹ ☹ ☹ ☹
ale dnes som si už kupila konečne tu silikonovu podložku na valkanie cesta,lebo dosku drevenú som z bytu nebrala, tak cez víkend začínam medovníky a linecké 😵

milhaus
3. dec 2009

mi ideme v nedelu k našim oslavit malej narodky

lucinda7
autor
3. dec 2009

Mili,teeeda,tak Lucku čaká oslava....slečna velká je to.... 😵

a čo ty???ideš niekde do práce či ostaneš na materskej????

zuzidr
3. dec 2009

Ahojte,ja mám v robote toho vyše hlavu,kolegyna dostala ponuku na druhé oddelenie a ja preberám aj jej robotu,aj sa tam zbláznim od januára 😅 😠

v sobotu má Emmka vystúpenie zo škôlky kultúrnom dome,a potom prídu naši,mama tu bude spať s deťmi a mi ideme oslavovať bráchovu a švagrininú 30tku 😀 sa teším 😀

Andy ano,Emmka má v škôlke 2x do týždna angličtinu a dosť toho na nu lepí,tak nelutujem že chodí 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre