♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

andy.a
11. jan 2010

čaute 😎 😎 😎

mne sa zasa páči ten Disney,lebo je tam aj Minnie 😀 😵 😵
a určite by som nechcela golfové palice,ale plnú rúčku 😉 😝

Lindi,je ti už lepšie ?? 😉 😕 a v práci sa dalo ?? 😕

Trixi,tak malý to super zvládol a som rada,že vám to OK dopadlo 😉 🙂

zuzidr
11. jan 2010

ahojte,mimus jedna baba z júnoviek (sjuzi) mala ten Hauck disney a za pol roka sa jej celý rozheglal a vrzgali kolečká,musela ho dať reklamovať 😀

ale je to na tebe,vyber ten správny 😅 🙂

zuzanocka
11. jan 2010

ahojte po 100 rokoch 🙂 !

ani vas nestiham docitat...
lu sa zdral v praci (hrozi, ze este v noci pojde do BA, resp. ak nie dnes, tak rano o 5:00 🙄), tak mam aspon PC pre seba. ale mam vyhliadnuty film a rozcitanu knizku, tak idem na to 🙂

ked uz som pri tych knihach, od jeziska svokry som dostala "iva kučerová - nevidím, nepočujem, milujem" - vraj teraz moderne - poradili jej v knihkupectve - a celkom lahko sa to citalo... ak tuto spisovatelku poznate a mali by ste zaujem, posuniem 😉

zuzi,
som rada, ze je emmke uz lepsie 🙂

nika,
mne sa celkom paci ten posledny 😉 i ked... ja by som so zdvojenymi koleckami nechcela - straaasne zle sa s tym chodi po snehu a este ked su tie kolieska male... na hociaky hrb nabehnes, koliesko sa ti skrizi... 😒 no ale to je moj nazor (a aj skusenost pri hviezdici)

mlada uz sa tesila do skoly a aj ja som rada, ze sa znova vsetko vrati do zabehanych kolaji 🙂

v robote pohoda, mam rozpracovany jeden celkom fajn projekt, tak keby mi vysiel, bola by som moooooc rada aj kvoli skusenostiam aj kvoli inemu 😀

zuzanocka
11. jan 2010

a ozaj, niekde som tu zahliadla dalsiu "piestansku temu" - "kocky z piestanskej porodnice" alebo tak nejak 😕 nas nenasli? alebo nechceli najst? 😝

luci,
ako sa vam byva? v rodinnom dome su to ine "starosti", nez v panelaku, ze? 😉

andy.a
11. jan 2010

Zuzka,IP... 😉 si ešte tu ?? 😕 😅

tých tém je viac...aj škôlky v PN 😕 😕 😕
tuná sme skalné 😝 😀 a v tej téme,čo píšeš ty,Zuzka,sú baby s malými bábätkami 😉 🙂

zuzanocka
11. jan 2010

andy,
ano, odpisala som ti, len mi straaasne pomaly ide kon 😠

no ved aj tu su male babatka... aj budu 😉

ale pamatam si, ake vzruso tu zavladlo, kde tu popribudali tak naraz nove baby a aka trma-vrma sa tu strhla 😀 😀 😀

andy.a
11. jan 2010

však aj mne ten KôŇ ide slimačím tempom...už som ti chcela radšej SMS napísať 😝
díky za odpoveď 😉 🙂

5 minút mi inak teraz trvalo prihlásenie na MK 😕 😕 😖

zuzanocka
11. jan 2010

ale ine stranky idu ok 🙄
ale v pohode...aspon stiham aj citat aj pozerat TV 😀

milhaus
12. jan 2010

dobre rano
idem sa konečne prezliect z pyžama a urobit narychlo neaku polievku

lucinda7
autor
12. jan 2010

ahojte 😀

Mili,už máš Lucku v škôlke???

Zuzanočka IP 😝

a kárička....Mimus,tiež som za spojenú ručku lebo v tomto veku ju treba ovládať zväčša len jednou rukou 😀 😀 😀 😀 😀

aj mne sa v poslednej dobe načítava MK nejak mooooc pomaly 😒

trixi
12. jan 2010

ahojte, tak ja som uz zavolala aj odbornika, ze nam ide pomaly net, a ako citam, tak pomaly chodi MK. Kamarat nam nastavoval pocitace, ze vraj vsetko nam ide OK, aj ja som ho stale presviedcala, ze nie 😀 . Zasa som bola mudra. Este som ho presviedcala, ze mi to chvilu ide (ked som mimo MK) a chvilu to mrzne (to ked som na MK), to som vsak zistila az dnes 😀 😀 😀

mimusbe
12. jan 2010

ahojte

aj vam tak blbne kono? mne sa dnes nedalo vobec prihlasit...skusala som hadam aj zo 10krat a vobec nic...az teraz 😅 😅

trixi.... 😀 😀

milhaus
13. jan 2010

mne ide kôn v poslednej dobe vynimočne dobre
nie lucka je s nami dobre, teraz nam to finančne nevyšlo aby sme ju tam mohli dat a zaplatit všetky poplatky, bude mi tu smutno samej
možno od februara ak pridu radovi prachy

janka_pn
13. jan 2010

caute babule, neviete niektora o dakom dobrom aerobiku v pn? pripadne kde a kedy a za kolko ? 😀 a mimochodom, my mame liteway chicco a je ok, hlavne sa lahko sklada a je lahky a ide uplne do lahu, pricom ma pevny chrbat, co je pre nas dolezite, lebo v nom este spava 🙂

elise
13. jan 2010

ahojte tak luky je už škôlkar dnes som dostala šek platíme 16.70 aj so stravou.v piatok idem pre neho tak sa budem na víkend vytešovať 😀 v práce rovnako ☹ ale verím a dufam .....a inak zdravím špiónov keby dačo 😀 😎

milhaus
13. jan 2010

elise tvoj maly pozna všetky farby? ta moja nema vôbec trpezlivost a ked jej to poviem a ukažem ledva sa na mna pozrem
len by to lietalo a robilo zle
no idem jej umyt vlasy a spat

elise
13. jan 2010

mili ešte si niektoré pletie ale pozná prirovnávame ked sa hrá aj ked ideme autom pozeráme tvary, farby vie počítať iba do 10 ale naučí sa postupne 😉 aj lucka sa naučí 😉 ked sa obliekame najskôr si pozrieme obrázky na oblečení pomenujem ich aj farby a potom obliekame, takto ho to baví ale občas strelí uplne od veci 😀

kluara
13. jan 2010

čaute!

jani, vitaj 😉 a pri domosse sa nemalo niečo otvárať?

elise, tak to ste na tom dobre- tvoj Lukáš je od nášho o rok mladší, ale my ani zďaleka nevieme to, čo tvoj 😀

zuzanočka, ak sem zavítaš - tak my sme sa nakoniec rozhodli pre nový 😝

kluara
13. jan 2010

to ten kôň melie z posledného či čo 😕 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

elise
13. jan 2010

maťka dakujeme za pochvalu a mne sa stále zdá že luky nejako zaostáva ked čítam niektoré témy na konovi tak niektoré detičkx sú šikovnejšie. 😀
a máš pravdu koňo asi dožíva ☹ 😠

lucinda7
autor
14. jan 2010

ahojte 😝

maťka teba príjemné starosti teraz čakajú 😝 aj už máš konkretny ten kočík vybratý??? 😝

no a Maximko tiež farby ovláda/zo začiatku to bolo podla strojov v Bobovi stavitelovi 😵-tak sme to naučili aj Alexika ked bol malý 😵/ ale ráta len do päť 😝 aj to sa naučil na tej pesničke jeden,dva,tri,štyri,päť,spočítam si všetko hned 😀 😀 😀 😀 😀

rátať do 10 chcú až od predškolákov na zápise 😵

kluara
14. jan 2010

Lucka, máme 🙂 len ešte chcem chvíľu počkať, kým si ho objednáme a donesieme domov 😝

lucinda7
autor
14. jan 2010

hod mi link do Ip nech sa pokochám 😝

kluara
14. jan 2010
lucinda7
autor
14. jan 2010

mati,peknučký....aj cena super 😝

milhaus
14. jan 2010

henta naša striga si neda ani za svet povedat, ja sa tu môžem pri nej i roztrhat
teraz plače že ju štipe pusa ale sak prsty sa necucaju, už je velka a ked si berie vzor od takeho kto ma už 5 rokov a robi to
a tie farby keby to aspon zopakovala ale ona povie ano a niektore čisla vie povedat ale nepozna poradie

mimusbe
14. jan 2010

ahojte

milhaus....nemozes od nej neviem co cakat....a urcite sa nenauci vsetko hned....treba jej vsetko stale stale stale dokolecka opakovat...iba tak su schopne deti si daco zapametat....😉
a ma este len 3 roky....ma este dost casu sa naucit aj farby aj cisla atd....😉 neboj nauci sa a zvladne to 😉

nasa ta zase opakuje uplne vsetko...sem tam aj to co by nemusela 😅 😅 .....porozhadzuje hracky a potom povie ze BAJDŽEL (akoze brajgel/neporiadok).... 😅 🙂 havo bat (ze sa boji hava), hebik (chlebik), ked je pokakana a spytam sa jej ci ma kako tak si pobucha po plienocke alebo povie neniiii 😀 (ale aj to len sem tam, viac nie ako ano 🙂 , naucili sme ju ako ma odplasit zleho hava, tak povie siiic a dupne s nozicku alebo sa mu prstom pohrozi 😀 😀

a ucim ju tak ze ked napr. citame knizky tak ukazujem na zvieratka a poviem jej to aj 3,4 krat za sebou aby si zapametala aspon trosku ake je to zvieratko a aky zvuk vydava...my citame knizky od pol roka a sabinka ich zboznuje...🙂 🙂

a vysiel nam dalsi zub...ani sme nevedeli... 😒 ...len sem tam bola taka neposedna, mrzuta, nervozna....ale nechce si dat nikdy pozriet do pusiny tak sme to zistili az vcera ked sa blaznila s babkou a mala otvorenu pusinu tak sa nam tam zabelel 😵 😵

mati...pekne faro 😉 🙂 🙂

elis...veru lukino je sikulka 😉

kluara
14. jan 2010

diky, dúfam, že sa bude páčiť aj drobcovi 😵

milhaus
14. jan 2010

kluara tebe sa to už blíži
takže teraz sa potom budu držat palce elise kedže chce dat lukimu surodenca

milhaus
15. jan 2010

ked napisem len dobre rano tak mi to neodošle

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre