♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

kluara
2. apr 2010

my neprídeme 😉

nestastnicajedna
2. apr 2010

ahojte!

maťka, nejde mi odosielať ip (to asi to japonsko 😀) tak ti odpoviem takto - samozrejme, ale ked tu dlho nebola, nenapadlo ma to, dufam, ze sa coskoro tento incident vyriesi a budem to moct spravit, lebo takto si asi neporadime ☹ mrzi ma to...

veru, v "otazkach" to pekne vrie, verim, ze po sviatkoch sa tu zjavi aj konatel a da sa to konecne do poriadku :-/

dnes sme mali langose, sme sa napraskali, aj nasim zostalo 😀, aj kolacik je uz hotovy, prepisem recept, tak vam potom napisem - perfektny je 🙂

vikend vyzera byt pekne pocasie, ael na pondelok, utorok hlasia 10 stupnov ☹

dadaga
2. apr 2010

nestasnica jasne,ze je zdravy...sak sibacka tak musi byt nie?? xixi
dneska bol s muzom vonku ja som piekla dosiel ladove ruky aj sunky... chudiatko...no snad mu to posilnilo imunitu a nebude chori???

vajka by sme sli aj my zberat keby to bolo v normalnom case...co ked my od 14.00 teraz spime 2 hodky...skoda snad na rok? xixi

zuzanocka vrat sa nam ....cakame ta tu..xixi 🙂

dadaga
2. apr 2010

inak my sme mali dneska spenat.. a Luka po case papal mi to nechcel ked bol malicky mohol toho zjest na tony a potom sa zatal a nie a nie az dnes mu to zase chutilo.. konecne...

dadaga
5. apr 2010

a kde ste vsetky????

nika2
5. apr 2010

ahojte,
tak ako dopadla sibacka? u nas dobre. a vonku je teda hnusno. prava oblievacka 😀
a neviete ci je dnes otvorene to family centrum pri tescu?

lucinda7
autor
5. apr 2010

ja myslím že dnes je všade zavreté 😀 😀 😀

nika2
5. apr 2010

dobry vecer,
tak bol otvoreny len kik a deichmann.
inak ohladne plavania v pn. neviete ake je to teraz na slnave? a este je aj ten penzion helen. tam je tusim tiez bazen. lebo chcem ist trosku poplavat 😀

duracelko
5. apr 2010

ahojte maminy. prepacte ze sem vstupujem, ale potrebovala by som poradit kam sa chodievate s detičkami kúpať v tomto jarnom počasí. ideme o 2 týždne do piešťan a plánovala som aj kúpanie. páčia sa mi Malé BIelice ale tam je napísané že nie je vstup pre deti do 3 rokov. prosim za nejake typy do IP, veľmi veľmi dakujem 🙂 🙂 janka

petka015
6. apr 2010

ahojte

nika skus hotel park ja chodim s malym len tam je to tam super aj v šatni je teplucko prijemne hlavne pre deti 😀

nika2
6. apr 2010

ahojte,
a peta deti tiez platia? a kedy tam je najlepsie ist?

petka015
6. apr 2010

nika na 1,5hod je 5 eur deti zadarmo a pocita sa len pobyt v bazene.

ja si tam vzdy zavolam pol hod pred tym ako idem ci maju volne ci nie je plne obsadeny ja chodim poobede okolo pol stvrtej cez tyzden .

nika2
7. apr 2010

dobre ranko,
peta a beres tam malemu aj koleso alebo nieco na plavanie?

mimusbe
7. apr 2010

ahojte

sestra spominala ze do toho parku chodi vela ludi s malymi detmi sa kupat...niektori chodia rano...ked tam vela ludi nie je alebo ako Petka pise ..poobede...

veru to by aj mna Veronika zaujimalo ze ci tam mozu mat koleso atd...my mame take koleso na nozicky proti vypadnutiu ...🙂
dako ste ma navnadili....budeme tam musiet dakedy behnut so Sabinkou...🙂 🙂 🙂 len teraz sme trosku chory....mame soplik a kasel...☹ tak az ked nam to prejde....

petka015
7. apr 2010

ahojte

nika normalne aj koleso aj hracky do vody sme tam mali velmi mili plavcici su tam.

nas sice v kolese nechcel byt ale kludne mozes aj s kolesom.

aaaa mima ani si sa nepriznala ze segra robi na recepcii som ju tam vymakla aj som ju oslovila ze ci je tvoja sestra a nedavala ziadnu zlavu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mne sa tam paci a chodi tam aj dost deticiek takych malych lepsie ako sorea tam platis aj za to kolko si v satni tuto mas cas a nemusis sa ponahlat ze ta cas suri.

dadaga
7. apr 2010

iha takychto plavcov tu mame.. no tusim behneme aj s Luckom toho dostat z vane ked sa kupe je problem jemu by sa tam pacilo...

mimusbe
7. apr 2010

Peti....no teda...budem jej musiet dohovorit 😀 😀 😀 😀 ale nie....ona s tym moc nenarobi ked je ,,len recepcna,, 🙂 🙂
to je fajn ze tam aj koleso mozu....super....dobre vediet 🙂

Dada....u nas tiez tak....🙂 z vane nie a nie dostat von 🙂 ....stale len kupkat a kupkat....a ked je vo vani tak mi ukazuje ze paaava (plava) lezi na bruchu a splieeeechaaa 😀 😀

nika2
7. apr 2010

no tak tam behneme. aj mala sa rada kupe, ze nechce ist von z vane. ikan dnes je super vonku.

nika2
8. apr 2010

ahojte,
tak dnes sme boli v tom bazene v parku. bolo super. mala ani von nechcela ist. a nikoho tam akurat nebolo, takze bazen len pre seba. vrelo odporucam.

dadaga
9. apr 2010

Mimus tak dakedy musime nase lasky ist vykupat nech sa pojasia v bazene...
Nika to ste dobre vystihli parada... ste boli doobeda ci poobede?

nika2
10. apr 2010

dobre ranko,
dadaga okolo jedenastej.

zuzidr
10. apr 2010

čaute,ja som si zamakala u malej v izbe na skriniach,prevliekla som jej postelné prádlo,upratala hračka, a dopeká sa mi makový koláčik s citronovou polevou... 😀

ešte vyvešám prádlo,u nás pršalo poriadne ale už neprší,asi pôjdeme von na chvílu. mali sme ísť ku kamoške čo má 9mes. dcéru,dva mechy oblečenia mám pre nu a teraz volala že malá je chorá....no ešte že zavolala 😀

ale tu je pusto...

petka015
10. apr 2010

ahojtee

zuzidr som ta videla boli ste na prechadzke my sme akurat cestovali na pohotovost s malym mame ho choreho vracal a vysoke teploty mame dali nam antibiotika.

lucinda7
autor
11. apr 2010

ahojte....

Peti tak Kubkovi rýchle uzdravenie....je toho teraz vo vzduchu nejak moc.....môj Maximko mal tak pred týždnom nejaku virozu alebo čo....ale našťastie to po 2 dnoch odišlo samé bez ATB.....

kluara
11. apr 2010

Peťa, Kubkovi skoré uzdravenie.... fakt je toho veľa 😒
mňa už týždeň trápi zapálené oko, zatiaľ ani kvapky a mastička nezaberá 😖

elise
11. apr 2010

ahojte aj my sme mali jednu noc vysoku horúčku a malý vracal boli sme v utorok u doktorky antibiotiká by len zaťažili bruško vraj len viréza nič viac.

petka015
11. apr 2010

ahojte

dakujeme

my mame aj hrdielko zapalene a teplotujeme stale uz nie take vysoke ale mame, papat moc nechce 😝

nika2
11. apr 2010

ahojte,
aj od nas skore uzdravenie.

zuzidr
11. apr 2010

Ahojte,tak aj Emmka kašle jak keby jej za to platili,a po kúpaní,sme vysmrkali veeelky zelený sopel,síce je bez teploty,ale zajtra behneme k dr,a zas dáme týžden od škôlky pauzu...inak pravidelene 1x do mesiaca je Emma chorá ☹ ešte že to všeliako zliepame a striedame sa 😀

lucinda7
autor
12. apr 2010

ahojte....
Emmke skoré uzdravenie želáme.....a dnes je zas hnusné počko....to čoooo????ja chcem slniečko 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre