♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
30. jan 2009

ada moja reč.....

a pokial viem tak aj splátka na auto je vyššia ako RP....neviem načo vám to auto bolo ked nikam nechodíte,stále ste doma,hlavne že máte nové auto a Rado môže machrovať...a škodovka za 15tis. by vám stačila 😠

ale ved to nieje nšA VEC 🙂

dadulka19
30. jan 2009

fu,no konečne som vás dočítala 😀

emily,jáj.........načo ti ten Rado vôbec je??? 😖

dani,tú tortu som nestihlááá 😢 😢 😢

zuzka,tak dobre oslávte 😉 ...

adag
30. jan 2009

Samozrejme načo Vám je auto, úplná zbytočnosť nič dôležité a ešte aj nové
A načo Rado zase nič dôležité iba darca spermií, keď sa preboha živého nedokáže postarať o vlastnú rodinu.
A načo mu vlastne bola?

adag
30. jan 2009

no otrasné Mili už to tu prosím nerieš je to úplne zbytočné, ponižuješ jedine sama seba a ešte aj ked to niekto prečíta od Vás s dediny robíš si len reklamu.
Radšej sa zamysli nad sebou a pozri do budúcnosti, lebo takéto vypisovanie vážne nemá efekt.

lucinda7
autor
30. jan 2009

čaute....
tak ja som bola po meste na nákupoch....sama....so švagrinkou....

Adag,čaká vás v škôlke karneval??už chystáš masku????

fu,aaa,máme tu starú platnu obohratú zas 😒

no hlavne že mám nové auto/tiež nechápem načo/,a žiť budeme zo vzduchu,všakže??? 😠 😠 😠 😠 😠

Dani,vyhrala si v Mamine??? 😝 akurát som dnes kupila a videla ťa tam 😵 😵

adag
30. jan 2009

Luci ano čaká nás karneval v piatok ževraj, a masku chystáme ale nevieme sa rozhodnúť medzi kvetinkovou vílou a zajáčikom playboy

lucinda7
autor
30. jan 2009

jeeej,zlaté...bude mať aj chvostík????
Peťko bude Bob Stavitel 😵 sme im helfli 😎

adag
30. jan 2009

dobré, my sme chceli fifi ale kostým nestihne doraziť z ďalekej GB, tak sa uskromníme
len malá chce byť stále princezničkou ale to zase budú všetky dievčatká a ja som jej vymyslela origoš masku a ona ho nechce ☹

adag
30. jan 2009

myslým toho zajačika nechce

lucinda7
autor
30. jan 2009

vieš že každé dievčatko chce byť princezna 😝 aj ja som vždy chcela byť len princezna 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
30. jan 2009

u nas v škôlke vtedy dost letela Ribana

lucinda7
autor
30. jan 2009

aj ja som bola Ribana raz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ešte aj takú copatú parochnu s indianskou čelenkou niekde u našich máme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adag
30. jan 2009

a ja som vždy chcela byť tanečnica o tyč 😀 len my to nikdy nejako nevyšlo 😝, na karnevale
neviem prečo stále tie princezné a teraz dokonca nie hocijaké ale všetky od Disney 😖

keti
30. jan 2009

ahojte
tak my sme boli doobeda vonku a dosť fúkalo.No ale von sa musí 🙂 🙂 Prešli sme pól dediny 😀 😀 😀

tak to je sranda s tou polievkou. Aj ja som dnes robila rajčinovú a do toho nastrúhaný syr mňam mňam.
U nás je maškarák 5.februára. Ozaj mima neprídete pozrieť???
Danka no ako ste pochodili u doktorky???

Milka vám niet pomoci. Kde ste na seba narazili??? 😲 😲 😲 😲 Veď si packáte celý svoj život, a hlavne Lucke život.Ten chalan sa nemal nikdy ženiť 🙄 🙄 🙄

ach idem poupratovať, lebo to tu je ako keby k nám padol dráčik do obývačky
😀 😀 😀
Drobček už buvá,tak rýchla rota vpred 😀 😀 😀 😀 😀 😀

A Emmke všéééétko najlepšie 😉 😉 😉

mimusbe
30. jan 2009

ahoj keti....no uvidime ci budeme doma...ci sa bude dat....ak by sme nemali nic na plane tak mozno aj hej 🙂
je to v kulturaku alebo kde?

tu v lopiku je karneval az 14.2. na valentina 🙂 ale so sabinkou nejdeme lebo je este mala a vzdy tam byva taky otrasny hurhaj jak hovado 🙄 🙄
uz sme to minule spominali s MM ze nam to skor pripada ako diskoteka pre vacsie decka ako karneval pre tych malych....nepocujes si tam ani vlastneho slova...hurhaj, chaos....

milhaus
30. jan 2009

mi sme boli v škole za ciganky s kamoškou, ešte mam i fotku

petka015
30. jan 2009

ada aj v ostrove je karneval 8 feb pojdete? my urcite aj domi ide s natalkou. 😀

adag
30. jan 2009

Peťa určite pôjdeme, to vieš naša babka sa vždy musí ukázať s vnučkou 😝
a nie že zase prídeš nakoniec ako minule na mikuláša, prepásla si originál príhovor starostky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danca.b
30. jan 2009

tak my sme uz doma od dr.
Katka,ked nas tam Slavka uvidela tak nas zobrala k nej 🙂 🙂 🙂 taka som bola rada,ledo u tej Blazejovej bola fronta... este teraz by sme tam cakali 😒
mili je mi ta luto,ale baby tu maju pravdu...naco vam je nove auto,ked nikam nechodite,na kratsie cesty by vam stacil aj favorit alebo nieco take...komunikujete vy vobec medzi sebou?Necudujem sa ti,ze mas depku...ved zit v takomto vztahu ☹ ☹ ...ale myslim si ,ze kazdy sme si strojcom svojho stastia...ale ved to ti tu uz pisali
ja neviem kolko ma Rado rokov,ale mam pocit,ze on sa nebude zodpovedne chovat nikdy.Niekto dospeje v 20tich,iny v 30tich a niekto nikdy 😖
lucinda a mirus....ja neviem ci som az taka sikulka a mam talent...(.urcite su aj sikovnejsi odo mna)ale mam zahrad.skolu a aranzovanie ma bavi 🙂 aranzujem si na Vianoce,Velku noc , na dusicky atd.Aj tie vianocne ikebany su moja robota co mam v albume. 🙂 🙂
aj ja sa pripajam k Emkinim gratulantom. 🙂

blcha
30. jan 2009

ahojte dievcence danca a ako ste dopadli u doktorky? 😉

danca.b
30. jan 2009

blska ip

kluara
30. jan 2009

ahojte!
vidím, že o nič neprichádzam, keď sem nechodím - stále dokola to isté ☹ 🙄
maródom skoré uzdravenie, my sme tiež chorí - obaja sme na ATB, MM sa zatiaľ drží.

kluara
30. jan 2009

aaaa EMKE všetko najlepšie k meninám 😵 😵

keti
30. jan 2009

Danka už viem.Slávka mi už volala.Sranda bola zvedavá odkiaľ sa ptak poznáme 😀 😀 😀 .
Som rada, že to o.k
dnes keď sme išli domov z prechádzky tak som videla tvojho muža asi išiel už domov bolo to okolo11-tej.
aspoň si myslím, že to bol on, lebo som postrehla len auto.

keti
30. jan 2009

aaale sakra to malo byť do IP.zase som to zorala 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
30. jan 2009

čaute....
my sme boi v tescu na velkom nákupe.... 😎
bože tie euráče nemajú hodnotu.... 😠 😠 😠 😠 😠 60 v tescu a 40 v DM-ku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
😠
Maťka,vám s Lukim skoré uzdravenie 😵
Danca,plný súhlas.... 😵 všetky radíme viac menj to isté.....ale to je hrach na stenu 😒

andy.a
30. jan 2009

Luci,stavíš sa dnes ?? 😕 🙂

to kedy ste tolké nákupy postíhali ?? 😕 😅 doobeda aj pobede.. 😕 😅 😝 chalani ti ani nespali ?? 😕 😅
a to ste až toľko neminulï 😅 my nechávame v Tescu minim.3000 týždenne..teda Sk.. 🙄 a niekedy tiež neviem,ako sa to tam nakopí..však všelijaké prkotiny,hlavne teda jedlo,nejaká drogéria .. 😠 😠 😠

dadulka19
30. jan 2009

halo,haloo 🙂

boli sme sa vonku trochu prevetrať 🙂 a nakúpiť.Len krpúšik ide stále iným smerom než treba 😠

maťka,tak aj vás to chytilo 😒 ..tak nech ste skoro fit 😉

dadulka19
30. jan 2009

inak,ja som toho dnes moc neminula 🙂 ..v lekárni 20 a v Kaufáči 17 € 😎 ,ale to Tesco je iný žrút na prachy 😝

milhaus
30. jan 2009

my sme boli tiež trocha vonku všetci traja kedže bol rado momentalne s nami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre